آمازون در حال حاضر بیش از 150 میلیون نفر نخست عضو در سراسر جهان

آمازون مواجه است دولت تحقیقات و از فعالان تظاهرات در سراسر جهان از آمریکا به اروپا به هند است. و در عین حال موتور, پشت, آن, آنلاین, خرده فروشی, سلطه, فقط نگه می دارد در حال قوی تر شدن.

مدیر عامل شرکت جف بزوس روز پنجشنبه اعلام کرد که این شرکت آمازون نخست عضویت در برنامه در حال حاضر دارای بیش از 150 میلیون پرداخت مشتریان در سراسر جهان. آمازون قیمت سهام شروع به پریدن کرد بیش از 10 درصد نخست اخبار و شرکت گسترده تر گزارش درآمد برای فصل تعطیلات. برای بزوس شخصا که پرش به مبلغ یک گزارش $13.2 میلیارد دلار است. در مارس 2018, بزوس اعلام کرد که نخست پیشی گرفته بود 100 میلیون عضو دارد.

برای هزینه سالانه $119 در آمریکا حمل و نقل و سرگرمی برنامه ارائه می دهد در حال رشد مجموعه ای از قدرت پردازش از جمله یک-روز حمل و نقل در میلیون ها نفر از محصولات رایگان تحویل مواد غذایی و دسترسی به یک کتابخانه آنلاین بزرگ از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

“نخست عضویت در ادامه به دریافت بهتر برای مشتریان سال پس از سال است. و مشتریان پاسخ — بیشتر مردم پیوست نخست این سه ماهه از همیشه قبل از و در حال حاضر بیش از 150 میلیون پرداخت می شود نخست عضو در سراسر جهان” بزوس در بیانیه ای گفت. “ما نخست تحویل سریع — تعداد موارد تحویل به مشتریان ایالات متحده با نخست را رایگان یک روزه و در همان روز تحویل بیش از چهار برابر این سه ماهه نسبت به سال گذشته است.”

این برنامه که راه اندازی شد در سال 2005 به تکامل اصلی مزیت رقابتی است که نگه می دارد مشتریان آمازون قفل شده است و رقبا از سرقت سهم بازار از Seattle-بر اساس فن آوری های غول پیکر. نخست مشتریان فروشگاه بیشتر و صرف بیشتر در آمازون از غیر اعضای نخست انجام دهد. برخی از مطالعات نیز نشان داده است که نخست اعضای مقایسه قیمت کمتر نیز هست.

در تماس با خبرنگاران آمازون رئیس امور مالی برایان Olsavsky گفت که نخست شیفت در سال گذشته از دو روز حمل و نقل به روز حمل و نقل در میلیون ها نفر از اقلام یکی از دلایل رشد مداوم. آمازون نیز در پاییز امسال کاهش یافته اضافی هزینه ماهانه برای تحویل مواد غذایی از آمازون تازه یا کل مواد غذایی, افزایش تصویب این سرویس در میان اعضای نخست.

در عین حال نخست رشد به معنای آن است که آمازون تا به حال به شدت گسترش خود را انبار و عملیات تحویل است. چند تحقیقات اخیر توسط رسانه ها ادعا می کنند که این تقاضا منجر به بالاتر از نرمال آسیب نرخ آمازون انبار کارگران و به خطر انداختن ایمنی رانندگی در نام تحویل سریع. آمازون گفت: انبار آسیب اعداد منعکس کننده این شرکت که سخت کوش تر نسبت به رقبا در ضبط صدمات. این شرکت همچنین نگهداری می شود که ایمنی یک اولویت در تحویل آن شبکه.

آمازون نیز رو به افزایش نظارتی موشکافی در سراسر جهان با فعال دولت, تحقیق در مورد شرکت شیوه های کسب و کار در آمریکا و اروپا و هند یکی از مهمترین بازارهای بین المللی برای رشد آینده.

در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان آنتی تراست کمیته فرعی تحقیقات به Amazon, Apple, Facebook و گوگل در بهار گذشته برای تعیین اینکه آیا شرکت جاده به سلطه شامل شیوه های ضد رقابتی و یا اینکه آیا قانون ضد تراست نیاز به تغییر است. این آنتی تراست کمیته های اخیر جلسه عمومی در موضوع شامل مدیران عامل شرکت Sonos و PopSockets شهادت در مورد اتهام آمازون ناعادلانه شیوه های کسب و کار. آمازون مورد اختلاف است ادعای خود را.

کمیسیون تجارت فدرال نیز بخش خصوصی مصاحبه آمازون فروشندگان برای یادگیری در مورد وابستگی خود را در آمازون و مذاکراتی با رقبای آمازون در مورد موضوعات از جمله اینکه آیا نخست بسته نرم افزاری از خدمات ناعادلانه رهبری رقبا در قیمت به عنوان Recode قبلا گزارش شده است.

آمازون شیوه های کسب و کار را نیز تحریک کارمند, اعتراض عمومی ترین در اطراف این شرکت تاثیر بر محیط زیست. در اوایل این هفته آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت گروه را متقاعد بیش از 350 نفر از کارکنان به طور همزمان نقض آمازون ارتباطات سیاست. اعتراض در آمد و در پی آمازون را تهدید به آتش کارکنان صحبت کرد که به مطبوعات بدون شرکت مورد تایید آمازون شیوه های کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی