آمازون می گوید که ناخواسته پنهان در برخی از رقبا سریع تر گزینه های تحویل

آمازون شگفت زده میلیون ها نفر از مشتریان در آخر هفته گذشته هنگامی که آن را تایید آن را به حال عقب رانده تحویل بسیاری از موارد غیر ضروری تا اواخر ماه آوریل پس از آن می تواند بیشتر به فوریت انجام سفارشات برای اقلام ضروری میان خرید آنلاین دیوانگی ناشی از Covid-19 coronavirus بیماری همه گیر.

اما Recode آموخته شده است ممکن است به برخی از این موارد غیر ضروری بسیار سریع تر — این درست است که آمازون پنهان است listings از رقابت فروشندگان در آن بازار است که وعده به ارائه این محصولات در قبل از آن تاریخ است.

در دسته بندی اعم از کالاهای ورزشی برای تجهیزات دفتری و فروشندگان آمازون ارائه شده اند برخی از این اقلام مشابه در همان و یا در قیمت های پایین تر و زودتر از تاریخ تحویل از آمازون است. اما آمازون الگوریتم است که تصمیم می گیرد که فروشنده برنده یک محصول داده می شود فروش به صورت یک لیست است که مورد علاقه اقلام فروخته شده به طور مستقیم توسط آمازون — و یا توسط آمازون فروشنده ذخیره سازی کالا در انبار آمازون — حتی زمانی که آن را ارائه می دهد همراه با مقدار بعد از وعده تحویل. در آمازون اکوسیستم برنده فروش آیتم به فروش می رسد متعدد فروشندگان شناخته شده است به عنوان برنده “خرید جعبه.”

پس از Recode هشدار آمازون به این موضوع یک سخنگوی شرکت گفت: خبر لیست غیر عمدی و شرکت فوری کار بر روی یک ثابت.

“به آدرس نیاز به بالا-اولویت اقلام و اطمینان از مشتریان دریافت می کنند و تحویل در اسرع وقت ما ساخته شده و تعدادی از تنظیمات به چگونه ما فروشگاه آثار” آمازون در بیانیه ای گفت. “در این مورد برخی از این تغییرات منجر به خطایی که در برخی موارد منجر به ناخواسته تنوع در چگونه ما را انتخاب کنید ارائه می دهد که به ویژگی های. ما در حال کار برای اصلاح آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

مخفی مثال وضعیت یک نمونه از آمازون عامل در راه است که می شده اند و کسب و کار به طور معمول در طول زمان عادی — با آن الگوریتم علاقه آیتم های ذخیره شده در انبارها به دلیل آن به طور معمول حمل و تحویل سریع تر از کسانی که از یک فروشنده انبار — اما در حال حاضر این اتفاق می افتد در طول بهداشت جهانی بحران. این است که باعث اثرات منفی بر فروشندگان و مشتریان در زمانی که مردم در بسیاری از کشورهای غربی با تکیه بر آمازون در راه بی سابقه به عنوان آنها در خانه بمانند برای کاهش خطر ابتلا و گسترش رمان coronavirus.

از راه های دیگر آمازون در حال حاضر به شدت تغییر می یابد که چگونه آن را در کسب و کار برای پاسخ به چالش های منحصر به فرد این بیماری همه گیر در حال ایجاد است. این شرکت ممنوع و غیر ضروری کالا از انبارها از طریق حداقل در اوایل ماه آوریل به تلاش برای اولویت بندی جوراب زنانه ساقه بلند و حمل و نقل بیشتر در تقاضا ملزومات است. همچنین هل دادن به استخدام 100,000 جدید انبار و تحویل کارگران برای رسیدگی خط مقدم کار به عنوان نرخ بیکاری موشک وار رفتن و شرکت برقرار هفته طولانی حمل و نقل تاخیر به صورت اختیاری کالا است که می شده اند بی سابقه فقط یک ماه پیش.

با انجام این کار آمازون است در پاسخ به یک بحران و مردم کالا در یک زمان زمانی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر — اما برخی از آن پیر مکانیسم مانند آن خرید جعبه الگوریتم شده اند معکوس و بد برای فروشندگان و مشتریان به طور یکسان.

“بخشی از مشکل با آمازون” یکی دیرین آمازون فروشنده گفت Recode “این است که این چیز کمی است که شاید هیچ کس در آمازون متوجه می شود که اتفاق می افتد می تواند به پاک کردن مردم کل کسب و کار است.”

آمازون فروشندگان که به صحبت کرد Recode با اشاره به لیست محصولات اعم از پرینتر به ایمنی کودک قفل جایی که آمازون برجسته خود را در مورد — و یا کسانی که از فروشندگان با استفاده از آن انجام شده توسط آمازون خدمات انبارداری — که تا به حال آهسته تر سرعت تحویل. Recode همچنین نمونه در دسته های لوازم ورزشی که در آن آمازون به نمایش یک لیست برای یک دستکش بیس بال است که نمی خواهد تحویل داده می شود تا آوریل 23, به جای یک مثال از یک فروشنده (با 97 درصد مثبت فروشنده امتیاز) برای همین مورد بود که تقریبا 1 دلار ارزان تر می رسند و بین آوریل 1 و 6.

تا زمانی که آمازون به روز رسانی آن خرید جعبه الگوریتم خریداران که می خواهند به جستجو برای دیدن اگر وجود دارد ارزان تر و سریع تر از گزینه های در یک لیست نیاز به یک جعبه متن که در بیس بال دستکش مثال می گوید: “جدید & استفاده می شود (8) از $19.01.” کلیک کردن بر روی آن برگه را به مشتریان به یک لیست از همه در دسترس لیست برای همان محصول است.

پنهان کردن این لیست محصول است و تشدید برای برخی از فروشندگان خرید اینترنتی از دیگر تغییرات اخیر آمازون ساخته شده برای کسب و کار خود را. در یک طرف آمازون فروشندگان که به فروش کالا در حال حاضر تلقی غیر ضروری در طول همه گیر — و کسی که آنها را در آمازون انبارها — در حال از دست دادن پول و تجربه تاخیر در پرداخت چرا که در برخی موارد آمازون است نه حمل و نقل خود را سفارش مشتری تا اواخر آوریل است.

آمازون نیز به طور موقت و نه اجازه می دهد فروشندگان برای حذف موجودی خود را از آمازون انبارها به دلیل انبار کارکنان است تا با تمرکز بر گرفتن بالا و تقاضا محصولات را درب. یک گزینه دیگر فروشندگان پس از آن به خاطر فروش رفتن در آمازون است که به کشتی آیتم های خود را. اما آمازون پنهان کردن خود را در لیست محصول باعث می شود که سخت تر اگر نه غیر ممکن است به انجام.

“آنها به من اجازه انجام برداشت نه در حال حاضر حمل و نقل خروجی از انبار خود و نه به من اجازه برنده خرید جعبه” در مورد آنها کشتی خود یکی دیگر از دیرین فروشنده گفت Recode. “من آمار در تمام جبهه ها.”

این فروشنده گفت: مشتریان هنوز هم با قرار دادن سفارشات برای برخی از آیتم هایی که در انبار آمازون اما او هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد هر گونه درآمد حاصل از فروش آن به دلیل آنها نمی حمل و نقل را به عنوان به سرعت به عنوان معمول است.

در زمانی که میلیون ها نفر از مردم با تکیه بر آمازون تقریبا به عنوان آنها را در یک دولت و خدمات آن را تغییر داده و عملیات خود را در بسیاری از راه های تلاش برای افزایش به مناسبت. اما در مورد مخفی کتب — که این شرکت گفت: این امر پس از اصلاح Recode هشدار شرکت از این موضوع — یک یادآوری است که برای یک کرگدن مانند آمازون و تغییرات آن را می سازد جدی داشته باشد می تواند عواقب ناخواسته که حتی نمی ثبت نام در آن رادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>