امریکا اورژانس پزشکی ذخایر تقریبا خالی است. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد بعدی.

استراتژیک ملی ذخایر است که نسبتا مبهم در دولت فدرال است که مدیریت کشور را به اورژانس لوازم پزشکی وجود دارد برای پاسخ به یک بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان ایالات متحده در برابر صدها نفر از هزاران نفر از Covid-19 موارد گسترده کمبود تجهیزات پزشکی در حال رسیدن به یک نقطه حیاتی است. کشورهای فاقد تجهیزات ضروری مانند هواکش و ماسک نیاز به امداد رسانی به سرعت. اما به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای هماهنگی منسجم در پاسخ به همه گیری و مبارزه با دولت فرمانداران بیش از این که چگونه این منابع توزیع خواهد شد این ذخایر در حال تبدیل شدن به یک منبع اختلاف است. آن را نیز شروع به اجرا از منابع.

به همین دلیل مشاور ارشد رئیس جمهور Jared کوشنر باعث اختلاف زمانی که او ساخته شده یک لژیون در مارس 2 coronavirus نیروی کار مطبوعاتی و اظهار نظر در فدرال ذخایر. وقتی پرسیده شد که در مورد متحده نیاز برای تامین کوشنر گفت که ذخیره شد “قرار است به ذخایر ما.” پسر رئيس جمهور در قانون افزود: “این قرار بود به آمریکا که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.” سپس صبح روز بعد استراتژیک ملی ذخایر وب سایت شده است به تغییر د-تاکید بر تعهد خود برای کمک به دولت ها و به تطهیر اندازه موجودی خود را. این توضیحات خاص آنلاین در حال حاضر اشاره به فدرال ذخیره به عنوان “کوتاه مدت عکاسی در بافر.”

بخشی از این تعریف جدید از استراتژیک ملی ذخیره می کند اقامت در مجاورت کلی از واقعیت است. این ذخایر در حال اجرا است کم است. تهمت و دولت آن را می پذیرد. و نه این است و نه متحده گسل. اما آن را به طور کامل روشن نیست چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را خالی کردن.

ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر مانند زرادخانه هسته ای خود را چیزی است که ما امید آن را هرگز نیاز به استفاده از. تشکیل در سال 1999 به عنوان اضطراب بیش از Y2K نصب این فدرال ذخایر طراحی شده برای جلوگیری از یک وقفه به بیمارستان زنجیره تامین, اگر همه کامپیوتر ها به پایان رسید تا ذوب پایین در آستانه سال جدید. که هرگز اتفاق افتاده است اما به دلیل بیولوژیکی حملات بودند تبدیل شدن به یک تهدید در حال رشد دولت ایالات متحده مجهز به ذخایر در جهت منافع امنیت ملی است. اگر یک bioweapon زده یک شهر آمریکایی برای مثال مقامات می تواند به سرعت دسترسی به واکسن و antitoxins به مبارزه علیه عوامل عصب و یا بیماری هایی مانند آبله های کوچک.

این بیولوژیکی مقابله هنوز هم وجود دارد و ذخیره شده در شش انبارها واقع در استراتژیک, مکان نامعلومی در سراسر کشور که در آنها نگهداری می شود توسط یک هیات از حدود 200. دقیق موجودی استراتژیک ملی ذخایر طبقه بندی شده است هر چند از روزنامه نگاران گزارش داده اند که این شامل بیش از 1000 دسته از مواد مخدر و اقلام پزشکی به ارزش حدود 8 میلیارد دلار است. در 20 سال پس از این ذخایر تاسیس شد, این اولین بار بسیج پس از 9/11 و حمله سیاه زخم است که به دنبال. بعد دولت ایالات متحده مستقر در آن در پاسخ های مختلف عمده طوفان و همچنین همه گیر H1N1 که در طی آن به انبار فرستاده آنفولانزا دارو به تمام 50 ایالت.

از آن زمان به بعد استراتژیک ملی ذخیره شده و آماده برای آینده شیوع هر چند آن را به وضوح نمی دانم زمانی که و یا آنچه در آن خواهد بود. با بودجه سالانه حدود 600 میلیون دلار از این ذخایر را حفظ کرده است یک منبع بزرگ از تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک صورت سپر و فولاد لباس و همچنین به عنوان تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی است که بیمارستان ها تا به فوریت نیاز به در حال حاضر برای درمان Covid-19 بيمار.

یک چالش مهم این است که بسیاری از این موارد دارای یک عمر مفید است.

“بخشی از انباشت است و نه فقط حاصل تجهیزات لازم بلکه حفظ آن و جایگزینی آن را به عنوان مورد نیاز” اندرو Lakoff, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که در مطالعات بهداشت و درمان آمادگی گفت Recode. “پس از آن مرتب کردن بر اساس مداوم نامحدود فرایند است که طول می کشد بسیاری از منابع که ممکن است یا ممکن است به اثبات می شود لازم است.”

A woman stands on transport-ready containers at a US Strategic National Stockpile warehouse.
یک زن می ایستد در حمل و نقل-آماده ظروف در ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر انبار.
مراکز کنترل بیماری ها (CDC)

در حالی که استراتژیک ملی ذخایر در اصل بخشی از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و آن را به بخش های مختلف از بهداشت و خدمات انسانی گروه در سال 2018 است. در آن زمان این نگرانی برخی کارشناسان و نمایندگان مجلس که نگران است که این حرکت می تواند مختل ظریف فرایند مدیریت ذخایر. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد در آن زمان حتی برخی از آنان نگران پس از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح خواهد “سیاسی تصمیم گیری در مورد محصولات خریداری شده برای ذخیره.”

این مهم است به یاد داشته باشید که ماموریت استراتژیک ملی ذخایر در نهایت محدود دامنه. به عنوان املای در قانون است که تاسیس آن فدرال ذخایر در نظر گرفته شده است “برای ارائه و بهینه سازی اورژانس سلامت امنیت ایالات متحده است.” کلمه “اضطراری” می کند مقدار زیادی از کار است که در جمله.

ریچارد برانسون تنفسی مراقبت متخصص و استاد در دانشگاه سینسیناتی مرکز پزشکی توصیه می کند که دولت فدرال در ونتيلاتور منابع توضیح داد: به Recode که فدرال ذخایر طراحی شده برای دیدار با نیازهای اولیه در یک بحران تا زمانی که صنعت می تواند تا سطح شیب دار تولید. چون هواکش چنین تخصصی قطعه از تجهیزات با بخش منابع از سراسر جهان به سرعت تولید بیشتر منحصر به فرد است که چالش دشوار.

“این اولین بار است که در 20 سال هواکش از این ذخایر استفاده شده است” برانسون گفت Recode. “اگر در سال گذشته شما تا به حال شناخته شده است که در واقعیت وجود دارد 80,000 هواکش در ذخایر که هرگز مستقر شده اند, شما خواهد بود از من می پرسی چرا این پول تلف شد در حالی که مردم رفت و بدون بهداشت و درمان.”

اما وجود ندارد در واقع 80,000 هواکش فدرال ذخایر. همانطور که از اوایل ماه مارس استراتژیک ملی ذخایر تنها 16,600 هواکش. آن را حتی کمتر در حال حاضر: در مارس 3, سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گفت Recode که دولت فدرال فقط 9,800 هواکش در دسترس است. وجود دارد 9,054 باقی مانده در استراتژیک ملی ذخایر و وزارت دفاع تا 900.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که فقط خود دولت است که کانون همه گیر خواهد شد نیاز به عنوان بسیاری از 37,000 هواکش در اوج شیوع بیماری است. پس از انتظار برای رهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کومو در نهایت داوطلب خدمت سربازی گارد ملی به نقل مکان هواکش از شمال ایالت امکانات به شهر نیویورک است. تا آنجا که بقیه کشور را نگران کرده و آن را ایمن می گویند که استراتژیک ملی ذخایر نیست حتی به جلسه تقاضای کلی است که انتظار می رود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

علاوه بر فن استراتژیک ملی ذخایر در حال اجرا پایین در دیگر لوازم ضروری و مورد نیاز به عنوان به خوبی. در تاریخ 1 آوریل واشنگتن پست گزارش داد که فدرال ذخایر سهام از تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک تقریبا تخلیه شده است. وزارت امنیت داخلی گفت: با توجه به این مقاله آن است که ذخایر تنها “طراحی شده برای پاسخ به یک تعداد انگشت شماری از شهرهای” با اشاره به کمبود جهانی این محصولات است.

و کارشناسان و نمایندگان مجلس نگران هستند که برگ برنده دولت توزیع نابرابر منابع رانده است اهداف سیاسی است. در اوایل ماه مارس زمانی که واشنگتن درخواست 233,000 N95 ماسک و 200000 فولاد ماسک های استراتژیک ملی عرضه فرستاده آنها کمتر از نصف این مبلغ است. ایلینوی, ماساچوست و مین نیز گفت: آنها دریافت کسری از آنچه آنها درخواست از دولت فدرال است. اما در مارس 10, پس از واشنگتن درخواست فلوریدا خواسته 430,000 فولاد, ماسک, 180,000 N95 ماسک و تجهیزات دیگر. به منظور کامل وارد سه روز بعد. یک ناشناس گفت واشنگتن پست “رئیس جمهور می داند فلوریدا است که بسیار مهم است برای انتخاب مجدد… او می پردازد توجه به آنچه در فلوریدا می خواهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بی پروایی نشان دادن رفتار است که نمی دور بماند. آدام شیف صندلی از خانه هوش کمیته گفت که در توزیع لوازم پزشکی باید وجود داشته باشد “هیچ طرفداری در نظر متحدان سیاسی بدون تبعیض متحده و یا فرمانداران مبنی بر عدم ریاست جمهوری چاپلوسی.” بهداشت ، کوری گاردنر از کلرادو با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل درخواست بررسی استراتژیک ملی ذخایر عرضه هواکش. گاردنر گفت: سیاسی است که “هر نوع سوء مدیریت و یا سوء استفاده از نیاز به ریشه می شود و کسانی که مسئول پاسخگو باشند.” و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت به نام دولت از ذخایر “نگران کننده است.”

Senior White House Advisor Jared Kushner and President Donald Trump stand next to each other during a press briefing.
ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در 2 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC.
برنده McNamee/گتی ایماژ

رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از این رمان coronavirus بحران در مارس 13, او گفته متحده به منظور خود را, لوازم پزشکی, لگد زدن به یک فرایند است که منجر به فرمانداران ورود مناقصه جنگ با یکدیگر و حتی با دولت فدرال بیش از کالاهای ضروری مانند هواکش و N95 ماسک. “مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تهویه,” رژیم صهیونیستی. کومو گفت: روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان ماه مارس.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر نوعی رقابت در بازار آزاد میان کشورها تلاش ahold از مسائل که ذخایر به اندازه کافی ندارد — و یا در حال اجرا است از” گفت: Lakoff این USC استاد. “همه تقلا سعی کنید به شکل از چگونه به ahold از این مسائل است.”

ما واقعا نمی دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که استراتژیک ملی ذخایر اجرا می شود از لوازم ضروری. اما ما ممکن است یاد بگیرند که به زودی به اندازه کافی.

“FEMA مفروضات برنامه ریزی برای COVID-19 pandemic پاسخ اذعان کرد که استراتژیک ملی ذخایر (SNS) به تنهایی نمی تواند تحقق تمام الزامات در دولت و قبایل سطح” یک FEMA سخنگو گفت Recode. “بنابراین دولت فدرال خواهد اگزوز تمام معنی برای شناسایی و رسیدن به پزشکی و سایر لوازم مورد نیاز برای مبارزه با ویروس.” این سازمان اضافه شده است که این امر پاسخگویی تقاضای اضافی از طریق بخش خصوصی و یا پنتاگون.

این تلاش شامل یک مشارکت عمومی-خصوصی به نام پروژه Airbridge که شامل 20 پرواز حمل و نقل لوازم از آسیا به شهرهای مختلف در ایالات متحده در اوایل ماه آوریل. FEMA می گوید: این پروازها در حال حمل و نقل ماسک و دستکش و عینک و فولاد لباسهای که همه رفتن به پزشکی توزیع کنندگان و سپس به بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان. رئیس جمهور تهمت نیز استناد دفاع تولید عمل به دستور جنرال موتورز برای شروع تولید هواکش و 3M به تولید بیشتر N95 ماسک در داخل کشور و همچنین سفارش 3M به توقف صادرات این محصولات است. (3M برای آنچه در آن ارزش, هشدار داده است که توقف صادرات خواهد شد در واقع ماسک کمبود در آمریکا بدتر است.)

در ضمن شرکت های خصوصی و روزمره آمریکایی ها شده است تلاش زیادی برای پر کردن شکاف که دولت موفق به نزدیک است. Elon Musk وعده داده است که شرکت های تسلا و فضا X را شروع به ساخت هواکش. علاقمندان می آیند تا با طرح های جدید برای ارزان دستگاه تنفس است که می تواند ساخته شده از مواد ساده. قطعات خودرو کارخانه خود را تغییر گردش کار برای شروع تولید صورت سپر و دیگر لوازم و جنبش مردم دوخت ماسک صورت از پارچه مانده است که مصرف این کشور توسط طوفان. قرار quaintly همه در حال انجام بهترین خود را.

دولت فدرال از سوی دیگر به نظر می رسد بدتر در برخورد با Covid-19 بحران است. پس از گذراندن دو ماه اول سال انکار شدت coronavirus شیوع آن را در حال حاضر روشن است که برگ برنده دولت در حل و فصل منحرف سرزنش و حل و فصل به وضعیت unaccountability. به عنوان بورسی را متی Yglesias قرار می دهد آن را “دولت فدرال به رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اساسا استعفا سنتی آن نقش رهبری یک پاسخ هماهنگ.” در آینده با یک پاسخ آن است که آمریکا مشکل است.

این چیزی است که باعث تغییر نقش استراتژیک ملی ذخایر خیلی خسته کننده برای بسیاری از مردم در حال حاضر. قبل از کوشنر ظاهر در coronavirus نیروی کار جلسه ذخایر وب سایت گفت: “استراتژیک ملی ذخایر این کشور بزرگترین تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی برای استفاده در بهداشت و درمان اضطراری به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا.” صبح روز بعد آن را بخوانید “استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری است.”

به طوری که ذخایر است که طراحی شده است برای کمک به تمام ملت در شرایط اضطراری است که در حال حاضر یک برنامه پشتیبان گیری. همچنین, آن را در واقع از بین رفته اند. چه کوشنر گفت: در مورد دولت فدرال و نه در حال وجود دارد برای کمک به با منابع? متاسفانه درست است. ایالات متحده خود به خود و این واقعیت است که شروع به فرو رفتن در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>