تمام یوروویژن Cameos در Netflix بکشد مسابقه آواز یوروویژن


Will Ferrell, in Viking helmet, and Rachel McAdams, in jeweled tiara, play keyboards on the rocks by the ocean.

ویل فرل و ریچل مکآدامز به عنوان مسابقه آواز یوروویژن‘s آتش Saga.

Netflix

مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش قصههایجدید کمدی از Wedding Crashers مدیر David Dobkin و فیلمنامه نویسان Will Ferrell و اندرو استیل بازدید Netflix جمعه. طرح اصلی بود که به انتشار این فیلم در طول سال 2020 مسابقه آواز یوروویژن در, ممکن است, اما به لطف COVID-19 این Will Ferrell و ریچل مکآدامز فیلم نزدیک ترین چیزی که ما در حال گرفتن او در سال است. خوشبختانه در بسیاری از یوروویژن در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga. این فیلم پر است از تکه از یوروویژن شرکت کنندگان برجسته ترین در “ترانه طولانی” یک پاپ medley انجام شده توسط یک قاتل را ردیف از گذشته برندگان یوروویژن در کنار شخصیت های بازی فرل McAdams, Dan Stevens, و Melissanthi Mahut. (فرل انجام خود خواننده ها; دیگران dubbed.) در اینجا هر کس که در این فیلم با یک یوروویژن اتصال ابتدا در دقیق song-a-long سفارش.

جان Lundvik

John Lundvik.

جان Lundvik.

Netflix

جان Lundvik که لگد کردن آهنگ-a-طولانی یک کرون خواننده پاپ که قرار می گیرد پنجم در سال 2019 مسابقه آواز یوروویژن در تل آویو با آهنگ “خیلی دیر برای عشق.” او همچنین یکی از آهنگسازان از “بهترین های من” بود که فرانسه را به ورود در سال 2020 مسابقه آواز یوروویژن قبل از آن لغو شد. در اینجا Lundvik را 2019 یوروویژن عملکرد:

آنا Odobescu

آنا Odobescu نماینده مولداوی در سال 2019 مسابقه آواز یوروویژن که در آن او انجام شده “باقی بماند.” آهنگ نمی توان آن را از مرحله نیمه نهایی پس هیچ کامل یوروویژن عملکرد, اما در اینجا این موزیک ویدئو:

رسمی یوروویژن کانال یوتیوب است برخی از فیلم از Odobescu است, تمرینات, اما در اینجا یک ویدیو از مخاطبان که خود را نشان می دهد کامل عملکرد که شامل هنر شن و ماسه از اوکراین شن و ماسه انیمیشن عملکرد هنرمند (و برنده اوکراین Got Talent) Kseniya Simonova:

بلال حسنی

Bilal Hassani.

بلال حسنی.

Netflix

بلال حسنی به نمایندگی از کشور فرانسه در سال 2019 مسابقه آواز یوروویژن با آهنگ “Roi.” او ساخته شده آن را به نهایی در نهایت با قرار دادن 16th. او همچنین از یوتیوب ستاره. در اینجا این ویدئو را برای “Roi”:

حسنی را یوروویژن عملکرد نیست, آنلاین, اما, تمرین, کلیپ هستند. او تا این مرحله با رقصنده Lizzy هاول و لین چینگ Lan.

Loreen

Loreen یک کرون خواننده پاپ که برنده مسابقه آواز یوروویژن 2012 در باکو, آذربایجان با ترانه “سرخوشی.” در اینجا او برنده عملکرد مثبت مینیمالیستی توسط یوروویژن استانداردهای:

Jessy Matador

Loreen پیوست Jessy Matador که به نمایندگی از کشور فرانسه در مسابقه آواز یوروویژن 2010 در اسلو. در اینجا عملکرد خود را از “Allez Ola Olé” که قرار داده شده 12th:

Alexander Rybak

Alexander Rybak است بلاروس نروژی خواننده و ویولونیست که به نمایندگی از کشور نروژ در دو جداگانه Eurovision Song مسابقات. در سال 2009 او برنده مسابقه با “پری” که برخی از ویژگی های بسیار پر انرژی ویولن بازی:

در 2018, Rybak بازگشت با “این است که چگونه شما نوشتن یک ترانه” که قرار داده شده 15th. در اینجا عملکرد خود را:

Jamala

Jamala یک خواننده که برنده مسابقه آواز یوروویژن سال 2016 با “1944” یک آهنگ در مورد استالین و Beria را اخراج تاتارها کریمه. (روسیه بود نه هیجان زده در مورد این.) در اینجا عملکرد خود را:

الینا Nechayeva

الینا Nechayeva نماینده استونی در مسابقه آواز یوروویژن سال 2018 قرار دادن هشتم. در اینجا عملکرد خود را از “La Forza”:

Conchita Wurst

Conchita

Conchita.

Netflix

Conchita Wurst, مرحله شخصیت اتریش خواننده توماس Neuwirth اول رز به شهرت ظاهر می شود بر روی Die Große شانس در سال 2011 قرار داده دوم در اتریش 2012 ملی یوروویژن مسابقه و برنده این مسابقه در سال 2014 با “Rise Like a Phoenix.” در اینجا عملکرد خود را:

Netta

خواننده اسراییلی, سلطه Barzilai برنده مسابقه آواز یوروویژن سال 2018 در لیسبون, پرتغال با “،” عملکرد او از آن سال به نظر نمی رسد که از آن ساخته شده به هر کانال های رسمی اما در اینجا این موزیک ویدئو:

Netta انجام شده “اسباب بازی” دوباره به باز کردن مسابقه آواز یوروویژن 2019 و عملکرد است آنلاین:

که هر کس در آهنگ-a-طولانی دارد اما در برخی دیگر از تکه های پراکنده در سراسر فیلم.

Lordi

گروه فنلاندی Lordi به نظر نمی رسد در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسهاگر چه این فیلم بلاروس گروه ماه Fang که خواننده انجام و در لباسهای به عنوان یک شیطان شاخدار است نزدیک فکس. اما ما باید این انتخاب شامل گروه عملکرد “Hard Rock Hallelujah” که برنده این مسابقه در سال 2006 به دلیل آن است یک پیام خوب.

سالوادور سبرل

سالوادور Sobral پرتغالی خواننده که برنده این مسابقه در سال 2017 با “Amar Pelos دیس” به نظر می رسد به طور خلاصه به عنوان یک خیابان مجری در اسکاتلند است. در اینجا خود را برنده عملکرد:

تعجب چهار

فنلاندی پاپ عمل تعجب چهار است که توسط انگلیسی pop عمل Anteros (لورا هیدن جاشوا رامبل هری Balazs Jackson Couzens) که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در همان لباس های آنها با پوشیدن بر روی جلد آلبوم های اخیر خود را. آنها هرگز برنده یوروویژن اما در مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسهآنها در حال انجام “احمق ماه” واقعی Anteros آهنگ. در اینجا این ویدئو:

William Lee Adams

ویلیام لی آدامز که به نظر می رسد در این فیلم به عنوان یک یوروویژن مفسر است یوروویژن مفسر در زندگی واقعی (به عنوان ایرلندی مجری تلویزیون گراهام نورتون که به همین ترتیب به نظر می رسد در حد خودش). او یوتیوب شخصیت و بنیانگذار و سردبیر david lane پیشرو یوروویژن اخبار سایت. او به تازگی ارسال شده در واکنش تصویری به صورت “آتشفشان مرد” این آهنگ که باز می شود Eurovision Song Contest: داستان آتش حماسهکه به نظر می رسد شاید تضاد منافع:

آتش Saga

این ایسلندی پاپ اواز یا موسیقی دو نفری است که آسان به دست, اما عقاب چشم بینندگان ممکن است قادر به نقطه لارس Erickssong و Sigrit Ericksdottir در یک صحنه و یا دو. افسانه ای خود را عملکرد در مسابقه آواز یوروویژن سال 2020 در دسترس است تنها در Netflix بکشد اما در اینجا این ویدئو رسمی برای آهنگ خود را “آتشفشان مرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>