الکسا سوابق شما بیشتر از شما فکر می کنم

Open Sourced logo

چگونه اغلب فراموش الکسا و او ilk گوش دادن به مکالمات خود را ؟ شاید بیش از شما فکر می کنم. با توجه به یک گزارش جدید از دانشگاه هوشمند بلندگو به طور تصادفی فعال کردن به عنوان بسیاری از 19 بار در روز ضبط تا آنجا که 43 ثانیه صوتی در هر زمان.

وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که صدای فعال دستیاران نیست کامل و بیدار خواهد شد به طور تصادفی و شروع به ضبط اگر آنها فکر می کنم شما گفته اید خود کلمه ماشه. آن را نمی بزرگ اگر شما یک حریم خصوصی فکر هوشمند بلندگو صاحب (این می تواند یک ترکیب متناقض) به ویژه پس از شرکت ها که این دستگاه های استخدام پیمانکاران و کارکنان برای گوش دادن به قطعه ضبط شده است. اما شمال شرقی را دوشنبه(IoT)r گروه تحقیقاتی می خواستم به کمیت برای اولین بار چگونه اغلب این فعالانه اتفاق می افتد و چه دستگاه های شنیدن زمانی که آنها انجام می دهند.

“این حکایات نیست اشتباه” دیوید Choffnes استادیار علوم کامپیوتر در شمال و شمال شرقی که مشغول به کار در این گزارش گفته Recode.

محققان با آزمایش پنج نوع بلندگو: نسل اول گوگل, صفحه اصلی, مینی نسل اول اپل HomePod مایکروسافت Harman Kardon استناد و دوم و نسل سوم آمازون اکو نقطه. برای آزمایش آنها مجبور سخنرانان به شراب خواری-گوش دادن به چند 125-ساعت چرخه از تلویزیون نشان می دهد از جمله Gilmore Girls, غرب گرا, نظریه انفجار بزرگو Narcos در حالی که آنها تحت نظارت اگر هنگامی که و چگونه دستگاه به طور تصادفی باعث شده است.

خبر خوب این است که پیدا نکردم هیچ شواهدی وجود دارد که این دستگاه ها به طور مداوم ضبط مکالمات و حدود نیمی از اتفاقی فعالانه به طول انجامید کمتر از شش ثانیه است.

یه خبر بد: حدود نیمی از اتفاقی ضبط شده به طول انجامید شش ثانیه یا طولانی تر با برخی از ضبط تا آنجا که 43 ثانیه از صدا و بدون فرضی اجازه کاربر یا احتمالا دانش است. Choffnes گفت: این طولانی فعالانه شد و نادر, اما آنها به اتفاق می افتد.

که گفت: محیط تست را به طور کامل تکرار محیط زیست است که در آن این بلندگو استفاده می شود; صدا می آید از تلویزیون نشان می دهد گفت و گو که همیشه نماینده چگونه انسان صحبت کنید. صدا می آید از یک بلندگو به جای یک انسان تا صدای دستیاران’ اقدامات لزوما نماینده واقعی وضعیت زندگی.

به عنوان شما می توانید حدس بزنید این دستگاه معمولا وقتی فعال می شود که یک کلمه شبیه به ماشه کلمه گفته بود: “من می توانم” به جای “OK گوگل” “کنگره” به جای “الکسا” “او به وضوح” به جای “سیری” و “کلرادو” به جای “کورتانا.” در حالی که برخی از سخنرانان بودند بهتر از دیگران آنها همه در معرض ابتلا به اتفاقی فعالانه اعم از به طور متوسط 1.5 تا 19 بار در روز است. اپل و مایکروسافت دستگاه های فعال بیشتر از دیگران است.

در حالی که این مطالعه یافته های اخیر, اخبار, است که این بلندگو می توان فعال به طور تصادفی و رکورد تصادفی مکالمات است. اگر شما هوشمند بلندگو را در خانه خود آن مطمئنا برای شما اتفاق افتاده است.

آنچه که شما ممکن است ندانید این است که عمدی فعال سازی یا نه ضبط شده نگه داشته و بر روی سرور و حتی ممکن است به مرور توسط گوش انسان. برای تلفن های موبایل اما یک دلیل وجود دارد: اطلاعات بیشتر ارائه دهندگان توانید در مورد چیزهایی مانند اتفاقی فعالانه بهتر آنها می توانید اصلاح خود نرم افزار تشخیص صدا برای جلوگیری از آنها را. اپل و گوگل و آمازون و مایکروسافت همه این کار را انجام. انسان شنوندگان گفته نشده است که آنها در حال گوش دادن به, اما آنها ممکن است شنیدن به اندازه کافی اطلاعات برای اتصال یک صدا به یک فرد خاص.

این گزارش بخشی از یک هنوز هم در حال پیشرفت مطالعه بزرگتر که همچنین نگاه کنید به آنچه اتفاق می افتد به تمام اطلاعات این صدای فعال دستیاران جمع آوری. Choffnes امیدوار مصرف کنندگان را احساس آگاهانه تر و بهتر قادر به تصمیم گیری برای خود را اگر حفظ حریم خصوصی در معرض خطر است که می آید با صدای-دستگاه های فعال است که ارزش پاداش. و این با فرض مصرف کنندگان حتی این گزینه در همه. به عنوان او اشاره می کند آن را به طور فزاینده ای غیر ممکن است برای جلوگیری از دستگاه های هوشمند و او فکر نمی کند که این بار باید در مصرف کنندگان برای انجام این کار در وهله اول.

“آنها باید آنهایی که در ساخت این تصمیمات” Choffnes گفت. “در نهایت ما در واقع باید قوانین و مقررات به اجرا درآوردن رفتار خوب از نظر حفاظت از اطلاعات شخصی است.”

در حال حاضر شما باید بدانم که چه دستگاه های خود را در حال شنیدن. آن را به عنوان اتفاق می افتد, شما ممکن است قادر به شنیدن ضبط برای خودتان و حذف آنها و متوقف کردن دیگران از گوش دادن در. در اینجا چگونه به کنترل های مورد علاقه خود را صدای دستیاران.

آمازون به شما می دهد توانایی خود را برای شنیدن ضبط شده است. دستورالعمل ها در اینجا. شما حتی ممکن است شخص دیگری ضبط شده است که اتفاق افتاده است به یک مرد در آلمان است. شما همچنین می خواهید چگونه به حذف آن ضبط شده و انتخاب کردن از داشتن ضبط صوتی خود را مرور توسط انسان است. اما قبل از شما انجام دهید که چرا به کسانی که ضبط شده را گوش دادن و به ما بگویید چه شما شنیده می شود ؟

گوگل همچنین اجازه می دهد تا شما نظر خود را ضبط و آنها را حذف کنید اگر شما خیلی تمایل (اما در ابتدا لطفا به ما رها یک خط و به ما بگویید که در مورد آن). ضبط شده خود را نمی تواند مورد بررسی توسط انسان مگر اینکه شما آن را تایید کند. گوگل همچنین می گوید که بله ممکن است با استفاده از چیزهایی که شما می گویند هنگامی که آن را فعال به هدف قرار دادن تبلیغات برای شما. اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به حریم خصوصی گوگل کنترل به بررسی و حذف ضبط شده (و خاموش “آگهی شخصی” به انتخاب کردن از تبلیغات هدفمند).

شما می توانید انتخاب کردن از داشتن تعاملات خود را با اپل سیری ذخیره شده و بررسی از طریق تنظیمات دستگاه خود را و شما می توانید فیلم های ضبط شده; دستورالعمل اینجا هستید. اپل به نظر نمی رسد به کاربران گزینه ای برای نقد و بررسی ضبط خود را.

شما می توانید نقد و بررسی فیلم های ضبط شده از مایکروسافت دستگاه ها از طریق حفظ حریم خصوصی داشبورد (ما می خواهم به می دانم که اگر شما انجام دهید) و با وجود دستورالعمل در مورد چگونگی حذف صدای خود را داده از این سرویس است. مایکروسافت سیاست حفظ حریم خصوصی نمی گوید که آیا آن را اجازه می دهد تا کاربران انتخاب کردن از داشتن ضبط شده خود را ذخیره می شود و یا بررسی.


اتحاد خود را هوشمند بلندگو به طور تصادفی ثبت شده چیزی است که شما نمی قصد ثبت شود ؟ ما می خواهیم به شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است! فقط با پر کردن این فرم گوگل برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>