امریکا بی تفاوتی به مرگ است ، اما این بحران بسیار بدتر

فرهنگ آمریکایی همواره نشان بی تفاوتی سنگدلانه به مرگ است. در کشور ما آغاز به کار آن پیروز شعارهای برابری و دموکراتیک انقلاب ورود هر گونه تشکر و قدردانی از برده داری و یا نسل کشی انجام شده در مقابل آن جمعیت بومی. بیش از دو قرن گذشته امریکا تاریخ بدون وقفه جنگ فتح و بهره برداری پرورش به بیش از حد به راحتی با عواقب

مبارزه برای “آزادی” در دوران جنگ سرد به معنای حمایت جوخه های مرگ در اندونزی, ایران و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین. مردم ویتنام و عراق و افغانستان آموخته از طریق blunt-نیروی ضربه و با تکنولوژی بالا روش قتل است که آمریکا برای حمایت از دموکراسی است که اغلب بیشتر از یک تهدید از یک هدیه است. چامسکی اغلب اظهار داشت: در این سلسله مراتب از قربانیان” وجود دارد که در سیاست آمریکا و مطبوعات پوشش وقایع کنونی. به استفاده از یک مثال اخیر چهار مرده آمریکایی در بنغازی ارزش داشته باشد (که البته آنها باید) و منجر به یک سری از کنگره تحقیقات و تجزیه و داستان تخیلی هالیوود ادای احترام کردند. صدها نفر از هزاران نفر از مرده غیرنظامیان در عراق در حال نالایق حتی عبور ذکر است از رهبری سیاسی.

تبلیغات:

این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از معدود رهبران آمریکایی به قرعه کشی سیاسی و اخلاقی ارتباط بین خشونت در ایالات متحده در خارج از کشور مرتکب و مرگ و محرومیت است که اتفاق می افتد به طور معمول در خانه.

در سال 1967 سخنرانی ارائه صاعقه وار محکومیت “سه شر از جامعه” شاه هشدار داد در برابر عواقب ناشی از “نژادپرستی و جنگ و فقر است.”

“یک ملت است که در ادامه سال پس از سال” پادشاه گفت: “به صرف پول بیشتر در دفاع نظامی از برنامه های اجتماعی و بالا بردن نزدیک است مرگ معنوی.”

تبلیغات:

شاه می دانست که حتی در داخل امریکا خود مرزها وجود دارد (که هنوز هم وجود دارد) یک سلسله مراتب از قربانیان است. از فقیر محله های شهری به متروک بومی آمریکا رزرو میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برند با بیماری تروما و محرومیت در حالی که جامعه اطراف آنها را بی وقفه می بالد از آن ثروت و عظمت است.

بی تفاوتی آمریکا قدرت خود را فعال جناح راست توانمندسازها و آن بی تفاوت میانی و فوقانی کلاس های ساخته شده از یک جامعه که در آن برخی از مرگ و میر را در حاشیه از دید و خارج از ذهن است. این می شود قابل توجه — به کسانی که توجه — هنگامی که زمان می آید به تخصیص منابع در یک محلی و ایالتی یا فدرال بودجه و یا به سادگی سیاست در یک لحظه از بحران است.

برای همه از رئیس جمهور تهمت را ترحم در مورد تعصب از رسانه های جریان اصلی نهادهای روزنامه نگاری تا حد زیادی نادیده گرفته و یا فراموش بدترین اعمال ظلم و ستم و جرم و جنایت. به عنوان پخش تحلیلگران شکستن بی فروع از مغلوب ساختن پیشی جستن, خوراک توییتر, خانواده, تلاش برای فرار از فقر و آزار و اذیت در قفس نشسته در نزدیکی مرز مکزیک.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وحشیانه مرز سیاست جدایی خانواده ناپدید شده از بحث های سیاسی حتی به عنوان بنیامین Ferencz آخرین زندگی نورنبرگ دادستان نامیده است و آن را “جنایت علیه بشریت است.” میراث رسانه ها گزارش داده اند که در انصاف است که بسیاری از کودکان برگزار شد در مرز بازداشتگاه شکایت از سوء تغذیه و تجاوز جنسی. اما این نظام سوء استفاده کرده است به سختی ثبت شده در رادار از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه بزدايد و embarrassments.

پس از یک سال 2017 طوفان ویران پورتوریکو را مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نکردن امداد رسانی کمک های اولیه به مدت سه سال در نهایت انتشار بودجه این ژانویه اما با محدودیت های شدید مقامات محلی’ توانایی ارائه کمک به درد و رنج شهروندان است. معمولی اجازه می دهد هزاران نفر از پورتو Ricans — که در ایالات متحده یک واقعیت تهمت و هواداران خود را به نظر می رسد فراموش کرده ام — به گرسنگی مردن و یا مرگ از بیماری پیشگیری می گذرد با نظر کمی از مطبوعات و یا دموکرات.

تبلیغات:

حلق آویز بیش از هر کس سر مانند یک لوستر در سقف مورد به سقوط است خطر بحران آب و هوا ارائه به کل سیاره ما. افزایش درجه حرارت جهانی را تحت تاثیر قرار نه تنها شدید آب و هوایی مانند طوفان ماریا بلکه همیشه در حال بدتر شدن آتش سوزی فصل از ساحل غربی و استرالیا و تخریب زیست محیطی است که کشتن بسیاری از گونه های حیاتی برای تداوم زندگی.

با مشخصه حماقت مغلوب ساختن پیشی جستن است در زمانهای گوناگون و به نام تغییر آب و هوا یک “جعل” و “کلاهبرداری است.” خود وزارت حمل و نقل در زمان های مختلف و در سال 2018 پیش بینی در یک گزارش رسمی که دمای جهانی را افزایش هفت درجه در بعد از 80 سال افزایش یافته است که به خوبی ممکن است به معنای پایان انسان گونه در میان بسیاری دیگر. آیا این معنی تهمت و دولت را در آغوش سبز قرارداد جدید پیشنهاد شناور در کنگره? البته که نه. پس از اوباما-دوران استانداردها ساخته نشده بود یک تاثیر قابل توجهی در انتشار کربن در این گزارش استدلال ما به عنوان ممکن است به خوبی به انجام هیچ چیز نیست.

وزارت دفاع همواره هشدار داده است که تغییر آب و هوا ارائه یک تهدید وجودی برای زندگی در آمریکا است. به بیرون درز اسناد پنتاگون به تازگی نشان داد که برای سال هر دو اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایالات متحده اجازه داد که جنگ در افغانستان ادامه با هدف روشن. ادامه داد: مرگ و آسیب و تخریب هیچ اثر معنی دار در سیاست خارجی مذاکرات در بالاترین سطوح دولت.

تبلیغات:

چگونه است که اکثر آمریکایی ها در واکنش به این گزارش ها در مورد احتمال عواقب ناشی از تغییر آب و هوا یا بی معنی قتل عام وارد در نام خود را? با سختی آه.

گزارش از مرگ و در حال حاضر تسلط بر سرفصل. بیش از 88,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus و کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که پایان است در چشم نیست. مهم نیست که چقدر جامعه ما تبعیض یک ویروس شاهد هیچ اجتماعی یا اقتصادی مرز است. سناتور. Rand Paul, ستاره فیلم تام هنکس و ادریس البا و رئیس جمهور از دانشگاه هاروارد را تمام قرارداد COVID-19. اما همانطور که همیشه مورد فقیر — که در کشور ما به طور نامتناسبی سیاه و قهوه ای هستند و درد و رنج شدید ترین موارد در بالاترین میزان است.

در شیکاگو مردم سیاه و سفید هستند و حدود 30 درصد از جمعیت شهر است اما حساب 72 درصد از coronavirus مرگ و میر. تنها 14 درصد از ساکنان میشیگان سیاه و سفید هستند و در عین حال مردم سیاه و سفید شامل 40 درصد از COVID-19 مرگ و میر در کشور است. مراکز کنترل بیماری ها آمار نشان می دهد که این اختلافات هستند در سراسر کشور است.

تبلیغات:

Coronavirus نیز wreaking ویران در میان بومیان آمریکایی است. در آریزونا در آمریکا هستند در حدود 6 درصد از جمعیت این ایالت — اما 16 درصد از COVID-19 مرگ و میر. برای اضافه کردن توهین به جراحت بسیاری از ایالت ها حتی از جمله مردم بومی در اطلاعات دموگرافيک از coronavirus موارد با قرار دادن آنها در مبهم دسته از “دیگر”.

ابیگیل اکو-شاهین رئیس تحقیقات افسر سیاتل هندی انجمن بهداشت گفت: با توجه به این نژادی misclassification “وجود دارد را کاملا ناخالص undercount اثرات COVID در ایالات متحده آمریکا و آلاسکا بومی.”

پس از قرن ها از ترور تحمیل شده و مردم بومی این قاره خود را به فقر و مرگ و میر زودرس به سختی تحت تاثیر قرار سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال. این غم انگیز و غیر قابل اجتناب است که آنها را به احساس درد و تعداد بیشترین ضرر و زیان در آمریکا در زمان بحران بهداشت عمومی.

خطرناک و بی پروا نیازمند به مدرسه تجارت و رویدادهای عمومی را بلافاصله و به طور کامل “بازگشایی” از نزدیک در ارتباط با نابرابری نژادی از این همه گیر و عواقب آن است. آن است که تنها به این دلیل که بسیاری از قربانیان “بازگشایی اقتصاد” کم آمریکایی سلسله مراتب از قربانیان که گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و رئیس جمهور تهمت می توانید به راحتی و تقاضا که مردم آمریکا داوطلب به عنوان تجلیل و قدردانی به ایجاد ثبات در سود شرکت و قیمت سهام.

تبلیغات:

جناح راست رهبران و مفسران تلاش برای دستکاری پیروان خود را با ارائه یک دوگانگی کاذب: خطر یا گرسنگی که اگر کسانی بودند که تنها گزینه های در دسترس است. سنسور. کامالا هریس D-کالیفرنیا Ed Markey D-Mass., و برنی ساندرز من-Vt., معرفی یک لایحه که ارائه هر آمریکایی با پرداخت ماهانه 2000 $برای مدت زمان بیماری همه گیر. مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal D-بشویید. و جو Kennedy III, D-Mass., پیشنهاد کرده اند که هر آمریکایی در حال حاضر بدون بیمه درمانی می تواند به دست آوردن پوشش و مراقبت از پزشکی بدون سوال پرسید. نه از این پیشنهاد حتی باعث بحث طبقه.

برجسته ترین مثال از قدرت آمریکا اصرار بر درد و رنج انسان است تهمت تصمیم به پیاده سازی دفاع تولید عمل به دستور ادامه عملیات بسته بندی گوشت می آمد و گیاهان و حتی بدون تجهیزات حفاظت شخصی و یا از راه دور کافی ویروس تست. هل دادن ناتوان و تا حد زیادی از مهاجرت نیروی کار بر روی “killing floor” برای استفاده از Howlin’ Wolf به یاد ماندنی عبارت است نمادین از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی سیاسی و فرهنگ آمریکایی را تاریخی و بی توجهی به مرگ است.

اگر نرخ مرگ همچنان به طور نامتناسبی تمرکز در میان اقلیت نژادی و فقرا مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جناح راست برادران را رعایت سنت طولانی مدت از نادیده گرفتن درد و رنج کم درآمد nonwhite آمریکایی است. برای قرنها تقویت dehumanizing کلیشه — آنها “تنبل” و “بی دست و پا” با “گرایش های جنایی” — اجازه داده است ممتاز کلاس به رفتار به عنوان اگر درد و مرگ از همسایگان خود و شهروندان است و نالایق از توجه خود را.

این تهمت استراتژی ممکن است در عین حال موثر ثابت به ویژه هنگامی که همراه با یکی دیگر از مشخصه های آمریکایی و سیاست قربانی خارجی تبه کار. برای پوشش خود مرگبار نادانی مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تغییر تمرکز به چین به عنوان مسئول به شدت از ما coronavirus بیماری همه گیر. این موقعیت کاملا نامنسجم اما که ممکن است مهم نیست اگر به اندازه کافی از ما می گیرند الگوی دنبال رستگاری دریچه فرار برای “آمریکا استثنایی”: هیچ چیز برای همیشه تقصیر ما. آن را باید خارجی ها.

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نه حتی از راه دور شبیه یک شفاف یا حساس انسان آن را ممکن است به نظر می رسد وسوسه انگیز به نظر او به عنوان یک بی ربط anomaly. اما به چشم پوشی از درد و رنج از سیاه و قهوه ای و مردم در اینجا و در صفحه اصلی در حالی که سرزنش های عجیب و غریب دشمن برای جامعه خود ما را در شکست است همیشه سبز در “بزرگترین کشور در جهان است.”

قتل Ahmaud Arbery ظهور به عنوان یک آموزشی استعاره برای این کشور در تلاش برای حرکت بی سابقه ای فاجعه است.

به عنوان بسیاری از خوانندگان را می دانید, Arbery 25 ساله ارتش ایالات متحده کهنه رفت و برای تنه زدن در وسط بعد از ظهر در نیوبرانزویک, گرجستان, on Feb. 23. گرگوری و تراویس McMichael سفید پدر و مادر ادعا می کنند آنها مشکوک Arbery از چند خانه منازل به قصد سرقت در محله. در واقع شواهد نشان می دهد وجود نداشته است هیچ های اخیر نمیتوانیم.

این McMichaels مواجه Arbery بدون علت او مواجه و در نهایت ضربه او را مرده در خیابان. یک ویدیو اسیر حادثه تمام و در عین حال پلیس محلی نمی دستگیری دو مظنون تا زمانی که ممکن است 7. به عنوان کشیش جسی جکسون نوشت: در شیکاگو سان-تایمز:

تبلیغات:

اجرای قانون محلی تا به حال شواهد از جرم و جنایت. هنوز هیچ دستگیری ساخته شده تا 74 روز بعد دو ماه و دو هفته پس از قتل است. مقامات محلی تصمیم به عمل می کنند. دو سناتور ایالات متحده آمریکا گفت: هیچ چیز. کلیسای سفید — که به برکت برده داری و تبعیض نژادی آپارتاید در آفریقای جنوبی — سکوت کرده بود.

مواجه با قتل, سفید ساختار قدرت از نیوبرانزویک, گرجستان, هیچ چیز نیست. تا انتشار این ویدئو و جمعی از خشم عمومی را مقامات محلی پرونده اتهامات علیه گرگوری و تراویس McMichael.

از چپ به دستگاه های خود آمریکا را قدرت انتخاب و قدرت حفاظت از خود را بر بشریت از شهروندان این است که از نظر اخلاقی و قانون اساسی موظف به خدمت می کنند.

در سال 1989 نیل جوان منتشر شد, معروف ترین آهنگ “Rockin’ در جهان است.” فروزان خشم جوان را تحریف گیتار برای تلفن های موبایل مانند یک دربی تخریب قبل از او آواز می خواند در مورد بی خانمان مردان مبتلا کثیف در کوچه و معتاد به مواد مخدر مادران مجرد خروج نوزادان خود را در سطل زباله. کر حلقه با یک فرد و اخلال خوش بینی از obliviousness: “نگه دارید در rockin’ در جهان!”

جارد کوشنر تهمت را بی روح پسر در قانون است که ظاهرا در حال اجرا داخلی خانه سفید “در سایه نیروی کار” در همه گیر پیش بینی کرده است که در ماه جولای اقتصاد کشور خواهد بود “واقعا تاب دوباره.”

این است که تقریبا قطعا واهی در شرایط اقتصادی و مقامات بهداشت عمومی باید مقابله که به “راک دوباره” را در معرض خطر عظیم افزایش عفونت و مرگ است. تاریخ آمریکا به ما می آموزد که بدون مقاومت در برابر مرگ نمی کند و حرص و طمع و شهوت از قدرتمند ترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>