امریکا نیاز به یک سبز اعلامیه استقلال

در این سند که ما در جشن روز استقلال اعلام استقلال قرار بود بیانیه ای از آزادی — از قدرت سیاسی و اقتصادی سازه های بریتانیا که مدیریت آمریکا مستعمره ما شکست خورده بود. چیزی مشابه اتفاق می افتد امروز هر چند سرکوب قدرت است نه یک ملت-دولت است. نه مدرن و روز موانع به ما آزادی و آزادی آمده از شرکت های میلیاردرهای شرکت های رسانه ای بزرگ بانک ها و مانند آن.

همانطور که ما جشن روز استقلال ما باید درک کنیم که آن زمان برای یک اعلامیه استقلال — سبز اعلام استقلال به طور دقیق است که رهایی مردم جهان از اقتصادی و سیاسی و ساختار قدرت شکست خورده اند که به ما اجازه می دهد گرم شدن کره زمین این همه گیر و دیگر وجودی تهدید برای بشریت و همچنین با حمایت و یا معاونت در جرم قبر اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی. در روند این نیروها تهدیدی برای ما آزادی و عزت و کیفیت زندگی و بقای خود به عنوان یک گونه است.

تبلیغات:

4 ژوئیه جشن اصلی آمریکا اعلام استقلال یک سند امضا شده در سال 1776 توسط 13 مستعمرات بریتانیا در آمریکای شمالی را به اطلاع پادشاه جورج سوم است که آنها شکستن رایگان از امپراتوری خود را. در حالی که insurrections بودند به سختی جدید در زیر آفتاب اواخر قرن 18 اعلامیه استقلال منحصر به فرد بود چرا که استعمارگران اصرار داشت که مردم حق انتخاب خود را در دولت و, در فرآیند کنترل سرنوشت خود را. به عنوان مقدمه آن قرار دهید:

ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق است که در این میان زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی.

آنها اضافه شده است که “برای تضمین این حقوق دولت ها برقرار میان مردان استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت.”

بسیار نوشته شده است در مورد اینکه چرا نمایندگان در دومین کنگره قاره ای امضا انقلابی این سند است. در “ایدئولوژیک ریشه های انقلاب آمریکا,” مورخ برنارد Bailyn استدلال می کند که استعمارگران صمیمانه فکر انگلیسی, قوانین مانند تمبر اعمال و سرکوبگر اعمال شد بخشی از یک توطئه طراحی شده برای از بین بردن آزادی و در نهایت آنها را به بردگی. آنها همچنین معتقد بودند که آنها تا به حال یک سرنوشت الهی برای ایجاد یک امپراتوری بر اساس اصول آزادی (حداقل به عنوان آنها درک کرده بودند در آن زمان). در مقابل مورخ Howard Zinn استدلال می کند در “تاریخ مردم ایالات متحده” است که پدران موسس بودند با انگیزه های خودخواهانه خود منافع اقتصادی به عنوان اعضای طبقه فوقانی و استفاده پوپولیستی زبان برای متحد کردن کلاس های پایین تر پشت سر آنها در شخصی خود علت در برابر امپراتوری.

تبلیغات:

وجود شایستگی برای هر دو از این استدلال است. اعلامیه استقلال گذاشته برخی از مهم ترین آرمان تا کنون بیان شده در مورد حقوق بشر و مشروعیت سیاسی. اما آن را به راحتی نادیده گرفته بزرگتر سوالات برابری. هنوز مسلم این است که امروز وجود دارد این است که یک تهدید امروز مشابه به آنچه استعمارگران را دیدم در شاه جورج سوم — یک شخص نیست اما بیشتر شوم.

“جرج سوم پادشاه شد و یک نهاد اجتماعی” دکتر Richard D. Wolff, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست گفت: سالن. “امپراطوری تولید شد از دوره فئودالی در اروپا و در انگلستان و در همه جا دیگری است. آن را انسان نهاد. آن متولد شده است انسان دست به گريبان است. آن در طول زمان تکامل می یابد و سپس می میرد.”

او افزود: “هنگامی که نیروهای اجتماعی در حال جمع آوری به اندازه کافی در کیفیت های مختلف و در مقدار کافی آنها اساسا نیروی اجتماعی را تغییر دهید. همین دلیل است که فئودالیسم از بین رفته است. برده داری از بین رفته است.” سرمایه داری در مقابل این نهاد وجود دارد که در آمریکای امروز است که باعث سختی که برابر با رشد جنبش مقاومت.

تبلیغات:

“هنگامی که شما ببینید این زمین شناسی سقوط سرمایهداری — این افسردگی است که ما در حال حاضر و شما با اضافه کردن آب و هوا تهدیدات که در حال پایین آمدن از جاده در یک قیمتی چند سال و پس از آن شما اضافه کردن این ویروسی همه گیر — شما شروع به تجربه غلظت انواع مختلف بحران و زمانی که بیش از حد بسیاری از آنها اتفاق می افتد در همان زمان که هنگامی که سیستم حل می شود” ولف گفت: سالن.

ولف لیست شر نمی مبالغه از ماده است. برای یک چیز, ترین تهدید قریب الوقوع به بقای ما به عنوان یک گونه — انسان ساخته شده تغییرات آب و هوایی — که نتیجه مستقیم ما رهبران سیاسی عدم گوش دادن به اجماع علمی در مورد گرم شدن کره زمین را تهدید بشریت را در آینده بر روی این سیاره است. آنها با انگیزه برای انجام این کار به دلایل مختلف از نگرانی در مورد جامعه کسب و کار به طور کلی shortsightedness و بی اعتمادی از کارشناسان آوردن به ذهن دولتی شکست وقایع دیگر در 4th جولای, متن کلاسیک 1975 هیجان انگیز در مورد یک قاتل کوسه, حمله کوچک انگلستان شهر “آرواره ها است.”

تبلیغات:

“با استفاده از ‘آرواره’ قیاس ما رو به ریچارد دریفوس شخصیت [یک زیست شناس دریایی] کار با Roy Scheider شخصیت [یک رئیس پلیس],” Michael E. مان یک استاد برجسته حوزه و علوم جوی در دانشگاه ایالتی پن گفت: سالن. “ما نیاز به اطلاع از آنچه علم به ما گفتن. ما باید کسانی که شجاع هستند و مایل به انجام کار درست و این که چه دریفوس و Scheider شخصیت بودند. من می خواهم این قیاس. این علم کار دست در دست با سیاستگذاران در ایمان خوب برای رسیدگی به این بحران وجودی.”

نیروهایی که این تهدید به عنوان مان توضیح داد که به سالن قبلی مصاحبه های کسب و کار هستند که باید انگیزه های مالی برای ادامه بهره برداری از این سیاره منابع محدود بدون در نظر گرفتن عواقب طولانی مدت است. آنها با کمک رسانه های مقتدر مانند فاکس شرکت رئیس روپرت مرداک tech مدیران که مجاز نسبت به اطلاعات غلط مانند Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و فعال سیاسی رهبران کسب و کار مانند کخ ،

راه حل مان معتقد است که تنها رای برای سیاستمداران که صریح در تمایل خود را برای اعلام استقلال ما از پولدار که از بین بردن این سیاره — بدون استثنا. این به ویژه شامل آمریکایی اعلام استقلال خود را از سوخت های فسیلی و لابی و یک نقطه تکرار توسط میلیاردر فعال محیط زیست و سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری تام Steyer.

تبلیغات:

“ما باید مستقل از قدرت سیاسی از سوخت های فسیلی لابی” Steyer گفت: سالن. در علاوه بر این به چگونه سوخت های فسیلی لابی کرده است در معرض خطر این سیاره آسیب سلامت انسان و تحت فشار قرار دادند برای سیاست های محدود که کار بالقوه رشد او متصل به این موضوع که از مجتمع نظامی-صنعتی و اشاره کرد که “ما تا به حال یک سری از درگیری ها در خاورمیانه است. ما تا به حال مقدار زیادی از زمان و توجه صرف وجود دارد. ما تا به حال یک ناوگان نیروی دریایی است که نگه می دارد باز متفاوت تنگه در سراسر جهان پس از نفت می تواند جریان به عقب و جلو. نفت و گاز بوده است حیاتی از اقتصاد جهانی است. و آنها تا به حال یک موقعیت مرکزی در شکل دادن به سیاست خارجی ما.”

سبز اعلامیه استقلال نیاز به فراتر از موضوع گرمایش جهانی. فقط به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اقدام مانند شهردار از “آرواره ها” با عدم نجات مردم خود را از گرمایش جهانی, بنابراین بیش از حد او را نادیده گرفت مجازی شوم dorsal fin از coronavirus بیماری همه گیر. هزاران نفر بر هزار نفر از مرگ و میر و همچنین به عنوان بدترین سقوط اقتصادی در نزدیک به یک قرن می توان مستقیما در پای او چون او حاضر به گوش دادن به دانشمندان — و در بالا از آن, از آنجا که ما بازار آزاد سرمایه داری سیستم قادر به محافظت از طبقه کارگر که اقتصاد نیاز به تعطیل به منظور صرفه جویی در زندگی می کند. سرمایه داری نیاز به مصرف مداوم به منظور حفظ رفاه و همه گیر نشان داد که نقص در این مدل که آن را مختل چرخه رشد. به طور مشابه, بازار آزاد سرمایه داران چرخید ایده ایجاد سخاوتمندانه اجتماعی شبکه های ایمنی برای کسانی که نیاز به ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها به سقوط زمانی که پایین افتاد از اقتصاد است.

“رفتن با ساختاری استعاره و مفهوم وجود دارد همیشه [هستند] ترک زیر نمای از سرمایه داری و وزن زیادی از این بیماری همه گیر است گسترده تر آن ترک” نورمن جزایر بنیانگذاران و هماهنگ کننده ملی RootsAction.org و ساندرز نماینده به 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون گفت: سالن اوایل این ماه در مورد سرمایه داری و همه گیر. “برای اکثر افرادی که آسیب پذیر هستند به هر حال برای شرکت های بزرگ سرمایه داری آنها رنج می برند بسیاری از آنها در حال مرگ است.”

تبلیغات:

این نه تنها مسائل که آورده اند نیاز به یک سبز اعلامیه استقلال به ميدان. در علاوه بر این به تهدید وجودی مانند گرمایش جهانی و همه گیر مردم در سراسر جهان به سرعت در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از سیستمیک بی عدالتی به طور مستقیم ناشی از حاکم سیاسی و اقتصادی ساختارهای قدرت. ما یک کمپلکس نظامی-صنعتی است که دستمزد ثابت, جنگ, سلاح های کشتار جمعی است که می تواند علامت مرگ گونه های ما و آلودگی است که می تواند پاک کردن ما در خارج از سیاره ما با کاهش تعداد اسپرم. ما یک نژادپرست زندان-مجتمع صنعتی که محروم کردن میلیون ها نفر از مردم از ابتدایی ترین آزادی های شدید و نابرابری درآمد که منجر به شایع اقتصادی رنج می برند, و محرومیت از فرصت برای تحرک اجتماعی برای میلیون ها نفر از مردم است.

ما یک جامعه که در آن “آزادی و تعقیب خوشبختی” یا وجود ندارد و یا به طور جدی تهدید برای به معنای واقعی کلمه در همه. به عنوان یک نتیجه, ما نیاز به صورت آزاد از نیروهایی که باعث این — و دور تر از استعمارگران مورد نیاز برای استفاده از شاه جورج سوم بیش از دو قرن پیش.

اما می تواند درک درستی از آن نیروهای محدود به سوخت های فسیلی و لابی های مختلف دیگر فردی بد بازیگران ؟

“هر کجا که شما به نوبه خود کسانی که تصمیم گیری ها به شدت ساخته شده توسط شرکت های خصوصی سرمایه داری شرکت های” ولف گفت: سالن. “دولت نقش دارد اما دولت بیش از حد است و بیشتر از یک موجودی از استاد از همان خصوصی سرمایه داری شرکت. و این که بیشتر در ایالات متحده درست از تقریبا در هر نقطه دیگری است.”

تبلیغات:

ولف روشن است که “وقتی که من می گویند خصوصی سرمایه داری شرکت های است که در کل مدت است.” او توضیح داد که “اگر معمولی شرکت می گویند 5,000 کارکنان در مجموع 5,000 نیست و تصمیم گیری در مورد آنچه مهم است در شرایط تغییر آب و هوا و یا آماده سازی برای بیماری های همه گیر و یا هر چیز دیگری. آنها لازم نیست همه شرکت کنند. اکثریت قریب به اتفاق در هر سرمایهداری سازمانی محروم هستند از تمام تصمیمات کلیدی — یعنی آنچه که به تولید و نحوه تولید آن برای تولید و چه برای انجام با درآمد خالص یا سود است که این شرکت امیدوار است برای تولید تصمیم گیری در این حالت از سود آن است.”

به عنوان ولف توضیح داد: “یک اقلیت غیر قابل توصیف مردم” در کنترل این کسب و کار را مهم تصمیم گیری است که تاثیر سیاره ما habitability مردم دستمزدها و دیگر عدالت اجتماعی مسائل. آنها “آیا تعداد در محاسبات سود دهی زیست محیطی محصولات جانبی مانند آب آلوده, آلوده هوا و بقیه آنها. سرمایه داری پاداش هیئت مدیره است که باعث می شود سود برای یک شرکت است.”

اگر ما واقعا می خواهید به جشن ژوئیه 4, ما نیاز به انجام بیش از به سادگی افتخار گذشته پیروزی به نام آزادی. ما باید درک کنند که ما در عصر وجود دارد حتی قلمزن تهدید به آزادی است که باید رسیدگی شود و اگر ما نتوانیم آنها را به آدرس این مطلب اتصالات 4 جولای متن خواهد شد یک فیلم سیاسی در مورد حماقت نادیده گرفتن خطر فیزیکی به جای یک سند که جشن پیروزی بر مشکلات.

فرض البته که ما هنوز هم به آینده نسل بشر قادر به جشن هر تعطیلات در همه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>