امریکا را رها کرده است سایه آن نیروی کار


A mailbox with a "rent past due" letter.

تصویر عکس توسط ناتالی ماتیوز-Ramo/تخته سنگ. عکس های photosmash/iStock/گتی ایماژ به علاوه و مایکل Burrell/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

هنگامی که نوار که در آن او کار می کرد بسته سه هفته پیش ماریا خودش را از کار. او 17 سال شده است و خانه در تمام طول روز بازی تلفن همراه بازی از مدارس بسته در اواسط ماه مارس. خانواده هیچ کامپیوتر که باعث می شود آن را سخت را برای پسر خود را به نگه دارید تا با کلاس و سخت برای او برای پیدا کردن کار. او پسر خود را از دست داده کار بیش از حد در یک پیتزا فروشی در پردیس یک دانشگاه محلی است که مانند همه چیز بسته است.

در بسیاری از جهات ماریا داستان نمونه ای از آمریکایی های کم درآمد گذاشته شده توسط کارفرمایان خود را تبدیل به دور از توقیف موسسات و قطع از معمولی پشتیبانی شبکه با توجه به اجتماعی فاصله. جز این که ماریا است مستند نشده مهاجرت از مکزیک است. (نام او مانند دیگران در این داستان تغییر کرده است در صورت درخواست.) بنابراین در حالی که همسایگان فایل برای بیمه بیکاری و انتظار $1,200 چک از دولت ماریا نرخهای به او ناچیز حساب پس انداز برای حفظ گرما در. او نمی داند که چگونه او را به پرداخت اجاره بها به دلیل در 15 آوریل—و یا حتی چگونه به برقراری ارتباط به او صاحبخانه است که او را پرداخت نمی کند چرا که او نمی کند انگلیسی صحبت می کنند. و وجود دارد هیچ نشانه ای او نیاز به تمیز کردن نوار در هر زمان به زودی.

به عنوان coronavirus مستندات تعمیق هیچ گروهی می یابد خود را در یک وضعیت سخت تر از آمریکا 12 میلیون تن از مهاجران مستند نشده. قطعا هیچ کدام کمتر احتمال دارد به کمک آن نیاز دارد.

Eréndira Rendón یک IF گیرنده اجرا می شود که مهاجرت کار در شیکاگو بر اساس قیامت پروژه می گوید: مهاجران نیاز همان چیزی که بومی آمریکایی ها انجام می دهند: پول نقد. افزایش به برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی بیمه بیکاری و یا پزشکی کمک نمی خواهد Rendón است مستند نشده پدر و مادر که از دست داده اند درآمد خود را پس از مادر او پایین آمد با امکان تست نشده COVID-19 مورد در اواسط ماه مارس. پدرش که مبتلا به دیابت است پا در انسولین در مشاوره از دکتر خود. برادر او را نوکر کسب و کار خشک شده است. “هیچ کس در خانواده من در حال ساخت هر گونه پول,” او گفت:.

اداره مهاجرت و گمرک در گفت و آن را “به طور موقت تنظیم اجرای آن استقرار” دور از حملات در محل کار است که باید مشخص خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر انجام شده است. وزارت امنیت داخلی اعلام کرده است farmworkers “ضروری” ارائه نادر (و بسیار به خود علاقه مند) به رسمیت شناختن یکی از بسیاری از نقش حیاتی که در سایه نیروی کار ایفا می کند. (در ضمن دولت با استفاده از بحران به نوبه خود به دور هزاران نفر از مهاجران در مرز جنوبی از جمله کودکان و پناهندگی پناهجویان.)

اما به احتمال زیاد صدها نفر از هزاران نفر از مستند نشده بخش خدمات و تولید و ساخت و ساز کارگران که شغل خود را از دست هیچ ایمنی خالص و بدون هیچ تلاشی از کنگره آمریکا برای رسیدگی به وضع اسفناک خود را. پرسید که چگونه آمریکایی ها مستند نشده زنده خواهد ماند خاموش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یک نمونه stammering nonanswer.

این نه فقط عدم قطعیت قانونی قرار می دهد که مستند نشده ساکنان در یک محل دشوار در حال حاضر. حدود نیمی از آمریکایی ها مستند نشده ندارد و بیمه و ممکن است تمایلی به دنبال درمان برای COVID-19. و تقریبا نیمی از تمام ایالات متحده آمریکا هیسپانیک که سهم زیادی از جمعیت مستند نشده اند گذاشته شده و یا گرفته اند قطع پرداخت به عنوان یک نتیجه از coronavirus با توجه به پیو. که در مقایسه با یک سوم از بزرگسالان ایالات متحده. بسیاری از کسانی که هنوز هم کار می کنند نگرانی خود را در مشاغل خطرناک در صنایع ساختمانی و بسته بندی گوشت می آمد قرار داده و آنها را در معرض خطر بیمار شدن.

“نکته اصلی در حال حاضر است پرداخت اجاره می گوید:” Anel Sancen یک سرشماری سازمان با موجرس آمریکای لاتینی en Acción, a Chicago-غیر انتفاعی بر اساس. “هیچ پول وجود دارد و آنها نمی توانند هیچ پول است.” موجرس یکی از چندین سازمان های غیر انتفاعی مشهد توزیع برخی از 9 میلیون دلار پرداخت شده توسط سازمان ملل متحد راه شیکاگو جامعه COVID-19 پاسخ صندوق در قالب 500 دلار کمک های مالی.

اما Sancen گفت: روشن است این پول کافی نیست. وجود دارد حدود 200000 مستند نشده مهاجران زندگی در شیکاگو و در حدود دو برابر است که بسیاری در منطقه مترو. او سازمان مانند دیگران خیریه توزیع شده است مجبور به تعیین که در میان بسیاری از متقاضیان نیازمند است که در این بزرگترین خطر است.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot امضا منظور در روز سه شنبه است که اجازه ثبت نشده ساکنان برای دسترسی به این شهر برنامه های امداد رسانی از جمله منابع برای کسب و کارهای کوچک و 1000 دلار کمک هزینه مسکن از این شهر مقرون به صرفه مسکن صندوق. اما در اینجا بیش از حد عرضه به مراتب outmatched با تقاضا است. در هفت روز بیش از 83,000 مردم برای اعمال فقط از 2 ، 000 کمک هزینه مسکن. در حالی که Cook County مانند بسیاری از حوزه های قضایی به حالت تعلیق اخراج شده است وجود دارد هیچ سیاست آماده سازی برای آنچه که اتفاق می افتد زمانی که مسکن دادگاه بازگشایی شده است.

شیکاگو معمولی است. همان بحران در حال پخش است در سراسر ایالات متحده در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و هوستون که در آن کشور مهاجرت نیروی کار متمرکز شده است و در روستایی که در آن بزرگ جمعیتی تغییرات رخ داده در دهه گذشته است. برخی از نمایندگان مجلس از جمله کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib از میشیگان باید سیاست های پیشنهادی برای کمک به آمریکایی ها مستند نشده پرداخت صورتحساب. اما تا کنون بسیاری از بار کاهش یافته است به کلیساها و سازمان های خیریه.

در سراسر کشور تقریبا یک سوم از ایالات متحده آپارتمان اجاره نمی پرداخت اجاره بها در آغاز ماه آوریل با توجه به ملی مسکن چند شورای. رافائل لئون, مدیر شیکاگو شهری توسعه مسکن شرکت غیر انتفاعی است که دارای 750 مقرون به صرفه واحد در داخل و اطراف شهر به طور معمول دریافت $700,000 در رول اجاره یک ماه. “انتظار من این است که ما از دست دادن نیمی از آن,” او گفت:.

اما اگر مستند می رود در حساب های پس انداز خانواده های مستند نشده را شروع به اجرا و خشک است. آن را بی رحمانه به نوبه خود به کارگران پرداخت می شود که بسیار در مالیات در برخی موارد برای چند دهه به آویزان کردن به خشک در طول یک بیماری همه گیر. برای یک بار تمایل به کار به عنوان مقدار به عنوان طول می کشد در مشاغل آمریکایی ها نمی, برای پول کمی در شرایط خطرناک نیست بسیار کمک کند.

در شیکاگو سمت غرب تیک تاک ساعت است و برای کارمن یک مستند نشده مهاجر مکزیکی و مادر سه درآمد که از بین رفت زمانی که او از دست او کار تمیز کردن دفاتر ماه گذشته. شوهرش که با این نسخهها کار در یک کارخانه نان تا به حال کار خود را ساعت قطع از پنج روز در هفته به سه. مانند بسیاری از پدر و مادر او را تبدیل به بالفعل معلم, کمک به کودکان خردسال خود را از طریق کتابهای خود را اما نمی دانم چگونه خانواده پرداخت خواهد شد در ماه آینده را اجاره اگر خاموش همچنان ادامه دارد.

او برای اعمال یک کار در فروشگاه مواد غذایی محلی که به نظر می رسد تنها چیزی که باز در محله خود را, اما او شنیده نشده برگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>