متحدان خود را “بزرگ سفید بیداری.” اما خواهد شد که راهنمای آنها ؟

در مه 25 جهان reeled در نزد 8 دقیقه و 46 ثانیه ویدیو به تصویر می کشد قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

فلوید قتل به نظر می رسید به فعال کردن چیزی در سفید آمریکا آگاهی است که گذشته نژادپرستانه پلیس در قتل نداشت. “مردم سفید, غیر, مردم سیاه و سفید به طور مستقیم دیدم و شاهد این رویداد آسیب زا” گفت: Norissa ویلیامز یک استاد روانشناسی کاربردی در دانشگاه نیویورک که مناطق تمرکز طیف وسیعی از minoritized جوامع به صلیب روابط فرهنگی گفت: سالن. غیر سیاه مردم با داشتن یک خلقی (عاطفی) پاسخ بعد از دیدن این ویدئو در داخل در طول قرنطینه او توضیح داد: به عنوان مخالف به صرف شناختی (فکری) یکی است.

تبلیغات:

Myisha تپه بنیانگذار آنلاین و Instagram پلت فرم خود را بررسی کنید و امتیاز خواستار این تکان خوردن “بزرگ سفید بیداری.” و این یکی که به نظر می رسد به خصوص با طنین انداز کنید. “این غم و اندوه جمعی از دیدن جورج فلوید گریه برای مادرش گفت:” تپه. “من فکر می کنم این نوع از خواب بیدار شدم که الهی زنانه است.”

بسیاری از زنان در حال انجام “کار” در Instagram

پس از این “بیداری” یک نگاه گذرا در Instagram نشان می دهد یورش ضد نژادپرستانه منابع و لینک کلیک کنید برای کمک به محلی وثیقه بودجه. نیز وجود دارد یک کشت از سیستم عامل برای صحبت کردن در مورد و فراموش شده قرن’ ارزش سیستمیک نژادپرستی — این سیستم عامل ارائه زندگی می کنند بحث در مورد ضد سیاهی کتاب توصیه امتیاز کتابهای و حتی کلاس های استاد مانند تپه Co-توطئه گران سالن.

تبلیغات:

این گروه در حال قریب به اتفاق به دنبال زنان سفید قصد انجام “کار.”

در مه 31, Eryn دانیل 23 بود دلسرد تماشای سی ان ان با خانواده اش در بالتیمور. یک سری از سفید سر صحبت توصیف Black Lives Matter تظاهرات به عنوان “شورش” — تظاهرات که رفته اند در بیش از 30 روز مستقیم در پی فلوید مرگ است.

در 10 p. m. آن شب او رفت Instagram ساخته شده و یک حساب کاربری: متحدان انجام کار. تنها در 48 ساعت حساب کرده بود به دست آورد بیش از 800 پیروان — بسیاری از آنها را سفید و یا سیاه و سفید و عبور زنان و دانیل در وبسایت خود به آدرس این مخاطبان جدید.

تبلیغات:

“این است و نه فقط برای رفتن به یک فضای سفید و متحدان برای کسب اطلاعات بیشتر,” او به دنبال. “ما قصد داریم به بحث در مورد ضد سیاهی آن را به عنوان مربوط به هر گروه ممکن است از مردم.” ضد سیاهی, Danielle توضیح جهانی است همه گیر.

او همچنین ارائه پیشنهادات در مورد چگونه به بهترین استفاده را از کمک های مالی در مورد تقویت Black voices به جای سکوت کردن و تشویق افراد به طور فعال در بحث کنید و سعی کنید برای از بین بردن نژاد پرستی در درون خود روابط است.

تبلیغات:

دانیل حساب مانند بسیاری از این سیستم عامل آنلاین است که به دست آوردن کشش سریع.

متحدان انجام کار در حال حاضر بیش از 18 ، 000 پیروان — 92 درصد از آنها را زنان است. تپه چک کردن امتیاز خود را — که او را در حال اجرا بوده 2018 — به دست آورده بیش از 300 ، 000 پیروان پس از شروع ماه ژوئن است. از همه پیروان 92 درصد زنان هستند و اکثر آنها سفید است. (یکی از شهادت یک زن سفید در تپه وب سایت گفت که هیل همیشه “از طریق کاهش my bullshit!”).

از امتیاز به پیشرفت یک پلت فرم تاسیس شده توسط سیاه و سفید زنان پس بی دلیل دستگیری دو مرد سیاه و سفید در فیلادلفیا استارباکس در سال 2018 — به دست آورده بیش از 200 ، 000 پیروان از ژوئن 1 با زنان ساخت تا 91%. و در حالی که از بنیانگذاران ملیسا DePino گفت: سالن در یک ایمیل که پیروان خود را چند نژادی, او گفت: از امتیاز به پیشرفت تمرکز بر سفید مخاطبان عمدتا زنان سفید. من نمی خواهد آرام است زنان فعال گروه میزبانی وب ماهانه صحبت کردن در محافل با 88% زن followers on Instagram.

تبلیغات:

چرا این گروه به نظر می رسد برای جذب در درجه اول ،

پروفسور ویلیامز گفت که از لحاظ تاریخی زنان شده اند ستون فقرات و ابتکار عمل از سیاه زندگی مهم جنبش است. سه بنیانگذاران رسمی پل جنبش زنان هستند. گسترده تر از بنیانگذاران من نمی خواهد آرام, Adrianne رایت گفت که این کار این است که به طور سنتی یک پروژه است. “من فکر می کنم زنان تمایل بیشتری به ارتباط با دیگران و ارتباط با جامعه خود و به اشتراک گذاری داستان و آسیب پذیر می شود.”

اما چه کسی باید به این کار می کند ؟

تبلیغات:

همه از این گروه جدا از من نخواهد بود آرام در حال رهبری توسط زنان است. این نشان می دهد یک نوع روند. در داخل متحد و مربی جامعه وجود دارد بحث در مورد چه کسی می تواند و یا باید انتظار داشت منجر به reinvigorated گفتگو در اطراف ضد نژاد پرستی.

ویلیامز گفت که مردم نباید مشمول مالیات با آموزش افراد در مورد نژاد پرستی. او استدلال می کند که آن را مانند یک تقویت “لله” استعاره — که از تابع اختصاصی, سیاه, پرستار بچه که فداکارانه برای مراقبت و آموزش های سفید اتهامات (فکر می کنم “بر باد رفته”).

دیگران مانند تپه می گویند که سیاه مربیان نیاز به رهبری جنبش. تپه هشدار او اکثریت زنان سفید پیروان به سوال سفید مربیان مقابله با ضد نژادپرستی — به آنها را بپرسید که چرا آنها احساس می کنند که توانایی برای هدایت مکالمه.

دانیل گفت: آن را در مورد تقاطع; او نمی خواهید به یک زن سیاه و سفید آموزش صرفا زنان سفید چگونه به بهتر متحدان او می خواهد برای کمک به مردم از هر جامعه قوی تر کرد.

تبلیغات:

در ژوئن 2 جنس او را تشویق مردم پس حساب او به دنبال سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر طولانی سیاه و مربیان بیش از حد. بسیاری از کار خود را — از طریق Instagram Live مکالمات — متمرکز شده است پرداختن به ضد سیاهی در سراسر نژادی مختلف جوامع است.

مشکل با محور سفیدی

این Instagram آنلاین و مبتنی بر گروه [سفید] Shift که منحل شده در ژوئن 29 با توجه به شکایت های کار به سرقت رفته از زنان, محور, سفید, صدای. در واقع این گروه تا به حال زنان سفید به عنوان نقطه کانونی است. در حال حاضر غیر فعال Instagram صفحه ادعا می شود “خواستار سفید زنان به بحرانی + کار فوری از ریشه کن + فراموش شده نژاد پرستی.”

در اولین پادکست منتشر شده در ژوئن 11 با عنوان “سیاه بهار” میزبان سالی سر و صدا گفت: “به عنوان یک زن من همدست در بدرفتاری و ظلم و ستم از مردم سیاه در امریکا” و اضافه کرد که آن را تنها از طریق بحث و یادگیری متمرکز که زنان می توانند با هم برای لغو آن.

تبلیغات:

قبل از این سایت پایین گرفته شده است این گروه تا به حال مربوط به تپه چک کردن امتیاز خود را در وب سایت خود. اما هیل گفت: او هیچ دانش و یا وابستگی به این گروه است. این [سفید] تغییر دهندگان نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این [سفید] تغییر نشان می دهد تمایل در قسمت سفید متحدان و سفید در کل مردم به مرکز خود را.

که دقیقا این مشکل گفت: دانیل. “شما نمی توانید یادگیری از افرادی که در همان قایق به عنوان شما در حال حاضر” دانیل گفت. محور, سیاه, صدای, او گفت: کسانی که مبارزه با نژادپرستی نظاممند و ضد سیاهی برای چندین دهه است.

ویلیامز موافق است. “اگر شما در حال به حاشیه رانده شده یکی از چیزهایی است که شما در حال ارائه سایشی.” به منظور شکستن این الگوی مهم را به مطمئن شوید که سیاهی سیاه مربیان و صدای در قلب بحث.

تبلیغات:

این کار تنها یک فرد راه حل ؟

در نهایت خواندن کتاب و یا سیستم عامل های زیر را مانند دانیل و هیل در حال اعمال فرد با نامشخص تاثیر دراز مدت.

در حال حاضر ویلیامز توضیح داد: مردم عدم راهنمایی مناسب از سوی دولت و جامعه گسترده تر. “من فکر می کنم این یک تقلا در حالی که نمی دانستند چه چیز دیگری برای انجام,” او گفت:. حتی اگر یک فرد سفید می خواند یک کتاب و احساس انقلابی او گفت: آنها — و همه ما — هنوز هم زندگی در یک جهان که ” . . . institutionalizes, پرورش, امتیازات و پاداش های سفیدی است.”

در پایان: “فرهنگ را به دنبال کت و شلوار زمانی که این قانون الزامی است که آن را برای” گفت: ویلیامز.

دانیل احساس می کند به طور مشابه. سال پیش او را انتخاب کرد به طور مستقیم خشم خود را به دور از افراد اقدام نژادپرستانه ایده ها و سمت فراگیر سیستم است که اجازه می دهد این ایده ها به تکثیر.

بنابراین زنان سفید پوست ممکن است “بیدار” اما در حال حاضر می آید واقعی کار می کنند. کار “recommitting خود را به آموزش و پرورش” به عنوان ویلیامز گفت و تصمیم به متوقف کردن و گوش دادن به سوال غریزه روده خود را. از آن زمان به گوش دادن به سیاه, مربیان, به مرکز سیاه داستان در سرگرمی به “نشان دادن” در تظاهرات و اقدام مستقیم حوادث و پیاده سازی جایگزین نیروی پلیس و سایر نهادهایی که سیستمیک ترویج نژاد پرستی. امیدوارم این را بی درنگ فرهنگ به دنبال کت و شلوار. در این میان متحدان حل و فصل می توانید به نتیجه ناراحتی از “بزرگ سفید بیداری.”

“اگر شما یک فرد سفید, شما در حال رفتن به یک ظرف غذا تا” دانیل گفت. “شما در حال رفتن به باید راحت با اینکه ناراحت کننده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>