امریکا باید N95 ماسک. این افراد در تلاش هستند تا آنها را به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

از مارس 30 وجود دارد 1,404 نتایج جستجو برای GoFundMe کمپین های شامل کلمه “N95” و این تعداد در حال رشد است. این کمپین اعم از می پرسد از چند هزار دلار به میلیون ها نفر بیشتر نشو و نما در ایالات متحده در هفته گذشته و نیم. با آنها یک صورت فلکی واتساپ گروه Slacks و اختلاف کانال های پدید آمده اند هماهنگی به سرعت در حال حرکت خود سازمان شبکه ای است که در تلاش برای انجام آنچه سازمان های فدرال و دولت های ایالتی و پزشکی سنتی شرکت ها ظاهرا نمی تواند به اندازه کافی سریع: واردات N95 ماسک — موسسه ملی ایمنی و بهداشت (NIOSH)-استاندارد و به طور فزاینده ای آرزو ماسک محافظ فیلتر است که 95 درصد ذرات — به ایالات متحده و اهدا آنها به بيمارستان ،

به عنوان بیشتر و بیشتر گزارش ها از آمریکا کارگران بیمارستان در وخیم کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پور در, مردم در خارج از تجهیزات پزشکی و زنجیره تامین به دنبال راه هایی برای کمک به. دانشجویان هنر در حال تمیز کاری فلزات فروشگاه عرضه پستو شرکت اهدا انبارهای خصوصی و مردم هستند و حتی جعل DIY ماسک. ماسک واردکنندگان هستند که در درجه اول در کار واردات از چین, که در آن اکثریت N95 ماسک ساخته شده و که در آن وجود دارد در حال حاضر بیشتر عرضه ها از یک شخصیت کمی متفاوت و مقیاس — برخی از افراد بله, اما برخی از همکاری با بازیکنان اصلی در سرمایه گذاری و راه اندازی است.

آیا فردی کوچک جمع آوری اعانه در حال رشد سازمان های داوطلب و یا VCs همه این بازیکنان در حال پریدن سر به جهان پیچیده زنجیره تامین بررسی صلاحیت و مدیریت لجستیک. برخی از آنها مربوط به قبل تجربه اما نه لزوما در زمینه مراقبت های بهداشتی. آنها در حال مرور یک تازه تشکیل غیر رسمی خاکستری بازار با احتیاط از تقلب و قیمت سنگ آهن در بازار توسط رفتن را از طریق این کانال های غیراستاندارد بلکه از جان گذشته برای ارائه هر چیزی که ممکن است به پزشکان و پرستاران و حتی اندکی مزیت است.

ممکن است این ad hoc بازار پراکنده خواهد به عنوان به سرعت به عنوان آن تشکیل شده که برای عرضه N95s براحتی; آن را نیز ممکن است که این خلاء اقدام دولت به جرم خرید و یا پرش به شروع تولید داخلی با استفاده از دفاع تولید عمل معنی خواهد بود که این تلاش های رسمی خواهد شد پر کردن یک جای خالی برای هفته ها یا حتی ماه ها آمده است. در حالی که توانائی سخاوت و تعیین بسیاری از این تلاش های فوق العاده الهام بخش این واقعیت است که چنین عظیم مردمی تلاش کرده است در همه وجود دارد صحبت می کند به چه ضعیف پزشکی زنجیره تامین در حال حاضر شد و قبل از این بحران و, مگر اینکه آنها در حال تغییر چگونه به احتمال زیاد آنها برای شکستن دوباره در آینده.

معمولی عرضه زنجیره ای برای گرفتن N95 ماسک به بیمارستانهای آمریکایی باید چیزی شبیه به این: بر اساس پیش بینی از آینده تقاضای موجود و عقد قرارداد با بیمارستان های تجهیزات پزشکی شرکت مکان سفارش برای تعداد معینی از ماسک یا به طور مستقیم با یک (به طور معمول در خارج از کشور) شریک کارخانه و یا از طریق یک واسطه تامین کننده. کسانی که صدها نفر از هزاران نفر از ماسک در حال ارسال به تجهیزات پزشکی شرکت از طریق کشتی کانتینر و پزشکی تامین کننده پس از آن به ترتیب توزیع به خریداران. زمان چرخش از طرح اولیه به محصول واقعی در دست می توان 65 تا 80 روز.

از طریق تمام این 65 – 80 روز روند وجود دارد مقدار زیادی از لایه های اداری تضمین کیفیت. کارخانه مسئول برای دستیابی به مواد کلیدی (مانند غیر بافته شده پلی پروپیلن بسیار مهم برای N95 برتر فیلتر و اولتراسونیک تجهیزات جوشکاری گاهی اوقات استفاده می شود برای اتصال باندهای لاستیکی) برای دیدار با استانداردهای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و غذا و دارو (تولید کنندگان N95 ماسک نیاز به دریافت گواهینامه از هر دو). تجهیزات پزشکی شرکت مسئول برای بررسی کیفیت آن کارخانه خروجی و بیمارستان تهیه افسران مسئول ساخت مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن محصول خود را در یک قیمت عادلانه است.

این به طور معمول طول می کشد 65 تا 80 روز به واردات تجهیزات پزشکی.
گتی ایماژ/iStockphoto

در نظریه آن است که متفاوت از زنجیره تامین برای هر توده-تولید و مصرف کننده محصول. در عمل اما “صنعت مراقبت های بهداشتی است که یکی از شکننده ترین از لحاظ عرضه زنجیره ای می گوید:” مایکل آینهورن مدیر عامل شرکت تجهیزات پزشکی شرکت Dealmed “و [قبل از Covid-19] مراقبت های بهداشتی در زنجیره عرضه شد اساسا ناسالم.”

در حالی که بسیاری از این گزارش در مورد N95 ماسک کمبود تاکید کرد مصرف کننده احتکار و تقاضا در چین قبل از وقوع Covid-19 در ایالات متحده آینهورن اشاره می کند که این اولین بار نیست در سال های اخیر است که به راحتی پیش بینی کمبود در کلید لوازم پزشکی باید به سمت چپ ما بیمارستان تخت-footed. تمرکز تولید توسط تعداد کمی از مراقبت های بهداشتی شرکت شده است درک یک مشکل در داروسازی (به یاد Epipen رسوایی و یا درخواست هر گونه دیابتی), اما آن را به عنوان یک مشکل با PPE و اساسی تجهیزات پزشکی. به یاد داشته باشید 2018 کمبود IV کیسه به عنوان یک نتیجه از طوفان ماریا ضربه زدن مرکزی پورتوریکو تولید hub? و تنها چند ماه قبل از شیوع کروناویروس کاردینال سلامت صادر عظیم به یاد بیاورید پزشکی لباسهای ایجاد کمبود در سراسر بیمارستان.

همراه با شرکت های ساخت محافظه کار خرید موجودی در سال گذشته برای جلوگیری از این تعرفه ها از آمریکا و چین و عمده N95 ماسک تولید hub (ووهان) به عنوان اولین منطقه-ضربه Covid-19 شرایط قبل از همه گیر شد و در حال حاضر مایه تاسف است.

برای بسیاری از کسانی که اکنون خود را در کمک به مستقل و داوطلب به رهبری تلاش ها برای منبع واردات و اهدا N95 ماسک به ایالات متحده وارد شدن به PPE زنجیره تامین شد آخرین چیزی که از آنها انتظار می رود انجام می شود.

“هفته گذشته من هرگز فکر نمی کردم من می تواند کار طرفدار بونو به واردات ماسک” نوشت ملانی DiSalvo توسط ایمیل. DiSalvo بنیانگذار فضیلت و معاون مشاوره متمرکز بر اخلاقی منابع در صنعت مد است. “اما به من ادامه داد: برای دیدن دوستان و دوستان از دوستان که مشغول به کار بودند در بیمارستان ها را به رسانه های اجتماعی به تمنایی برای ماسک و دیگر PPE, من فکر کردم من می دانم که بسیاری از مردم در چین کسی باید بتواند به من کمک کند.” DiSalvo است که جمع آوری پول از طریق GoFundMe به واردات ماسک منابع از طریق تامین کنندگان او قبلا با تراست.

مجاورت به واردات-صادرات و تولید چین به نظر می رسید به یک صفت مشترک میان تلاش های کوچکتر. “من کار با تامین کنندگان اما برای جهان بسیار متفاوت” گفت: Iain نش tech کارگر و هنرمند مستقر در منهتن. نش در حال اجرا است livestreamed جمع آوری اعانه برای خرید و واردات KN95 ماسک های استاندارد برای ماسک که تقریبا یکسان به N95 ماسک است که نیاز به تنها گواهینامه FDA (و در CDC لیست قابل قبول ماسک به استفاده از “هنگامی که لوازم کوتاه هستند”).

نش ورود به PPE واردات از طریق پروژه های گذشته همکاری با یک تامین کننده از مرحله رهبری نور برای هنر تاسیسات. این تولید کننده چینی او با بسیاری از تولید کنندگان در چین تبدیل شد به ساخت PPE در پی Covid-19. در حال حاضر که تقاضای چین آغاز شده است به سطح شرکت ها تبدیل کرده به مشتریان گذشته در ایالات متحده به دیدن اگر آنها علاقه مند در خرید ماسک و تجهیزات دیگر.

تقلب و محصولات تقلبی هستند البته یک نگرانی عمده وقتی که می آید به این ad hoc زنجیره تامین. بر خلاف سنتی 65 – 80 روز, روند, به مراتب کمتر وجود دارد لایه هایی از بررسی صلاحیت و صدور گواهینامه اتفاق در این فرد واردات است.

برای برخی از, این به این معنی برگزاری تلاش های خود را به یک استاندارد بالاتر است. “اگر مردم در حال رفتن به واردات ماسک و آنها انجام نشده خود علت سعی و کوشش و یا قبل از این انجام داده آن را خطرناک سرگرمی” گفت: Rafael De La Cruz, یک عضو از یک گروه از سازمان هماهنگی تعدادی از N95 واردات تلاش است که به تازگی همکاری با PPE داده تهاتری طرح پروژه N95. د لا کروز فنی انجام نشده قبل از این هم — روز خود را در کار شریک مدیریت در شرکت های سرمایه گذاری جهانی با نام تجاری سرمایه گذاری و خوشحال سرمایه صندوق (THCF) — اما او ماهر تسهیل و شبکه ad hoc او بخشی از شامل کارشناسان در صادرات و واردات و تجربه بررسی صلاحیت پزشکی تامین کنندگان. “مردم باید بدانند آنها نیازی به اختراع دوباره چرخ است. وجود دارد حرفه ای تاسیس شده است که داوطلبان باید استفاده کنند که این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.”

DiSalvo مشابه هشدار داد “برای افرادی که به دنبال اهدا [که باید] مراقب باشید با کسانی که آنها کمک به. اگر یک فرد دارای تجربه قبلی با واردات و یا کار در چین دور ماندن.”

برای نش علت سعی و کوشش به نظر می رسد مانند سفارش یک مقدار کوچکتر از ماسک به عنوان یک شروع و کار با یک تماس در دانشگاه نیویورک به هماهنگی آزمایش به منظور بررسی آنها در واقع KN95. خود را تامین FDA ثبت نام به عنوان یک دستگاه پزشکی تولید می کند بررسی کنید که نشانه خوبی است. او همچنین با تکیه بر این واقعیت خود را تامین کرده است “شهرت خود را در خط آنها نه کسی که من به خارج از آبی” و نه آنها تصادفی فروشنده سرد-تماس با او با قبل هیچ تعامل است. (در حالی که من در گزارش این داستان ویرایشگر من سرد بود-تماس با فروشنده ارائه ماسک و دیگر PPE که تنها حضور آنلاین به نظر می رسد این Alibaba فروشگاه; آنها به درخواست ما برای مصاحبه.)

تصمیم به اهدای ماسک به بيمارستان نه تنها یک ماده از نوع دوستی. آن را نیز یک موضوع بهره وری و مسئولیت. بیمارستان ها تنها می تواند خرید N95 ماسک از یک لیست از CDC-تامین کنندگان مورد تایید (که بیشتر آن در حال تقلا برای به دست آوردن بیشتر از ماسک در حال حاضر) و KN95s را کاهش دهد. اما بیمارستان ها و فردی کارگران می تواند از قبول کمک های مالی با کمی بوروکراسی و تقاضا بالا است. وقتی پرسید که آیا وجود دارد نگرانی در میان خط مقدم بیمارستان کارگران در مورد استفاده از KN95 به جای N95, یک پزشک که درگیر PPE توزیع به بیمارستان در شهر نیویورک نوشت طریق واتساپ که آن را “کاملا بی ربط است. برای من, آن را در مورد علم است. اگر علم در پشت ماسک معادل این است که به اندازه کافی خوب برای من است.”

البته پزشکی تامین کنندگان نیست طرفداران بزرگ از این حسن نیت تلاش. “من فکر می کنم که این افراد که نمی دانم کسب و کار انجام نمی دهد هر کسی یک سرویس” مایکل آینهورن از Dealmed گفت. حدس و گمان و انباشت begets قیمت سنگ آهن در بازار بیشتر حدس و گمان و بیشتر انباشت. آینهورن ذکر شده نزدیک به 400 درصد افزایش قیمت در ماسک در هفته گذشته و گسترش تقلب و تقلبی در بازار است. تجربه گسترده با مدیریت زنجیره تامین و تامین کنندگان قابل اعتماد نیست جایگزینی برای تجهیزات مورد نیاز به منظور بررسی یک ماسک است که در واقع ساخته شده با نبافته پلی پروپیلن.

یک منبع کار به طور مستقیم در N95 زنجیره تامین درگیر در هر دو دولت در سطح خرید و رسمی, مشاوره, ad hoc, گروه, بزرگترین مسئله نیست GoFundMe وارد کنندگان یا تامین کنندگان اما به واسطه بهره مندی هر دو و عدم مداخله دولت برای تضعیف بازار خاکستری.

“هیچ کس [در ad hoc فضا] است که واقعا مجهز به درک تجاری ضروری تجاری و روانشناسی تامین کنندگان” آنها توضیح داد. حتی شایسته ترین متفکر صاحب یک N95 ماسک کارخانه در چین است که مدیون به سرمایه داری. با توجه به انتخاب بین فروش ماسک برای کسی که ارائه قیمت بالا اما با رفتن به تلنگر ماسک برای ad hoc واردکنندگان کمتر رقابتی پیشنهاد از یک تامین کننده های سنتی مانند Dealmed و یا در انتظار یک دولت سفارش خرید که هرگز نمی آید آن را از یک انتخاب زمانی که حاشیه شرکت خود را بر روی خط هستند.

“این خود-سازماندهی گروه ها را قادر می سازد [واسطه] در کنار ما چرا که آنها در حال تلاش برای پاسخ به سرعت به یک بحران و کارخانه ها را قادر می سازد آن را در سمت خود را از آنجا که آنها نیاز به پول” گفتند. “شما نمی توانید واقعا مقصر هر دو طرف اما چه کسی arbitrating که وسط؟” تا زمانی که منابع N95 ماسک سطح خارج در سراسر جهان است که بخش میانی است که احتمالا رفتن به ادامه — به عنوان خواهد شد نیاز به این خود-سازماندهی وارد.

در یک معنا N95 بازار خاکستری نشان دهنده متاستاز نسخه از بحران هایی که آمده اند به تعریف آمریکایی مراقبت های بهداشتی. مردم نباید به راه اندازی GoFundMes به واردات N95 ماسک برای بیمارستان ها بیشتر از آنها باید به راه اندازی GoFundMes به پرداخت هزینه برای درمان سرطان. خاکستری بازارهای ظهور نه از صرف چک و چانه زدن و فرصت طلبی (اگر چه اپورتونيست تمایل به ظهور و بهره مندی از آنها) اما از درجه اعتبار ساقط از منابع و گزینه های. از پایین به بالا سازماندهی شکوفایی در حال حاضر برای حمایت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران عمیقا الهام بخش و لازم است اما به عنوان coronavirus همه گیر دهانه هفته و ماه این رویکرد نمی تواند تبدیل به دائم و موقت برای یک زنجیره تامین است.

ثابت است که زنجیره تامین بنابراین کمبود مانند این اتفاق نمی افتد دوباره نیست یک معادله ساده. آن را تا حدی بیشتر شامل تولید داخلی از ماسک اما که همچنین نیاز به تولید داخلی اکوسیستم برای همه, ماسک قطعات — برای مثال نبافته پلی پروپیلن مواد مورد استفاده برای ساخت این ماسک های امروز است که در درجه اول تولید شده در ترکیه و چین است.

آن را نیز نیاز به کاملا متفاوت مشوق هایی برای لوازم پزشکی صنعت — یعنی که آن را نمی توان مرهون سرمایه داری سود انتظارات. برخی از چیزهایی که می تواند یک زنجیره تامین شکننده (تمرکز تولید در یک منطقه یک صنعت تحت سلطه چند بازیکنان بزرگ) نیز چیزهایی هستند که تمایل به پاداش متحده و بازار (در قالب چیزهایی مثل دولت با دادن معافیت های مالیاتی برای تولید در مناطق ویژه اقتصادی و یا افزایش قیمت سهام و اجرایی پاداش برای trouncing رقبا).

این نیست تغییرات است که می تواند و یا باید اجرا شده توسط ad hoc گروه مسابقه در برابر ساعت در حال حاضر به N95 ماسک به بیمارستان. آنها بیش از اندازه کافی برای مقابله با حق در حال حاضر و برای آینده قابل پیش بینی پاسخ به بحران است که به احتمال زیاد رفتن به اولویت اقتصادی بیش از تعمیرات اساسی از مراقبت های بهداشتی به عنوان ما آن را می دانم. اما اگر مردم عادی رو به افزایش به چالش از زمان فوق العاده ای است که تنها درک به عنوان یک پیروزی نوعدوستی و نه یک فاجعه سرمایهداری اگر شرکت ها را مجبور به قرار دادن سود جلوتر از منابع متنوع و یا حفظ موجودی اگر دولت حاضر به درمان و مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق اساسی بشر آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم خواهد دوباره اتفاق می افتد.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>