آمریکایی ها در حال bilked از میلیاردها دلار در طول این بیماری همه گیر از بدبینانه سود

COVID-19 کشته و حداقل 115,000 آمریکایی آلوده بیش از 2 میلیون نفر دیگر و فرستاده این کشور نرخ بیکاری افزایش به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

اما همه گیر نشده است در همه. برای برخی از, آن را یک فرصت برای پر کردن خزانه خود را.

تبلیغات:

بحران ساخته شده شرکت آمازون جف بزوس برای مثال در حال حاضر در جهان ثروتمندترین فرد در کل خیلی غنی تر است. ثروت خود را افزایش عظیم $36.2 میلیارد دلار در سال فقط 11 هفته به عنوان خریداران رنگی به خرده فروش آنلاین برای خرید لوازم.

و بزوس تنها نبود.

به عنوان شرکت خود را برآورده بهمن سفارشات با انبار کارگران که در معرض خطر زندگی خود را در شرایط نا امن دیگر 1-percenters و شرکت های siphoned میلیاردها محرک در صندوق—پول که کار آمریکایی ها ویران COVID-19 رکود اقتصادی نیاز به زنده ماندن.

تبلیغات:

به جای های معمولی آمریکایی’ درد این دزدان دریایی از این بیماری همه گیر بهره برداری آن است. خود را غارت بدتر نابرابری درآمد است که در حال حاضر تهدید امریکا به همان اندازه به عنوان هر گونه بیماری و برگ ملت و حتی بیشتر آسیب پذیر در آینده طوفان.

در ماه مارس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون ارائه شده است که پرداخت پول نقد از $1200 به حدود 150 میلیون خانوار نیاز به کمک با روز به روز هزینه.

در عین حال که بادام زمینی در مقایسه با “میلیونر’ سادگی” که جمهوری خواهان مجلس سنا تسهیل به قانون. به خاک سپرده شد در این لایحه بود که زبان به 43,000 ملت ثروتمندترین مردم به طور متوسط مالیات از 1.6 میلیون دلار در هر.

تبلیغات:

این موسسه خیریه شرکت اجازه می دهد تا توسعه دهندگان املاک و مستغلات صندوق های تامینی صاحبان و دیگر سرمایه داران برای استفاده از کسب و کار ضرر و زیان از سال های گذشته—ضرر و زیان است که باید چیزی برای انجام با COVID-19 و وجود دارد تا حد زیادی بر روی کاغذ—به درو بازپرداخت.

میلیونرها و میلیاردرهای برخی از آنها سوار کردن بیماری همه گیر در راحتی از قایق بادبانی و منزوی جزیره خلوت نیاز به هیچ تسکین. اما آنها با کمال میل غارت عمومی خزانه داری در هزینه از آمریکایی ها که نگه داشته ادارات دولتی باز مشغول به کار در کارخانه ها و یا انجام دیگر کار ضروری قبل از از دست دادن شغل خود را در رکود اقتصادی است.

تبلیغات:

کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار دادن زندگی خود را در خط در طول بیماری همه گیر. اما شرکت های بزرگ و فوق العاده غنی چاقو آنها را در پشت.

مراقبت عمل ارائه $175 میلیارد دلار برای سیستم مراقبت های بهداشتی است که محدود اعمال جراحی الکتیو و کوچک پشت روش های دیگر به سرعت گسترش COVID-19 در امکانات است.

به جای حفظ بسته های پول در بیمارستان و با این حال مقدار زیادی از پول رفت به شرکت سیستم های بهداشتی در حال حاضر خیط و پیت کردن با پول نقد. در حالی که لایه خزانه خود را با محرک بودجه این سود اضافه شده توهین به جراحت توسط تخمگذار کردن یا برش پرداخت از کارگران که نگه داشته بيمارستان باز در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات:

HCA, بهداشت و درمان, بیمارستان های زنجیره ای مستقر در نشویل, تنسی ساخته شده بیش از 7 میلیارد دلار سود در دو سال گذشته. آن را دریافت حدود 1 میلیارد دلار محرک بودجه. در حال حاضر آن را تهدید به اخراج هزاران نفر از پرستاران اگر آنها حاضر دستمزد انجماد و دیگر givebacks.

مانند بسیاری از سیستم های سلامت تخمگذار کردن کارکنان و یا برش کارگر پرداخت در میان همه گیر HCA هنوز هم می پردازد و خود را مدیر عامل شرکت میلیون ها نفر.

در این میان افزایش بیکاری و همه گیر کمک مالی برای غنی در حال بدتر شدن شایع نابرابری درآمد که در سمت چپ امریکا آسیب پذیر به COVID-19 در وهله اول.

تبلیغات:

و رشد نابرابری تهدید برای قرار دادن ملت و حتی بیشتر در معرض خطر در بحران است.

بیش از 40 سال گذشته مدیر عامل شرکت پرداخت افزایش یافت در حالی که کارگران دستمزد راکد. به جای به اشتراک گذاری با سود کارگران که تولید آنها مدیران و سهامداران حفظ پول خود را.

امروز ثروتمندترین 10 درصد از آمریکایی ها به طور متوسط بیش از نه بار درآمد از 90 درصد است. بیشتر و بیشتر آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت برای کالج, صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی.

به عنوان COVID-19 نشان داد در حال رشد تمرکز ثروت بیش از تهدید آمریکا در معیشت. آن قرار می دهد و خود را بسیار سلامت در خطر است. چرا که افراد ثروتمند که با استفاده از پول خود را به انحصار سیاست را نمی توان زحمت برای اطمینان از توده ها باید مراقبت های بهداشتی پرداخت مرخصی استعلاجی و شرایط کاری ایمن.

تبلیغات:

بسیاری از COVID-19 قربانیان تا به حال با دستمزد پایین خدمات-بخش موقعیت خود را در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها نیاز به آنها را به خطر ویروس در محل کار سایت, در حالی که شانس تر کارگران را شغل خود را از خانه.

این خط مقدم شغل اغلب موفق به ارائه بیمه تا مردم به انجام آنها مضاعف قرار گرفته است. و این موقعیت اغلب انکار کارگران پرداخت مرخصی استعلاجی مجبور به رفتن به محل کار و حتی در خطر آلوده همکاران.

اما آن را به اندازه کافی به ترک آمریکایی ها در خطر است. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه فوق العاده غنی استفاده می شود را به سلطه خود در سیاست نه تنها به بسته محرک صورتحساب با غنایم برای خود بلکه برای حفظ ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) از حفاظت از کارگران است.

به جای اجرای اضطراری و موقت بیماری های عفونی استاندارد و الزام کارفرمایان به دنبال سخت پروتکل های ایمنی به عنوان United Steelworkers (USW) و دیگر اتحادیه های کارگری می خواستم OSHA اجازه شرکت خود را از قوانین ایمنی.

تبلیغات:

بسیاری از کم و یا هیچ چیز.

در حالی که ثروت بزوس انباشته شده در طول بحران قرار داده و او را در مسیر تبدیل شدن به اولین بار در جهان trillionaire آمازون قادر به محافظت از خود را از انبار کارگران از ویروس.

گفت: برخی از این شرکت آنها را مجبور به کار در “گیج کننده سرعت” حتی اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله یا زمان را به دست خود را بشویید.

حداقل هشت آمازون کارگران درگذشت. زمانی که کارگران در اعتراض به شرایط نا امن این شرکت از کار اخراج آنها.

تبلیغات:

آمریکایی ها یک راست به بازگشت به خانه با خیال راحت در پایان شیفت خود. در عوض Bezoses جهان درمان آنها را به عنوان قابل استرداد می باشد.

مگر اینکه امریکا, آدرس فراری نابرابری درآمد و شروع به محافظت از آسیب پذیر ترین در جامعه آینده همه گیر را با ضربه ملت حتی سخت تر است.

که به معنی عبور محرک صورتحساب مانند یک سرمایه گذاری بزرگ در زیرساخت که پرش شروع اقتصاد و قرار دادن آمریکایی ها به کار می کنند. به این معنی تصویب قوانین ایمنی است که نگه داشتن کارگران آمریکایی سالم و مولد است.

و به این معنی حصول اطمینان از محرک کمک به افرادی که به آن نیاز نیست میلیونرها و میلیاردرهای شکار گنج بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>