Donald Trump waving to the camera and looking confident.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در امتداد جنوب چمن به دریایی که او حرکت کاخ سفید در ژانویه. 31, 2020.

سارا Silbiger/گتی ایماژ

در این هفته سیاسی Gabfest امیلی Bazelon جان Dickerson و دیوید Plotz در مورد دموکرات ها پس از نیوهمشایر مغلوب ساختن پیشی جستن جسارت پست-استیضاح حرکت می کند و COVID-19. این متن از یکی ارز خود را از گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

دیوید Plotz: آن است که فقط یک هفته از زمان رئیس جمهور بود و تبرئه توسط سنا و او است که به وضوح chastened. او تنها اخراج سفیر اتحادیه اروپا و اخراج و تا به حال همراهی کردن کاخ سفید شاهد علیه او همراه با شاهد برادر. او باعث شده است که فوق العاده مداخله در مورد خود متحد راجر سنگ مورد حمله یک قاضی فدرال در این مورد درخواست دادستانی کل تیم در وزارت دادگستری به ترک مورد خارج نامزدی رسمی که به کمک نظارت بر سنگ مورد او با وزارت دادگستری تنظیم ویژه کانال به قبول از کار افتاده پشت کانال اطلاعات جمع آوری شده توسط رودی جولیانی. او قطعا از او آموخته درس نیست او امیلی?

امیلی Bazelon: او را پس از توبه و پشیمانی بنابراین محدود.

Plotz: دسیسه اطراف سنگ محکومیت واقعا تکان دهنده است. راجر سنگ جمله توصیه شده در یک سطح توسط دادستان و منظور از کسی اما قطعا با حمایت از رئیس جمهور است که توصیه شده است کاهش باعث دادستان به ترک.

Bazelon: این رود به قلب بسیار روی حیله و تزویر رابطه بین وزارت دادگستری و کاخ سفید است. پس از واترگیت ما نگرانی زیادی در مورد استقلال از دادستانی تحقیقات که رئیس جمهور در مورد مراقبت. ما می خواهیم به تصمیم گیری بر اساس قانون مستقل اصول نه ملاحظات سیاسی.

این مداخله در مورد روشن یک جمله برای راجر سنگ اما دیگر مداخلات مورد بررسی رئيس جمهور در دشمنان. در آینده ما می تواند بیشتر مجازات برای رئیس جمهور دشمنان است. هنگامی که شما تصور زندگی در یک کشور که در آن رئیس جمهور می تواند به طور مستقیم دادستان به بعد کسی او را دوست ندارد و تغییر تصمیمات خود را با توجه به هوی و هوس است که ترسناک است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در این جهت می رویم.

Plotz: جان این مهم سیاسی? وجود دارد هر حوزه که در حال رفتن به نقل مکان کرد با این است یا این فقط یک خودی که نمی نشت را به حمایت و یا خشم عمومی ؟

جان Dickerson: خوب بدبینانه پاسخ این است که این اراده قوی سیاسی اثر و سیاسی اثر تعلق خواهد به رئیس جمهور بهره مند شوند. ما دیده ایم از مبارزات انتخاباتی در سال 2016 زمانی که او تایید و قدرت حرکت از انکار مریک حلقه گل قرار دادن شنوایی و سپس از طریق ریاست جمهوری خود و در حال حاضر او در واکنش به تبرئه دیده ایم او به طور فزاینده ای به قدرت حرکت می کند. هر بار یکی از قدرت خود را حرکت می کند تا به عبور یک خط که قرار بود از طریق سنت به محافظت از دفتر ریاست جمهوری. هر زمان خط پاک شده و قدرت حرکت شده است تحسین. ما دیدیم که در استیضاح آزمایشی در تعدادی از راه های مختلف نه فقط در تبرئه اما به عنوان مثال وجود دارد در یک دوره زمانی که رئیس جمهور گفت که خوب بود برای دریافت اطلاعات از یک کشور خارجی برای اهداف خدمت مبارزات انتخاباتی خود را و تعدادی از جمهوری خواهان گفت که اشتباه است. و سپس در طول استیضاح محاکمه وکلای او گفت: آن را خوب. و جمهوری خواهان گفت: اوه بله درست است. بنابراین شما دیدم هنجار تغییر در این فضا از چند ماه. هر بار که رئیس جمهور ساخته شده است که قدرت حرکت آن شده است تحسین و برای امضا توسط حزب. این است که دیگر قدرت حرکت می کند.

برای گوش دادن به قسمت کامل با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی