تمام راه Artemis Fowl فیلم حرکت از اصلی YA سری


The cover of the book Artemis Fowl side by side with a photo of Ferdia Shaw acting as Artemis Fowl.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس دیزنی.

این Artemis Fowl فیلم بعید است لطفا هر کسی: نه superfans به دنبال یک hyperfaithful اقتباس از رمان توسط Eoin Colfer; نه دلتنگ بزرگسالان که می خواهید به بطور منظم احساس روح از سری اگر نه هر جزئیات کمی و نه حتی دیزنی+ تازه واردین فقط به دنبال یک راه سرگرم کننده برای صرف 90 دقیقه. این Artemis Fowl کتاب نمایندگی چیزی منحصر به فرد در بله روشن در طول 2000s: یک دنیای فانتزی از الف ها و دورف ها با یک ضدقهرمان شخصیت که در طلب آن بود نامردان درخشان متفکر جنایی مانند پدرش Artemis Fowl Sr. این Kenneth Branagh–کارگردانی فیلم که بیشتر پوشش می دهد حوادث دو کتاب Artemis Fowl و قطب شمال حادثهارائه چیزی بسیار متفاوت از آن مواد منبع.

یک اسکریپت توسط کونور McPherson و Hamish McColl آب پایین Colfer را چند لایه جهانی از نظر اخلاقی شخصیت های پیچیده به چیزی بیشتر سنتی و دیزنی-دوستانه—و در انجام این کار نتواند نقطه از کل سری که همیشه اجتناب دادن آرتمیس کلاسیک رستگاری داستان. ما گرد کرده ام تا این تغییرات از پیش پا افتاده به عجیب و غریب ،

روایت

این فیلم بیشتر روایت در flashback توسط مالچ Diggums (جاش گاد) یک خاک-خوردن-و-اخراج کوتوله بازجویی توسط MI6 پس از توقیف در مرغ مانور. در حالی که سوال او این فرصت را به داستان چگونه او وجود دارد. Diggums است نه راوی این کتاب است که گفت: از دیدگاه سوم شخص و به دنبال کاراکترهای مختلف Diggums گنجانده شده است.

مرغان خانگی

کتاب Artemis Fowl لگد کردن با 12 سال حریص بد پسرک در حال حاضر به راحتی منجر خانواده اش جنایی سازمانی پدرش مرده فرض پس از یک معامله بد با مافیای روسی. (به عنوان خوانندگان کشف در قطب شمال حادثهArtemis’ پدر است که در واقع زنده بودن و زندانی. که بعدا بیشتر.) این سری است که مجموعه ای در حال حرکت هنگامی که آرتمیس—داشتن تدریس خود را در مورد جهان زیرزمینی از پریا و الف ها پس از تهدید یک جن برای اطلاعات تصمیم به ربودن یک پری و نگه داشتن او را برای گرفتن باج در ازای طلا برای بازگرداندن خانواده میلیاردر وضعیت. او با این نسخهها کار بر روی این طرح با محافظ ساقی. تنها شخص دیگر در عمارت علاوه بر آنها است مادر خود را که از لحاظ عاطفی و ذهنی قادر به مقابله با از دست دادن شوهرش.

در Artemis Fowl فیلم ما چیزی کاملا متفاوت است. آرتمیس (Ferdia شاو) به نظر می رسد در اطراف همان سن در کتاب اما ما به دیدن او palling در اطراف با پدرش (کالین فارل) که می آموزد آرتمیس در مورد جن و اغلب از بین می رود برای “کسب و کار” سفر خروج پسر خود را با ساقی (Nonso Anozie). این فیلم همچنین به ساقی یک خواهر زاده به نام ژولیت (تامارا هوشمند) که در این کتاب است که در واقع خواهر او.

Artemis’ درخشندگی و اهانت در حالی که کاملا در sociopathic سطوح از این رمان نشان داده شده اند در یک صحنه فیلم (با الهام از یک مشابه در قطب شمال حادثه) که در آن آرتمیس مذاکرات به یک مشاور. مشاور نیز مفید نشان می دهد که در این نسخه Artemis’ مادر مرده است. به زودی پس از Artemis’ پدر برگ دوباره آرتمیس می شود یک تماس از یک gravelly صدای—بعد نشان داد به پری Opal Koboi (Hong Chau) که به نظر نمی رسد در این کتاب برای اولین بار در تمام اما نقش عمده ای در آنهایی که بعد گفتن او پدرش ربوده شده است برای باج. قیمت برای آزادی او است و نه فقط طلا اما Aculos یک دستگاه قدرتمند است که نه در کتاب و کاملا اختراع برای این فیلم.

این به طور کامل تغییر Artemis’ انگیزه برای او ناگوار اعمال. او پدر خود را در مجله با استفاده از آن آموزش خود را بیشتر در جهان زیرزمینی از سحر و جادو و Aculos و تصمیم می گیرد آنچه که او نیاز به انجام بعدی—در این مورد انجام خود آدم ربایی و استفاده از جن به قدرت.

زیرزمینی

ما به زودی دیدار با بازیکنان بزرگ از غیرانسان جهان زیرزمینی از جمله جن فرمانده ریشه (یک مرد در این کتاب اما با بازی جودی دنچ در فیلم) سر از عمده نیروی پلیس شناخته شده به عنوان عناصر پایین تر پلیس شناسایی و یا LEPRecon. زیر او را در حال هالی کوتاه (لارا مکدانل) یک افسر جوان خارش برای اثبات خودش به ریشه. در این فیلم هالی است که به خوبی شناخته شده به عنوان دختر یک شخصیت جدید Birchwood کوتاه که بسیاری از به نظر می رسد فکر می کنم جنایی, اگر چه او می داند که در قلب او یک قهرمان بود. او ناپدید شد اما او می خواهد برای پاک کردن شهرت خود را. پس از او اعزام به آهنگ, ترول, که به نظر می رسد در بالای سطح زمین (و نافرمانی دستورات مستقیم به طور مستقیم در مبارزه با ترول) او با سرعت به شکل چیزی در مورد پدرش که پس از آن منجر به او را در حال tranquilized و ربوده شده توسط آرتمیس و باتلر.

در کتاب مقدس تنها زن عضو LEPRecon و خیلی از زمان اولیه در نیروی متشکل از داشتن به اطراف مردان—از جمله فرمانده ریشه—که به طور مداوم دست کم گرفتن او. آن هم نه پدر او اما مادرش مرجان کوتاه که انگیزه هالی در کتاب: مرجان جان از انسان ناشی از مسمومیت رادیواکتیو منجر هالی در ابتدا قسم می خورم انتقام در برابر همه انسان ها است.* اما این فیلم همه چیز در مورد پدران. آرتمیس idolizes پدرش اصرار “او را یک جنایتکار—او پدر من” که به او می دهد و هالی چیزی مشترک. و آن را به عنوان معلوم ما بعد یاد بگیرند که Artemis Fowl Sr هالی پدر و شرکای شد در صرفه جویی در جهان! چه اتفاقی.

و وجود یک نابکار طرح جریان دیگری LEPRecon افسر گل رشتی Cudgeon (جاشوا مک گوایر) که ترکیبی از یک زن و شوهر از قطعات از کتاب است. آن را به خوبی تاسیس در هر دو صفحه نمایش و صفحه ای که او دوست ندارد خود را فرمانده و خواسته ریشه قدرت. در این فیلم که LEPRecon تلاش برای نجات هالی از مرغ می یابد و آرتمیس و باتلر به shrewder از آنها انتظار گل رشتی اساسا طول می کشد بیش از این عملیات از ریشه با زور. او همچنین نشان داد پیش از آن در این فیلم به صورت مخفیانه کار با Opal Koboi. در این کتاب هر دو از این چیزها اتفاق می افتد اما به شیوه کمی متفاوت: گل حاج ترخانی نمی کند و شروع به کار برای عقیق تا قطب شمال حادثهپس او را تصاحب در Artemis Fowl صرفا یک قدرت گرفتن درون سیستم را تحت تاثیر قرار نیست توسط یک خارجی است.

محاصره

در هر دو کتاب و فیلم LEPRecon میسازد محاصره به مرغ مانور امداد و نجات به هالی به کارگیری یک توقف زمان به زمان توقف برای انسان است. آرتمیس یک نابغه موفق به جلوگیری از اثرات. در هر دو LEPRecon همچنین استخدام مالچ به مانور اگر چه در کتاب LEPRecon blackmails مالچ در حالی که در فیلم کوتوله تلاش برای مذاکره حکم زندان خود با ارائه برای کمک به. مالچ با موفقیت استراحت در می یابد و اشیاء مورد علاقه: در Colfer نسخه این کتاب که در آن آرتمیس آموخته تمام اسرار جن. در این فیلم این Aculos که خیلی اتفاق افتاده به پشت برخی از نقاشی در امن مالچ ترک باز است. اما مالچ به پایان می رسد تا جانبداری با آرتمیس در این فیلم به جای فقط زیر LEPRecon سفارشات.

در هر دو کتاب و فیلم گل رشتی پس از مصرف سرب می فرستد ترول برای از بین بردن مرغ مانور به منظور نجات هالی. اما باتلر و هالی موفق به شکست ترول پس از یک مبارزه بزرگ—که در طی آن هالی به طور غیر منتظره ای تصمیم می گیرد به درمان ساقی با سحر و جادو و ریشه در نهایت طول می کشد پشت فرمان از گل حاج ترخانی.

پایان(?)

هالی و آرتمیس به عنوان یار بوده در این کتاب به آنها در فیلم—آنها ندارد و این پدر و اتصال آرتمیس نیست چنین دوستانه و هالی هنوز هم متنفر انسان است. همه چیز را به نوبه خود در نزدیکی پایان این کتاب برای اولین بار: هنگامی که LEPRecon می فرستد در باج طلا, آرتمیس می پرسد هالی اگر او می تواند به درمان مادر خود را با او موافق است. پس از هالی بازگشت به تیم او LEPRecon تلاش برای کشتن آرتمیس و باتلر. آرتمیس مدیریت برای اطمینان از بقای خود است.

این فیلم دوباره بسیار متفاوت است. LEPRecon تلاش برای کشتن مرغ و پیشخدمت. در عوض هنگامی که زمان یخ برداشته است هالی باقی می ماند با آرتمیس و با استفاده از Aculos به ارمغان می آورد بازگشت پدرش از عقیق مجلسی زنانه. سالمند مرغ ستایش هالی می دهد و یک لیست از پدرش پیر همدستان. هالی سپس با استفاده از Aculos به بازگشت زیرزمینی, مکان آن را تحت حفاظت و ترویج است منجر به یک تیم جدید بود و او همیشه می خواستم.

پس از مالچ می گوید کل این داستان به اسیرکنندگان خود را Artemis و خود را نجات پدر و شکستن Diggums و پرواز او را دور در یک هلیکوپتر جلب او را برای برخی از “کسب و کار ناتمام” (احتمالا برخورد با عقیق در, عاقبت, که, با توجه به بررسی وحشتناک برای یکی از اولین به نظر می رسد بعید است که اتفاق می افتد).

اصلاح ژوئن 12 سال 2020: این قطعه در اصل اشتباه مرجان کوتاه نام. آن را نیز به روز روشن است که ژولیت ساقی به نظر می رسد در این کتاب به عنوان Domovoi ساقی خواهر اگر چه نه به عنوان خواهر زاده خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی