عمومی, ترس بیش از ووهان coronavirus همچنان به رشد به عنوان دولت چین محدود سفر بیش از ترس از شیوع; تعدادی از موارد این ویروس در ایالات متحده افزایش یافته است به پنج با 73 موارد بالقوه هنوز در انتظار, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). به عنوان ویروس عفونت رای است که هنوز به خوبی درک شهرهای آمریکا در حال آماده شدن برای بدترین.

در سان فرانسیسکو مقامات شهرستان در حال فعال کردن آن در اورژانس مرکز عملیات در صورت محلی آنفولانزا مانند ویروس. در جنوب کالیفرنیا دو مورد تایید شدند در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است. شهر نیویورک راه اندازی یک biocontainment واحد در Bellevue, بیمارستان, با توجه به, نیویورک تایمز هر چند وجود دارد موارد در نیویورک از امروز.

تبلیغات:

شده است وجود دارد یک مورد تایید شده در دانشگاه ایالتی آریزونا. این دانشگاه با ارسال یک ایمیل به دانش آموزان از جمله پیشگیرانه بهداشت و درمان توصیه های مانند شستن دست های خود را و گفت: کسانی که در معرض تماس با فرد آلوده خواهد مطلع شود به طور مستقیم. دانش آموزان باید با ایجاد یک طومار در Change.org برای دانشگاه به انصراف از کلاس. “ما نمی خواهیم به خطر زندگی ما با حضور در کلاس” درخواست متحده است.

به سالن که قبلا گزارش کارشناسان بر این باورند که ویروس در سرچشمه عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان چین که ممکن است نشان می دهد که آن را زئونوز معنی آن سرچشمه در حیوانات و عبور بیش از به انسان است. چین تایید کرد که آن را می توان از انسان به انسان انتقال حداقل. اما CDC یادداشت در وب سایت خود را که آن را “مشخص نشده است که چگونه به راحتی [ووهان coronavirus] اسپرد از فرد به فرد.”

تازه ترین شماره گزارش دولت که در چین به ویروس آلوده شده است حداقل از 2800 نفر کشته و حداقل 81. عفونت نیز تایید شده در کره جنوبی, فرانسه, ژاپن, تایلند, کامبوج, سنگاپور, ویتنام و تایوان و کانادا سریلانکا و نپال. 76 81 که فوت شده در مرکز استان هوبئی مرکز شیوع. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

تبلیغات:

روز دوشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشورتی سطح از سطح 2 به سطح 3 برای سفر به چین که به “اجتناب از همه غیر ضروری سفر به چین است.” “مقامات چینی در حال اعمال قرنطينه و محدود کردن سفر در سراسر کشور در آن مشاوره.

فراتر از زیست شناسی ترس بیش از گسترش ویروس تحت تاثیر بازار سهام امروز. میانگین صنعتی داو جونز افتتاح 500 واحد ریزش به عنوان اخبار از ویروس كردن به ایالات متحده رشد داشته است.

علائم — مجموعه ای است که در دو تا پنج روز پس از عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکل در تنفس بدن درد و گلو استفراغ و اسهال که همه آنها به طور معمول برای یک فوقانی تنفسی ویروس مانند سرد است. اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که اگر ووهان coronavirus سفر به مجاری تنفسی تحتانی آن ممکن است مرگبار تبدیل شود.

تبلیغات:

به طور خاص وجود دارد سه گروههای در معرض خطر از جمله کسانی که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به دلیل داشتن سرطان و یا درمان است که می تواند سیستم ایمنی را تضعیف; و کسانی که از قبل موجود شرایط با یک بیماری زمینه ای در ارگان های دیگر سیستم مانند بیماری قلبی یا دیابت است.

در حالی که همه در معرض خطر است وجود دارد چیزهایی که شما می توانید برای محافظت از خودتان را مانند شستن دست های خود را.

تبلیغات:

“جلوگیری از بودن در کنار افراد بیمار . . . آن همیشه ممکن نیست اما کسانی که بیمار هستند احتمال بیشتری برای انتقال آن” دین بلومبرگ رئیس اطفال بیماری های عفونی و دانشیار در بخش اطفال در دانشگاه UC Davis بیمارستان کودکان توضیح داده شده به سالن در مصاحبه هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی