حماسه از خاک آمریکاجنجالی جدید رمان در مورد مکزیک مهاجرت توسط جانین کامینز جدید چین و چروک. ناشر Flatiron کتاب چهارشنبه اعلام کرد که این امر می تواند لغو مانده از کامینز را برنامه ریزی شده تور کتاب با استناد به “خاص” تهدید “خشونت فیزیکی” به گزارش نیویورک تایمز این کتاب را انتشارات خبرنگار الکساندرا را تغییر دهید. در همین حال منتقدان این رمان می گویند که آنها بیش از حد دریافت کرده اند تهدید.

خاک آمریکا بود که به شدت ترویج و buzzy کتاب قبل از انتشار آن در ژانویه 21. آن برنده ستایش دیگران از مشاهیر مانند استفان کینگ و ساندرا کیسنرس و اپرا را انتخاب و آن را برای کتاب خود باشگاه است. اما چند منتقدان استدلال کرده اند که کامینز, که, مکزیکی, میراث, ترافیک در مضر کلیشه ها در مورد مکزیکی ها و کتاب او سزاوار نیست سطح نهادی حمایت از چاپ و نشر است که آن را دریافت کرده است.

در حال حاضر در قریب به اتفاق جنجال برخی از این حامیان در حال راه رفتن خود را platitudes. در روز سه شنبه, اپرا اعلام کرد قصد خود را برای تغییر برنامه ریزی شده خود را پوشش کتاب به یک سری از مکالمات. و در حال حاضر Flatiron است اصلاح کامینز آینده 40 شهر کتاب تور.

تا کنون کامینز ساخته شده است که تنها پنج متوقف می شود در برنامه ریزی سفر. در یک بیانیه تغییر اولین گزارش در توییتر, Flatiron ناشر باب میلر گفت که این سفر لغو خواهد شد به دلیل “تهدید خاص به کتابفروشان و نویسنده” است که در برخی موارد شامل “تهدید به خشونت فیزیکی.” میلر افزود: “ما معتقدیم که وجود واقعی خطر برای ایمنی خود را.”

به جای Flatiron برنامه ای برای ارسال کامینز در یک سری از تاون هال حوادث با “برخی از گروه های که مطرح کردند به کتاب” میلر می گوید و اضافه می کند “ما باور داریم که این یک فرصت برای گرد هم می آیند و از زیرخاک در اوردن مشکل حقایق برای کمک به ما در حرکت رو به جلو به عنوان یک جامعه است.”

این بیانیه اضافه شده عذرخواهی برای تبلیغات زود هنگام از خاک آمریکاساخته شده است که بسیار از این واقعیت است که کامینز شوهر استفاده می شود به مستند نشده بدون اشاره کرد که او از ایرلند; روابط عمومی نیز شامل یک کتاب در پارتی های خاردار-سیم-دکوراسیون مضمون. “ما در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه حساس آن و دیگر تصمیم گیری شد و ما حسرت آنها را” میلر گفت.

“حرکت بزدلانه است” گفت: نویسنده میریام Gurba از میلر قصد دارد در بیانیه ای به Vox. Gurba نوشت: یکی از اولین بررسی انتقادی از خاک آمریکاو یکی از سازمان دهندگان پشت ادبی سیاسی اعتراض گروه #DignidadLiteraria که به وجود آمد در پاسخ به خاک آمریکا جنجال. “Latinx افراد در معرض خطر هستند در این کشور” Gurba می گوید: “و آنها در حال تلاش برای reframe موضوع [به کسی] است که به دروغ رسالت Latinx مردم به عنوان یک تهدید.”

لاتینی ها در خطر قابل توجهی از خشونت در آمریکا با اف بی آی گزارش داد که جرایم ناشی از نفرت علیه آنها افزایش یافت و به 16 سال به بالا در سال 2019. Gurba می گوید که او را تهدید به مرگ دریافت در پاسخ به نقد خاک آمریکا. او یکی از با بورسی که در آن فرستنده دستور او به “لطفا مقابله با پلیس در فرد” به طوری که “یکی از آنها به شما برای از بین بردن بار از یک عمر صرف شده در feckless خشم” قبل از عقد “متناوبا make me a taco.”

#DignidadLiteraria بارها بیانیه صادر کرد و گفت که آن را درگیر در هر گونه تهدید کامینز خود ناشران یا کتابفروشان ممکن است دریافت کرده اند. “ما از آزادی بیان و استقبال از بحث & بحث چرا ما پیدا کردن محتوای کتاب & نژادی آلوده ارتقاء تا منفور” سازمان گفت: Roberto Lovato در یک صدای جیر جیر.

به جای این گروه شده است هل دادن برای گفتگو. و دیگران که شی به محتوای کتاب شده است هل دادن برای اپرا برای حذف کتاب او باشگاه را مهر تایید از خاک آمریکا. بسیاری از آنها طی یک نامه سرگشاده به اپرا در کتاب محور سایت LitHub صبح امروز با امضا از 82 نویسندگان از جمله نام اصلی مانند الکساندر Chee Carmen ماریا ماچادو, ربکا Solnit و R. O. Kwon.

“این نامه خواستار خاموش کردن و نه سانسور” نامه می خواند. “اما در یک زمان گسترده اطلاعات غلط ترس و سفید-supremacist تبلیغات مربوط به مهاجرت و به مرز ما در زمان هنگامی که بزرگسالان و کودکان در حال مرگ در ایالات متحده مهاجرت قفس ما معتقدیم که یک رمان چشم بد در آن تصویر به حاشیه رانده شده مردم مظلوم نباید برداشته شود. ما می خواهیم که تنها شما حذف نفوذ مجوز و پروانه از اپرا باشگاه کتاب.”

در ضمن همه جنجال در سراسر خاک آمریکا به نظر می رسد کسب و کار خوب برای Flatiron کتاب. رسمی فروش دیتا برای این کتاب هنوز وجود ندارد اما صنعت نشر ناشران ناهار پیش بینی شده در روز سه شنبه که در خاک آمریکا خواهد فروش در اطراف 40,000 واحد چاپ و 21,000 کتابها در هفته اول انتشار. انتشار در انتظار است این کتاب برای اولین بار در شماره 1 در نیویورک تایمز داستانی پرفروش لیست.


اصلاح: نسخه قبلی این مقاله شناسایی یک نامه به اپرا به عنوان یک ابتکار #DignidadLiteraria. حرف تشکیل شده بود به طور جداگانه. ما تاسف خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی