“نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت” سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman شهادت در ماه نوامبر در خانه استیضاح درخواست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار علیه اوکراین است.

اما در حال حاضر که مجلس سنا تحویل داده شده به رئیس جمهور “کل تبرئه” در دو مقاله از استیضاح یک پیروز مغلوب ساختن پیشی جستن است و ظاهرا به دنبال انتقام است. و Vindman به نظر می رسد اولین هدف است.

Vindman بالا اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی گوش در مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. او شهادت داد که او در بر داشت تماس نامناسب و که او را دیدم آن را به عنوان “نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف است.”

در حال حاضر Vindman حذف شده از پست خود در کاخ سفید به عنوان این جمعه با توجه به وکیل. برادر دوقلوی او یک وکیل برای شورای عالی امنیت ملی نیز از کار اخراج شدند.

“قوی ترین مرد جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست—تصمیم به انتقام دقیق,” Vindman وکیل در بیانیه ای گفت: با توجه به بلومبرگ خبر جنیفر Jacobs.

Vindman را گزارش دقیق به وزارت دفاع. خود شورای امنیت ملی ارسال شد و انتظار می رود تا پایان تابستان امسال او عزاداری ارشد مقامات شورای که او را پایان تصدی خود در کاخ سفید زودتر از انتظار می رود.

حتی پس از, حرکت نمادین است از یک رئیس جمهور که آن را روشن ساخته است — از جمله در بیانیه خود تبدیل سیاسی diatribe در روز پنج شنبه — که او را در بخشندگی و خوی.

“این بد آن را فاسد و آن را کثیف, پلیس, آن leakers و دروغگو و این هرگز نباید اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر, همیشه,” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: از استیضاح پرس و جو در ساعت-به همراه سخنرانی.

بلومبرگ گزارش می دهد که کاخ سفید است فریم این نه به عنوان انتقام جویی در برابر Vindman اما به گسترده تر شدن از کارکنان شورای امنیت ملی. اما با توجه به زمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه این حرکت قطعا به نظر می رسد مانند تلاش برای بستن صفوف و ریشه کن کردن کسانی که ممکن است به عنوان اینکه به اندازه کافی وفادار به رئیس جمهور. به عبارت دیگر بیشتر leakers.

Vindman را شهادت در خانه را استیضاح پرس و جو شد برخی از مهمترین و محکم در برابر رئیس جمهور است.

هر چند Vindman نمی تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم با حضور او در یک جلسه در تاریخ 10 ژوئیه بین اوکراین و مقامات کاخ سفید که در آن او گفت: اتحادیه اروپا سفیر گوردون Sondland آورده تحقیقات به جو بایدن پسر شکارچی و 2016 انتخابات در ازای یک جلسه بین تهمت و Zelensky.

Vindman نیز گوش در جولای 25 تماس بگیرید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Zelensky به “آیا ما به نفع هر چند” و نگاه به Bidens و ذکر یک تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات 2016.

Vindman شهادت نیز دیده می شود به عنوان چیزی که می تواند دو حزبی توجه, با توجه به نمونه های خدمات عمومی. او یک مهاجر است که از فرار اتحاد جماهیر شوروی سابق به عنوان یک کودک او خدمت در ارتش ایالات متحده که در آن او به دست آورده بنفش قلب پس از مجروح شدن توسط یک بمب کنار جاده ای در عراق است. Vindman را برادر دوقلو نیز مشغول به کار برای امنیت ملی به عنوان یک وکیل.

اما جمهوری خواهان حمله خود اعتبار بنحوی که Vindman که صحبت می کند مسلط اوکراین و روسیه بود و به نوعی نمایش “دو وفاداری.” مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان نیز impugned خدمات خود را در شورای امنیت ملی نشان می دهد مافوق خود ناراضی بودند با کار خود را.

و در حالی که بسیاری از حرفه ای بندگان دیپلمات ها و دیگر مقامات کاخ سفید در نهایت شهادت در برابر رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید به رزرو خاص خشم برای Vindman — و با فرمت برادر خود را.

“سپس به آنها گفت: شاید رونویسی درست نیست. اما سرهنگ سرهنگ Vindman و برادر دوقلو, ما تا به حال برخی از افراد که واقعا شگفت انگیز اما ما همه چیز را. من گفتم: چه چیزی اشتباه است با آن ؟ گفتند: آنها اضافه نمی کند این کلمه. من گفت: “اضافه کردن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه خواستار خارج شدن استیضاح شاهد با نام.

(تهمت نیز تا به حال مقدار زیادی برای گفتن در مورد دموکرات ها که تحت پیگرد قانونی استیضاح مورد در برابر او.)

و همانطور که واشنگتن پست گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است توقف در Vindman و می تواند سرنگونی دیگر مقامات که علیه او شهادت.

خطر در اینجا است که مقامات خواهد بود حتی بیشتر ترس به صحبت می کنند و یا شهادت علیه رئیس جمهور اگر او عمل نامناسب دوباره.

و اگر کاخ سفید موفق به ریشه کنی مقامات آن را می بیند به عنوان بی وفا به ناروا وجود دارد خواهد بود حتی کمتر چک در یک جسارت رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی