آمریکایی ها بیمار از این بیماری همه گیر. این بیماری همه گیر است نه بیمار ما است.


A bartender in a face masks raises his hand to fist-bump a customer across from him who is also raising her fist.

یک متصدی بار مشت-برجستگی یک مشتری از طریق پلاستیکی مانع در Arnaldo ریچارد پیکس رستوران در مارس 1 در هوستون تگزاس.

علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ

آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که آن را به نظر می رسید برای چند روز وحشتناک بود و ما در مورد رفتن به جنگ با ایران چیست ؟ آن را تمام راه برگشت در ژانویه فقط بعد از سال جدید وقتی که همه هنوز هم احساس خوش بینانه در مورد سال 2020 است. من شده فکر کردن در مورد که در هفته در حالی که تماشای آمریکایی ها سر به کافه ها و سالن ها و رستوران ها و جمع آوری در خانه و بازیگری مانند بیماری همه گیر است که خوشبختانه بیش با وجود شواهد مسلم است که نرخ ابتلا به عفونت هستند خونتان در خیلی از کشور است. در آن زمان امکان جنگ بزرگ از loomed. این بود تمام من و یا بسیاری از آمریکایی ها می تواند فکر می کنم در مورد. امروز آن را نه فقط دشوار است به یاد داشته باشید که آن اتفاق افتاد در این سال آن را نیز سخت به یاد داشته باشید که غم و اندوه من می دانم که من احساس آن. ما تا به حال بسیاری از بحران جدید برای رقابت با پس—استیضاح این بیماری همه گیر رئیس جمهور تصمیم به نوبه خود این بیماری همه گیر به یک فرهنگ جنگ توده بیکاری اعتراض به خشونت پلیس این فاحش پلیس و نظامی پاسخ به این اعتراضات بسیاری از “شنبه شب قتل عام” ما حتی نمی توانید پیگیری که جنگ ما تقریبا تا به حال با ایران به سختی ثبت نام.

نه همه گیر در این نقطه است. بسیاری از مردم به نظر می رسد به رفتن در یک تقریبا zombielike عزم را به برخی از نسخه های خوب و عادی زندگی است. Arizonans flocked به میله و کنسرت (و مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات). بنابراین تگزاسی. کالیفرنیا در حال رفتن به کافه ها و رستوران ها بدون ماسک. یک سالن در Charlotte, North Carolina بسته بندی شده بود. “نیمی از مردم مانند,” شما می دانید چه ؟ من خسته از این من می خواهم به بیرون بروید ” و دیگر مردم مانند ‘اما موج دوم اگر چه’ ” یکی Floridian گفت: در حالی که توضیح داد که چرا او در اورلاندو بار زمانی که آن را بازگشایی شد. (فلوریدا فقط به حالت تعلیق در نوشیدن الکل در میله از آنجا که تعدادی از عفونت های خارج از کنترل فزاینده است.) “من شده است به ماندن در خانه برای مدت طولانی انجام حیاط خلوت من و فقط تمیز کردن و تمیز کردن و من خسته از تمیز کردن” یک توریست در لاس وگاس گفت. “من از دست بیرون می آید. من گیر کرده در خانه در همه زمان ها است.”

در حالی که ضربه به حزب قابل فهم است—مردم خسته از شرایط تخفیف پناهگاه در محل سفارشات تحمیل شده در حال بازگشت به آنچه که آنها فکر می کنم به عنوان “عادی”—آن را نیز فوق العاده عجیب و غریب. همه گیر نیست اما بسیاری از مردم به نظر می رسد تلاش برای brute-force یک واقعیت است که متمایل به brute-force راه حل. (فاکس اخبار, اخبار بخش به نام “پس از همه گیر آزادی” به عنوان ایالات متحده همچنان به رکورد جدید برای بالاترین تعداد در روز موارد جدید.) این است ناهموار فردگرایی اعمال شده به یک مشکل این است که تعریف جمعی که ممکن است تا حدودی به همین دلیل ایالات متحده بدترین “منحنی” در جهان است. (هیچ کس حتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا این یک “موج دوم” و یا یک چشم انداز مثبت در موج اول.) این نیز به همین دلیل ما بحث بر سر نحوه رسیدگی به این ویروس اعتصاب ناظران خارج از ایالات متحده به عنوان bafflingly احمق. نگاهی ماسک: اگر مواد مخدر است که می تواند به کاهش شانس خود را از گرفتن COVID وجود دارد خواهد بود یک راش در آن است. که اساسا چه ماسک ها تنها در جهت معکوس: آنها ارزان و به آسانی در دسترس وطنی راه به میزان قابل توجهی کاهش خطر انتقال این بیماری است. البته آنها بحث برانگیز; آنها ممکن است به نفع شخص دیگری بیش از آنها به نفع شما!

این فقط مسئله ملی خلق و خو? آمریکایی ها بیشتر به خطر نسبت به دیگر ملیت ها? این یک غرب وحشی–نوع چیزی است ؟ برخی مطالعات نشان می دهد تنها مخالف: که آمریکایی ها بسیار ریسک گریز در مقایسه با جوامع دیگر به خصوص بیشتر از جمع آنهایی که در آن ذرات یک تصمیم بد می تواند به گسترش در سراسر یک سیستم بهتر مجهز به جذب آن است. در اینجا مسئولیت لیزر هدف در فردی که می ایستد به خراب صورتحساب های پزشکی (برای مثال) اگر خطر را اشتباه می رود. پس چه می دهد ؟ چرا بسیاری از آمریکایی ها—تفریحی خریداران و شام نه ضروری کارگران—خطر اقتصادی و سلامت جسمانی برای تفریح ؟

یکی از عوامل است که به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن nonresponsiveness. مردم متوجه است که دلایل آنها پناه در محل—برای صاف و منحنی به دولت زمان به آمده تا با یک طرح ارائه کارگران با تمام PPE آنها نیاز به توسعه قوی تماس با ردیابی برنامه ها—فقط نمی آید. مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ علاقه هر گونه اقدامات است. عظیم فداکاری مردم ساخت به نظر می رسید بی ارزش است. احتمال دیگر این است که این ویروس تنها نیست “ترسناک” به اندازه کافی به خصوص در مناطقی که قبلا در امان هستند و فقط در حال حاضر به احتمال زیاد شروع به دیدن خوشه. این نرخ مرگ و میر برای COVID-19 فرو رفته است. این ممکن است زیرا افراد جوان در حال بیمار شدن اما نه در حال مرگ—که ممکن است به عنوان آرام به عنوان آن را برای تلفن های موبایل با توجه به ناشناخته دراز مدت اثرات ویروس. ما ممکن است بهتر در درمان, آن, اما آن را نیز ممکن است که ما فقط خیلی زود در موج دوم به دیدن مرگ و میر است که ممکن است آینده.

احتمال دیگر این که چرا ما در حال گرفتن نیست این به طور جدی به عنوان ما باید باشد این است که ما تا به حال مقدار زیادی از عمل سوخت و ساز و عادی مرگ است. شاید روانی عضلات همه آمریکایی ها باید کشت به زندگی با وجود شاهد تیراندازی و کشتار پس از تیراندازی و کشتار در کشور که حاضر به تغییر در پاسخ به هایپرتروفی به نقطه ای که 120,000 مرده ندارد “احساس” متفاوت ویژه یا فوری است. ما تا به حال مقدار زیادی از تمرین را قانع کنیم که این تنها راه زندگی است که در امریکا; این شامل بسیاری از خشونت و مرگ است. هزینه که “آزادی” منتقل شده است و اگر ما می تواند معده عبور از آن را به مدرسه کودکان مطمئنا ما می توانیم معده عبور از آن را به بقیه از امریکا است.

چرا بسیاری از آمریکایی ها—تفریحی خریداران و شام نه ضروری کارگران—خطر اقتصادی و سلامت جسمانی برای سرگرم کننده ؟

Militating در برابر این نظریه که ما فقط عادت کردن به شرایط افتضاح است و در زمان حاضر از سراسر کشور خشم و انزجار از توحش پلیس که اکثر آمریکایی ها بود (دهه!) به سادگی پذیرفته شده و با وجود مقدار زیادی از شواهد تصویری از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان است. تصویری از جورج فلوید نوک فلس برای بسیاری از دلایل اما یکی است که ممکن است توضیح دهد که آمریکایی ها در مهمانی در یک بیماری همه گیر است که با زمانبندی. Jelani کاب پیشنهاد کرد که تصویری از فلوید مرگ برانگیخته پاسخ چرا که بر خلاف فیلم های عکاسی—که اتفاق می افتد در میکروثانیه هستند بیش از حد سریع برای چشم انسان واقعا به دنبال, و بنابراین می تواند بیش از حد به راحتی توجیه توسط مردم به عنوان آدرنالین سوخت اشتباهات—آن را به تصویر کشیده punishingly دوره طولانی از زمان است که در آن فلوید قاتل نگه داشته و به همان تصمیم و بیش از بیش و “هیچ راهی وجود دارد شما می توانید در اطراف این واقعیت است که آن را در زمان فوق العاده ای سطح تعهد به خاموش کردن زندگی خود را.” شاید این ویروس که در سمت دیگر این طیف—خیلی آهسته و بیش از حد نامرئی به عنوان نفر به تنهایی و خاموش کردن صفحه نمایش در بيمارستان مردم عادی نمی بینید بدون مجالس ترحیم و یا دیگر اعمال عزاداری به درایو از دست دادن خانه.

اما انگار اضافی مکانیسم مقابله ای در محل کار در اینجا بیش از حد من فکر می کنم—که بسیاری از توسعه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و که ما می خواهم به خوبی انجام دهید برای درک بهتر. نگاهی که پر از بدبختی در طول هفته ما تقریبا از جنگ با ایران بدبختی که من فقط به طور مبهم به یاد داشته باشید. همه ما اقتباس در راه بزرگ و کوچک به یک بد خلق و خودسرانه جمهور که pelts شهروندان آمریکایی با یک سیل از شرایط اضطراری. هیچ راهی وجود دارد به بحث در مورد “سیاسی رنج می برند” بدون صدایی مانند یک wank اما هیچ سوالی وجود دارد که دامنه و مقیاس نگرانی در او موجب بسیاری از مردم در این کشور طول می کشد تلفات. که تلفات به خوبی درک نشده است. این ممکن است شامل یک واره dulling از توانایی ما برای تشخیص یک بحران واقعی حتی به عنوان ما در گیر یکی که این همان رئیس جمهور است و هیچ علاقه ای به حل و فصل.

در اینجا است که چگونه است که هفته اول سال 2020 رفت برای من: من در تعطیلات و این احساس و این بود!—مانند کاخ سفید شده بود آرام به اندازه کافی است که من می تواند موقت خاموش کردن اضطراب نظارت است که در آن بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر دائما مشغول اند. من به یاد داشته باشید شیرین همهجانبه سه روز من صرف فکر کردن در مورد چیزهای دیگر (مادر بزرگ من عجیب و غریب ازدواج! افشای نقشه های قدیمی!) چون از نحوه کشید منحط این احساس در نگاه به گذشته هنگامی که فقط یک روز به سال جدید یک حمله هوایی آمریکا کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی ایران را بالای امنیتی و اطلاعاتی ایران ، من به خاطر احساس یک زن و شوهر از چیزهایی: اولین غم و اندوه و ناباوری که جنگ به نظر می رسید در اینده نزدیک. دوم شد و صرفا خودخواه تلخی است که مختصر پنجره که در آن من می تواند به توقف نظارت بر حوادث در این کشور—و فکر می کنم به جای آن در مورد هر آنچه که من می خواستم به بسته شده بود. توجه من بوده است ربوده و دوباره.

دلیل من به شما گفتن این کل داستان است چرا که من می خواهم را فراموش کرده اید بیشتر از آن. نه حقایق اما احساسات. من فکر نمی کنم من می خواهم که به یاد هر یک از موارد فوق اگر من تا به حال اتفاق افتاده است برای نوشتن آنچه در آن احساس می کردم در آن زمان است. اما واقعیت این است که من اضطراب ظروف سرباز یا مسافر هنگامی که آن را به نظر می رسید و ما در آستانه یک جنگ جهانی. من احساس وحشت نوشتن من می خواهم انجام شده است که به نظر می رسید بیهوده و بیمعنی در مقایسه با تراژدی مورد به شکل میگیرد. این برای من عجیب است که من از نوعی حافظه-پناه همه است که اضطراب اما شاید آن است که بسیار عجیب و غریب است. ما نمی رفتن به جنگ با ایران و از آنجا که ما نمی رفتن به جنگ با ایران تنش و غم و اندوه من احساس کردم که در طول افتضاح هفته به نظر می رسید در حقیقت مانند یک اشتباه و یا یک واکنش افراطی. شرم آور بود و آن را به نوعی حل شود. من adaptively آن را فراموش کرده است.

حافظه-holing این احساسات تبدیل به یک راه زندگی برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان آنها به مقابله با پتانسیل و واقعی بحران است که باید برابر طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. من شک وجود دارد عواقب به روانی هر چه روند دلمه بیش روانی آسیب این علل است. به ویژه به دلیل بحران هرگز end; آنها فقط ادامه تا زمانی که ما نمی توانیم در حفظ و مراقبت در مورد آنها. که تهمت نگه می دارد شلیک بازرسان به طور کلی یک فاجعه اما هیچ کس چیزی به آن را متوقف کند به طوری که در یک نقطه خاص شما فرو شرم آور واقع از ناتوانی جنسی خود را و یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. فاجعه این است که هر دو شرایط اضطراری و همچنین روزمره و عادی بیماری است که در آن زندگی می کنیم.

من شک دارم این فرایند برگ برخی از زخم. من هم گمان آن همه چیز عجیب و غریب به حافظه و توانایی ما در واکنش به تازه onslaughts.

عشق مردم به صحبت کردن در مورد جایی که آنها بودند که این تغییرات از تاریخ اتفاق افتاده—که در آن شما زمانی که شما شنیده کندی درگذشت محبوب سریع است. بنابراین برج های دوقلو. اما آن خاطرات را دریافت burnished موجب استثنایی اهمیت این رویداد پس از آن حکم را داشته است. جنگ با ایران اتفاق رخ نداد اما من مطمئن نیستم که nullifies دردناک من در انتظار آن است. نه من احساس می کنم که عذاب قطعی آسانسور. ما نه به جنگ رفته است. ما پایان ندارد تا در یک جنگ با ایران است اما ما دولت را “استراتژی” غیر قابل درک بود متشکل از “اظهارات متناقض عبور سیگنال ها و پیام های مخلوط.” این که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن حاکم; چگونه او احساس می کند در هر لحظه تصمیم خواهد گرفت که البته از ملت است. این دولت exacts hypervigilance از شهروندان آمریکایی و هرگز آن را کاملا به آنها امکان می دهد احساس تسکین. عذاب بسیاری از آمریکایی ها احساس کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده جدا از خانواده بود کاهش یافته اما “ثابت” توسط بخشی و تمایلی به ترک این عمل است. بسیاری هنوز هم نشده است پیوست! و به عنوان دارا لیند و دیگران گزارش کرده اند, سوء استفاده از شیوه های از همه نوع در ادامه به اتفاق می افتد نه فقط به عنوان بزرگ و واضح یک مقیاس. اردوگاه های کار اجباری ساخته شده است. سوء استفاده از کودکان و پناهندگی پناهجویان همچنان ادامه دارد.

من فکر می کنم این مکانیزم پشت این scabbing بیش از نگرانی ممکن است توضیح دهید که برخی از رفتار ما می بینیم در این بیماری همه گیر. ما یاد بگیرند که از بدبختی از این تجربیات حتی اگر ما حافظه-سوراخ بدبختی و پس از آن احساس مبهم خجالت آن است. آنچه که ما ممکن است آموخته اند که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که ما زنگ غالبا خوب بی فایده. این کمک می کند تا هیچ چیز نیست. بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید اگر ما می خواهیم به رفتن به جای غوطه ور است و دفن آن عمیق و فراموش نکنید که ما آن را احساس—اگر تنها به طوری که ما بهتر می تواند نگرانی در مورد هر آنچه که اورژانس ما در حال حاضر.

ثابت زنگ غیر قابل تحمل است و ما عادت به بحران های سریع-دوچرخه سواری به طوری که ما رها و فراموش نکنید که یک نوع زنگ خطر به منظور انتخاب کنید تا دیگر. من در صحبت های قبلی در مورد بازه های زمانی. در شش ماه گذشته ما حدودا از طریق بیشتر مواقع اضطراری از من می تواند نام هیچ یک از آن ما قادر به چسبیدن به اضطراب ما برای بسیار طولانی قبل از عجله در وحشت به بعد. در چهار ماه همه گیر است outlasted این عادات. عضلات ما با استفاده از به وحشت با آماده به حرکت می کند. مشکل این است که این ویروس نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>