آلاباما طرفداران فوتبال عاشق فیلم های خود را. سپس گفت: مؤتلفه مجسمه به پایین آمده است.


Construction workers with large machinery examine a graffiti-covered white obelisk.

کارگران حذف Confederate monument در Linn پارک در بیرمنگام آلاباما در تاریخ 1 ژوئن.

ماروین Gentry-ایالات متحده آمریکا امروز شبکه

Jermaine “FunnyMaine” جانسون یک کمدین شناخته شده برای فیلم ها محبوب در واکنش به بازی های فوتبال کالج از دیدگاه یک آلاباما فوق العاده-فن. این فیلم ها به طور معمول دریافت میلیون ها نفر از نمایش ها و برنده او را زیر وفادار ترین کالج-فوتبال-وسواس در کشور و حتی او را تبدیل به یک دولت مشهور است. اما مشخصات عمومی صورت گرفت ناگهانی به نوبه خود در پی جورج فلوید مرگ و تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در مه 31, Johnson, ساکن بیرمنگام, سخنرانی برای جمعیت های مسالمت آمیز معترضان خواستار پایان دادن به خشونت های پلیس و برخی بیشتر اقدام فوری:

آنچه من به شما می گویم انجام دهید این است راه رفتن به استخر پارک. من به شما گفتن به راه رفتن به استخر پارک پس از این تجمع است. من به شما گفتن به پاره چیزی را در استخر پارک.

این چیزی است که من به شما می گویم انجام دهید. من به شما می گویم که من قصد دارم به بیش از وجود دارد پس از این تجمع است. این چیزی است که من به شما می گویم انجام دهید چرا که قانون می گوید من نمی توانم به شما بگویم به انجام این کار است.

پس از جانسون سخنرانی, جمعیت اقدام به حذف 115 ساله مؤتلفه سربازان و ملوانان بنای تاریخی از پارک. دولت شهر بر خاست به عمل و حذف مجسمه روز بعد در نقض دولت در سال 2017 “یادبود حفظ” قانون است. آن شب برخی از ناآرامی های خشونت آمیز در این شهر منجر به آتش سوزی و آسیب دیده ساختمان. در تاریخ 1 ژوئن حکم که از قرار معلوم برای جانسون بازداشت به اتهام تحریک شورش به طور کلی خشم از عدالت نژادی طرفداران. روز چهارشنبه اتهامات علیه جانسون بودند کاهش یافته است.

تخته سنگ صحبت با جانسون در روز پنج شنبه در مورد سفر خود را از کمدی به فعالیت پاسخ او دریافت شده از یک بار خود را به مخاطبان وفادار و او چگونه فکر می کند در مورد ورزش او را دوست دارد—و آن اغلب سفید محافظه کار طرفداران—در یکی از مهمترین نژادی قطبی نقاط کشور. این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

تخته سنگ: می تواند شما را توصیف کار خود را برای کسانی که جان سخت Crimson Tide طرفداران ؟
جانسون: من یک کمدین برای 15 سال گذشته. من به عنوان یک مجری رادیویی برای هیپ هاپ ایستگاه در اینجا در بیرمنگام برای حدود هفت سال است. و من مخاطب رشد در سال 2016 زمانی که من شروع به این “چگونه باما طرفداران” ویدئوها. ما به طور متوسط حدود 2 میلیون بیننده در هر هفته در طول فصل پاییز و با موفقیت آن فیلم من زیادی جمهوریخواه گاهی راست زیر است. اکثریت بسیار مغلوب ساختن پیشی جستن ، بنابراین برای سال, من تا به حال به مانور سرگرم کننده سیاه و سفید مخاطبان جوان و سرگرم کننده این, مسن محافظه کار مخاطبان است.

چگونه شما را مدیریت ؟
با ساخت آن در جنوب. فقط صحبت کردن در مورد آنچه که من می دانم از چیزهایی که ما اینجا تجربه در جنوب. و این کار را برای چهار سال, اما آن را محدود من مواد از آنجا که همه چیز در اطراف شما می دانید دوستانه همسایگی مسائل. آن را در برخورد با مسائل فرهنگی است که می تواند بسیار پلاریزه اینجا. من نمی سیاست است. من نمی مسائل اجتماعی. یک بار که من تصمیم به گام به آن قلمرو من از دست دهها هزار نفر از پیروان.

شما در حال صحبت کردن در مورد سخنرانی در 31 مه?
به من گفت: این جمعیت به موضع برابر Confederate monument که نشسته است در بیرمنگام 115 سال—حتی اگر بیرمنگام بود و نه حتی تاسیس تا شش سال پس از جنگ داخلی به پایان رسید. من گمان است که این مجسمه قرار داده شد تا در شهرستانها مانند بیرمنگام به عنوان یک یادآوری به اقلیت به اقامت در محل شما.

چگونه شما را تا پایان در آنجا دادن که سخنرانی ؟
من با حضور در یک تجمع در همان پارک از روز قبل. یک جمعیت بزرگ وجود داشت و آن یک چیز زیبا بود اما من راه می رفت به دور از احساس خالی است. من احساس هیچ اقدام واقعی گرفته شده است. روز بعد من برگشتم. من برنامه ریزی شده بود به صحبت در مورد سرشماری به نمایندگی از شهرستان. اما زمانی که من وجود دارد, من تصمیم به صحبت در مورد سرشماری.

چرا شما تصمیم به سخنرانی در مورد مجسمه ؟
من فقط فهمیدم که در این فرصت نمی آیند در اطراف اغلب. در اینجا شما باید یک جمعیت که اکثریت سفید, برگزاری علائم و در این پارک به نام سیاه و سفید زندگی می کند. فکر من بود و به من اجازه ببینید چقدر خانواده واقعا در مورد مراقبت از سیاه و سفید زندگی می کند. چون من خسته از آن را تقلید می کنی. من احساس می کنم اینجا در جنوب, در, آلاباما, ما لبخند در چهره با یکدیگر در هر روز است. ما می گویند که ما عشق همان عیسی اما ما نمی توانیم به درمان هر یک از دیگر با توجه به این که کلمه. من فقط فهمیدم که ما نیاز به انجام کاری برای نشان دادن وحدت در مورد داشتن یک دشمن مشترک. و دشمن بود نه یک مجسمه نفسه. آن ایدئولوژی که پشت مجسمه.

بود وجود دارد یک لحظه شما متوجه شما شد گفت: چیزی که می تواند منفجر کردن?
نه تا زمانی که من شروع به انجام آن است. من نوشتن نیست که همه به سبک آزاد. [وقتی که من] با انجام سخنرانی من بود “ایست که واقعا اتفاق می افتد.” شما می توانید نوع از ارزیابی آن را از واکنش مخاطبان—وجود دارد بسیاری از گره بسیاری از “حق” یا “آمین.” وجود دارد کمی از عصبانیت صادقانه میگویم. من می دانستم که بیان شد مخاطره آمیز است. اما آنها ظاهرا انگیزه من گفتار و به عنوان محکوم به من بود.

چه اتفاقی افتاد بعد از شما به سخنرانی ؟
در طول سخنرانی من به آنها گفتم که به دیدار من در Linn پارک و هنگامی که زمان آمد و من شوکه شده بود که آنها بیرون آمد در اعداد قوی. آن را خارج از بدن تجربه است. من تا به حال به یکی دیگر از بداهتا سخنرانی آماده شده است. من اجازه دهید آنها را می دانم که “من نمی دانم آنچه من انجام می دهند. من هرگز در نظر گرفته شود یک مجسمه در زندگی من است. اما اگر خانواده احساس من, اجازه دهید ما دست در دست هم و ما می آمد تا با چیزی.” من نمی دانم که در آن افراد جوان خود را ابزار و طناب ها و کامیون ها از, اما آنها بود. آنها شروع به chipping دور در بنای تاریخی, و من احساس مانند آنها chipping دور در ایدئولوژی.

آن را تبدیل به یک سازمان دیده بان حزب. به صورت سه بعدی ساعت وجود دارد ده ها هزار نفر از مردم در سراسر کشور به تماشای ما زندگی می کنند در تلاش برای به دست آوردن مجسمه پایین. و مردم ارسال شد در راهنمایی. وجود دارد یک نکته که رفت و ویروسی از یک [Egyptology] استاد. مردم واقعا ریشه ما را به آن را دریافت کنید. شهردار در آمد و در پایان همراه با رئیس پلیس و دیگران و از او خواست که برای یک زمان کمی برای رسیدن به آن انجام می شود. ما مذاکره 24 ساعت برای او به انجام آن است و او خود را نگه داشته کلمه. اما من فکر می کنم ده ها هزار نفر از مردم در حال تماشای ما گفت: “ما رو برخی از مجسمه ها در شهر ما بیش از حد.”

بسیاری از مردم سرزنش شما برای تشویق غارت و خرابکاری رخ داده است که در بیرمنگام که شب. آیا شما ببینید که چگونه است که آغاز شده است ؟
ما در آنجا ماند و در حالی که کمی طولانی تر است. آن را مانند یک کمی یاران. و پس از آن من به یاد داشته باشید در بلند گو حرف زدن و گفت: “سلام شهردار می خواهد 24 ساعت, و ما در حال رفتن به او بدهد که. اما اگر او نمی آمد از طریق من دیدن خانواده بازگشت سه شنبه در ظهر.” ما راه می رفت دور و کاملا متفاوت از آشوبگران, غارتگران, هر—[آمد].

آنها واقعا کشته حرکت و برادری و خواهری ما توسعه یافته است که شب. آنها شروع به پرتاب سنگ به ویندوز و نبود هر چیزی که ما ایستاده بود. ما در خارج وجود دارد مسالمت آمیز برای ساعت.

هنگامی که شما شروع به گرفتن بازخورد منفی?
آن فوری بود. آنها گفتند من را تشویق این افراد به بیرون می آیند و اشک های که وجود دارد شواهد تصویری از من گفت: آیا انجام این کار نیست.

من فکر می کنم افرادی که همدردی با کنفدراسیون فقط نیاز به یک تبه کار بود و من فرد مناسب برای آنها بود عصبانی. اکثریت این بود که محافظه کار مخاطب—مردم در سراسر رسانه های اجتماعی unfollowed من یکهو و آنها از نظر من چهره شورش. آنها تشویق مردم دیگر هرگز از من حمایت دوباره. حتی مقامات شهرستان که خواسته نمی گویند که من نمی باید چیزی برای انجام با آن. این بود: “خب ما باید به بررسی.”

چگونه شما پیدا کردن در مورد حکم دستگیری خود را?
مردم به من پیام داده. من فکر نمی کنم این درست بود. ما ساخته شده یک تماس را به دادگاه شهری و پیدا کردن وجود دارد در واقع یک حکم. بنابراین من بلافاصله خودم تبدیل و پرداخت هر چه من نیاز به پرداخت کردم و وکیل من.

چگونه آن را احساس زمانی که شما خودتان را در ؟
این احساس مانند یک سیلی. من به طور کامل آن را درک کنند. آنها بیش از خوشحال به من تبه کار. شما تا به حال مقامات شهرستان که ساخت خود را در رسانه ها دور و در نظر گرفتن اعتبار برای آوردن مجسمه پایین. اما من گفتم: “خوب اگر شما بچه ها یک بخشی از آن را ما باید در این تیم است.” آن را باید یک پیروزی برای مردم است.

شما شناخته شده در آلاباما برای فوتبال ویدئوها. باید احساسات خود را در مورد ورزش و طرفداران خود به تغییر در همه به دلیل این تجربه ؟
برای یک دقیقه آن را انجام داد. آشنا با من جنوب, دانشکده فوتبال فرهنگ است. همیشه وجود دارد شده است برخی از زمینه پنهان و آشکار نژادپرستی در اطراف آن است. در پایان روز این چیزی است که من لذت می برد تمام زندگی من و بسیاری از بازیکنان جوان سیاه مردان, بنابراین من می خواهم همچنان به حمایت از آنها. آن را در یک محیط مناسب, اما من فکر نمی کنم آن را به من به ادامه بهره گیری از آن است.

بسیاری از سفید کالج طرفداران فوتبال می خواهم به فکر می کنم از این ورزش به عنوان مستقل از مسائل از مسابقه. شما چه فکر میکنید در مورد آن ؟
من فکر می کنم زمانی که شما در این ورزشگاه بیشتر بار آن را لذت بخش است. ما همه ریشه همان تیم و همان علت است. می توان آن را وحدت. اما ما تنها در بازی فوتبال یک روز در هفته. بنابراین اگر ما در حال بازی در آن یک روز و پس از آن ما در حال درمان هر یک از دیگر در راه های مختلف بقیه روز ما نیاز به آدرس رفتار در آن شش روز.

نگاهی به حوادث اخیر با مایک Gundy در Oklahoma State یا Dabo Swinney در کلمسون که پوشیدن پیراهن. مردم سیاه و سفید در جنوب ما همیشه احساس می کردم که ما هرگز نمی تواند اعتماد بسیاری از سفید این موسسات و افرادی که آنها را منجر شود چرا که تاریخ خود را نمی دهد ما به یک دلیل به آنها اعتماد. در SEC, سیاه, بازیکنان نیست حتی مجاز به بازی تا زمانی که مانند 50 سال پیش وجود دارد بسیاری از مردم که زنده بودند زمانی که فوتبال در جنوب تفکیک شد.

بنابراین چه چیزی شما می خواهید طرفداران فوتبال که برای تماشای فیلم های خود را می دانید ؟
من هنوز هم دوست دارم این دولت است. من هنوز هم آنها را دوست دارم به عنوان مردم است. من فکر می کنم بسیاری از مردم بر این باورند که در برخی ایدئولوژی شده اند hoodwinked و گول خورده وحشتناک نفرت بازاریابی در طول سال. من فکر می کنم یک بار آنها را قبول حقیقت را در مورد آنچه کنفدراسیون بود چه نژاد پرستی است و آنچه که ما در حال خرید و فروش در این کشور آنها را دوباره به من و ما باید متفاوت مکالمه.

آیا شما فکر می کنم این قسمت را تغییر دهید که چگونه شما خود را کمدی رفتن به جلو ؟
یک کمی. من فکر می کنم در حال حاضر آن را یک برکت و رحمت چون من قطعا شانس بیشتری باز در کمدی. من همیشه گفته ام که هر کمدین سه فاز دارد: شوخی گوی و سپس قصه سپس حقیقت گوی. من گذار از قصه به حقیقت گوی.

بنابراین شما نگران از دست دادن مخاطبان خود را ؟
نه واقعا. من بیشتر تأمل در آن افرادی که هواداران از کنفدراسیون و افرادی که ممکن است به اشتراک گذاری آن با ایدئولوژی—من می خواهم آنها را به عنوان دور از من به عنوان امکان پذیر است. تا زمانی که وجود دارد یک تغییر از قلب است. آن بوده است به چالش کشیدن. اما من فکر می کنم در حال حاضر من در یک نقطه که در آن من فقط کشیده شده خط در شن و ماسه و تصمیم گرفت که من قصد دارم به من صرف نظر از این که ممکن است تحت فشار قرار دادند به دور است. من برای گفتن حقیقت من و من در آن زندگی می کنند و من مایل به انجام این کار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>