آمریکایی ها بسته سواحل Boardwalks احزاب تعطیلات آخر هفته روز یادبود


People walk at the boardwalk in Venice Beach during the first day of the Memorial Day holiday weekend amid the novel Coronavirus, COVID-19, pandemic in California on May 23, 2020.

مردم راه رفتن در مرور در ساحل ونیز در اولین روز از تعطیلات آخر هفته روز یادبود در میان رمان Coronavirus COVID-19 همه گیر در کالیفرنیا در 23 سال 2020 است.

APU گومز/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

آمریکایی ها مشتاق بودند تا خود را تابستان آغاز شده و در این آخر هفته و آنها رفتند به فضاهای باز بیش از آخر هفته روز یادبود. پس از صرف مقدار زیادی از زمان در داخل خانه بسیاری از آنها به وضوح مشتاق به خارج و معاشرت دوباره. و برخی از به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در مورد اجتماعی-فاصله دستورالعمل منجر به هشدار در مورد امکان تجدید حیات از کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 100 ، 000 نفر در سراسر کشور است.

یک مجموعه ای از تصاویر است که گسترش مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی درگیر partiers ازدحام با هم در یک استخر در دریاچه از رشتهکوه اوزارک میسوری. مردم محلی گفت: این ویژه جمعیت بزرگ. “به نظر می رسد مانند هر کس است که با داشتن همان ایده برای آمدن به دریاچه برای لذت بردن از تابستان زیرا شما می توانید فاصله اجتماعی در همان زمان گفت:” محلی که شات گذشت زمان هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از قایق ترافیک در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در روز شنبه.

بازدید کنندگان همچنین شلوغ مرور در Ocean City, مریلند. یک شات عکس توسط یک عکاس رویترز نشان داد بسیاری از مردم نمی شد با پوشیدن ماسک.

بسیاری از مردم نیز سواحل شلوغ در فلوریدا با مقامات در سواحل خلیج فارس بسته شدن سواحل زمانی که آنها کامل است. بسیاری از کسانی که سعی به رفتن به ساحل در اواسط بعد از ظهر به پایان رسید تا تبدیل دور به سواحل رسیده به “سطح بی سابقه ای از تعطیلی.” اگر چه برخی از ستایش این راه بسیاری از beachgoers به نظر می رسد تلاش برای حفظ یک فاصله امن دیگران نیست بنابراین خوش بینانه است. “من هرگز دیده می شود بسیاری از این چتر” یکی beachgoer گفت. “این است و نه اجتماعی-فاصله در همه. وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم است.” نیز وجود دارد جمعیت زیادی در دیتونا بیچ که در آن یک تیراندازی فوران بعد از 200 نفر جمع شده بودند در خیابان ها.

به عنوان مردم در تلاش برای لذت بردن از غیر رسمی شروع تابستان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن که “موارد اعداد و مرگ و میر رو به کاهش است” دیگر مقامات کاخ سفید تاکید کرد که مردم هنوز هم نیاز به مراقب باشید. Stephen M. هان غذا و دارو کمیسر هشدار داد در توییتر که کروناویروس “هنوز موجود است.” دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم در طول تعطیلات آخر هفته. “ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج شما باید پوشیدن ماسک,” او گفت: ABC این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در میان بسیاری از آمریکایی ها که تصمیم به صرف زمان در خارج از یکشنبه به عنوان او سر خود را به زمین گلف در ویرجینیا برای دومین روز در یک ردیف. رئیس جمهور رفت و به بازی گلف دوباره ساعت پس از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن منتشر شد حمله آگهی انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازی گلف به عنوان coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک به 100,000 علامت گذاری به عنوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>