اگر آنچه اتفاق می افتد در دادگاه در سراسر کشور به مردم فقیر از رنگ عدالت است آنچه اتفاق می افتد در سنا محاکمه است. اگر خون خیس افتضاحات و بی پایان quagmires در خاورمیانه در حال پیروزی در جنگ با ترور ما نظامی است که بزرگترین در زمین است. اگر عمده فروشی دولت نظارت عمومی را لغو تشریفات و با داشتن بزرگترین جمعیت زندان ها آزادی ما زمین رایگان. اگر رئیس جمهور یک بی منطق مبتذل و فاسد باهم هنرمند رهبر جهان آزاد ما یک فانوس دریایی برای دموکراسی و دشمنان ما نفرت ما برای ما ارزش است. اگر عیسی مسیح آمد تا ما را غنی برکت نابودی دین ما جنگ و محکوم کردن همجنس گرایی و سقط جنین, ما یک کشور مسیحی. اگر رسمی یک دولت آپارتاید در اسرائیل یک طرح صلح ما صادقانه بین المللی میانجی. اگر شایسته سالاری بدان معنی است که سه آمریکایی مردان بیشتر ثروت از پایین 50 درصد از جمعیت ایالات متحده, ما سرزمین فرصت. اگر از ربوده قربانیان در سایت ها و پاره ای از کودکان از پدر و مادر خود را’ سلاح و بازداشت آنها در fetid بهم انبارها همراه با گانینگ کردن شهروندان غیر مسلح توسط پلیس نظامی در خیابان های شهری ما جوامع حاکمیت قانون ما یک نمونه از حقوق بشر است.

حرف ما با استفاده از توصیف خودمان است پس از قطع واقعیت است که آن را ناشی از اسکیزوفرنی جمعی. آمریکا آن را به عنوان مورد بحث در انجمن های عمومی توسط سیاستمداران و دانشگاهیان و رسانه های فانتزی یک Disneyfied جهان را بر این باورند. بدتر از آن می شود بیشتر ما عقب نشینی به توهمات. دیگر ما موفق به نام و مقابله فیزیکی ما و فروپاشی اخلاقی بیشتر عوامفریبی سیاسی که فروختن توهمات فانتزی و تبدیل شدن به قدرت. کسانی که ایمان به حقیقت — ابتدا با استارک واقعیت است که ما دیگر یک دموکراسی — مانند ارواح سرگردان در اطراف لبه های جامعه ناسزا به دشمنان امید. این کامپیوتر به صورت امیدوارم که با این نسخهها کار به عنوان یک بی حس کننده. به این امید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد وزش خود افراط گرایی یک بار او را در دفتر این امید که “بزرگسالان در اتاق” به مدیریت کاخ سفید به این امید که مولر گزارش را مغلوب ساختن پیشی جستن کردن استیضاح و حذف از دفتر امید که مغلوب ساختن پیشی جستن دسامبر 2019 استیضاح منجر به سنا اعتقاد و بیمارستانها در حال تمام این امید که او را شکست خورده در انتخابات در ماه نوامبر روانی هستند خروج از بحران — سقوط نهادهای دموکراتیک از جمله مطبوعات و شرکت های بزرگ فساد از قوانین و سیاست های انتخاباتی و هنجارهای که یک بار ساخته شده ناقص ما دموکراسی ممکن است.

تبلیغات:

آغوش جمعی توهم خود نشانه مرگ اسپاسم از همه تمدن ها. ما در ترمینال مرحله. ما دیگر می دانیم که ما که هستیم و آنچه ما تبدیل شده اند و یا چه کسانی که در خارج به ما مراجعه کنید. آن را آسان تر است در کوتاه مدت به عقب نشینی به سمت داخل برای جشن گرفتن وجود ندارد فضائل و نقاط قوت و غلتیدن در احساسات و نادرست خوش بینی. اما در پایان این عقب نشینی میفروخت, امید, صنعت تضمین نه تنها استبداد است اما با توجه به آب و هوا اورژانس انقراض.

“نتیجه سازگار و مجموع جایگزینی از دروغ برای حقیقت واقعی این است که دروغ در حال حاضر خواهد شد پذیرفته شده به عنوان حق و حقیقت بود هتاکان به عنوان یک دروغ اما این به این معنا است که ما را یاطاقان های ما در دنیای واقعی — و این دسته از حق در مقابل باطل است که در میان ذهنی به معنی این پایان است که نابود” هانا آرنت نوشت از استبداد است.

این تخریب که کاهش در سراسر شکاف سیاسی منجر ما را به جای ایمان ما در سیستم های مختلف از جمله روند انتخابات که در حال مضحک. آن را انتقال انرژی ما به سمت بی فایده بحث و استریل فعالیت های سیاسی ، آن را در تماس با ما به جای ایمان ما برای بقای نوع بشر در نخبگان حاکم خواهد شد که هیچ چیز به توقف ecocide. آن را می بیند ما قبول facile توضیحات برای ما مخمصه که آیا آنها شامل سرزنش روسها برای انتخابات از تهمت یا سرزنش مستند نشده کارگران برای اقتصادی ما کاهش است. ما در یک فرهنگ غرق در دروغ خطرناک ترین بودن کسانی که ما خودمان بگویید.

تبلیغات:

دروغ احساسی آرامش در زمان پریشانی حتی زمانی که ما می دانیم آنها نهفته است. بدتر از همه چیز بیشتر ما به شنیدن دروغ است. اما فرهنگ که دیگر نمی تواند با واقعیت روبرو است که نمی تواند تمایز بین باطل و حق عقب نشینی به چه زیگموند فروید به نام “صفحه خاطرات” ادغام واقعیت و داستان است. این ادغام از بین می برد مکانیزم سوزن خود توهم است. روشنفکران و هنرمندان و مخالفان که از تلاش برای رسیدگی به واقعیت و هشدار در مورد توهم خود هستند مورد تمسخر سکوت و شرور و اهریمن. وجود دارد که فروید اشاره کرد در “تمدن و آن Discontents,” مضطرب جوامع که مشکلات “نمی خواهد عملکرد در هر گونه تلاش در اصلاحات است.” اما این بیش از حد سخت است یک حقیقت برای بسیاری از افراد به خصوص آمریکایی ها را بپذیرد.

امریکا تاسیس شر از برده داری نسل کشی و خشونت و استثمار طبقه کارگر یک کشور تعریف شده توسط تاریخی فراموشی. محبوب روایت تاریخی جشن داستانی فضائل سفید برتری. بی امان خوشبینی و لذت ببريم قرار است ملی فضائل مبهم حقیقت است. نکات دقیق وظریف و پیچیدگی و ابهامات اخلاقی همراه با پذیرش مسئولیت هولوکاست و نسل کشی های انجام شده توسط slaveholders سفید مهاجران و سرمایه داران هرگز متناسب با امریکا triumphalism. “توهم ابدی قدرت و سلامت و ضروری خوبی از مردم—آنها توهمات یک ملت دروغ نسل از مرز مادران” اسکات فیتز جرالد نوشت.

در فروپاشی این توهمات کشنده هستند. کشور قدرتمند باید لوکس جذب اسطوره حتی اگر تصمیم گیری ها و سیاست های مبتنی بر اسطوره خسارت و گسترده رنج می برند. اما سازمان ملل پایه است که در حال پوسیدن کمی طول و عرض. این محاسبات غلط آنها را بر اساس فانتزی, سرعت بخشیدن به مرگ و میر.

تبلیغات:

یوسف راث یکی از معدود نویسندگان در دهه 1930 در آلمان است که درک عواقب ناشی از ظهور فاشیسم است. در مقاله خود “Auto-da-Fé ذهن” که خطاب به اولین جرم سوزاندن کتاب توسط نازی ها او توصیه همکار خود را یهودی نویسندگان را بپذیرد که آنها مغلوب شده است: “اجازه دهید ما بودند که در خط مقدم مبارزه زیر پرچم اروپا ذهن ما اجازه تحقق گرامى وظیفه را شکست داد سلحشور: اجازه بدهید به ما واگذار ما را شکست.”

راث می دانستند که این واسطه از امید کاذب در یک زمان از رادیکال بد بود و غیر اخلاقی است. او تا به حال هیچ توهمی در مورد خود رشد بی ربطی. او در لیست سیاه در مطبوعات آلمان قادر به انتشار کتاب در آلمان و بومی اتریش و محوری به وخیم فقر و اغلب ناامیدی. او آگاه از چگونه بسیاری از مردم حتی خود شخص یهودیان آن را آسان تر به کور خود را به رادیکال بد اگر تنها برای زنده ماندن به جای نام و سرپیچی بدخیم اقتدار و خطر نابودی.

تبلیغات:

“چه استفاده از کلمات من” راث پرسید: “در برابر اسلحه بلندگو قاتلان این آشفته وزرای احمق مصاحبه و روزنامه نگاران که تفسیر صدای این دنیا بابل گل آلود بهر حال از طریق طبل نورنبرگ?”

“این روشن تبدیل خواهد شد به شما در حال حاضر که ما می رویم برای یک فاجعه” راث پس از رفتن به خود تبعید در فرانسه در سال 1933 نوشت: به نویسنده Stefan Zweig در مورد تعالی از نازی ها. “وحشی گرفته اند. نه خود فریب. جهنم حاکم است.”

اما راث همچنین می دانستند که مقاومت اخلاقی اگر نه عملی تعهد در برابر رادیکال بد. شکست ممکن است برخی اما عزت و تصمیم به زندگی می کنند در حقیقت خواستار پاسخ. ما نیاز به گواهى حتی اگر خود فریب خورده مردم نمی خواهید به شنیدن حتی اگر این حقیقت باعث می شود برخی از ما خود را به حاشیه رانده و شاید نابودی.

تبلیغات:

“یکی باید نوشتن حتی زمانی که یکی متوجه کلمه چاپ شده دیگر نمی تواند هر چیزی را بهبود بخشد,” راث توضیح داد.

این نبرد در برابر جمعی توهم خود نبرد من از ترس ما برنده خواهد شد. جامعه آمریکا است که به ضرب زخمی شدند. آن اخلاقی و فیزیکی فساد فراتر از تعمیر.

امید امید واقعی, نام, تلخ, واقعیت های قبل از ما. اما حاضر به تسلیم با وجود نومیدی به ناامیدی. آن گریه می کند به بی تفاوت جهان با هر عمل انجام شده به نام فلج و نابود کردن قدرت شرکت های بزرگ. آن را مسخره خاص و شکست. آیا ما می توانیم موفق شوند یا نه بیاهمیت است. ما همیشه می توانید انتخاب کنید که چگونه ما زندگی می کنند. اما ما می توانید انتخاب کنید که چگونه ما می میرند. پیروزی است که در مورد برگزاری به اخلاقی ما استقلال است. پیروزی مورد خواستار بدون توجه به هزینه و عدالت. پیروزی صحبت حقایق نخبگان حاکم به دنبال سکوت. زندگی مثل این است که ارزش زندگی است. و در برابر رادیکال شر این زندگی — جالب امتیاز از نور به عنوان W. H. Auden نوشت — انتقال نه تنها امید بلکه قدرت مقدس است.

تبلیغات:

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی