تمام بار رادیو فردا میزبان رفت و در “تعطیلات”: یک سالن تحقیقات

ایسنا شخصیت و مواد غذایی منجمد وارث-آشکار تاکر McNear سوانسون کارلسون به خود جلب کرد چشم-رول دوشنبه زمانی که او گفت: بینندگان که او گام گذاشتن در یک “از پیش برنامه ریزی شده تعطیلات” به طور گسترده ای درک به یک تعبیری برای یک شبکه ایست.

او مهلت اما بطرز عجیبی به پایان رسیده یورش انتقاد پس از سی ان ان نشان داد که نشان می دهد دیرین بالا نویسنده شده بود مخفیانه ارسال ننگین و نفرت در اینترنت برای سال. آن را نیز می آید بر روی پاشنه از یک علامت تشدید در کارلسون نژاد-طعمه شعارهای که کارلسون تحت فشار قرار دادند به اندازه کافی به منظور جلب اتهامات از گفتار نفرت.

تبلیغات:

اگر چه کارلسون نیز در برخی از حواس سوار عطف در بالاترین کابل, اخبار رتبه بندی در تاریخچه و نقشه کشی گمانه زنی در مورد او ممکن است جاه طلبی های سیاسی او نیز در حال حاضر موضوع مستقل شکایت کیفری و مداوم با مشخصات بالا افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر شبکه خود است.

پس از اعلام این سالن در زمان بی باک رسیدگی به دیگر فاکس نیوز شخصیتهای گرفته اند که آشکارا به پایان رسیده “تعطیلات” در طول سال. در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.

Laura Ingraham

تبلیغات:

در ماه مارس سال 2018 این وبگاه میزبان به او گفت که مخاطبان او می خواهم به در نظر گرفتن تعطیلات خانواده.

“من خواهید بود هفته آینده برای عید پاک با بچه های من,” او گفت:. یک فاکس نیوز سخنگوی گفت: چند رسانه تعطیلات بود و در واقع از قبل برنامه ریزی شده است.

اما از آن بود به طرز مشکوکی دید در روز حتی به یک طوفان از جنجال که Ingraham زمانی ایجاد می شود که او مسخره سابقه تحصیلی از دیوید هاگ های صریح teenage کنترل اسلحه مدافع که تا به حال فقط یک ماه قبل از آن جان سالم به جرم تیراندازی در پارک فلوریدا که در سمت چپ 17 نفر کشته شدند.

تبلیغات:

“دیوید هاگ رد چهار دانشگاه که به او اعمال می شود و whines در مورد آن. (Dinged توسط UCLA با 4.1 معدل… کاملا غیر قابل پیش بینی با توجه به پذیرش نرخ” Ingraham کرده ایم.

او نشان می دهد به سرعت hemorrhaged تبلیغ پس از هاگ و دیگران سازماندهی تحریم و او در نهایت ارائه یک عذرخواهی. در پاسخ هاگ به او گفت او باید عذر خواهی به مردم بیشتر.

تبلیغات:

Shepard Smith

همان ماه به عنوان Ingraham, مارس 2018 اسمیت نیز در زمان یک هفته “از پیش برنامه ریزی شده” تعطیلات. اسمیت بود فقط آینده یک درون شبکه نئونازی با Ingraham و ساعات پر بیننده شخصیت Sean Hannity رسوب اسمیت سخنان به مجله تایم که نظر میزبان در شبکه “آیا قوانین” و وجود “صرفا به سرگرم کننده است.”

در پاسخ Hannity به نام اسمیت “clueless” مورد نظر کنار اخبار. Ingraham گفت: اظهارات “بی ملاحظه و نادرست است.”

تبلیغات:

Hannity ادعا کرده است چندین بار در سال های اخیر است که او یک روزنامه نگار.

برای مثال وقتی در مورد خواسته ممکن است درگیری های حرفه ای از دوستی خود با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 Hannity نیویورک تایمز گفت: “من هرگز ادعا می شود یک روزنامه نگار.”

“من یک روزنامه نگار” Hannity توییتی که در همان سال است. “من صحبت هاست.”

تبلیغات:

و در سال 2017 بار مصاحبه Hannity گفت: “من یک روزنامه نگار هستم اما من یک وکالت روزنامه نگار و یا یک نظر روزنامه نگار.”

فقط قبل از خروج اسمیت گفت: همکار کریس والاس در طول on-air گفتگوی بورسی که همه چیز خواهد بود “هلویی-مشتاق” در بازگشت خود را.

“رفتن به یک تعطیلات یک هفته ایست که قبلا برنامه ریزی شده بود و در یک هفته همه چیز خواهد بود هلویی-مشتاق و hunky-dory” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید.”

“این چیزی است که آنها همیشه می گویند: قبلا برنامه ریزی شده و یک هفته تعطیلات” والاس پاسخ داد.

تبلیغات:

اسمیت در نهایت ترک فاکس نیوز در سال 2019 پس از یک مکان گرد و غبار-با Tucker Carlson. شبکه طرفه با کارلسون.

Madadi

کلی در زمان رخصتی بهار تعطیلات در سال 2016 پس از درگیری با آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال ساخته شده یک رشته از جنسیتی و تهاجمی نظرات هدف قرار دادن شبکه لنگر.

هر چند این شبکه گفت که تعطیلات بود و نه مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از بازگشت او تا به حال تغییر رویکرد او به مغلوب ساختن پیشی جستن یک mawkishly نرم ،

تبلیغات:

کلی نیز در زمان کوتاهی ترک در NBC پس تعجب با صدای بلند که چرا نباید باشه برای مردم به پوشیدن blackface برای هالووین.

Sean Hannity

Hannity فرستاده شد در روز یادبود در سال 2017 پس از او همچنان به ترویج تئوری های توطئه در مورد 2016 قتل کمیته ملی حزب دموکرات کارمند ست غنی با وجود احساسی درخواست از خانواده ثروتمند است که او را متوقف کند.

این خانواده ثروتمند استخدام یک محقق خصوصی و شبکه مجبور شد به عقب آن داستان اخبار در مورد اتهامات. Hannity, اما, soldiered در یک نقطه گفته می شود به دنبال و دریافت متهور از تهمت تا منظره چنان فجیع است که نیم دوجین تبلیغ کشیده می شود ،

تبلیغات:

جدیت در حال حاضر به نظر نمی رسد برای ثبت نام با Hannity, که به نظر می رسد به سرور و نشاط در اذیت کردن منتقدان خود را نوشتن در یک پس-حذف صدای جیر جیر:

آه آه من سالانه یادبود روز آخر هفته شروع می شود در حال حاضر. از بین بردن صدای شیپور/رسانه های محافظه کار از نفس افتاده پوشش شروع می شود! آیا Hannity گذشته نشان می دهد ؟

روباه منتشر شد بیانیه ای گفت که تعطیلات بود و فقط برای روز یادبود و او می تواند دوباره بعد شنبه. “کسانی که نشان می دهد در غیر این صورت در حال رفتن به نگاه احمقانه” بیانیه ای گفت:.

او بود.

جسی Watters

شرکت میزبان از weeknight بحث نشان می دهد “پنج” و روز “Watters جهان” اعلام کرد او در نظر گرفتن تعطیلات خانواده در مارس 2017 پس از خاموش رنگ مورد نظر سران کاخ سفید مشاور و ریاست جمهوری, دختر, Ivanka Trump.

Watters شد در پاسخ به تصویری از Ivanka بودن هو در حالی که شرکت در یک پانل در برلین در مورد کارآفرینی زنان. او در دفاع از خود.

“این خنده دار چپ می گوید که آنها واقعا احترام به زنان و سپس هنگامی که با توجه به فرصت را به احترام یک زن می خواهم که آنها بو و صدای خش خش,” او گفت:.

اما او اضافه کرد smirking: “بنابراین من واقعا نمی توانید آنچه که در اینجا, اما من واقعا دوست داشتم که چگونه او صحبت به میکروفون.”

Watters را تکذیب کرد که گفته بود جنسي.

“در زمان استراحت ما اظهار نظر در Ivanka صدای و چگونه آن را پایین و ثابت و طنین انداز مانند یک smooth jazz radio DJ” او در بیانیه ای گفت. “این به هیچ وجه یک شوخی در مورد هر چیز دیگری.”

در همان بیانیه ای اعلام کرد دو روز تعطیلات از هوا.

“من قصد دارم به در نظر گرفتن تعطیلات با خانواده من, بنابراین من قصد دارم به اینجا فردا و روز جمعه,” او گفت:. “اما من پشت در دوشنبه بنابراین سعی کنید به از دست من بیش از حد.”

یک فاکس نیوز سخنگوی پاسخ نمی دهند که نیویورک تایمز پرسش که آیا این تعطیلات از پیش برنامه ریزی شده است.

بیل O’reilly

فقط چند هفته قبل از Watters در زمان خود 2017, تعطیلات, Bill o’reilly, اتفاقی, چیزی است که از یک مربی به Watters اعلام کرد که او بیش از حد به یک تعطیلات.

اعلام این خبر پس از نیویورک تایمز نشان داد که o’reilly تا به حال یک تاریخ سیاه به اتهام آزار و اذیت جنسی هدف قرار دادن همکاران زن در شبکه.

در میان سوزان واکنش میزبان گفت: او را دو هفته و بازگشت به شبکه. اما او نمی شانس: فاکس به سرعت او را مجبور کردن که بیش از 50 تبلیغ گفت: شبکه آنها کشیدن خود را خرید.

اما روباه به o’reilly یک مرد 25 میلیون دلار بوسه خداحافظی که o’reilly به معنای واقعی کلمه استفاده می شود به رفتن در تعطیلات. او به زودی کشف شد در رم آسوشیتد پرس گزارش داد.

ایسنا مستقر شده بودند با حداقل نیم دوجین زنانی که متهم o’reilly از سوء رفتار جنسی و قدمت آن به سال 2002. شبکه پرداخت می شود زنان در مجموع 13 میلیون دلار حدود نیمی از آنچه در آن پرداخت خود سو استفاده کننده برای از بین برود.

Gretchen Carlson

کارلسون به حال کشتی برای مدت زمان طولانی با این که آیا او باید به جلو آمده با اتهامات سریال, آزار و اذیت جنسی در دست رئیس شبکه Roger Ailes. در ماه ژوئن 2015 شبکه اطلاع داد که قرارداد خود را تمدید نمی شود و او رفت و در تعطیلات از 27 ژوئن تا ژوئیه 4.

دو روز پس از بازگشت کارلسون ظ او در زمین بسیار مخربی آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر Ailes, لگد زدن خاموش #metoo عصر و نوید ورود یک عقب افتاده حساب برای شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>