“همیشه باید شک و تردید در آنچه به اقتدار می گوید درست است” می گوید: “یک فرزند ملت فیلمساز مستند

مستند ساز Nanfu وانگ دارای یک برادر کوچکتر. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک واقعیت غیر معمول, مگر اینکه شما می دانید که وانگ در چین متولد شد. در سال 1985.

بین سال های 1979 و 2015 چین به طور چشمگیری محدود مواد منفجره خود را به رشد جمعیت با یک شدیدی حکم محدود کردن هر خانواده به یک کودک است. در آن gentlest فرم سیاست به اجرا گذاشته شد از طریق عظیم تبلیغی در تلاش است. در آن بیشتر, وحشیانه, فرم اجرای تاکتیک شامل تخریب متخلف خانواده مالکیت و همچنین مجبور عقیم سازی و سقط جنین. قوانین تا حدودی آزادانه تر اجرا در وانگ جامعه روستایی از این رو برادر بود اما او متولد شده است یک دختر وانگ خواهر و برادر به احتمال زیاد خواهد رها شده اند و از چپ به مرگ. تعداد بی شماری از دیگر نوزادان ملاقات سرنوشت مشابه در حالی که هنوز هم دیگران بودند میانجیگری کردن به اینگونه خانواده ها در ایالات متحده. برای برخی از کودکان آن نجات; برای دیگران یک آدم ربایی.

تبلیغات:

“یک فرزند ملت” قدرتمند نگران کننده و زیبا داستان های شخصی و خانوادگی اودیسه با سیاسی قلب است. و اگر ما با یک نوع بسیار متفاوتی از نقطه اوج به عنوان یک ملت و سیاره در حال حاضر تماشای آن شما نمی تواند کمک کند فکر اخلاقی مبادلات از یک بحران و سرد مفاهیم از خانواده مجری که شاهد به دوربین “من تا به حال برای قرار دادن منافع ملی بالاتر از احساسات شخصی. آن را مانند مبارزه با یک جنگ است. مرگ اجتناب ناپذیر است.”

سالن صحبت کرد اخیرا به Nanfu وانگ از طریق تلفن در مورد داستان او مجموعه های خارج برای گفتن و چگونه رزونانس پیام خود را امروز است.

این کل داستان رانده شد تجربه خود را از مادر و رفتن به عقب و نگاه کردن به خانواده خود را. چه چیزی شما را احساس شما را درک نمی کنند قبل از اینکه شما شروع به صحبت کردن با خانواده خود صحبت کنید و آنچه که تغییر در پویایی خانواده شما در حال حاضر ؟

تبلیغات:

آنچه که من نمی دانم قبل بیشتر بود مقیاس سیاست تک فرزندی و پیامدهای چرا که آن چیزی که من با توجه به پرداخت. و البته سوال است که من کشف بسیاری از خانواده های تاریخ که من هر دو را نمی دانند. برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است با من عمو و عمه و پسر عموی من بودند برای من تعجب آور بود. در شرایط چگونه است که ما تغییر خانواده پویا وجود دارد مقدار زیادی از تغییر در آن حس زیرا قطعا آن را سخت به بحث در مورد. که چیزی است که آنها نمی مانند به ارمغان می آورد. اما من احساس مانند آنها قدردانی است که فرصت را به بحث در مورد آن. من احساس می کنم که پس از من به آنها صحبت کردیم همه آنها تا به حال به طوری که آنها می گویند که آنها می خواستند به بیان.

این چیزی است که سرکوب شد برای مدت زمان طولانی. جالب است چون مادر من, من احساس می کنم هر بار که من یک فیلم را او می شود من می دانم بهتر است و او می شود به می دانم آنچه من انجام می دهند و چگونه من فکر می کنم. خانواده ما معمولا در ارتباط نمی هر چیزی خارج از غذا و لباس و “شما گرم ؟ آیا شما سالم است؟” این پروژه قطعا ما به ارمغان آورد بسیاری از درک و خیلی نزدیک از نظر ما ارتباطی است.

دیدن چگونه این تجربه را تحت تاثیر برادر خود را در حال رشد به عنوان پسر و درک خود را از این امتیاز است که او باید شده اند بسیار جالب برای هر دو شما.

تبلیغات:

برادر من و من بهترین دوستان برای زندگی است. اما ما هرگز در مورد چیزهایی که ما در این فیلم است. آن را بسیار بسیار احساسی لحظه ای برای هر دوی ما از آنجا که ما هرگز به طور مستقیم خطاب به افتخار او به عنوان یک پسر بچه در خانواده ما و بود که من محروم از آنجا که من یک دختر بود یا قربانی است که من تا به حال به. رفتن به مدرسه رفتن به دانشگاه و کار برای ارائه مالی برای او همه آن چیزهایی که ما هرگز صحبت با یکدیگر اگر چه ما عاشق یکدیگر هستیم بهترین دوستان است. از آنجا که گفتگو در دوربین من تا به حال از او بپرسید که چگونه او احساس خود را در مورد سیاست تک فرزندی. وقتی که او گفت: آن چیزهایی که او تقریبا گریه. من فیلمبرداری شد و من گریه بیش از حد. من فکر می کنم آن را بسیار ویژه و بسیار عاطفی برای هر دو ما. من خوشحال شدم که.

این باید یک چالش در راه است که شما نشان می دهد توجیه برای برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد در این داستان و اخلاقی مناطق خاکستری. این یک داستان که در آن هر کس است یا یک قهرمان یا یک تبه کار به خصوص وقتی که می آید به قاچاق. اما حتی قبل از آن شما در حال صحبت کردن به مادر خود و مادر خود را فقط کاملا “این اتفاق می افتاد. اگر این اتفاق نمی افتد اند و آدم خواری. هیچ راهی وجود دارد در اطراف این.” اگر چه آن را به اجرا گذاشته شد به طرز وحشیانه ای به سیاست نداشت از هیچ بوجود می آیند. از آن بیرون آمد از شرایط شدید.

تبلیغات:

این چیزی است که قطعا من فکر کردم در مورد بسیاری. این واقعیت هنگامی که شما روبرو می شوند و کسی که آن را سیاه و سفید نیست, اگر چه آن را بسیار آسان برای به تصویر کشیدن کسی که به عنوان سیاه و سفید. هنگامی که شما در حال ایجاد این داستان آن را بسیار مشکل تر برای خارج کردن پیچیدگی ها و واقعیت خود مردم. اما این چیزی است که ما در تلاش برای انجام, چرا که ما نمی خواهیم به راحتی عاملان و قربانیان و “این مردم بد این مردم خوب هستند.” ما را امتحان کنید و ایجاد است که هر یک از شخصیت چیزی. این خیلی پیچیده است. تحت شرایط عادی آنها ممکن است انجام داده اند که. در ساخت این فیلم بسیاری از بار من سعی کردم به پرسیدن نیست چه اتفاقی افتاده و توسط چه. چگونه این اتفاق می افتد ؟ و به همین دلیل است. من امیدوارم که این فیلم می تواند مخاطب را دیدن شرایط و نه فقط آنچه اتفاق افتاده است.

آن را احساس می کند مانند یک لحظه منحصر به فرد برای یک داستان توسط یک فیلمساز آمریکایی به بیرون آمدن. وجود دارد بنابراین بسیاری از سوء تفاهم و بسیاری از تصورات غلط در آمدن از یک سطح بسیار بالا در دولت ما در مورد فرهنگ چینی و چینی به مردم است. چه چیزی شما امیدوارم که این فیلم در حال حاضر به آمدن به PBS می توانید آموزش آمریکا در مورد زندگی در چین ؟

پیچیدگی از فرهنگ خود است. در شرایط مانند آنچه که من امیدوار هستم برای مخاطبان در اینجا به دور است . . . در مورد دروغ و تبلیغات. آنچه که من می خواستم به ارائه این بود که چگونه تبلیغات ساخته شده مردم انجام کارهایی است که آنها نمی باید انجام شود. چگونه کار می کند ؟ چگونه می تواند آن را به میلیون ها نفر از مردم در هیئت مدیره با چیزی است که به طور کامل خود را در برابر خود و منافع شخصی خود را در آورد ؟ این است منحصر به فرد در چین, اگر چه سیاست است. تبلیغات در همه جا وجود دارد و دروغ حتی بیشتر را دارد. زمان جاری است افسرده و بدتر برای دیدن coronavirus گشوده و پاسخ از قدرت. بسیاری با دروغ. بنابراین امیدوارم که مردم از دیدن “یک فرزند ملت” در تلویزیون آنها نه تنها یادگیری در مورد سیاست تک فرزندی در چین, اما آنها می توانید آن را و سوال خود را در محیط خود را منعکس و جامعه و روشنفکر و همیشه شک و تردید در آنچه به آنها گفته شده و آنچه در قدرت می گوید درست است.

تبلیغات:

من تعجب آنچه در آن باید مانند احساس شما با دیدن چین بودن scapegoated در حال حاضر توسط دولت ما و دیدن آنچه که اتفاق می افتد از نظر افزایش جرایم ناشی از نفرت.

من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از سوء تفاهم ها از جمله رئیس جمهور خواستار آن چین است. virus. وجود دارد قطعا افرادی که بر این باورند که. در انتهای دیگر این طیف از مردم در حال حاضر ستایش چین را از دست داده و coronavirus پاسخ از آنجا که شما می توانید عناوین و گفت که چین موثر بوده است و اقدامات خوب بودند. که همچنین یک سوء تفاهم و نشان میدهد که چگونه مردم واقعا نمی دانند چه اتفاقی در چین است. آنها فقط گرفتن یک تصویر که چینی اقتدار پروژه بر روی جهان است.

“یک فرزند ملت” در دسترس است برای اجاره در آمازون نخست و برای اولین بار در مارس 30 در “لنز مستقل” در PBS.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>