آمریکا آپارتاید: این کشور هنوز هم رفتار بیش از حد بسیاری از آن سیاه شهروندان مانند بردگان

تصور کنید که شما یک شهروند سیاه پوست این کشور است. هر روز شما را از خواب بیدار در خانه یا آپارتمان خود را و شما باید جای تعجب است که این روز ؟ این روز من برای رفتن به دویدن پایین محله و خیابان مانند Ahmaud Arbery و کشته شدن توسط افراد مسلح غیر نظامیان? این روز من قصد دارم به بازداشت شده در خارج از یک فروشگاه مانند جورج فلوید و خفه به مرگ ؟ این روز من برای رفتن به متوقف در ماشین من توسط یک پلیس برای عدم سیگنال خط تغییر مانند ساندرا مطلوب و دستگیر و زندانی و در نهایت مرده ؟ این روز من قصد دارم به پرنده نگری در پارک مانند مسیحی کوپر و یک رهگذر با پلیس تماس بگیرید و گزارش بدید ؟ این روز من قصد دارم برای متوقف شکسته ترمز نور مانند والتر اسکات و پنج بار در پشت و کشته شدن? این روز من قصد دارم به راه رفتن به درب از ساختمان آپارتمان و مواجه با چهار پلیس و زمانی که من برای رسیدن به کیف پول من بود شات 19 بار مانند Amadou دیللو? این روز من خواهد بود ربوده خیابان توسط سه supremacists و کشیده با یک زنجیره ای در پشت یک کامیون به صورت سه مایل تا من بمیرم مانند جیمز برد جونیور در تگزاس ؟

چگونه شما می خواهم به ترس هر روز از زندگی خود را که چیزی وحشتناک اتفاق خواهد افتاد, برای شما, فقط به خاطر شما ،

تبلیغات:

ما سفید شهروندان در حال درمان همکار ما سیاه شهروندان مانند آنها ، آنها تجربه همان نوع از خشونت و رفتارهای غیر انسانی که بازدید شد بر بردگان است. اگر آنها راه رفتن به طور معمول پایین جاده می تواند آنها را مظنون به داشتن فرار خود برده اوراق قرضه و دستگیر شود و به زندان برده شد. می تواند آنها را متهم به سوء رفتار و یا یک جرم و جنایت و کشته شود با مصونیت از مجازات. آنها می تواند به دار آویخته از گردن تا مرده. آنها می تواند مورد ضرب و شتم با دست و یا باشگاه و یا شلاق در مجازات برای جنایات آنها خودسرانه متهم بدون محاکمه یا محکومیت.

همه از این می تواند انجام شود به آنها را به خاطر آنها به طور کامل انسان است. هیچ قانون حفاظت آنها. آنها شهروندان نیست. آنها اموال. آنها متعلق به. هیچ چیز مانع مجازات آنها و یا مرگ. صاحبان آنها می تواند با آنها انجام آنچه آنها را خوشحال. آنها می تواند تجاوز به آنها. آنها می تواند آنها را ضرب و شتم. آنها می تواند آنها را به فروش برساند. آنها می توانند آنها را بکشند. هیچ چیز اتفاق می افتد به مردم که کسانی که همه چیز به این دلیل که آنها سفید است. آنها محافظت می شود رنگ پوست خود را و که به اندازه کافی بود.

بسیاری از نگرش ها و قوانین تصویب به ما از برده داری و ما وارث آنها را بدون فکر کردن درباره آن. نیست همه این صدا مانند آنچه که انجام شده است به شهروندان و بیش از بیش و بیش از دوباره ؟ مطمئن شوید که گاهی اوقات یک مجرم گرفتار و محاکمه و مجازات شوند. اما در بسیاری از موارد — راه بیش از حد بسیاری از بار وقتی که مجرمان هستند, افسران پلیس آنها را دور با آن. پلیس شده اند مانند نظارت کار برای صاحبان برده برای کنترل و نظم و انضباط و مجازات بردگان است. پلیس در حال ما استخدام عوامل فقط به عنوان بسیار به عنوان ناظران شد عوامل از صاحبان برده. این افتضاح به مقابله با آن نیست ؟ زشت است. وحشتناک به فکر کردن در مورد.

تبلیغات:

اما آن اتفاق می افتد شده است درست در مقابل چشمان ما. آن را فراتر از نژاد پرستی. این یک سیستم آپارتاید است که با ما از برده داری: دو جهان یکی سفید یکی سیاه, جدا نگه داشته با فرهنگ و سفارشی و اجرای قانون است. دو سیستم عدالت دو راه برای مجازات دو راه برای زندگی کردن دو راه مرگ.

اگر شما به سفید شما لازم نیست که به از خواب بیدار در صبح در ترس از آنچه که برای شما اتفاق می افتد آن روز در دست پلیس یا شهروندان خود را. شما لازم نیست که نگران باشید که شما را دنبال و به ضرب گلوله به مرگ از آنجا که شما در حال دویدن از طریق یک محله. شما لازم نیست که به نگرانی که مردان را تصاحب خواهد کرد شما و کراوات شما را با زنجیره ای در پشت یک کامیون و کشیدن شما تا زمانی که شما مرده است. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد یک پلیس کشیدن شما در ماشین خود را چون خود عقب است و شما به پایان خواهد رسید تا دستبند و ضرب و شتم و حتی شات. شما لازم نیست به نگرانی در مورد هر یک از این دلیل شما سفید, سیاه و سفید نیست.

ما سفید مردم ما عقب نشسته و به فکر خودمان این همه خوب در حال حاضر. در طول عمر ما تا به حال Brown v. تخته, آموزش و پرورش, سفارش ادغام مدارس. ما گذشت حقوق مدنی قانون از سال 1964 انتقال حق دسترسی رایگان به امکانات رفاهی و outlawing تبعیض در استخدام زیرا از مسابقه. ما به تصویب قانون حق رای سال 1965 منع تبعیض نژادی در رای گیری. ما به گذشت از حقوق مدنی قانون از سال 1968 منع تبعیض نژادی در اجاره و خرید و فروش مسکن. ما گذشت ده ها کمتر فدرال و قوانین ایالتی برخورد با تبعیض نژادی از انواع مختلف است. ما حتی انتخاب یک رئیس جمهور سیاه.

تبلیغات:

و در عین حال در اینجا ما هستند. مردم سیاه و سفید هنوز هم مورد ضرب و شتم و کشته شدن همه در سراسر این کشور نه تنها در جنوب بلکه در میانه و غرب و شمال است. هنگامی که آن را انجام شده توسط پلیس آنها به طور کلی دور با آن به دلیل سیستم آپارتاید اجازه می دهد تا آن دو سیستم حقوقی یکی برای مردم و برای مردم است. سیاه مردم دستگیر و زندانی به مراتب بیش از افراد سفید. آنها با توجه به جملات سنگین تری. و آنها مورد ضرب و شتم و کشته شده توسط پلیس برای تخلفات که مردم معمولا می توانید دور با.

شما می خواهید بدانید که چرا این اتفاق می افتد ؟ این دلیل است که ما هرگز زندگی می کردند تا به وعده در اعلامیه استقلال که همه برابر خلق شده است و ما هرگز زندگی می کردند تا به تضمین در قانون اساسی و اجرای آن ایده آل است.

تبلیغات:

این اتفاق می افتد چرا که ما هرگز در برخورد به عنوان یک ملت با میراث ما از برده داری. نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط اعلام کرد که مخالفت با تغییر نام از ارتش پست به نام مؤتلفه ژنرال. او می خواست برای قرار دادن مسلح سربازان وظیفه فعال در خیابان برای سرکوب اعتراضات علیه قتل جورج فلوید. به همین دلیل است که او انجام این کار ؟ چرا که او می خواهد به ارسال یک سیگنال به پایه از هواداران خود را که او به نفع ما سیستم آپارتاید و می خواهد به نگه داشتن آن رفتن.

خود را مخاطب این پیام هنگامی که موضوع آن تجلیل مؤتلفه ژنرال که مبارزه در کنار بردگی است. با تجلیل از این بیشرمی خائن به آرمان های قانون اساسی ما مغلوب ساختن پیشی جستن است زنده نگه داشتن قوانین برده داری. آیا شما ببینید داستان در مورد یک دوجین جمهوریخواه شهرستان رئیس در تگزاس ارسال نژادپرستانه و ضد یهودی نوشته های هفته گذشته است ؟ شما می دانید که چرا آنها این کار را کرد ؟ چرا که آنها می توانید بخوانید مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال است که آن را خوب به تبعیض علیه مردم سیاه و مردم یهودی. آنها می دانند که او را در کنار خود.

برده داری نیست برخی از باستان سفارشی شما در پیدا کردن در کتاب های تاریخ. از نظر تاریخ این کشور آن را دیروز به ما خیره در چهره. شما می خواهید بدانید که چگونه نزدیک ما به برده داری? مادر بزرگ من پدر بزرگ متعلق به بردگان است. زمانی که من در حال رشد بود و من بازدید پدربزرگ و مادربزرگ خدمتکار خود را زندگی می کردند در ورود به کابین بدون در حال اجرا آب و یا برق است که تا به حال ساخته شده توسط او را بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ زمانی که آنها آزاد از برده داری. مادر بزرگ او که هنوز هم در زندگی با او متولد شد ، همه اجداد او می دانست که از گذشته پدربزرگ و مادربزرگ او شده بود ، همه اجداد من در مادربزرگم کنار گذشته مادر بزرگ و پدر بزرگ شده بود صاحبان برده. تمام مدارس در ایالت ویرجینیا که در آن پدربزرگ و مادربزرگ من در زندگی بودند تفکیک شده. به طوری که آنها در مکان اقامت. اگر شما بودند و شما می خواستم برای خرید یک نوشابه در Loudoun County جایی که من پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کردند شما تا به حال برای رفتن به یک سیاه و سفید متعلق به فروشگاه. اگر شما می خواستم برای خرید یک لباس یا یک پیراهن شما تا به حال برای رفتن به یک سیاه و سفید متعلق به فروشگاه. اگر شما می خواهید به استفاده از سرویس بهداشتی شما تا به حال برای رفتن به دستشویی مشخص شده برای “Coloreds.”

تبلیغات:

من تو را دیدم آن همه است. این آپارتاید اتفاق افتاده در طول عمر است.

من ششم بزرگ و پدر بزرگ, Thomas Jefferson, که معروف نوشت: کلمات در اعلامیه استقلال که “همه انسانها برابر خلق شده اند” نیز infamously متعلق به بیش از 600 بردگان در طول عمر خود. او در نامه ای نوشت: در سال 1820 به بحث در مورد این موضوع برده داری در قلمرو میسوری “اما آن را به عنوان ما گرگ به گوش ما نه می تواند او را نگه دارید و نه با خیال راحت به او اجازه دهید برود. عدالت است که در یک مقیاس و حفظ خود در دیگر.”

این “گرگ” که به او اشاره شد بد از برده داری.

تبلیغات:

من به نام من دوست فرانک Serpico روز پنجشنبه برای بحث در مورد مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس که پر از اخبار هفته. او معروف نیویورک پلیس که مبارزه با فساد در NYPD بیش از 50 سال پیش, و من می دانستم که او را به چیزی می گویند.

“این همان گه Lucian,” Serpico گفت. “این رفتن نیست در هر نقطه. آنها همیشه در انتخاب کسی که هیچ توانایی برای دفاع از خود است. آن را فقط به پلیس. این قضات آن منطقه وکلای این شهرداران. پلیس آنها از جامعه و جامعه ما است. تماشای این قاتل خونسرد در نظر گرفتن زندگی یک انسان بود مثل یک طوفان کامل. هنگامی که شما به کسی قدرت آنها در حال رفتن هرگز آن را. نگاهی به مغلوب ساختن پیشی جستن. او در آنجا egging آن را در. وجود دارد بدون توقف او. شده است وجود دارد در تمام طول. این همه گفته شده است قبل از. هیچ چیز همیشه در حال تغییر است.”

من مصاحبه Serpico در خانه اش در هلند در سال 1975 به صورت یک داستان در صدای روستا. او به من گفت که در آن “مردم باید درک کنند که آن را فقط به عنوان وطن پرست سعی کنید به نگه داشتن کشور خود را از مرگ آن را به عنوان به مرگ برای کشور خود.”

Serpico مناسب است. ما ادامه خواهد داد به “عدالت در یک مقیاس و حفظ خود در دیگر” تا زمانی که ما با گرگ برده داری و اگر ما نمی کشور ما خواهد مرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی