امریکا بسته است


A United States Border Patrol checkpoint in a Texas desert.

پل Ratje/گتی ایماژ

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده از طریق پایان سال است. این بار اهداف خود را شامل کسانی خواهد بود واجد شرایط برای ویزای H-1B—بسیار تحصیل کرده خارجی حرفه ای که اغلب در ریاضیات مهندسی, فن آوری و علوم پزشکی و پر کردن نیازهای حیاتی در آمریکا بازار کار. منظور اجرایی نیز گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده و ممنوعیت خارجی مدیران به کار گرفته شده توسط شرکت های آمریکایی با عملیات جهانی, فصلی, کارگران در صنعت مهمان نوازی au pairs و دانش آموزان در تابستان کار برنامه های سفر. با این دستور رئیس جمهور پیام روشن است: آمریکا بسته است.

پیش از این هرگز مرزها آمریکا شده است بنابراین بصورتی پایدار و محکم بسته است. رئیس جمهور بهانه برای این منظور حفاظت از کارگران آمریکایی با استناد به یک nativist اسطوره که مهاجران در حال سرقت شغل از شهروندان است. اما ملت ما رفاه اقتصادی و فن آوری دلاوری بستگی جذب جذب افراد با استعداد. کنگره کلاه تعداد ویزای H-1B در 65,000 هر سال با 20000 اضافی ویزا برای خارجی حرفه ای که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک دانشگاه آمریکا. تقاضا برای H-1B کارگران به مراتب بیش از این حد است. کارفرمایان باید دادخواست بالقوه برای ویزای H-1B گیرندگان گواه است که اشتغال H-1B کارگر را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد دستمزد و شرایط کار به طور مشابه واقع کارگران ایالات متحده است. در سال های اخیر کلاه رسیده است که فقط در چند روز. رهبران در این انجمن و بخش های کسب و کار را محکوم کرده اند منظور اجرایی; آن را می سازد هیچ حس های اقتصادی است.

آینده بر روی پاشنه از دولت از دست دادن قبل از دیوان عالی کشور در اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه مورد منظور اجرایی تنها حس می کند به عنوان یک بیان از بیگانه ستیزی. در سال گذشته 71.7 درصد از ویزای H-1B کنندگان در هند به دنیا آمده. در حالی که بسیاری از رئيس جمهور در شعارهای متمرکز شده “غیر قانونی” مهاجران جدید اجرایی به منظور روشن می سازد که تفاوت بین “قانونی” و “غیر قانونی” مهاجران آیا واقعا موضوع به این دولت. آنچه مهم است این است که “ساخت امریکا بزرگ دوباره”—یک سوت سگ جذاب به رئیس جمهور ناسیونالیستی پایه.

منظور اجرایی یکی چنگک صاف کردن در همیشه در حال گسترش حمله توسط دولت علیه مهاجران است. حتی به عنوان رئیس جمهور و متحدان سیاسی خود را سرزنش مهاجران مستند نشده برای “نه قوانین” دولت در حال تغییر است قوانین در سرعت نفس گیر. یک قانون قرار صادر می شود در روز جمعه را ممنوع و یا تاخیر کار قانونی مجوز برای بسیاری از پناه جویان در حالی که آنها منتظر دولت به داوری خود را در مورد یک فرایند است که می تواند سال ها طول بکشد. جارو مقررات منتشر شده در هفته گذشته خواهد تلفات ایالات متحده پناهندگی سیستم ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از پناه جویان به دریافت حمایت. تغییرات آن شامل ساخت آن فرار جنسیتی مبتنی بر آزار و اذیت فاقد شرایط لازم برای پناهندگی ترک هزاران نفر از زنان و دختران در حال فرار از خشونت خانگی و تجاوز جنسی و ختنه زنان بدون نظر قانونی مورد نیاز فرصت به دنبال حفاظت در ایالات متحده است. به طور جداگانه نقض قوانین داخلی و قوانین بین المللی نه به ذکر است اساسی بشر نجابت دولت در تبعید هزاران نفر از کودکان از مرز جنوبی خود رسید ، در ضمن حدود 860,000 مردم در انتظار برنامه های کاربردی برای تبدیل شدن به شهروندان ایالات متحده, اما دولت تا حد زیادی حاضر به انجام تابعیت مراسم برای آنها ساخت آن را بعید است که آنها را قادر به رای دادن در ماه نوامبر.

دولت با تغییر قوانین در خیره کننده سرعت است.

برای توجیه بستن امریکا درهای دولت به نقل عمومی نگرانی های بهداشتی. اما این یک بهانه است. آمریکایی ها صبر کنید برای تبدیل شدن به شهروندان در حالی که رئیس جمهور عظیم داخلی تجمعات انتخاباتی با هیچ اجتماعی فاصله. به ویژه مقامات دولت در ابتدا به خبرنگاران گفت که au pairs—تحت پوشش این متن منظور اجرایی–معاف خواهد بود. پس از آن مقامات گفت که دولت در نظر استثنا برای au pairs—از لحاظ تاریخی, جوان, زنان اروپایی در یک مورد به مورد و بر اساس. بدون استثنا به ممنوعیت صدور ویزا اشاره شده است. این دولت ادعا از بهداشت عمومی به عنوان توجیه ممنوعیت صدور ویزا است شاید تعجب آور است. در اواخر قرن 19th قرن و در طول 20th century ضد مهاجر و بلاغت و سیاست اغلب شدند در قاب صراحت نظر پزشکی. برای حفظ کردن مهاجران آمریکایی ها آنها را سرزنش برای گسترش بیماری های خطرناک با وجود شواهد تجربی به خلاف.

و درها را به روی مهاجران جدید نزدیک به دولت این کشور اخراج از افرادی که در حال حاضر اینجا زندگی می کنند. مهاجران و حتی شهروندان در حال حاضر در صورت افزایش خطرات ناشی از دهها بودن به اشتباه اخراج از خانه های خود را حتی اگر آنها به طور قانونی در اینجا حضور دارند. روز دوشنبه سی مدار دادگاه تجدید نظر مجاز دولت گسترش “تسریع حذف” را به مردم در سراسر کشور. از سال 2004 به بعد این ماده از قانون مهاجرت اعمال می شود تنها به کسانی که دستگیر عرض 100 مایل از مرز و قادر به اثبات حضور خود را در ایالات متحده برای 14 روز. با سی مدار حکم دادگاه یک فرد ممکن است دستگیر شده توسط ماموران امور مهاجرت در هر نقطه در ایالات متحده به عنوان به زودی به عنوان Aug. 14. اگر او نمی تواند ثابت کند که او شده است حضور فیزیکی در این کشور برای دو سال, مهاجرت, عوامل می تواند او را در تسریع رسیدگی به حذف و اخراج او را بدون فراهم آوردن او یک فرصت برای ارائه پرونده به یک قاضی مهاجرت. امروز حکم دادگاه عالی باعث می شود آن را مشکل تر برای به چالش کشیدن چنین تبعید با پر کردن یک درخواست حکم تجدید نظر در دادگاه فدرال. تسریع حذف زندگی می کند تا نام خود را; با توجه به Department of Homeland Security, آمار, از جمله تبعید را در محل به طور متوسط در 11.4 روز. پس از تبعید آن را فوق العاده دشوار است برای به چالش کشیدن دولت مورد و سعی کنید برای بازگشت به آمریکا است. ده ها تن از مردم از جمله شهروندان آمریکایی شده اند به اشتباه اخراج. دیگران را به صورت یک سرنوشت مشابه.

پیام های ارسال شده و از این به سرعت در حال تغییر سیاست این است: پیروی از قوانین و یا مهاجرت “حق” راه دیگر ارائه می دهد حفاظت از این دولت را سرکوب جوامع مهاجر. این سختگیری ممکن است درخواست تجدید نظر به بدترین انگیزه های رئیس جمهور را پایه. اما آسیب آن را به امریکا و آینده نا معلوم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>