جمعه, سناتور لامار الکساندر (R-TN) تبدیل به یکی از تعدادی از قانونگذاران جمهوریخواه می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مىکردند با توجه به اقدامات خود با اوکراین, اما که او باید برداشته شود برای آن است.

در دیدار با مطبوعات یکشنبه الکساندر تصفیه شده است که استدلال استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار ممکن است ناشی از تمایل به انجام کار درست است که خدشه دار شد با بی تجربگی. و او پیشنهاد کرد که این واقعیت تهمت موفق بوده است در انجام جمهوریخواه اولویت ممکن است سنگین تر بودن از هر گونه اشتباهات او متعهد است.

الکساندر به طور گسترده ای به عنوان تماشا نمایندگان مجلس بحث سوال از تماس جدید شاهد در واکنش به استیضاح محاکمه. اعتقاد بر این بود که الکساندر ممکن است همراه با دیگر نسیم نوروزی — رای به اعتراف جدید شهادت و شواهد به رسیدگی است.

او در نهایت به انجام این کار نیست و در توضیح اینکه چرا در روز جمعه ارائه پیچیده و دشوار دفاع از رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود سعی کنید فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود, اما انجام این کار نیست یک impeachable جرم.

او تصریح کرد که اعتقاد یکشنبه و گفت: باید به رای دهندگان برای تصمیم گیری تهمت سرنوشت این سقوط نه مجلس سنا.

“من فکر می کنم او نباید آن را انجام داده اند. من فکر می کنم آن اشتباه بود. نامناسب بود این راه من می خواهم بگویم — نامناسب عبور از خط” الکساندر گفت: Chuck Todd صبح روز یکشنبه. “و پس از آن تنها سوال باقی مانده است که تصمیم می گیرد چه باید بکنید در مورد آن است.”

اسکندر در پاسخ به این سوال گفت: رای دهندگان — و نه قانونگذاران قانون اساسی وظیفه تصمیم گیری مسائل مربوط به استیضاح و حذف — هستند که باید تصمیم بگیرند و او پیشنهاد آنها وزن دستاوردهای رئیس جمهور در حالی که انجام این کار.

“در حال حاضر آن را تا به مردم آمریکا به بگو خوب, خوب, اقتصاد, مالیات کمتر محافظه کار قضات و رفتار و که من ممکن است مانند تماس برای اوکراین است.’ وزن که برابر الیزابت وارن یا برنی ساندرز و انتخاب یک رئیس جمهور” او گفت:.

این سناتور همچنین استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد تا به حال قلب خود را در جای مناسب در راه اندازی اوکراین فشار کمپین — که unfamiliarity با چگونه کار دولت به رهبری او را به “عبور از خط”.

“آنچه رئیس جمهور باید انجام می شد اگر او ناراحت بود در مورد جو بایدن و پسر خود را و آنچه آنها انجام می دهند در اوکراین, او باید به نام دادستان کل و به او گفت که و اجازه دهید دادستان کل رسیدگی به آن راه آنها همیشه در رسیدگی به مواردی که شامل چهره های عمومی” الکساندر گفت.

که تاد پرسید: “چرا شما فکر می کنم او این کار را نمی کنی؟” اسکندر پاسخ داد: “شاید او نمی دانست که آن را انجام دهد.”

نبراسکا بهداشت ، بن Sasse به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که اسکندر تفکر صحبت می کند به موقعیت های بسیاری سناتور جمهوریخواه. “اجازه دهید من روشن شود: Lamar صحبت می کند برای بسیاری از ما” Sasse گفت.

سناتور. مارکو روبیو (R-FL) حتی رفت و یک گام بهگفته رئیس جمهور اقدامات impeachable که او به جرم اتهام, اما که او نباید برداشته شود. “فقط به خاطر اقدامات دیدار با یک استاندارد از استیضاح به این معنا نیست آن است که در بهترین منافع کشور برای حذف رئیس جمهور از دفتر” را بخوانید روبیو بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

اما این جمهوری خواه توجیه نادیده می گیرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین رسوایی با انگیزه بود حداقل در بخشی از یک میل برای تاثیر گذاری در انتخابات آینده به نفع او چیزی سناتور جمهوریخواه باید از طریق اظهارات خود را — در حال حاضر تایید شده است.

برای الکساندر گفت که او امیدوار است تهمت نمی خواهد تکرار خود “اقدامات نامناسب” در حال حاضر که او می داند که او می تواند استیضاح برای آن است.

“اگر یک تماس مانند این می شود به شما یک استیضاح, من فکر می کنم او فکر می کنم دو بار قبل از او آن را دوباره” الکساندر گفت: دیدار با مطبوعات. “امیدوارم او در این نگاه و می گویند:” خوب است که یک اشتباه بود که نباید انجام می شود که نباید آن را انجام داده اند که در راه است.’ و او را تمرکز بر روی نقاط قوت خود را در انتخابات ریاست جمهوری که قابل توجه است.”

مشخص نیست که برنده شده است chastened در همه تجربه از استیضاح. آن را در حال حاضر روشن است که جمهوری خواهان بعید است که برای انجام هر چیزی برای سرزنش او اگر او دوباره درگیر در impeachable سوء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی