همه رئیس جمهور garbagemen: اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت روشن آشغال آتش خود را توانمندسازها نمی تواند قرار داده است ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری همواره لبه پنجره رساند تا با سیم مرغ و تف. که است که می گویند: این رئیس جمهور است بنابراین grotesquely از عمق خود را که او نیاز فراوان backstopping به منظور مصنوعی به نظر می رسد به عنوان اگر او را کاملا به عنوان بی کفایت به او واقع شده است.

پس از آغاز قانون من برای رعایت عواقب تهمت تصمیم گیری شده است: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیز بدتر می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مهم نیست که چه تهمت همواره باعث انتخاب اشتباه برای ریاست جمهوری خود و برای ملت آسیب رساندن به خود وضعیت تا آنجا که او را از آسیب رساندن به موسسات هنجارهای قانون و به طور کلی بقیه از ما. در نتیجه فاکس نیوز AM talk radio, روسی, عضو شورای نظارت مدت و نمرات از کلاه قرمز malaysia با وظیفه هستند به شدت پوشش برای کل ناتوانی در رسیدگی به فرفره است.

تبلیغات:

چگونه اغلب ما به تماشای در خسته ناباوری به عنوان اعضای جمهوری خواه کنگره یا کاخ سفید کارکنان تقلا برای تریاژ خود را در جریان فاجعه پورنو ؟ چگونه اغلب ما دیده می شود کل حزب apparatchiks ماست مالی کردن خود مضحک توییتهایی یا پوشش فاجعه عمومی ظاهر ؟ در حال حاضر آن را بیش از حد اغلب به دفعات مشاهده شده است.

شما می دانید کسانی که در یک رژه که به دنبال پشت فیل اهدای خود را crapola به عنوان آنها بروید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن است احاطه شده توسط بچه ها می خواهم که. ریاست جمهوری او نمی تواند زنده ماندن بدون آنها.

برای مثال بسیاری از ما به یاد داشته باشید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شناور cockamamie مفهوم خرید گرینلند. در پی این داستان مشاوران در سراسر هیئت مدیره تا به حال هیچ چاره ای اما به تقلا به اقدام ناشیانه توجیه ridiculousness. مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow به نظر می رسد در فاکس نیوز که آخر هفته, hilariously beclowning خود را به توضیح دهد که چرا این می تواند یک ایده عالی برای خرید عظیم منجمد جزیره — چیزی در مورد “مواد معدنی با ارزش.”

تبلیغات:

در اخیر و قطعا جدی تر مثال backstopping ما آموخته روز دیگر که ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش بود عملا گراز-کراوات مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور حفظ جمهور از سفارش به طور منظم سربازان ارتش به شهرهای بزرگ آمریکا برای سرکوب تظاهرات به وجود آمد که در پی جورج فلوید قتل در مینیاپولیس. با توجه به Dexter Filkins, گزارش, برای نیویورکر:

در یک جلسه در دفتر بیضی تهمت ابراز تمایل به سرکوب تظاهرات با ارسال نیروهای—نه گارد ملی اما به طور منظم نظامی به شهرهای آمریکا. Milley مقاومت است. “آنها را به یک بازی فریاد” ارشد نظامی رسمی به من گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت حمایت کردن.

اشتباه نکنید: Milley نیست یک قهرمان اما شاید obstinance اینجا نجات زندگی می کند و همچنین مانع بی سابقه تخلف از قدرت Comitatus عمل می کنند. برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین Milley ممکن است مانع از عمیق تر سقوط در مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت رای گیری بار دیگر صرفه جویی در این شدت بی منطق رئیس جمهور از خود بی رحمانه تلون مزاج — خود بدترین غرایز.

متاسفانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و هیچ کس در اطراف به گریبان رئیس جمهور به زمین قبل از او کشیده اش سنگین به صورت فله به سنت جان کلیسا برای چه بود و مسخره ترین عکس-op پس از مایک Dukakis پریدند داخل مخزن در طول سال 1988 انتخابات.

تبلیغات:

صحبت که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany که شرکت کردند در عکس-op بعد از آن نسبت ناروا را hamfisted بهره برداری از کلیسا به وینستون چرچیل بررسی نازی ها تحمیل خسارت در لندن در طول جنگ جهانی دوم است. این است که مرتب کردن بر اساس مانند گفت: دفتر خود را به پیروزی در این کار پس از سافتبال بازی بود درست مثل معروف “غول برنده پرچم!” لحظه.

McEnany نبود به پایان رسید. او در ادامه به مقایسه خود کتاب مقدس نوازش کردن به زمانی که جورج دبلیو بوش در بازدید از استادیوم یانکی پس از 9/11; او همچنین نسبت آن به جیمی کارتر در طول بحران انرژی; George H. W. بوش امضای قانون آمریکایی های معلول ، که بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین متناسب با این درجه از قساوت.

تبلیغات:

از چپ به دستگاه های خود را تهمت هرگز از آن ساخته شده ایم برای کاخ سفید بسیار کمتر باقی ماند و در این مدت طولانی. او نیاز به تمام انواع تبلیغات و رای دهندگان سرکوب تاکتیک به انتخاب در وهله اول نه به ذکر است یک هوش-led سایبری-حمله که انتخابات با این بیان قصد کمک به تهمت برنده شوید. و به باقی می ماند در دفتر او نیاز به میمون در اطراف با سلسله مراتب در وزارت دادگستری تا زمانی که لایحه بار وارد به خیط و پیت کردن کل روسیه بررسی کردن صدای شیپور طلایی crapper. سپس او نیاز رودی جولیانی را Three Stooges-طرح سطح به قوی بازو اوکراین به کمک تهمت تقلب در این انتخابات است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن کردم گرفتار قرمز دست او نیاز به یک گله از ایران dodos در سنا برای جلوگیری از حذف شدن از کار برای آن است.

امروز او نیاز به همه بازیکنان فوق به چرخش خود فاجعه آمیز و مرگبار در واکنش به شیوع کروناویروس, نه به ذکر است در نتیجه بحران اقتصادی به منظور حفظ نظرسنجی شماره از نزولی به نیکسون-استعفای خاک.

من نمی توانم به یاد یکی دیگر انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد با این مقدار تیتانیوم داربست به حفظ و حتی این سطح از frighteningly زهوار در رفته و بی ثباتی است.

تبلیغات:

به یاد داشته باشید که “Unskewed نظرسنجی” مرد در طول سال 2012 انتخابات چرخه ؟ او رئیس جمهور در حال حاضر. روز دوشنبه تهمت داوطلب خدمت سربازی ناظر انتخابات به معنای واقعی کلمه “unskew” آخرین نظرسنجی سی ان ان نشان تهمت محبوبیت و انتخابات شانس لغزش دور. یکی دیگر از pooper-scooper اتحاد پیوست دسته از بیهوده کوهان وظیفه propping تا هر دو تهمت را شکننده نفس و عدم مدیریت.

شما می دانید که در “ردهها ماجراجویی بزرگ” در هنگام Pee-wee انجام stunts دوچرخه خود را تنها به سقوط سر برای اولین بار به محدود کردن ؟ پس چشمگیری کوه در می رم بیش از او فرمان او به زمین چمن در مقابل یک گروه از بچه ها گرد خود را خاموش و می گوید: در یک تن مغرور “من به معنای به انجام این کار است.” مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که در همه زمان ها و یا او enlists خود pooper-scoopers به انجام آن را برای او. من به معنای خرید گرینلند. من به معنای به پیشنهاد nuking طوفان است. من به معنای مجموعه ای از خودم برای تمسخر و تحقیر توسط نما ناشیانه با کتاب مقدس.

آن را توهین به اندازه کافی وقتی که تهمت به تقویت عادی ریاست جمهوری چیزهایی مانند امضای دستور اجرایی, به دستاوردهای بسیار نیرومند است که تنها تهمت است قادر به دستیابی به. آن را حتی بیشتر توهین به زمانی که او واقعا پیچ و سپس اعلام کرد: “من به معنای به انجام این کار است.”

تبلیغات:

اما وجود دارد در حال ظهور نشانه نشان می دهد که اهدای ممکن است کار به عنوان به خوبی به عنوان آن استفاده می شود — که crapola شروع به پایمال جامع تلاش scoopers به پاک کردن آن. آینده از آن ملت بستگی دارد که آیا به اندازه کافی رای دهندگان نوسان دیدن از طریق, از کوره در رفته, چرخش در نهایت آشکار بی کفایت کمی مستبد پنهان کردن در پناهگاه زیرزمینی است. با یک پیچ-بیش از حد بسیاری از این می تواند باشد که همه پادشاه اسب و همه مردان شاه هستند و در پایان قادر به کمک به قرار دادن رئیس جمهور Humpty با هم دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی