دموکراسی آمریکایی است که کمتر شکسته تر از شما فکر می کنم

آن را سخت به احساس بدبینانه در مورد امریکا در حال حاضر. سیاست قطبی هستند. فساد فراوان. واقعی گزارش در حال غرق fake اخبار و رسانه ها دارد. روابط کاملا سمی است. اگر شما بودند به قاضی توسط رسانه های اجتماعی پست ها و یا رسانه های punditry شما فکر می کنم که امریکا در آن نادر. اما این درست نیست. اگر رسانه های تعصب و فساد و نژادپرستی و قطبش املای عذاب آمریکا ما را مدتها پیش نابود شده اند.

توسط برخی از معیارهای سیاسی قطبش قطعا به نظر می رسد در حال افزایش است. اما پلاریزه درگیری بوده است از زمان آغاز به کار. در طول انقلاب آمریکا افرادی که باقی مانده وفادار به بریتانیا مورد حمله قرار گرفتند در خیابان محروم از اموال خود را و بسیاری مجبور به تبعید. قبل از رئیس جمهور تهمت نامیده می شود برای تغییر در قوانین افترا جان آدامز نظارت عبور از یک سری از اقدامات است که ساخته شده آن را یک جرم به انتقاد از دولت است. در اجرا تا به جنگ داخلی ایالات متحده بود مورد ضرب و شتم نیم تا مرگ با یک عصا با یک کنگره در سنا — و نه تنها کنگره هرگز با جرم او انتخاب خواهد شد و حامیان او را فرستاده جایگزینی نی ها در ایمیل. در طول قرن 20 وجود دارد کمی کمتر تنش — البته به جز زمانی که احزاب سیاسی متهم یکدیگر بودن و ضد آمریکایی کمونیست هوادار و یا مایل به شروع هولوکاست هسته ای (به عنوان انجام لیندون جانسون را بدنام “دیزی” سیاسی میلادی).

تبلیغات:

فساد و خشونت بیش از حد شده است یک مشکل را به عنوان طولانی به عنوان شده است وجود دارد دولت است. در تگزاس در اواسط 1800s رنجرز تگزاس’ نقش در قتل و سرقت از مادری آمریکایی و مکزیکی ها به مناطق روشن برای حل و فصل منجر به ناموفق تلاش برای منحل کردن آنها. قبل از اینکه به نام FBI مدیر J. Edgar Hoover وظیفه بود با سازماندهی دستگیری حدود 10 ، 000 نفر در سراسر کشور برای “جرم” از حضور آنارشیست یا کمونیست جلسات. بسیاری از کسانی که دستگیر شده بودند مورد ضرب و شتم برگزار شد و در شرایط غیر بهداشتی. فقط چند سال بعد در اوایل دهه 1920 وارن هاردینگ دولت بود درگیر در قوری-گنبد رسوایی که در آن مشخص شد که وزیر کشور بود دریافت رشوه برای ارائه معاملات خوب به شرکتهای خصوصی نفت.

خبر جعلی رایج بوده و حتی در کشور ما تاسیس. الکساندر همیلتون و توماس جفرسون — که رقابت سیاسی تاسیس اولین نسل از آمریکا احزاب سیاسی — کنترل بسیاری از برجسته روزنامه های خود را به روز می کند و از آنها برای گسترش شایعه و کنایه توهین به دیگر شخصیت. نیویورک هرالد موجب وحشت سراسر شهر نیویورک در سال 1864 هنگامی که آن را ساخته 10000 کلمه داستان در مورد حیوانات برای فرار از باغ وحش پارک مرکزی و mauling بیگناه. بی شماری وجود دارد و نمونه هایی مثل این یکی نیست که به دنبال بیشتر از “روزنامه نگاری زرد” از اواخر قرن 19 به پیدا کردن اغراق آمیز گزارش و تکان دهنده سرفصل طراحی شده صرفا برای جذب بیشتر چشم.

و در حالی که رسانه های اجتماعی است فلفلی با ادعا می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نژادپرست ترین جنسیتی و متعصب رئیس جمهور در تاریخ, او به سختی برای اولین بار با یک بحث ضبط نژاد و جنسیت. حتی LBJ که مورد ستایش قرار داد به عنوان یک حقوق مدنی قهرمان شد و یک افتخار پرست که به طور منظم استفاده می شود نژادی تهمت. وودرو ویلسون به میزبانی کاخ سفید نشان از “تولد یک ملت” یک به صراحت pro-KKK فیلم. لینکلن کمک کرده اند ممکن است پایان دادن به برده داری بلکه از زور بیش از یک بومی آمریکایی ملت و موفق به نگه داشتن سربازان و کارمندان پاسخگو برای تخریب بومی آمریکایی زندگی و جوامع است. بسیاری از پدران بنیانگذار ما متعلق به بردگان بر این باور است که آمریکایی های بومی کمتر انسانی از مردم سفید و آشکارا خندید ایده برابری جنسیتی. نژادپرستی و تبعیض جنسی مانند فساد و تعصب و جعلی اخبار به هیچ وجه اخیر مشکلات.

تبلیغات:

تاریخ دموکراسی این است که یک داستان نادان رای دهندگان ساخت تصمیم مشکوک و بی حد و حصر مقامات منتخب اجرای سیاست های گردابی. و در عین حال با هر اندازه از رفاه است که تا کنون مورد مطالعه قرار گرفته است و شهروندان دموکراسی های در حال انجام بهتر از هر شکل دیگری از دولت است. ما دیگر زندگی می کنند. ما باید بیشتر ثروت است. ما تحصیل بهتر هستند. ما امن تر است.

این است اساسی تناقض از دموکراسی ورودی به دموکراسی هستند اما خروجی بزرگ است. بله نابرابری و فقر و جرم و جنایت هنوز هم وجود دارد, اما این درست است از هر جامعه است. هیچ جامعه کامل است اما دموکراسی کمتر ناقص است.

امریکا متکی به یک سیستم دولتی است که قادر به ترکیب انواع سوء ديدگاه تعصبات و حتی فجایع و آمیختن آنها به عملکرد جامعه است. در autocracies جنگ و تغییر بد هستند چرا که آنها در معرض خطر قدرت از کسانی که مسئول. در یک دموکراسی تعارض و تغییر خوب هستند چرا که آنها اجازه می دهد برای شهروندان به تکامل کشور ما بدون از بین بردن آن است. ما می توانید ارسال فیلم در مورد وحشتناک ترین جنبه های جامعه ما و سپس اعتراض در مورد آن در خیابان ها و دموکراسی بهتر است برای آن. ما قادر به ابراز خشم بدون نیاز به توسل به خشونت و ما می توانیم تغییر ماهیت چگونه ما به عنوان شهروندان مربوط به عوامل دولت (آنها به سیاستمداران پلیس یا بوروکرات) از طریق فرآیندهای دموکراتیک. در واقع همانطور که ما را در نوشتن کتاب ما “دموکراسی با وجود خود” درخشش دموکراسی نیست دروغ در توانایی مردم برای انتخاب برتر رهبران. آن نهفته است در بسیاری از راه های که در آن ماهرانه (و نه چندان ماهرانه) را تشویق می کند ناقص مردم و خود را ناقص رهبران به کار به طور مستمر به سوی ایجاد یک جامعه بهتر است.

تبلیغات:

این تهدید واقعی به دموکراسی معمولا باید کمی با اعمال هر فرد (حتی رئیس جمهور) و یا هر رویداد خاص است که ممکن است باعث عمومی آشفتگی. این تهدید واقعی به دموکراسی آمده از نقض هنجارهای دموکراتیک و روش اجازه می دهد که جامعه برای تنظیم خود و اجازه می دهد تا شهروندان به صدا. رئیس جمهور تهمت را توهین آمیز توییت ادعاهای فریبنده و بحث برانگیز طرح های سیاست صدمه نمی زند دموکراسی آمریکایی تقریبا به همان اندازه به عنوان امتناع خود را برای همکاری با کنگره تحقیقات و تلاش خود را به سکوت مخالفت و یا تلاش خود را برای disenfranchise رای دهندگان.

دموکراسی آمریکایی است به دور از کامل است. اما کسانی که عیوب نیست نتیجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا حزبی gridlock یا هویت سیاسی و یا اخبار جعلی و یا هر گونه دیگر ظاهرا پدیده مدرن است. آمریکا دموکراسی ناقص است در حال حاضر به دلیل آن است که هرگز در گذشته است. هیچ کشور یا دولت همیشه کامل بوده است و نه خواهد بود. اما امیدوارم که باقی می ماند, از آنجا که ما به عنوان یک دموکراسی باید توانایی برای بهبود جامعه ما از طریق اعتراض و بحث و بدون خشونت یا جنگ داخلی.

تبلیغات:

و این یک چیز زیبا است.

* * *

دنی اوپنهایمر یک استاد روانشناسی و اجتماعی و تصمیم گیری علوم در دانشگاه کارنگی ملون.

Mike Edwards دارای مدرک علوم سیاسی, تاریخ و آموزش و نوشته است گسترده در سیاست و رسانه. او در حال حاضر می آموزد دبیرستان تاریخ در بوستون.

تبلیغات:

اوپنهایمر و ادواردز نویسنده از “دموکراسی با وجود خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>