امریکا در حال ورود به رکود بزرگ دیگری است — و آن زمان برای یک معامله جدید

یکی بسیار نازک پوشش نقره ای از زمان بحران و فروپاشی اقتصادی است که به دنبال این است که آن را فراهم می کند اثبات مسلم است که کارگران نه مدیران اجرائی در حال موتور اقتصاد آمریکا. اگر ما در آستانه یکی دیگر از رکود بزرگ به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد این اتفاق نمی افتد چرا که ساکنین C-suite در حال کار از خانه اما از آنجا که میلیون ها نفر از مردم کارگر عادی نمی تواند نشان می دهد تا برای کار در رو که نگه داشتن این کشور در حال اجرا است.

سنا در واکنش به این با عبور از 2 تریلیون دلار محرک است که گسترش مزایای بیکاری را ارسال یک بررسی برای بسیاری از خانواده های آمریکایی و — پس از جمهوری خواهان در حال اجرا را نشان می دهد — 500 میلیارد دلار در صنعت نجات پول است. این لایحه ممکن است قطع برخی از بدترین اثرات اقتصادی این بحران وجود دارد اما یک تهدید واقعی است که این فقط یک تکرار 2007-8 سقوط اقتصادی و محرک است که در آن شرکت های بزرگ و ثروتمندترین آمریکایی ها بهبود سادگی اما بقیه ملت هرگز واقعا به دست آورد اقتصادی آن را رعایت کرد.

تبلیغات:

آمریکایی ها از لحاظ فنی کردم شغل خود بازگشت اما با توجه به افزایش نابرابری ثروت بسیاری یا بیشتر هرگز خود را به دست آورد قبل از رکود اقتصادی سطح از ثروت است. وای که فقط شروع خود مولد زندگی در هنگام تصادف ضربه شده اند به خصوص در پیچ و تا حد زیادی قادر به ساخت هر گونه ثروت واقعی در همه. وای فقط حدود 3 درصد از ثروت کشور در حالی که افراد متعلق به نسل برگزار شد حدود 21 درصد از ثروت کشور زمانی که آنها در مورد همان سن در 1980s.

در پرتو این چه دموکرات ها نیاز به انجام به دلیل آن را درست انجام و به منظور درایو یک پیروزی انتخاباتی در ماه نوامبر — است و بازگرداندن سیاست از رکود بزرگ. از آن زمان به اجرا در یک معامله جدید است که اجازه نمی دهد “بازیابی” تعریف شده توسط چگونه ثروتمند سود و آیا 401k را بازیابی ارزش خود را به آدرس عمیق نابرابری اقتصادی با توزیع مجدد ثروت از C-suite و نسبت به افرادی که در واقع ایجاد ثروت در این اقتصاد است.

بحران کنونی با تمام وحشت خود را فراهم می کند یک روایت شسته و رفته است که دموکرات ها می توانید استفاده کنید برای حمایت از این قرارداد جدید: داستان قربانی پرداخت.

تبلیغات:

مردم ماندن در خانه در حال حاضر نه فقط برای محافظت از سلامت خود را, اما به عنوان یک جمعی قربانی برای خوب بیشتر. اکثر مردم زنده خواهد ماند اما تشخیص نیاز به ماندن در خانه و آهسته گسترش بیماری به منظور حفظ و بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن و نگه داشتن بیشتر مردم از مرگ.

شناخت این فداکاری و این استدلال که یک ملت سپاسگزار نیاز به بازپرداخت این کارگران با قرارداد جدید که رفع ما چیز عجیب و غریب نابرابری اقتصادی باید با شدت بهم زدن غوطه دادن. است, بعد از همه, همان گونه که اصل قرارداد جدید به تصویب رسید در وهله اول. همچنین این نگرش که به احتمال زیاد مطلع حاشیه نرخ مالیات طبقه متوسط رفاه نسبی اقتصادی برابری از 1950s. آمریکایی ها عادی بود فقط قربانی های زیادی برای صرفه جویی در این کشور در طول جنگ جهانی دوم که باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای توجیه سرمایه داری تعریف می کند که اوایل قرن 21.

خبر خوب این است که ما پیچ در پیچ پایین ریاست جمهوری اولیه است که در آن نه یکی بلکه دو نامزد — برنی ساندرز و الیزابت وارن ساخته استدلال قوی برای افزایش مالیات بر ثروتمندان به پرداخت برای چیزهایی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی, رایگان, شهریه کالج و مقرون به صرفه مراقبت از کودک. وجود دارد بسیاری از طرح های شناور در اطراف برای یک سبز قرارداد جدید که اجرای 1930 دوران فدرال سرمایه گذاری در ایجاد زیرساخت است که مردم به کار بازسازی اقتصاد ما و به طور مستقیم حمله بحران آب و هوا.

تبلیغات:

در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که قطعا بیشتر از متوسط خیلی خیلی قفل نامزدی حزب دموکرات را که شواهدی وجود دارد که رای دهندگان رد این ایده است. وارن برنامه ریزی برای مالیات بر ثروت به پرداخت هزینه برای این برنامه های بلند پروازانه بود رای گیری در 63% قبل از این بحران. آن را ایمن می گویند تعداد کسانی که احتمالا بروید تا اگر دموکرات ها در واقع در آغوش لفاظی در مورد بازپرداخت کارگران آمریکایی برای فداکاری و روشن است که این کارگران که در ساخت ثروت و نه مدیران اجرائی و یا “کارآفرینان است.”

بایدن در حال حاضر نشان داده شده است خود را به حرکت چپ در پاسخ به افکار عمومی. او می تواند و باید به طور کامل در آغوش این برنامه به آدرس حماسه سطح نابرابری اقتصادی که تنها به تشدید سقوط اقتصادی کنونی.

تبلیغات:

در 2017-2018 midterm چرخه دموکرات ارائه شده نیم پخته مفهوم آنچه که پیشنهاد من در اینجا به نام “یک معامله بهتر.” آن را تا به حال برخی از ایده های خوب از قبیل محدودیت در شرکت ادغام ایجاد شغل برای زیرساخت های ساختمان و نظارتی کنترل به منظور کنترل افزایش قیمت دارو.

اما واقعا نبود بلند پروازانه به اندازه کافی برای پرداختن به مشکل اصلی در اقتصاد آمریکا است که با بالا 1 ٪ از آمریکایی ها خود ثروت بیشتر از کل طبقه متوسط ترکیب شده است. برای به دست آوردن یک حس واقعی از چه چیز عجیب و غریب ثروت و نابرابری در این کشور سازمان دیده بان این ویدیو یک خبرنگار CBS نشان دادن آن به خریداران در نیویورک بازار. (نمی بلانک در تماس شخصی — این بود که در قبل از زمان است.)

تبلیغات:

نه تنها آن است که حق سیاسی زمان به فشار برای تغییر ساختار اقتصاد ما طوری است که این هر دو سبزتر و بیشتر فقط که انتقادی به نسل جوان از آمریکایی ها هر امید آینده ای بهتر.

نیویورک تایمز روز شنبه منتشر شده قطعه مورد hellscape رو جدید فارغ التحصیلان دانشگاه که در حال تماشای خود از چشم انداز شغلی پراکنده در پی سقوط اقتصادی. واقعیت تلخ این است که این اقتصادی شکست اتفاق می افتد در چنین زمان حساسی را در زندگی خود ممکن است غیر ممکن است برای بهبود یافتن از. وای مواجه شبیه شکست در سال 2008 با این نتیجه که بسیاری از آنها هنوز هم قادر به شروع به صرفه جویی برای بازنشستگی زین با بدهی و نمی تواند ضربه اساسی بزرگسالی نقاط عطف مانند خرید یک خانه.

اینجا فرصتی است برای پیچ Gen-Z راه ما پیچ بیش از millennials: یک قرارداد جدید است که کمک می کند تا به پاک کردن بدهی های دانشجویی کمک می کند تا جوان مردم به خرید خانه ها و آدرس نگرانی های دیگر مانند صورتحساب های پزشکی و مراقبت از کودک است که مردم را از اینکه قادر به صرفه جویی در پول و حتی زمانی که آنها شغل مناسب. شغل خواهد شد احتمالا دوباره زمانی که این بحران است اما دولت باید بیشتر به مطمئن شوید که آن مشاغل پرداخت خوب و اساسی که هزینه های زندگی را نگه نمی outstripping مردم عادی را حقوق.

تبلیغات:

هر برنامه از جمله احتمال کمک به افراد مسن تر بیش از حد ، همه ما می تواند با استفاده از یک استراحت از ثروتمندترین آمریکایی ها مکیدن کردن همه ثروت که کارگران در واقع ایجاد شده است. اما این امر می تواند به خصوص مفید برای افراد جوان که تا به حال اولیه خود درآمد سال تا به طرز وحشیانه ای قطع شود.

در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است غیر مسئولانه در حال اجرا در اطراف crowing در مورد تمایل خود را به “بازگشایی” اقتصاد یکشنبه عید پاک است که فاجعه بار خواهد بود برای بهداشت عمومی و احتمالا تا پایان ساخت اقتصادی سقوط بدتر است. اما آن را به اندازه کافی برای لیبرالها به تماس او را در یک سادیست یا یک ادم سفیه و احمق در پاسخ هر چند هر دو از کسانی که همه چیز. دموکرات ها باید یک ضد پیشنهاد: بیایید از طریق این بحران با هم امریکا و اگر ما در ماه نوامبر برنده خواهیم بازپرداخت فداکاری خود را با یک معامله جدید است.

زندگی ما شده اند طرح میتوانست در راه است که غیر قابل تصور به نظر می رسید فقط چند هفته پیش. اگر زمان برای اقدام جدی نیست و در حال حاضر پس از آن هنگامی که از آن زمان تا کنون آمده است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>