شما ممکن است انتظار یک فیلم مستند به نام “آمریکا کارخانه” که بسیار زیبا بازی می کند با دقیق قوانین cinéma-حقیقت — است که بدون روایت هیچ صحبت سر تفسیر هیچ دوباره صحنه و حداقل توضیحی عناوین — به ویژگی های یکی از خیره کننده ترین رقص توالی از سال است. یا در واقع دو نفر از آنها. اما چنین دلخوشیها از یک فیلم است که آغاز شده به عنوان یک مطالعه آمریکایی نیروی کار در قرن 21 و بدل به چیزی عجیب و غریب و شگفت انگیز و کاملا غیر منتظره.

ذهن شما, جولیا Reichert و استیون Bognar جایزه اسکار-نامزد Netflix مستند در مورد نیروی کار در قرن 21 است. (این فیلم در حال حاضر به ناچار در ارتباط با باراک و میشل اوباما منتشر شد که در آن زیر زمین بالاتر بنر. اما اوباما هیچ نقشی در ساخت این فیلم است.) به طور خاص, آن را در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که بین رفته جنرال موتورز کارخانه فقط در خارج دیتون اوهایو است reborn رییس مرکز تولید برای Fuyao یک شرکت چینی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیشه خودرو. Reichert و Bognar زنده در دیتون و منحصر به فرد قرار است این فیلم را: خود در سال 2009 فیلم “گذشته کامیون” مستند بسته شدن کارخانه GM که در آن بسیاری از شورلت و GMC وانت بار ساخته شده.

تبلیغات:

به عنوان مدیران به من گفت در یک مصاحبه تلفنی اخیر آنها رفت و به مهندسی مجدد Fuyao کارخانه انتظار به تمرکز بر روی داستان از افرادی که به کار وجود دارد و حس جدید امید این تزریق چینی پایتخت بود آوردن به طور جدی افسرده heartland منطقه است. اما انتزاعی مانند نیروی کار و اقتصاد وجود دارد هرگز در انزوا از جامعه و بزرگتر به معنی واقعی کلمه از فرهنگ است.

بیش از هر چیز دیگری “آمریکا کارخانه” داستان یک گاهی خنده دار و گاهی اوقات دلخراش برخورد فرهنگ ها به عنوان مدیران و مهندسین از یک کنترل از راه دور صنعتی منطقه از چین به امریکا — پرش نیویورک و هالیوود به طور کامل و چتربازی به طور مستقیم به جنوب غربی اوهایو. این یک سورپرایز بزرگ است که Fuyao را دیتون گیاه نیست که بلافاصله تولیدی و یا سود خود را به عنوان صاحبان انتظار یا این که یک شرکت چینی بارها و بارها می افتد گرفتار ایالات متحده قوانین کار و مبارزه سخت علیه اتحادیه سازماندهی درایو.

اما چیزهای دیگر در Reichert و Bognar فیلم کاملا تعجب آور از جمله سفر به چین که با نتیجه گیری فوق رقص توالی — یکی از آنها مربوط به زبر و خشن کارگران آمریکایی انجام “YMCA” روال یا ناگهانی پرپیچ وخم است که تقریبا باعث می شود Fuyao رئیس کائو Dewang یک کم حرف, toadlike میلیاردر به یک دلسوز ، این یک فیلم در مورد وضعیت انسانی در اقتصاد در حال حاضر با فوق العاده همدردی و چشمان باز که نشان می دهد یک معامله بزرگ اما برگ توضیحات به ما.

تبلیغات:

من به تازگی خطاب به مدیران از طریق تلفن از لس آنجلس جایی که آنها در حال آماده شدن برای حضور در این سال مراسم اسکار. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

من تا به حال مشکل در زمان توضیح برای دوستان و اعضای خانواده است که یک فیلم به نام “آمریکا کارخانه” در حال رفتن به برخی از سخنرانی خسته کننده در مورد اقتصاد است. این در واقع رفتن به سرگرم کننده و جذاب داستان.

جولیا Reichert: این خنده دار است!

تبلیغات:

آن است! بسیار خنده دار است. اما چقدر شما در مورد نوع داستان شما رفتن به زمانی که شما رفت و به این پروژه ؟

Reichert: تقریبا هیچ چیز. من به شما بگویم آنچه که ما می دانیم. ما تا به حال ساخته شده “آخرین کامیون” شما ممکن است آگاه باشید که فیلم در سال 2008 زمانی که اقتصاد سقوط کرد.

تبلیغات:

اطمینان حاصل کنید. است که در همان واقعی کارخانه درست است ؟

Reichert: دقیقا. همان دقیق آن با ساختمان شده بود کهبه دور با راکون زندگی در آن وجود دارد و تمام. بنابراین به صداقت در آغاز دل ما شد با یقه آبی به کارگران و من فکر می کنم در ابتدا ما فکر ورود به سیستم خط خواهد بود مانند “میلیاردر چینی برای خرید رها جنرال موتورز کارخانه و استخدام 2000 نفر از آمریکایی ها به ارمغان می آورد و بیش از صدها نفر از کارگران چینی. عوارض امدن.” ما می دانستیم که چیزهایی که قرار بود به اتفاق می افتد که تعجب آور اما ما تا به حال صفر نشانه چه.

ما فکر کردیم که ما برای رفتن به یک بار دیگر پس سرنوشت آبی-کارگران یقه ما در شهر دیتون که ما در “آخرین کامیون.” و سپس البته شما راه رفتن در آن وجود دارد و پس از چند روز شما می بینید وجود دارد صدها نفر از مردم چین در آن وجود دارد و شما متوجه همه آنها دارای یک داستان. و خدای من همه آنها رو در یک هواپیما در یک شهر کوچک در چین داشتن هرگز در هر نقطه بسیاری از آنها. و آنها خاموش کردم هواپیما در دیتون اوهایو یک شهر بسیار کوچک در ایالات متحده و تا به حال برای شروع یک زندگی در اینجا. و بود که برای رفتن به یک داستان بزرگ.

تبلیغات:

ما تا به حال رئیس که حاضر به صحبت کردن با ما, ما تعدادی از مصاحبه با او را در طول زمان. سپس متوجه شدیم که به نوعی از رسیدن به می دانم که مدیریت ما نمی تواند فقط صحبت کردن با یقه آبی کارگران است. بنابراین مدیریت مردمی بسیاری از آنها در ابتدا آمریکایی شد و آنها خوب مردم ، ما آنها را دوست داشت. بنابراین ما شروع به درک که ما از رفتن به اویختن با همه.

استیون Bognar: ما متوجه شدیم که این مدیریت تا به حال سهام به عنوان به خوبی. بسیاری از کسانی که آمریکایی ها که به عنوان مدیران یا معاونان آنها تا به حال ترک مشاغل دیگر در دیتون منطقه است. آنها در نظر گرفتن شانس در این شرکت راه اندازی و آنها تا به حال مخاطرات بالا به عنوان به خوبی.

Reichert: اوه آره. آنها واقعا خوب شغل در دولت با شرکت های دیگر. راستش من فکر می کنم بسیاری از مردم جذب شدند به فرصت های هیجان انگیز از شروع یک کل جدید کارخانه کل صنعت جدید واقعا برای دیتون تولید کلاس. آن را واقعا به خود جلب کرد مردم بودند تا برای یک چالش است. هیچ کس از ما خواست که در مورد قبل از, اما من فکر می کنم که در واقع یک چیز بزرگ. هنگامی که شما فکر می کنید چرا مردم این …

تبلیغات:

Bognar: خوب مثل دیو و جان. دیو معاون رئیس جمهور و جان شد و رئیس جمهور هر دو آنها را اخراج کنید — شما می بینید که در این فیلم است. تا جان بود مشغول به کار در یکی دیگر از شرکت شیشه. او شده است یک زیردریایی کاپیتان. دیو مشغول به کار بود در توسعه اقتصادی در دیتون. و آنها هر دو به حال شغل خوب و ترک آنها از شانس Fuyao.

راست — یکی از چیزهایی که واقعا درایوهای این داستان و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما تبدیل به آگاه از این است که این حس فوق العاده ای امید و امکان بود که در حال حاضر در آن جامعه است. و سپس راه های مختلف آغاز شده است که به طور کامل ناپدید می شوند اما تضعیف و تراشه دور و تغییر دهید.

Reichert: آره. ما همیشه می گویند که مرحله ماه عسل زمانی که وجود دارد همه کنجکاوی و طنز و خوب خواهد شد. اما پس از آن sh*t شروع به زدن فن به ویژه هنگامی که برای کارگران پرداخت نمی رفتن که آنها انتظار می رود. و از این شرکت نقطه نظر, از, رئیس, را از نقطه نظر آنها نیست سود ساخت. آنچه اتفاق می افتد در چین است که شما برای ساختن یک نام تجاری جدید کارخانه شما برای باز کردن آن شما در حال رفتن به ایجاد سود در یک سال است. خوب این اتفاق نیفتاد. و آن را بسیار غیر واقعی انتظار از یک گیاه در حال ساخته و یا مرمت شده در امریکا است. شما باید پیمانکاران برای مقابله با, شما باید سازمان حفاظت محیط زیست برای مقابله با, شما باید مقدار زیادی بیشتر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی از نظر کدهای ساختمان تمام چیزهای که.

اولین هدف ژوئن 2016 به سود آنها منفجر کرد که. و سپس آنها را منفجر اکتبر بود که افتتاح بزرگ. آنها در نهایت به ثابت سود در تابستان 2018. به طوری که آنها قطعا راه پشت از نظر صبر و شکیبایی است. اما که منجر به فشار بیشتری را بر آمریکایی ها و سپس آمریکایی ها شروع به احساس بی احترامی و نه درمان هست. و اصطکاک نگه داشته در حال افزایش است.

تبلیغات:

Bognar: آنها مشغول به کار بودند با سرعتی بیش از حد که انتظار می رود به کار بیش از حد سخت را مدیریت نمی شد که به نوعی به آنها. فقط برخی از دوستی های بیرون رفت از آن است. منظورم این است که ما باید یک صحنه که در آن رئیس می گوید: “ما از دست داده ایم 40 میلیون دلار تا به امروز است.” برای او این است که قابل قبول نیست.

Reichert: این فقط برای من رخ داده است. وجود دارد یک نقطه زمانی که او می گوید: فقط قبل از او و آتش سوزی آمریکا مدیریت و بسیاری از ناظران دریافت تنزل مقام او می گوید: “من پرداخت این آمریکایی ها حقوق خوب و به من اعتماد آنها را به اجرا همه چیز. چرا آنها آن را انجام دهید؟” سپس او مکث و سپس به او می گوید: “من فکر می کنم آنها خصمانه به چین است.”

او راست در مورد آن ؟

Reichert: هیچ. من فکر می کنم او کاملا اشتباه است. تمام شواهد و مدارک بود و ما سعی کردیم که این نشان می دهد در این فیلم که مدیریت افراد تیم مدیریت منابع انسانی, مردم به معاون رئیس جمهور و همه آنها واقعا سخت تلاش کرده به جای چینی ها را که در کارخانه کار می کنند. اما رئیس احساس — منظورم این است که آن را چشم انداز خود را — که خصومت را به چینی. من فکر می کنم که چمدان خود را به عنوان یک 70-برخی از سال آینده از چین است. همه فرهنگ و تاریخ خود را در چشم انداز فرهنگی. اما ما آن را در وجود دارد به دلیل این است که چگونه او احساس می شود.

تبلیغات:

به عنوان شما گفت در بسیاری از غیر منتظره طنز در این فیلم است. بود وجود دارد یک لحظه خاص که در آن شما شروع به رعایت طنز و گاهی حقیقی ماهیت فرهنگی برخورد بین مردم چین و آمریکا مردم ؟

Bognar: انگار یک لحظه ما فیلم برداری که فاینال کات را با انجام یک کار خوب از آن تیراندازی. این اتفاق در اوایل در اولین حزب بزرگ آنها انداخت که در آن آنها تا به حال خوندم. بخشی از آنچه می رود به یک فیلم است که آن را به فیلم برداری با صلاحیت. یکی از دلایلی که این فیلم به نظر می رسد خوب است چرا که ما بزرگ camerapeople این دلیل است که ما به ضرب گلوله از 1200 ساعت فیلم و ما تا به حال یک ویرایشگر! اما وجود دارد یک کباب پز که در آن ما فیلم برداری یک مرد چینی آواز خواندن کارائوکه. آنها تا به حال بزرگ سخنرانان و آن را پر از اتاق. بنابراین وجود این مرد چینی در این مرحله به خوانندگی با یک گروه که مخلوط آمریکایی و چینی است. و آمریکایی ها البته مثل آفریقایی سفید اسپانیایی.

و این مرد چینی است که آواز خواندن “Take Me Home, Country Roads.” زمانی که او می شود به کر و او آواز “West Virginia, ديد کوه, مادر,” — این نوع خشن در اطراف لبه های زبر و خشن آمریکایی شروع به آواز خواندن همراه. در اینجا شما می کردم این مرد چینی با قطعی چینی لهجه آواز این ’70s کشور رسید و این زبر و خشن آمریکایی ها شروع به پیوستن به در و ما مانند “گاو مقدس, این زیبا است.” این فقط اعلام شده است که این فیلم در حال رفتن به در معیار مجموعه است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید به فشار که در یک دی وی دی اضافی.

به طوری که هنگامی که ما متوجه پتانسیل برای لذت و تعجب در این سفر تلاش برای ساخت این فیلم است.

تبلیغات:

Reichert: این نوع مانند ماهیگیری شما به یاد داشته باشید که ؟ که یکی که جف شات من فکر می کنم. جف Reichert ما برادرزاده که cameraperson و یک تولید کننده. او مانند: “من نمی چینی ماندارین صحبت می کنند, اما من قصد دارم به اویختن با این بچه ها به عنوان آنها را از ماهیگیری در روز یکشنبه.” من گفتم: “چگونه می خواهید به صحبت کردن با آنها است؟” و او گفت:, “آره, وقتی که بچه ها قطع کردن آنها بحث نمی کنیم که چقدر به هر حال.”

من تو را دیدم این فیلم با من از 15 سال که یک فیلم بزرگ مهره, اما او نمی باید هر گونه ایده چه انتظار دیدن یک مستند به نام “آمریکا کارخانه.” او آن را دوست داشت به طوری که تمرکز گروه گزارش. اما یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم پس از آن بود که اگر شما در حال انجام یک روایت از ویژگی های بر اساس این سناریو و شما نوشت که حزب بزرگ در چین در فیلمنامه همه خواهد بود “به هیچ وجه. بیا که مسخره است.”

Bognar: درست است که برای خیلی از فیلم مستند است. اگر شما به تماشای فیلم های مستند آنها به معنای آن لحظه بعد از لحظه ای است که اگر شما اسکریپت آن مخاطبان را “آه که بیش از حد باور نکردنی است.” و ما احساس کردیم که. منظورم این است که کسانی که بچه آمریکایی, آن بزرگ زبر و خشن بچه ها شروع به رقص به “YMCA” ما فقط می تواند آن را باور نمی کند. و این بسیار زیبا است. و به طوری که فوق العاده clash of احساسات و فرهنگ است. اما شما نمی توانید اسکریپت چیزهای که.

Reichert: من نمی دانم اگر شما را دیدم فیلم “وان حمام بیش از برادوی” اما نه این که از چند دهه پیش در آمریکا شرکت هایی مانند جنرال الکتریک و دیگر شرکت های بزرگ می خواهم که این سالانه جشنوارههای جایی که آنها را استخدام رقصندگان و خوانندگان را پخش و آهنگ ها مرتب کردن بر اساس مانند برادوی را نشان می دهد در مورد این شرکت و در مورد سال شرکت داشتند. این یکی از آن نمونه به من از راه این دو کشور هستند و در مکان های مختلف در تاریخ خود را.

که یک چیز چینی شرکت تولید کمک کرده و درک ما از طریق چیزهایی که آنها پیشنهاد کرد که ما خواندن و صحبت کردن در مورد پس زمینه خود را در چین. دو کشور آن را فقط در مورد آنها به ما و یا هر چیز دیگری. ما در مکان های مختلف در تاریخ ما است. بنابراین فرهنگ مردم وجود دارد احساس می کند متفاوت است. مردم چین بسیار هیجان زده در مورد افزایش از کشور خود کارگران چینی. و من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند وجود دارد بسیاری از آمریکایی یقه آبی کارگران که هیجان زده در مورد کشور خود. من فکر می کنم آنها احساس مورد ضرب و شتم پایین.

مردم بیشتر هیجان زده هنگامی که من در حال رشد بود. من در یک اتحادیه و پس از جنگ جهانی دوم اما حتی به ’60s و 70s آن را مانند کشور ما رو به افزایش است. در حال حاضر آن را احساس می کند به طوری توخالی هنگامی که شما آن را بشنوند: ما بزرگترین کشور در جهان است. اما این چیزی است که ما می گویند و چه می گویند. آنها احساس چین بزرگترین کشور در جهان است.

Bognar: American کار مردم را بسیار از دست داده و آنها در حال تلاش برای نگه دارید. و آن را بسیار متفاوت ميشود. آن را تقریبا مانند مدار هستند متقاطع چین و امریکا.

معاصر, درام, از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 است که به نوعی در عبور از ذکر در فیلم خود را. اما من احساس می کردم که “آمریکا کارخانه” در واقع کمک می کند نشان می دهد که چرا 2016 انتخابات معلوم شد راه آن را انجام داد و به همین دلیل کسانی از ما که زنده در سواحل نباید طوری شگفت زده شده است. آیا شما تایید است که مشاهده در تمام ؟

Bognar: بله. در واقع من احساس می کنم مانند “آخرین کامیون” ما در اوایل فیلم که در دسترس است در HBO و حتی بیشتر از آن قطاری از لحظه ای که تنظیم صحنه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برنده شدن در این میانه. اگر به شما می گویند به مردم چیزهایی است که رئیس جمهور تهمت و گفت: “همین حالا حرکت نگه داشتن خانه خود را, شغل, در حال بازگشت به اوهایو” و او گفت: آن را در یک قانع کننده راه به اندازه کافی است که مردم در زمان یک فرصت در او. حتی اگر آنها نمی, شناسایی به عنوان جمهوری خواهان وجود دارد به اندازه کافی اوهایو رای دهندگان که در حال رفتن به یک فرصت در این مرد.

Reichert: یکی از چیزهایی که مردم بارها و بارها می گویند در “آخرین کامیون” گاهی با اشک در چشم خود افرادی که در مورد از دست دادن شغل خود در General Motors گیاه — یک کار خوب یک شغل امن و امن است که به آنها یک طبقه متوسط وجود — آنها می گویند: “ما برای به دست آوردن شغل به آمریکا دوباره. اجازه دهید آن را در اینجا اجازه دهید آن را خرید در اینجا.” آنها بحث در مورد خارج شده است. آن استفاده می شود, خارج شده بود, همه چیز در مورد آمریکا کالا. در حال حاضر شما حتی نمی توانید پیدا آمریکا کالا در خارج شده است.

Bognar: آنها احساس امریکا شده است خیانت به نحوی توسط چه ؟ سیاستمداران بزرگ ، آنها نمی فهمند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک میلیاردر. آنها او را بیشتر به عنوان یک جنگجو که ظالمانه است و در حال رفتن به مبارزه با آنها. “از هم اکنون بر روی آن را آمریکا برای اولین بار.” که طنین انداز با مردم است. ما در دیتون, راست? ما زندگی می کنند در میانه و این نوع از استدلال و یا نظر قانع کننده به مردم در اطراف ما.

Reichert: حداقل عاطفی. “آره او می گوید: او را به شغل ما برگشت. او انترناسیونالیستی. ما تا به حال آن را با آنها دنبال چه آنها به ما انجام داد.” آن را نه لزوما منطقی اما احساسی آن را حس می کند.

شما باید مختصر اما بخش جذاب شات در چین در این فیلم است. وجود دارد چیزهایی که شما را دیدم در چین است که به شما اجازه نداشتند به فیلم ؟

Reichert: در واقع این خنده دار است شما بخواهید. هنگامی که ما تنظیم برای رفتن ما به صحبت فیلمسازان که تا به حال مشغول به کار در چین قبل از آن و وجود دارد به این معنا که آنها ممکن است تجهیزات خود را, آنها ممکن است لپ تاپ خود را. آیا تا به حال سعی کنید به فیلم در خیابان به دلیل پلیس خواهد آمد تا به شما. به خوبی ما را نمی بینم هر یک از آن. ما فیلم برداری در خیابان بسیار کمی اگر شما نمی بینیم بسیاری از آن در فیلم است. ما فیلم برداری با سه پایه در خیابان گاهی اوقات.

Bognar: شاید بخشی از این است که ما فیلمبرداری در Putian است که در استان فوجیان. این نوع مانند دیتون اوهایو از چین به این معنی نیست که یک شهر بزرگ و نه حتی یک ردیف دوم شهر اما آنچه به آنها تماس بگیرید یک سوم ردیف شهرستان. ما مثل یک تازگی و من فکر نمی کنم ما مطرح شده هر پرچم قرمز. این شرکت را امتحان کنید به ما تا به مصاحبه دستچین مردم که آنها می خواستند ما را به صحبت کردن. ما انجام برخی از کسانی که در مصاحبه های, اما آنها به نظر نمی رسد در این فیلم است.

سپس در حالی که ما راه رفتن در اطراف با آمریکایی ها در کارخانه های چینی ما را از لغزش دور ما با تولید کنندگان چینی و سپس مصاحبه مردم ما برداشت, چینی, کارگران ما می خواهم برداشت. کسانی که مصاحبه شما در کارخانه.

Reichert: این نوع است از یک چیز خنده دار است. هنگامی که ما در Putian که البته راه بزرگتر از دیتون. آن را بزرگتر از سینسیناتی. این 3 میلیون نفر, من فکر می کنم. تا زمانی که من وجود دارد, من می خواستم برای ارسال یک کارت پستال در منزل. من شروع به پرسیدن “از کجا می توانم یک کارت پستال است که نشان می دهد چیزی از Putian?” چرا که در دیتون یا شما نام آن را هر اندازه متوسط شهر در ایالات متحده آمریکا وجود دارد رفتن به کارت پستال. شما می دانید چه ؟ آنها هیچ کارت پستال. آنها گفت که آنها استفاده می شود به آنها را داشته باشد اما هیچ کس آنها را خریداری. تمام زمان ما وجود دارد که حدود دو هفته من به یاد داشته باشید از دیدن یک فرد سفید دیگر از مردم ما بودند. وجود دارد هیچ گردشگران است. آن را بسیار متفاوت تر از رفتن به شانگهای یا پکن. هیچ کارت پستال بدون مردم.

صحبت شما در مورد رابطه خود با رئیس کائو از Fuyao که چنین شخصیت محوری و تبدیل به یکی از فیلم بزرگترین شگفتی است. چرا او اجازه می دهد تا شما را طوری شگفت انگیز دسترسی داشته باشید ؟ چرا که بسیاری از مدیران اجرائی در امریکا هرگز انجام این کار است.

Bognar: خوب یک مقدار زیادی از اعتبار می رود به ما شرکت تولید کننده Mijie Li. Mijie یک جوان چینی فیلمساز او باعث می شود او را و او آمد در هیئت مدیره تیم ما. ما در حال حاضر انجام می شود پنج یا شش مصاحبه با رئیس و ما زمان زیادی را صرف با او. و یک چیز این است که او همیشه می تواند ما فشار. او پیاده روی سریع هنگامی که او می رود از طریق این کارخانه و ما البته در حال اجرا و راه رفتن به عقب با تجهیزات سنگین بر روی شانه های ما. من فکر می کنم او دوست داشت ما فشار او می تواند ببینید که چگونه گرسنه بودیم.

اما پس از آن زمانی که Mijie آمد در هیئت مدیره این تیم, او شروع به انجام مصاحبه با رئیس. در ابتدا ما می خواهیم او را برای ترجمه به عقب و جلو هر سوال و هر پاسخ. اما این که خیلی دست و پا گیر و خیلی آهسته آن را یک نقص برای همه. به سرعت گفت: ما به Mijie “فقط صحبت کردن با رئیس فقط یک مکالمه است.” و او ساخته شده یک رابطه دوستانه با او تقریبا مثل یک پدربزرگ و نوه نوع رابطه دوستانه. و هنگامی که رئیس است که تأمل در زندگی خود را در پایان گفت: تمام کسانی که صمیمی چیزهایی که Mijie و رئیس هیئت مدیره به تنهایی و تنها با یک ضبط صدا. در واقع ما در اتاق بودند اما هیچ دوربین و میخواهیم Mijie به ترجمه. آن را فقط به او و رئیس نشسته وجود دارد در دفتر کار خود در چین صحبت صمیمی سطح. او از این توانایی برای کمک به ایجاد یک فضای که در آن مردم می تواند انعکاسی.

Reichert: من هم فکر می کنم این واقعیت است که او و من همان سن دقیق در عرض یک ماه به حال چیزی برای انجام با آن. من فکر می کنم رئیس — یک راه وجود دارد که در آن زندگی خود را کمی غمگین. منظورم این است که بله او یک میلیاردر او به هر چیزی که او می خواهد. اما او را احاطه بله مردان است. او را احاطه شده توسط مردم که آنچه او می گوید. من فکر می کنم ما آمد بی سر و صدا او را ما انجام بسیاری از مصاحبه با او به استیو گفت: ما او را در مورد خود و خانواده و ما او را در مورد مشکلات او مواجه شد. ما او را خواسته آنچه او را نگه می دارد تا در شب.

Bognar: ما او را در مورد بودیسم در مورد زندگی خود فلسفه است.

Reichert: مانند documentarians انجام دهد. و من فکر می کنم او به ما بیش از بسیاری از مردم خواهد بود. او معتقد است در شفافیت. که آهنگ آنها آواز خواندن در حزب بزرگ در مورد شفافیت ؟ او نوشت که آهنگ.

“آمریکا کارخانه” است که نامزد بهترین فیلم مستند در اسکار است و در حال حاضر در دسترس برای جریان در Netflix بکشد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی