امریکا نقص کشنده: بنیانگذاران فرض رهبران ما را برخی از پایه نجابت

هیچ مورخ و یا دانشمند علوم سیاسی است و بهتر توضیح داده شده شکنندگی دموکراسی آمریکایی از یک شاعر است. زمانی که من مصاحبه شاعر ریتا داو سه سال پیش او زیر را ارائه ارزیابی از دقیقا چگونه یک sociopathic رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به تحمیل آسیب های جبران ناپذیری بر نهادهای حکومت و هنجارهای نوشته شده و نانوشته — که کارگردانی آنها را برای قرن ها:

خیلی از ما به نظر می رسد دولت بر اساس اعتماد این فرض است که مردم را مانند رفتار مناسب و معقول انسان است. بله بنیانگذاران اجرا کنترل و توازن و محدودیت در قدرت وجود دارد اما این نقاط ضعف که خیانت یک باور است که افراد مناسب و معقول خواهد بود. که خوش بینی را در انسان اخلاق چیزی است که من دوست دارم در مورد این کشور است. در حال حاضر آن را تهدید می کند به ما آسیب برساند.

نجابت به عبارت دیگر شد سدی در برابر انگیزه های فاسد و ستمکار غرایز مردان در قدرت است. حتی ریچارد نیکسون که تا به حال هیچ پشیمانی زمانی که آزار شهروند فعالان و یا به طور غیر قانونی بمباران کامبوج به رسمیت شناخته شده است که او یکی از شرکت کنندگان در یک سیستم مهم از قوانین. در نهایت او مجبور به تسلیم شدن به این قوانین است. Fealty به آمریکا سفارش نیز با انگیزه های غیر عاقلانه و مضر در رفتار مانند ال گور موافقت خود را برای قبول نتایج انتخابات تحت سوء ظن تقلب برای “خوب کشور است.” فرسایش ایمان در موسسات آمریکایی و دموکراتیک اهداف گور و نیکسون به نظر می رسد به این باور را ایجاد هرج و مرج — شکستگی و سقوط دولت توانایی حفظ ثبات اجتماعی.

تبلیغات:

ایمان مانند نجابت است نامشهود. آن را ناپدید می شوند دوم که مردم دیگر افتخار من و یا عمل به آن. به عنوان کبوتر توضیح داد نجابت ضروری بود برای نگهداری از حاکمیت قانون و قابلیت های دولتی در ایالات متحده است. انتخاب زشت ترین مرد برای همیشه نگه دارید و دفتر ریاست جمهوری در دوران مدرن بود که یک هشدار در سراسر کشور است. پس از تمسخر معلول خبرنگار به طور معمول بدنام کردن زنان و ارائه تشویق به “متمم دوم مردم” اگر هیلاری کلینتون رئیس جمهور شد او قرار داده نجابت در تفنگ-محدوده هدف. چه حتی بیشتر ترسناک است که چگونه به سرعت همکار خود را جمهوری خواهان در کنگره و حامیان او در رسانه ها در خط تفنگ در دست به شلیک سوراخ در آن است.

حوادث اخیر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا دولت از آدرس اتحادیه و کینه توز درهم و برهم تک صدایی در کاخ سفید در روز پنج شنبه باید مجتمعا عمل به عنوان flatline در قلب مانیتور از نجابت. به عنوان نجابت می میرد, زندگی در آمریکا می شود تا کنون بیشتر به مخاطره انداخته است.

این یک کلیشه به استناد aspirational عقل از جان آدامز که گفت: “ما یک ملت از قوانین نه مردان.” پایدار ارتباط Adams’ ارتفاع حکومت قانون است که می گویند که هیچ قبل از رئیس جمهور تا کنون شکسته یا که هیچ رئیس جمهور اقدام در چارچوب قانون تا کنون متعهد فاحش عمل ظلم و ستم و یا بهره برداری. آن است که به می گویند که حکومت قانون است که همه جدا دموکراتیک شکل حکومت از دیکتاتوری. جمهوری خواهان مجلس سنا امتناع به مجازات یاغی اجرایی خود را برای بی پروایی نشان دادن نقض قانون ارائه می دهد یک شنیع نمایش از آمریکا کاهش یکی که Alan Dershowitz سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و دفاع با دعوت به سلطنت. رئیس جمهور نمی تواند سوء استفاده از قدرت خود Dershowitz به نظر می رسید نشان می دهد اگر او رئیس جمهور است.

تبلیغات:

سناتور. میت رامنی یوتا استدلال در غیر این صورت در توضیح رای خود را برای محکومیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او تنها جمهوری خواه به انجام این کار. رامنی نه تنها افتخار آمریکا قانون اما در مراجعه به ایمان مذهبی و میراث او را برای فرزندان خود به روشنی صحبت کرد و از اهمیت نجابت. او به تنهایی در خود عمل به عنوان اگر موجب هنوز هیچ گونه نقشی در نظارت دولت و یا در استدلال در مورد زندگی مدنی.

برای مشکل خود Donald Trump Jr., به نام رامنی یک “گربه” و با صدور فراخوان برای اخراج او از ایران. Lou Dobbs, Sean Hannity و دیگر جناح راست مفسران را تکرار امپراتور با درخشش خالی می تند در گنجه. این ابتذال نارسی و خطرناک انطباق آشکار در ملامت از رامنی را کسب تشویق از رای دهندگان جمهوری خواه. برای نیمی از رای دهندگان نجابت در حال حاضر یک سوم راه آهن.

Worshipful صاحب نظران در نظر گرفتن خود را از پدرخوانده جزئيات Rush Limbaugh. در طول دولت از اتحادیه تهمت اعطا جناح راست talk-رادیو قهرمان با مدال آزادی ریاست جمهوری — یک تصویر کامل از این دولت تمایل به پایین در تمام چهار دست و پا و خزیدن در فاضلاب از نژادپرستی و تبعیض جنسی و معنی روحیه تخریب است.

تبلیغات:

Limbaugh است خودت منافق که خود را خواستار شدند, خدمتکار, بیرون رفتن برای خرید پیش بینی برای او پخش مطالبات به زندانی کردن معتادان به مواد مخدر. اما آنچه به مراتب بدتر از خود را شکست شخصی است که تاثیر او اعمال شده در آمریکا محافظهکاری. او به طور معمول خوار مردم سیاه و گفتن یک آمریکایی آفریقایی تماس گیرنده به “حذف استخوان از بینی او” و خواستار ساندرا Fluke, یک وکیل و فعال حقوق زنان که شهادت قبل از کنگره در حمایت از کنترل تولد حکم در قانون مراقبت مقرون به صرفه یک “فاحشه”.

Limbaugh شده است سرطان در فرهنگ آمریکایی نه بر خلاف یک است که در حال حاضر غذا خوردن خود را از طریق ریه ها. زمانی که Melania Trump clasped مدال در اطراف گردن خود او ثابت کرد که حزب جمهوریخواه را نه تنها تحمل crudeness و نفرت, اما پاداش آن است.

تبلیغات:

یکی از معروف ترین admonishments را در آمریکا شد ارتش وکیل یوسف ولش سوال لفظی به سن. جوزف مک کارتی: “آیا شما هیچ حس نجابت?”

وقتی که می آید به رئیس جمهور تهمت اکثریت قریب به اتفاق مقامات جمهوری خواه و جناح راست media system که propagandizes امریکا از طرف آنها پاسخ ولش استعلام قطعی است “هیچ.”

عواقب به عنوان ریتا داو هشدار داد آشکار خواهد شد فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه و حتی انتخابات سال 2020 بدون در نظر گرفتن نتیجه. خطر در اینجا است. این آسیب پایدار به دولت آمریکا و مردم آن در نظر گرفته شده است به نمایندگی واقعی است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>