تمام راه Snowpiercer نشان می دهد تلویزیون می رود ریل


Daveed Diggs and Jennifer Connelly in Snowpiercer, with Diggs wearing a futuristic workshirt and Connelly wearing a futuristic power suit.

به انجمن خوش آمدید TNT را Snowpiercerکه در آن هیچ چیز احتمالا می تواند به اشتباه.

عکس توسط جاستینا مینتز

آن را سخت به تصور کنید که بهتر است لحظه ای در تاریخ جهان به انتشار یک تلویزیون نشان می دهد مورد مردم به زور محدود به محله های تنگ در آخرالزمان ناشی از بی دقتی plutocrats که استفاده از رحم, روش برای اطمینان از زندگی خود را بیکار لوکس خود ادامه خواهد داد و بدون وقفه در حالی که کمتر خوش شانس رنج می برند و می میرند. اما اگر چه Snowpiercer نمی تواند به موقع به نحوی TBS جدید نشان می دهد در مورد آخرین بازماندگان از یک آب و هوا سقوط ابد گردش زمین یخ زده بر روی یک سختگیرانه طبقه بندی supertrain—1,001 اتومبیل به عنوان نشان می دهد ما را به یاد 1,001 بار—حتی نمی توانید از ایستگاه قبل از آن می رود ریل.

بخشی از آن احتمالا می تواند نسبت به Snowpiercer‘ثانیه مشکل تاریخ تولید: اصلی showrunner جاش فریدمن (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) در سمت چپ مجموعه بیش از تفاوت های خلاق با شبکه و جایگزین شد Graeme Manson (Orphan Black); Scott Derrickson (Doctor Strange) که کارگردان اصلی خلبان نیز برخورد با شبکه و حاضر به انجام reshoots (او جایگزین شد James Hawes از دکتر); و صحبت از شبکه های WarnerMedia پینگ ponged Snowpiercer از TNT به TBS و سپس دوباره است که باید یک درمان واقعی برای همه درگیر.

بزرگتر مشکل ساختاری است و شاید غیر قابل عبور. جدیدترین Snowpiercer است که بر اساس هر دو 2013 فیلم سینمایی از کارگردان بونگ جون-هو و اصلی سری از رمان های گرافیکی توسط Jacques تنبلی و سنگینی حرکت کردن, Jean-Marc Rochette و بنیامین Legrand برای اولین بار است که منتشر شد در سال 1982. هر سه کار می کند باید همان تلخ فرض—سیاره یخ زده است و تنها بازماندگان هستند که مسافران را در خود حفظ قطار لوکس ساخته شده است به مقاومت در برابر سرمای شدید و هر سه با استفاده از کلاس تقسیم بین کلاس اول مسافران و stowaways در عقب قطار به عنوان یک طرح موتور.

اما تنها نسخه Snowpiercer که موفق است بونگ جون-هو و دلیل آن ساده است: Bong و با همکاری فیلمنامه Kelly Masterson گرفت و رمان های گرافیکی و مقایسه آنها را به سریع-حرکت حکایت نگه می دارد که دیدگاه خود را شدیدا متمرکز در یک گروه از insurrectionist در دم از قطار. مخاطبان می آموزد بیشتر در مورد آموزش تنها به عنوان شخصیت های اصلی فراموش و خود را حزب جنگ خونین سفر به سمت موتور را ترک نمی کند زمان زیادی را به فکر کردن در مورد Snowpiercer به عنوان چیزی بیش از یک طرز وحشیانه ای ساده استعاره برای زندگی در نظام سرمایه داری. آن را به یک میدان نبرد و نه جامعه. TNT را Snowpiercerبا ساعت بیشتر برای پر کردن به نگاه از نزدیک در قطار و مردم در آن آنها می توانند واقعا نمی ایستادگی کردن به موشکافی.

این افراد عبارتند از همیلتون‘s daveed را از دست Diggs به عنوان یک سابق کارآگاه قتل زندگی در دم و جنیفر کانلی در اکثر تند و تلخ با عنوان قطار سر از مهمان نوازی و سخنگوی مرموز خود طراح آقای ویلتون. Standout عملکرد می آید از آمریکایی ها’ Alison Wright به عنوان کانلی دوم در فرمان او نشانی از یک کار خوب در ریف تیلدا سوینتن را gonzo عملکرد از فیلم—ولی در کل کیفیت نوشتن و اقدام بسیار اساسی و کابل و حتی برای پایه کابل. هر قسمت باز می شود با یک صدای خارج از قاب از یک عضو از بازیگران توضیح فلسفه خود و محل خود را بر روی قطار و آنها یکنواخت cringeworthy: “من اشتباه من بلیط برای بقا برای آزادی اما عدالت هرگز سوار و Wilford دو برابر کردن با jackboot در گلوی ما و انگشت بر روی فلس” یکی از شخصیت ها را مشاهده.

شما واقعا نمی تواند مناسب بسیار تحلیل سیاسی را به یک محیط طراحی شده به صورت ax دعوا و چرا شما سعی می کنید ؟

هنوز این موضوع نیست فقط خطوط فرد و یا تحویل آنها به دلیل طرح کند یا کار نمی کند. نیمه اول از فصل یک نیمه assed داستان کارآگاهی است که در آن Diggs نامیده می شود از دم به شکار یک قاتل زنجیره ای preying در کلاس سوم مسافران و رمز و راز است که به سرعت رها شده در حمایت از انقلاب Snowpiercer‘ثانیه قضیه خواسته است. که plotline بیش از حد پیچیده تر از این فیلم نسخه در راه است که به بهبود نیست همه چیز به عنوان Diggs و Connolly مبارزه برای کنترل از قطار رقابت جناح. شما واقعا نمی تواند مناسب بسیار تحلیل سیاسی را به یک محیط طراحی شده به صورت ax دعوا و چرا شما سعی می کنید ؟

حداقل یک بار تبر دعوا شروع کنید و آنها را—Snowpiercer آن فریبندگی. فیلمبرداری واضح و سرد, و اگر چه این مجموعه نمی کاملا به عنوان قابل توجه به عنوان begrimed هنر دکو نگاه از این فیلم وجود دارد بیش از اندازه کافی در معرض چوب و طلا و تر و تمیز برای رفتن به اطراف. این فاکتور فرعی در نهایت حل و فصل کردن (عمدتا به دلیل فوق العاده بالا و مرگ و مير) و دو قسمت را به اندازه کافی تاب و تبدیل به تقریبا تحت الشعاع قرار دهند. بنابراین آن را به ارزش هشت ساعت و یا پس از آن طول می کشد برای رسیدن به مقابل Snowpiercer‘s قطار ؟ که همه بستگی دارد: آیا شما گیر در یک مکان با هیچ جایی برای رفتن و هیچ نشانه ای از زندگی در خارج و کل مقدار زیادی از زمان برای کشتن ؟

به شنیدن بیشتر در مورد Alison Wright آماده سازی برای ایفای نقش در فیلم Snowpiercerگوش دادن به کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>