آمازون نخست تاخیر تحویل در حال حاضر به عنوان طولانی به عنوان یک ماه

آمازون اعلام کرد در اوایل این هفته که آن را شروع به اولویت بیشتر در تقاضا اقلام ضروری در آن انبارها به عنوان e-commerce غول پیکر در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضای مشتری در طول Covid-19 coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر این کفش دیگر کاهش یافته است.

روز یکشنبه مشتریان و آمازون تجار ارسال شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی گفت: برخی از موارد غیر ضروری بودند نشان مارس 21 تاریخ تحویل, حتی اگر آنها به عنوان ذکر شده در انبار و حمل و نقل با آمازون نخست اکسپرس حمل و نقل خدمات. در طول زمان عادی آمازون نخست تحویل به طور معمول می رسند در یک یا دو روز در ایالات متحده است. در حال حاضر برخی از نخست برای تحویل در انبار اقلام در حال نشان دادن پنج روز وعده تحویل در پایان پایین تر اما کسانی که منتظر هستند تا زمانی که یک ماه در برخی از موارد است.

آمازون سخنگو تایید کرد به Recode در یکشنبه شب که جدید مارس 21 تاریخ تحویل هستند و نه ناشی از ویژگی های اشکال و یا خطا در آنها دقت منعکس آمازون را در زمان واقعی.

“ما باور داریم نقش ما در خدمت مشتریان و جامعه در طول این زمان حیاتی است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم می توانند موارد آنها نیاز به زمانی که آنها به آنها نیاز دارید” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. “به عنوان COVID-19 گسترش یافته است و ما شاهد افزایش میزان که مردم در حال خرید آنلاین. این منجر به برخی از ما وعده تحویل بودن طولانی تر از حد معمول است. ما در حال کار در سراسر ساعت را در ظرفیت اضافی برای تحویل تمام سفارشات مشتری است.”

قابل توجه تاخیر تحویل ویترین چقدر خریداران در حال تبدیل شدن به خرید آنلاین در طول بهداشت جهانی بحران و چگونه حتی یک خرده فروش آنلاین به عنوان فن آوری پیشرفته و قدرتمند به عنوان آمازون تنها می تواند انجام این کار بسیار برای رسیدگی به چنین غیر منتظره یک بار-در-یک-نسل خرید عجله. در روز سه شنبه آمازون اذعان چالش های آن مواجه شد که در آن گفت: این امر تنها با پذیرش سهام جدید در آن انبارها از طریق اوایل آوریل اگر آن را در یکی از شش ضروری دسته بندی محصولات مانند بهداشت و کالاهای خانگی یا لوازم پزشکی. این شرکت همچنین گفت که به دنبال استخدام 100,000 جدید کارگران برای کمک به نوع بسته بندی و تحویل کالا برای مشتریان.

تجارت کردن آمازون در حال ساخت, در حال حاضر این است که برخی از موارد مانند پرینتر جوهر و سازندگان قهوه — که نمی افتد به شش دسته بندی های مختلف محصول آمازون در حال حاضر به عنوان اولویت های ضروری — نشان تاخیر تحویل بر خلاف هر چیزی در آمازون مشتریان را تجربه کرده اند در حافظه اخیر است. معلوم نیست اگر آمازون را بازپرداخت نخست عضویت — یا تا حدی یا به طور کامل — در صورتی که تاخیر ادامه خواهد داد. آمازون نخست هزینه $119 یک سال در ایالات متحده و دیگر قدرت پردازش فراتر از اکسپرس حمل و نقل مانند ویدئو و پخش موسیقی.

در توییتر مشتریان ذکر شده در مارس 21 تاریخ تحویل برای اقلام به عنوان متنوع به عنوان مانیتور کامپیوتر کابل به دستگاه های اسپرسو. یک نفر شکایت کرده است که او سعی کرد به منظور کابل است که او می خواهم “به طور معمول رفتن به مرکز گیتار و چنگ زدن” اما آمازون تنها می تواند ارائه آنها توسط مارس 21. که همان تاریخ Recode در بر داشت هنگامی که ما نگاه کرد تا شبیه کابل در پنج شنبه شب.

برای آمازون تجار که فروش در دسته بندی در خارج از آنهایی که آمازون در حال حاضر ضروری بداند تحویل تاخیر می تواند مشکل ساز باشد.

“این است که به بزرگترین اختلال در آمازون پس از عملیات آنها آغاز شده است” گفت: جو Kaziukenas مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک, شرکت تحقیقات بازار, نبض. “و متاسفانه آن را به یک تاثیر بزرگ در فروشندگان و در نهایت مشتریان بیش از حد.”

یکشنبه, آمازون فروشندگان در مقایسه یادداشت ها در ق تابلوهای پیام به سعی کنید به کشف کردن که موارد نشان شد تاخیر و کدام نیست. گفت: برخی از اقلام خود را نشان دادند مارس 21 تاریخ تحویل حتی اگر آنها کالا در یکی از این شش دسته آمازون در حال حاضر در اولویت نیست. دیگران گفت: همان موردی بود که نشان نرمال زمان تحویل برای برخی از کدهای پستی اما در آوریل 21, تحویل, برای دیگر کدهای پستی.

در هر صورت این واقعیت کنونی برای آمازون مشتریان و فروشندگان آمازون به طور یکسان: پنج روز نخست تحویل منتظر هنجار و ماه-انتظار طولانی غیر معمول نیست. و معلوم نیست چقدر طول خواهد کشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>