هزینه اداره مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده هزینه های چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان نشانی از آن را در کانادا که تا به حال یک سیستم پرداخت برای نزدیک به 60 سال با توجه به یک مطالعه جدید.

متوسط آمریکا می پردازد عظیم $2,497 هر سال در هزینه های اداری — که صندوق بیمه های سربار و حقوق اداری به کارگران و همچنین اجرایی پرداخت هزینه های بسته بندی و رشد سود — در مقایسه با $551 هر فرد در هر سال و در کانادا با توجه به مطالعه منتشر شده در Annals of Internal Medicine ماه گذشته. این مطالعه تخمین زده می شود که برش هزینه های اداری به کانادا سطوح می تواند صرفه جویی بیش از 600 میلیارد دلار در سال است.

تبلیغات:

داده ها در تضاد با ادعاهای مخالفان از تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی که استدلال کرده اند که خصوصی برنامه ها کارآمد تر از دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی. بحث بر سر امکان تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی تحت سلطه حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری که در آن نامزدها مانند بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و الیزابت وارن سناتور. D-Mass., حمایت از یک سیستم مشابه به کانادا در حالی که میانه رو مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg هشدار داده اند در برابر scrapping خصوصی برنامه های مراقبت های بهداشتی به طور کامل.

کانادا تا به حال هزینه های اداری شبیه به کسانی که در ایالات متحده قبل از آن تغییر به یک سیستم پرداخت در سال 1962 با توجه به نویسندگان این مطالعه که محققان در دانشکده پزشکی هاروارد دانشگاه شهر نیویورک در شکارچی کالج و دانشگاه اتاوا. اما در سال 1999 هزینه های اداری اختصاص 31 درصد از آمریکایی هزینه های مراقبت سلامت در مقایسه با کمتر از 17% در کانادا.

هزینه ها همچنان به افزایش از سال 1999. این مطالعه نشان داد که آمریکایی بیمه و ارائه دهندگان مراقبت های صرف شده در مجموع $812 میلیارد دلار در هزینه های اداری در سال 2017 بیش از 34 درصد از تمام هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در سال. بزرگترین کمک کننده به برچسب قیمت شد بیمه هزینه های سربار است که بالغ بر بیش از $275 میلیارد دلار در سال 2017.

تبلیغات:

“ایالات متحده آمریکا-کانادا اختلاف در دولت است که به وضوح بزرگ و در حال رشد” نویسندگان این مطالعه نوشت. “بحث از اصلاح نظام سلامت در ایالات متحده باید در نظر بگیرید که آیا $812 میلیارد اختصاص داده سالانه به اداره بهداشت و درمان و صرف پول است.”

افزایش در هزینه های رانده شد در بخش بزرگی به شرکت های بیمه خصوصی’ در حال رشد نقش در اداره عمومی-بودجه مدیکر و مدیکید برنامه های. بیش از 50 درصد از شرکت های بیمه خصوصی’ درآمد حاصل از مدیکر و مدیکید گیرندگان با توجه به مطالعه است. حدود 12 درصد از حق بیمه به صورت خصوصی مزیت مدیکر برنامه های در حال صرف سربار در مقایسه با فقط 2% سنتی در برنامه های مدیکر. پزشکی برنامه همچنین نشان داد که اختلاف گسترده در هزینه ها در ایالات متحده است که منتقل بسیاری از مدیکید گیرندگان به خصوصی مراقبت های مدیریت شده که در آن هزینه های اداری دو بار به عنوان بالا. کمی وجود دارد افزایش در ایالات متحده است که باید کنترل کامل بیش از خود برنامه مدیکید.

به عنوان یک نتیجه آمریکایی ها پرداخت به مراتب بیشتر برای همین مراقبت است.

تبلیغات:

آمریکا به طور متوسط صرف $933 در بیمارستان هزینه های دولت در مقایسه با $196 در کانادا با توجه به پژوهش است. آمریکایی ها پرداخت می شود به طور متوسط $844 در شرکت های بیمه’ سربار نسبت به 146 دلار در کانادا. آمریکایی ها صرف به طور متوسط $465 برای پزشکان بیمه-هزینه های مربوط در مقایسه با $87 در کانادا.

“شکاف در سلامت اداری هزینه های بین ایالات متحده و کانادا است بزرگ و گسترش آن ظاهرا نشان دهنده ناکارآمدی در ایالات متحده بیمه خصوصی مبتنی بر multipayer سیستم” نویسندگان نوشت. “قیمت است که ایالات متحده ارائه دهندگان خدمات پزشکی اتهام ترکیب پنهان اضافه خود را برای پوشش هزینه های اداری بار.”

تبلیغات:

با وجود این تفاوت عظیم در هزینه های اداری یک مطالعه سال 2007 توسط مراکز کنترل بیماری و کانادا بهداشت اقتدار یافت که به طور کلی سلامت ساکنان در هر دو کشور بسیار شبیه هر چند ما در واقع مسیرهای پیاده روی در امید به زندگی, مرگ و میر نوزادان و تناسب اندام.

بسیاری از اضافی هزینه های اداری در ما نسبت به جبران خسارت های بیمه مدیران برخی از آنها جیب بیش از 20 میلیون دلار در هر سال میلیاردها دلار سود جمع آوری شده توسط شرکت های بیمه.

“آمریکایی ها صرف دو برابر در هر فرد به عنوان کانادایی در مراقبت های بهداشتی. اما در عوض از خرید بهتر است, مراقبت های اضافی که صرف خرید ما آسمان-سود بالا و بی فایده کاغذ بازی گفت:” دکتر دیوید Himmelstein مطالعه سرب نویسنده و استاد برجسته کالج هانتر. “قبل از اینکه خود را از تک پرداخت کننده اصلاحات کانادایی درگذشت جوان تر از آمریکایی ها و نرخ مرگ و میر نوزادان بيشتر از ماست. شرکت کانادایی زندگی می کنند سه سال دیگر و نرخ مرگ و میر نوزادان است که 22 درصد پایین تر از ماست. تحت مدیکر برای همه آمریکایی ها می تواند برش نوار قرمز و استطاعت رولز رویس نسخه از کانادا سیستم.”

تبلیغات:

Himmelstein بعد گفت که تفاوت در هزینه های اداری بین دو کشور خواهد “نه تنها پوشش همه بیمه بلکه از بین بردن تمام copayments و دیداکتبل.”

“و رک و پوست کنده باید پول در سمت چپ بیش از,” او اضافه شده است.

دموکرات ها مانند بایدن و Buttigieg استدلال کرده اند که این امر می تواند یک اشتباه برای تبدیل به یک سیستم پرداخت چرا که بسیاری از مردم از بیمه های خصوصی برنامه های آنها بود. هر دو پیشنهاد یک گزینه است که اجازه می دهد مردم برای خرید به یک دولت-اجرای برنامه مراقبت های بهداشتی اما نمی خواهد انجام دور با خصوصی برنامه.

تبلیغات:

اما مطالعه نویسنده ارشد دکتر Steffie Woolhandler در کالج هانتر و مدرس در دانشکده پزشکی هاروارد استدلال کرد که یک گزینه خواهد همه چیز را بدتر نه بهتر است چرا که آنها را ترک سود به دنبال بیمه های خصوصی در محل.

“مدیکر برای همه می تواند صرفه جویی بیش از 600 میلیارد دلار در هر سال در بوروکراسی و repurpose که پول برای پوشش امریکا 30 میلیون بیمه و از بین بردن copayments و دیداکتبل برای همه” او گفت:. “اصلاحات مانند یک گزینه است که ترک شرکت های بیمه خصوصی در محل تحویل نمی تواند بزرگ اداری پس انداز. به عنوان یک نتیجه, عمومی گزینه اصلاحات خواهد بود هزینه های بسیار بیشتر و پوشش بسیار کمتر از مدیکر برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی