آمریکا خرابکاری: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ما سرسام آور بی کفایتی قبل از تمام جهان

از روز پس از Donald J. Trump به عنوان منتخب در سال 2016 من شده است فرسایش در مورد اثر خود را آشکار unfitness و بی کفایتی برای “نظم جهانی” که ما از آن شناخته شده اند. من ساخته شده روشن است که من باور نمی وجود دارد هیچ دلیلی که چرا ایالات متحده باید دائمی ضامن امنیت نیمی از جهان و نه آن را برای همیشه موظف به ارائه برخی از نوع Pax Americana. که در نتیجه امریکا منحصر به فرد در موقعیت پس از جنگ جهانی دوم داشتن تا به حال فرصت خوبی است برای فرار از نابودی میهن ما که در سمت چپ ما در موقعیت گذشته کشور ایستاده است. به اعتبار ما (و برای خود ما سود) ما را اداره کند پس از آن جنگ بیشتر شایستگی از جهان به کار گرفته پس از جنگ جهانی اول

اما از آن شده است برای من روشن از لحظه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایین آمد که آسانسور که اگر او برنده نظم جهانی به عنوان ما آن را می دانستند که در حال حاضر ناپایدار خواهد بود وارونه با برنامه ریزی منسجم به جای آن. یک درک ساده از جهان بود که او و ایالات متحده را ناعادلانه رفتار شده است. البته هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. امریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آن همه است.

تبلیغات:

در طول جنگ سرد و قرمز-طعمه و نظامی ماجراجویی و سر خود-توجه است که ما فرض شد و حق ما را به عنوان رهبر جهان آزاد, ما موفق به انجام بسیاری از چیزهای اشتباه و قیمت که شده است ، این درست است حتی اگر به عنوان سالن اندرو O’Hehir نوشت: در این سوزاننده حساب در امریکا ناگهانی کاهش به عنوان نشان داد coronavirus مردم آمریکا به سختی متوجه:

ما یک ریشه دوانده ملی تمایل به رفتار به عنوان اگر بقیه جهان به سادگی وجود ندارد — یا کمی سطح پیچیده تر به عنوان اگر آن را فقط یک رنگارنگ, پس زمینه برای ما بسیار مهم تر از ملی درام.

O’Hehir به درستی معتقد است که امپراتوری ناچار سقوط اما در امریکا تقریبا کودکانه ناتوانی به آن اعتراف حتی توسط یک امپراتوری و حتی آن را به عنوان وتکه ممکن است منحصر به فرد در تاریخ بشر است.

هنوز هم برای همه آن کوته استکبار یک چیز امریکا به وضوح آیا راست و حق افتخار بود برای ایجاد یک جامعه پیشرفته بود که حسادت از جهان است. برای همه ما گسل آمریکایی ها می دانستند که چگونه به انجام همه چیز. ما می تواند کار انجام می شود.

تبلیغات:

در حال حاضر کشور که فرستاده مردان به ماه آورده و آنها را دوباره به خانه تمام راه برگشت در دهه 1960 یک بی مهارت ظروف سرباز یا مسافر قادر به مدیریت ساده تدارکات گرفتن منابع از یک مکان به مکان دیگر و یا هماهنگی ملی مجموعه ای از دستورالعمل ها در یک بحران بهداشت عمومی. Vaunted CDC طولانی از فکر به عنوان بزرگترین علمی بیماری های مرکز تحقیقات در صورت خرابکاری در ساخت یک آزمون است که در حال حاضر تولید شده در کشورهای دیگر است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کاملا بی کفایت رهبر — ما این را می دانیم. به معنای واقعی کلمه هر رئیس جمهور که انجام یک کار بهتر. او نمی تواند بپذیرد که بحران واقعی بود و خود را “برنامه ریزی” به صرف سال برگزاری سرگرم کننده تظاهرات و لکه دار خود را دموکراتیک رقیب بود و قطع شده وظایف خود را به عنوان رئیس جمهور. به طوری که او زندگی می کردند در انکار تا زمانی که وضعیت به طور کامل از دست. دیگر رهبران را به گوش کارشناسان و کشیده با هم یک تیم است که می دانستند که چگونه به سازماندهی یک پاسخ ملی. و هیچ دیگر رئیس جمهور خواهد بود بنابراین بی شعور که به اتلاف وقت با ارزش و منابع با تفکر جادویی در مورد سریع درمان معجزه.

اما آن را فقط به او در آن است ؟ دولت ایالات متحده به نظر می رسد از دست داده اند و ظرفیت خود را به عمل و بخش خصوصی است بنابراین سرمایه گذاری در کوتاه مدت سود ساخت که آن را از دست داده و نوآورانه آن لبه. نتیجه این است که ایالات متحده امریکا قبلا به رهبر جهانی در علم و تکنولوژی در حال حاضر تنها منجر دنیا در آمار وحشتناک و بدن می شمارد.

تبلیغات:

این هنوز مشخص نیست که دقیقا به همین دلیل CDC احساس آن را تا به حال به خود را تست هنگامی که یکی دیگر از تست ایجاد شده توسط یک آزمایشگاه در حال حاضر در دسترس است. با توجه به کسانی که در این می دانم که آمریکایی ها فقط با استفاده از آزمون از کشورهای دیگر ظاهرا به دلیل ما “استاندارد” آنقدر بالا است. ظاهرا آنها نیست. در این مورد تست ما ایجاد شده بود معیوب باعث هفته تاخیر و وجود دارد برخی از نوع آلودگی در آزمایشگاه است. چگونه می تواند این باشد ؟

دولت را به بی کفایتی و نادانی در تولید, مکان یابی و توزیع مورد نیاز تجهیزات پزشکی همراه با Trumpian فاسد حمایت نسبت به او علاقه متحده سرسام آور است. داستان از FEMA commandeering را محموله های چرخ دنده است که در حال حاضر برای پرداخت متحده و فرمانداران داشتن پیشنهاد در برابر یکدیگر برای تامین زیرا دولت فدرال حاضر به استفاده از قدرت خود را به کنترل در یک اورژانس جهانی هستند که به سادگی شگفت آور است. کشور است که برنامه ریزی شده D-روز تهاجم ناتوان از هماهنگی تحویل تجهیزات پزشکی به شهر نیویورک ؟

تبلیغات:

ظاهرا پس. و جهان در حال تماشای. نیویورک تایمز’ میشل گلدبرگ نوشت:

“اگر شما نگاه کنید چرا امریکا رز بسیار پس از سال 1945 به این دلیل بود که امریکا به خود جلب بهترین دانشمندان جهان,” کلاوس Scharioth, آلمان سفیر آمریکا از سال 2006 تا 2011 به من گفت. “امریکا به خود جلب تخصص. شما تا به حال احساس که همه دولت ها بود آنها خواهان یا دموکرات ها آنها را گرامی تخصص.” مانند بسیاری از Americanophiles خارج از کشور Scharioth تماشا کشور ما انتقال با غم و اندوه بزرگ: “من نمی توانست تصور کند که در طول عمر من من می بینم که.”

سناتور. تام پنبه از آرکانزاس افزایش رهبر جمهوریخواهان آشکارا می خواهد به اطمینان حاصل شود که آمریکا هرگز جذب هر تخصص (دوباره):

اگر دانش آموزان چینی می خواهید به اینجا می آیند و مطالعه شکسپیر و Federalist Papers, این چیزی است که آنها نیاز به یادگیری از امریکا است. آنها لازم نیست برای یادگیری محاسبات کوانتومی. این یک رسوایی است که ما باید روت بسیاری از حزب کمونیست چین را درخشان ذهن.

بقیه جهان در حال حرکت است بدون ما. این هفته 20 رهبران جهانی در یک کنفرانس تماس متعهد به “سرعت بخشیدن به همکاری در یک coronavirus واکسن و به اشتراک گذاری تحقیقات درمان و دارو در سراسر جهان است.” هیچ یک از ایالات متحده در میان آنها بود.

تبلیغات:

چرا زحمت ؟ هیچ متحده تعهد از هر نوع ارزش مقاله در آن چاپ شده و در هر صورت ایالات متحده است که به وضوح تمایلی به کار در همکاری با بقیه جهان دیگر و حتی در یک فاجعه جهانی است.

من فکر می کنم این می گوید:

این بیماری همه گیر است که برای اولین بار واقعی تهدید جهانی در قرن 21 است. آن را نمی خواهد آخرین. این نوع از بزرگ چالش های بی سابقه ای ما می رویم به صورت رفتن به جلو. نه تنها ایالات متحده نیست پیشرو, پاسخ, آن را به سختی به شرکت در آن.

تبلیغات:

انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود بیش از این در انتخابات ریاست جمهوری. آن نشان داد که آمریکا دیگر قادر به شایستگی حاکم خود را بسیار کمتر از پیشرو جهان است. ما devastatingly آشفته scattershot پاسخ به COVID-19 بحران نشان داده است که این مشکل می رود بسیار عمیق تر از ما سیاست است. ما نمی تواند از دست داده اند توانایی ما برای انجام هر کاری درست در یک زمان بدتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>