آمازون پرفروشترین محصولات به عنوان خوانده شده مانند یک coronavirus دبستان راهنمای

آمازون گفت: با مسدود شدن بیش از یک میلیون اقلام از فروش در آن بازار در هفته های اخیر ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد دفاع در برابر رمان coronavirus به عنوان schemers در سراسر جهان نگاه کرد به جفتک انداختن سریع میان بهداشت جهانی تهدید. اما آنچه که در سمت چپ زمانی که جستجو “کوروناویروس” یا “Covid-19” در سایت تجارت الکترونیکی چنگ زدن به کیسه با عجله به انتشار همه گیر کتاب و حفاظت از دنده یک مخلوط از محصولات است که می تواند disorienting به متوسط خریداران.

به عنوان جهانی تعداد از تایید مرگ از Covid-19 روش 3,000 کوچک-زمان نویسندگان و همه نوع از کسب و کار در حال جاری شدن سیل همه چیز فروشگاه دیجیتال قفسه با موجودی. در ضمن آمازون در حال کار برای از بین بردن این کلاهبرداری ها و جلوگیری از تجار از درگیر شدن در قیمت درآوردن به عنوان عدم قطعیت مانت در مورد که در آن دیگری از ویروس را در جهان و آنچه که تاثیر آن را داشته باشد.

“آمازون همواره مورد نیاز فروشندگان ارائه اطلاعات دقیق در صفحات جزئیات محصول و ما حذف کسانی که ما را نقض سیاست” یک سخنگو در بیانیه ای گفت: ارسال به Recode.

جستجو “کوروناویروس” یا “Covid-19” در آمازون امروز و سایت برای اولین بار نمایش یک هدر که لینک به یک صفحه هدایت بازدید کننده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) وب سایت با اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس. زیر که آمازون در خدمت کتاب از زمان کوچک نویسنده با عنوان این ووهان Coronavirus بقا دستی و تماشا Coronavirus سوگند رنگ آمیزی کتاب با چند لیست برای چیزهایی مانند دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ماسک و پزشکی دستکش پاشیده است.

Screenshot of product listings on Amazon
جستجو “کوروناویروس” در آمازون و اینها برخی از اول لیست که به شما خوش آمد می گوید.

نگرانی بیش از این ویروس مشهود بود فقط زود گذر در آمازون پرفروشترین محصولات در بعد از ظهر جمعه. پرفروشترین محصول در آمازون خانه و آشپزخانه دسته در ما بود یک بسته از “ضد گرد و غبار” ماسک یکبار مصرف با افتضاح 2.3 امتیاز ستاره در مقابل یک تشک محافظ در همان روز از یک سال پیش با توجه به داده های کشیده شده توسط e-commerce شرکت تحقیقات بازار, نبض. CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن ماسک صورت مگر اینکه توسط یک پزشک. اما کسانی که آلوده Covid-19 و نشان دادن سیستم و همچنین کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان آن دسته از بیماران هستند خواست به پوشیدن ماسک.

در آمازون بهداشت و خانواده, دسته بندی موارد بالا شامل سه بسته “ضد گرد و غبار” پنبه ماسک صورت Clorox و Lysol دستمال مرطوب و اقطی gummies برای “پشتیبانی از سیستم ایمنی” در مقابل ورق نرم کننده پارچه و باتری در همان روز در سال 2019. و در مواد غذایی دسته بندی بطری آب و رامش فوری در صدر نمودار مقایسه با کپسول Nespresso و پروتئین قدرت سال گذشته است.

آمازون همچنین گفت: آن را حذف کرده بود ده ها هزار نفر از لیست اقدام به شارژ آسمان بالا قیمت محصولات در تقاضا به عنوان ویروس گسترش می یابد. این نوع قیمت-درآوردن که آمازون به طور معمول هرگز اجازه می دهد و این شرکت است که در بالا هشدار برای رفتار در موقعیت های مانند بلایای طبیعی و بیماری شیوع است.

“وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون” یک سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما در حال نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران و, در خط با ما دیرینه سیاست به تازگی مسدود و یا حذف ده ها هزار نفر از ارائه می دهد. ما همچنان به طور فعال نظارت بر فروشگاه ما و حذف ارائه می دهد که نقض سیاست های ما.”

این شرکت همچنین قرار دادن شده بزرگتر از حد معمول سفارشات از برخی از برندها و تولید کنندگان به گارد در برابر بزرگتر رکود در چین در بخش تولید است. CDC می گوید: “وجود دارد که به احتمال زیاد بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در دمای محیط” و که در حال حاضر وجود دارد “هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال COVID-19 در ارتباط با کالاهای وارداتی است.”

در روزها و هفته های آینده آمازون و دیگر سایتهای تجارت الکترونیک در ایالات متحده می تواند تبدیل به اگر ضروری تهدید سلامت بدتر در جغرافیای هنوز رتبهدهی نشده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر ویروس. اما در حال حاضر خریداران آنلاین نیز ممکن است نیاز به اب راه رفتن را از طریق زباله e-کتاب ها و سوال برانگیز-کیفیت اقلام به دست آوردن وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>