آلاباما نمی تواند بار سقط جنین در پاسخ به کروناویروس همه گیر قاضی فدرال قوانین

یک قاضی فدرال در آلاباما حکومت یکشنبه که دولت نمیتواند بار سقط جنین در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“بر اساس زمان ثبت متهمان تلاش برای مبارزه با COVID-19 نیست بیشتر آسیب پایدار اعمال شده توسط محرومیت از یک فرد حق فسخ بارداری, توسط بی بار و یا افزایش خطر در بیماران تحمیل شده توسط یک روش تاخیر و یا توسط ابر غیرمجاز پیگرد قانونی در برابر دهندگان” ایالات متحده در منطقه قاضی Emma Thompson نوشت که او با صدور دستور مقدماتی برای متوقف کردن آلاباما از ممنوعیت سقط جنین خدمات در میان همه گیر.

تبلیغات:

در علاوه بر این به آلاباما, ایالات اوهایو و می سی سی پی ادعا کرده اند که سقط جنین خدمات آنها را محروم از تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستان لازم برای مبارزه با شیوع. می سی سی پی را در کالیفرنیا ، تیت ریوز قول داد به اقدام علیه دولت تنها ارائه دهنده سقط جنین حتی به عنوان او اعلام کرد کسب و کارهای دیگر مانند فروشگاه و فروشگاه اسلحه و دفاتر املاک و مستغلات به “ضروری است.” اوهایو دادستان کل, در مقابل, به نام برای یک توقف برای همه “غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین” با اشاره به دستورالعمل های فدرال برای محدود کردن مقدار از تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط امکانات مراقبت های بهداشتی.

در مورد جاری آورده بود توجه خود را پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برای ثبت یک سفارش ضابط موقت از طرف یک ارائه دهنده سقط جنین و زایمان, متخصص بیماریهای زنان, دکتر Yashica رابینسون که استدلال کرد که منظور صادر شده توسط Alabama وزارت بهداشت در تاریخ 27 مارس مشخص نکرد که چه روش اورژانس اجازه داده می شود.

تامپسون بود همان قاضی که مسدود آلاباما نزدیک به کل سقط جنین ممنوعیت از رفتن به اثر در ماه نوامبر. آخرین تصمیم گیری کرد که “معقول پزشکی قضاوت از سقط جنین ارائه دهندگان خواهد بود تحت درمان با احترام و تمکین به عنوان قضاوت از دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی. تصمیم گیری را نمی توان به طور خاص برای عواقب نامطلوب به دلیل خدمات در سوال هستند سقط جنین و یا سقط جنین-مرتبط است.”

تبلیغات:

آلاباما دارای سابقه ای طولانی به شدت مخالف سقط جنین. کالیفرنیا ، کی Ivey امضا و به قانون نزدیک به کل ممنوعیت سقط جنین در سال گذشته که اساسا ممنوع است زنان از فسخ بارداری خود را به جز زمانی که زندگی خود را در معرض خطر بودند. آن را شامل نمی شود معافیت برای قربانیان تجاوز به عنف و زنای با محارم و پزشکان می تواند به اتهام جنایت و چهره به 99 سال زندان برای انجام سقط جنین در بسیاری از شرایط است. این لایحه شامل یک بحث پاورقی است که در مقایسه با آمریکا سقط جنین را بدنام تاریخی جنایات.

“تخمین زده می شود که 6,000,000 یهودی کشته شدند در اردوگاه های کار اجباری آلمان در طول جنگ جهانی دوم; 3,000,000 نفر اعدام شدند توسط جوزف استالین رژیم در اتحاد جماهیر شوروی gulags; 2,500,000 مردم به قتل رسیدند در طول چینی ‘جهش بزرگ به جلو” در سال 1958; 1,500,000 به 3,000,000 نفر به قتل رسیده توسط خمرهای سرخ در کامبوج در طول 1970s; و در حدود 1,000,000 نفر به قتل در نسل کشی رواندا در سال 1994″ پاورقی بخوانید. “همه از این به طور گسترده ای اذعان شده اند به جنایت علیه بشریت است. در مقایسه بیش از 50 میلیون نوزادان سقط شده در ایالات متحده از این رو تصمیم در سال 1973 بیش از سه برابر تعداد کسانی که کشته شدند در اردوگاه های مرگ, چینی, تصفیه استالین را gulags کامبوج میدان کشتار و نسل کشی در رواندا ترکیب شده است.”

ریچارد فرانکل, یک مورخ مدرن آلمان گفت: سالن توسط ایمیل در سال گذشته که “استفاده از آلمان نازی و/یا هولوکاست (و یا هر گونه نسل کشی) داخلی برای اهداف سیاسی چیزی جدید است. از آن شده است تا اخیرا ظالمانه پوچ و فوق العاده توهین آمیز است. هیچ یک از این مقایسه حتی به نزدیک بودن دقیق است. البته دانشمندان مدرن آلمان خوبی از این آگاه هستند.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>