آمازون را به طور موقت متوقف و فروش آن نرم افزار تشخیص چهره برای اجرای قانون

آمازون چهارشنبه اعلام کرد که آن را در حال اجرای یک سال مهلت قانونی اجازه می دهد نیروهای پلیس خود را به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره, شناخته شده به عنوان Rekognition.

در این بیانیه که به ذکر است که این شرکت هنوز با ارائه فن آوری آن به سازمان هایی مانند مرکز بین المللی برای از دست رفته و استثمار کودکان به صراحت متصل تصمیم خود برای انکار این تکنولوژی به افسران پلیس با تظاهرات بیش از اجرای قانون سوء.

تبلیغات:

“ما به حمایت است که دولت باید در محل قرار داده قوی تر مقررات حاکم بر اخلاقی استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و در روزهای اخیر کنگره به نظر می رسد آماده است تا در این چالش” در این بیانیه توضیح داده شده است. “ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست شده است.”

آمازون Rekognition فناوری دامن زده جنجال برای سال برای تعدادی از دلایل. برخی از مطالعات نشان داده است که این نرم افزار به نمایش گذاشته الگوریتمی تعصبات آن را به عنوان تلاش برای تعیین جنسیت و رنگ پوست آن هنگام ضبط یک زن و یا یک فرد با پوست تیره رنگی. Rekognition زخم mislabeling زنان به عنوان مردان 19 درصد از زمان یک شماره است که تقریبا دو برابر به 31 درصد برای زنان با پوست تیره تر است. علاوه بر این به عنوان Electronic Frontier Foundation (EFF) اشاره کرد و آمازون حلقه — شرکت الکترونیکی مفت نگه داشته تا با همکاری بیش از 1300 سازمان های اجرای قانون برای کمک به آنها با استفاده از آن اطلاعات برای اهداف خود در اثر ایجاد یک panopticon vis-a-vis کاربران آن است.

به عنوان EFF توضیح داد: آمازون حلقه “بالا-سرعت دیجیتال مکانیسم است که توسط آن افراد می تواند ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد چه کسی و چه کسی نه تعلق در محله خود را و احضار پلیس برای مقابله با آنها است.” آنها با اشاره به این که تکنولوژی می تواند مورد استفاده توسط مأموران پلیس برای شناسایی شرکت کنندگان در محله تظاهرات و آمازون حلقه ارائه شده بود ماموران با راهنمایی در مورد چگونه به فشار مشتریان به اشتراک گذاری فیلم خود را با اجرای قانون بخش است.

تبلیغات:

سالن صحبت با Kade Crockford مدیر فن آوری برای آزادی برنامه در ماساچوست شاخه ای از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در مورد چگونگی آزادی های مدنی سازمان احساس می کند در مورد آمازون سیاست های رفتن به جلو.

“دو سال پیش زمانی که ما به نام آمازون برای جلوگیری از فروش آن تشخیص چهره محصول به دولت ما انتظار ندارد آنها به توافق برسند” Crockford توضیح داد. “و در حال حاضر آنها را اعلام کرد و دو سال بعد که آنها در حال رفتن برای پیاده سازی یک سال توقف در فروش به رسمیت شناختن به پلیس. اعتقاد ما این است که برنده خواهد شد چرا که اول از همه ما حق — اخلاقی سیاسی اخلاقی موضع ما این است که موقعیت صحیح است. و دوم به این دلیل که مردم در کنار ما به همین دلیل.”

Crockford استدلال کرد که آیتالله سیستانی را دیرینه مخالفت آمازون, تشخیص چهره, تکنولوژی است که در بخشی با انگیزه های گسترده تر آزادی های مدنی و نگرانی است. “ما باید قادر به زندگی در جامعه ای که در آن ما می تواند راه رفتن در خیابان بدون ترس است که ما هر حرکت و عادت و انجمن در حال پیگیری توسط دولت از برخی از پناهگاه مخفی در جایی” Crockford توضیح داد و اضافه کرد که دولت نظارت را می توان به زمان برده داری “هنگامی که ما تصویب فانوس قوانین نیاز است که مردم سیاه و سفید در حال حرکت در اطراف در شب مجبور به حمل یک فانوس برای روشن کردن صورت خود را به طوری که مردم می توانید ببینید که در آن آنها و آنچه آنها انجام می دهند در همه زمان ها است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی