امریکا فروپاشی عصبی: برای مردمی که عشق را مغلوب ساختن پیشی جستن یک تبار به جنون

به طور معمول, من نمی خواهد در همه نگران حرفه ای تلخیص نپرداخته مثل Kanye West در حال اجرا برای رئيس جمهور. اما امروز من در واقع کاملا نگران و نه به این دلیل من فکر می کنی به احتمال زیاد به نفع خود و یا حتی اشتباه کردن راه خود را به اندازه کافی بر روی برگه های رای را یک دندانه. او نمی خواهد. در حال حاضر است.

مشکل با کنی یا سیاسی دیگر علاقمندان در حال اجرا برای رئیس جمهور است که آن را بیشتر کارائی در حال حاضر threadbare یکپارچگی ریاست جمهوری, سیاست, ساخت آن را به طور فزاینده ای قابل قبول برای معروف دیگر-برای-اینکه-معروف nincompoops به اجرا و شاید برنده شوید. چهار سال گذشته را نشان داده شده که چگونه عمیقا خطرناک است که می تواند.

تبلیغات:

این روزها زمین است که به خصوص برای بارور dilettantes و گردشگران به اجرا برای دفتر ملی. حتی در دموکراتیک سمت نکنید. دلایل بی شمار اما رئیس در میان آنها است که ما به نظر می رسد تجربه آمریکایی فروپاشی عصبی — اجتماعی یک فرم از عدم تعادل روانی است که به وفور مشهود است و بدتر شدن روز به روز.

آن شد blindingly قابل توجه در سال 2016 اما در طول این دوره از سال در خصوص ملی ما freakout بدتر شده به یک نقطه که در آن داوری شده است خطرناکی مهار در حالی که واقعیت و دلیل تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نادر کالا تا حد زیادی رها شده حداقل 40 درصد از ما. امریکا است که در یک قاره بحران و آن را بهتر.

اگر شما نیاز به شواهد نگاهی به اطراف خود نگاه کنید.

تبلیغات:

اتهام grownups به طور معمول سرزنش کسی با پوشیدن ماسک یا به این دلیل ماسک استفاده کنندگان آنها می گویند تسلیم ترس و یا به خاطر این ماسک استفاده کنندگان صرفا انجام آن به بیان مخالفت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که وجود به عنوان رئیس جمهور است که مسئول تر از هر چیز دیگری برای شکست. مغلوب ساختن پیشی جستن به بهره برداری قلدر منبر به تضعیف ملی ما حس درست و غلط از واقعیت و داستان را به نقطه ای که خود را وفادار ترین شاگردان — دوباره, وابسته به زمانسنجی, بزرگسالان — آیا هر ایده چه چیزی واقعی و چه چیزی جعلی است.

به شوخ طبعی وجود دارد که تصویری از پرواز در اطراف توییتر بیش از آخر هفته که در آن یک فلوریدا وکیل تا لباس پوشیدن و مانند Grim Reaper مواجه شد توسط یک احتمالا-intoxicated beachgoer که اصرار داشت که شیوع کروناویروس یک طرح توسط چین از طریق Bidens به پیچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. فیلم دیگری نشان داد که یک زن از بین بردن یک نمایش دندانه دار کردن از N-95 ماسک در یک فروشگاه به خاطر چیزی-چیزی-QAnon. به همین ترتیب یک زوج دستگیر شد, در فیلم , نقاشی بیش زرد “Black Lives Matter” شعار در خیابان در خواب آلود در حومه شهر مارتینز کالیفرنیا در حالی که blurting pro-مغلوب ساختن پیشی جستن غیر sequiturs در حیرت زده تماشاچیان. به نظر می رسد مانند وجود دارد فیلم های جدید مانند این هر ساعت در ساعت, هر یک نشان ممتاز سفید آمریکایی ها در تمام فاجعه بار بحران.

قابل ملاحظه جمعیت از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان همراه با پارتی رفتن مجامع افراد جواندر حال جمع آوری با هم بدون ماسک و اجتماعی بدون فاصله در سرپیچی از این ویروس ظاهرا باور همه گیر می تواند مرعوب میهنی آمریکا حل و فصلنه بر خلاف ما ملی در واکنش به حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001. صدها اگر نه هزاران نفر از این dinguses همراه با دوستان و اعضای خانواده آنها پس از آن ممکن است آلوده را تا پایان مزاحمت های ما در حال حاضر سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی به این دلیل که آنها بیش از حد خودخواه و غیر مسئولانه به انجام کار درست — به ورزش برخی از کنترل خود حداقل به اندازه کافی به مناسب گزینه های مورد نیاز برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. آنها در حال بدتر شدن آن برای همه است.

تبلیغات:

بیش از 130,000 آمریکایی ها مرده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید. که 32,500 بار مرگ و میر در بنغازی یا 44 بار 9/11 حملات. ایالات متحده در حال حاضر بدترین نرخ جدید کروناویروس عفونت در جهان نیز در مغلوب ساختن پیشی جستن و در واقع به طور مستقیم قابل انتساب به رئیس جمهور پیچ خورده, مخرب, خودخواه اصرار بر موعد مقرر بازگشایی اقتصاد است. روسیه در همین حال بنا به گزارش ها پرداخت می شود نعمت به مبارزان طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی و تهمت است و در عین حال به او را محکوم مامور پرداخت پوتین بسیار کمتر تماس برای تلافی جویانه کرد. اینها تنها ترین tentpole اخبار, حتی با در نظر گرفتن صدها نمونه دیگر از رتبه شرارت و همچنین 20,000 نهفته است این رئیس جمهور است گفت: پس از مراسم تحلیف روز. در عین حال به نحوی در میان این همه تهمت است رای گیری به طور معجزه آسایی در پایین 40s.

چرا ؟ آمریکا فروپاشی عصبی.

تبلیغات:

رئیس جمهور باید همیشه مجموعه ای از تن برای بقیه کشور است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ادامه داده و اصرار بر تقویت خود نژادپرستانه انحصاری کینه جو و نفرت انگیز نکروزه و در نهایت خود شکست تجاری رانندگی کشور به سمت فرهنگی و اجتماعی نقطه شکستن و کشش گرانشی از این کاهش به نظر می رسد تقویت روز به روز. حدود 30 سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش و کوشش برای ساخت همه چیز و به جای آن تصمیم به ساخت تنها چیزی که او را “خوب” در ساختمان: تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن. از اوایل دهه 1990 به بعد او شده است همه در مورد چیزهایی که نوشتن خود را شخصیت های عمومی و او هرگز منحرف از آن, حتی اگر او جان هزاران نفر از آمریکایی ها در حالی که از بین بردن اقتصاد در این فرآیند است.

در داخل خود پیچانده شده یک مسیر ذهن مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری همیشه اولویت بیش از هر چیز دیگری و تا کنون از ماه مارس که نام تجاری شده است در درگیری مستقیم با واقعیت از این بیماری همه گیر.

در برخی از نقطه در اوایل سال تهمت مواجه شد با یک بحرانی انتخاب به عنوان او آن را دیدم: یا به تصمیم گیری است که به نفع ملت و یا به اولویت بندی نام تجاری خود را با یک چشم و در انتخابات مجدد. او می تواند حقیقت را در مورد جدی بودن این ویروس دشوار و گاهی اوقات دردناک چیزهایی که ما می خواهم به انجام به پهن کردن منحنی یا او می تواند همچنان به چشم پوشی از همه که مثل شهردار در “فک” کم اهمیت جلوه دادن تهدید چرا که مش با او همیشه برنده همیشه عالی همیشه فوق العاده ای با نام تجاری.

تبلیغات:

در نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرد به بد نام کردن مسئول اقدامات مانند ماندن در منزل, ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله — توصیف آن چیزهایی که ما در مقابل آنها گزاره سیاسی بحران و ارسال پیام به 40-percenters که این همه در مورد دموکرات ها در تلاش برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه ژوئن مصاحبه با وال استریت ژورنال مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع گفت که ماسک-پوشیدن به معنای “سیگنال مخالفت از او.” آن را در واقع در مورد گرفتن ویروس و یا گسترش آن به دیگر مردم, اما حقایق بی ربط هستند هنگام مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری است که ایجاب میکند که همه اقدامات آمریکایی ها در زمین یکی از دو دسته بندی ها: نرم افزار-تهمت یا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد هیچ چیز مانند یک “هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن” رده. نه به او.

مغلوب ساختن پیشی جستن پوچ رویکرد به بدترین بحران از زمان ما که در حال حاضر شامل تظاهر ویروس وجود ندارد دیگر به عنوان یک وسیله نقلیه برای اهریمن جلوه دادن دشمنان خود را کوتاه است-اتصال سیم کشی در داخل سر خود را کلاه قرمز malaysia, که در حال حاضر شاهد مردم خود تسلیم شدن به این ویروس و به نحوی در تلاش برای مربع این واقعیت با “همه چیز خوب است!” نگرش آینده از خود addled مسیح. جای تعجب نیست که آنها در حال از دست دادن خود را shpadoinkle — دوباره حقایق و مغلوب ساختن پیشی جستن-داستان برخورد در سر خود را و آنها ناتوان را مجددا خود را مزخرف آشکارسازهای. نتایج همانطور که همه ما مشاهده شده است مواد منفجره.

به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور خستگی ناپذیر انزالی screechy همه کلاه نارضایتی به فضای خود را بطور غیر عادی و مرموز تاثیرپذیر طرفداران ادامه خواهد داد به الهام به انجام همان. تا زمانی که او در بازار آشکار دروغ و مضحک تئوری های توطئه طرفداران خود را ادامه خواهد داد به خرید به عنوان واقعیت هر کلمه در حال ظهور از یک محل (بدون استحقاق و ناخواسته) قدرت. به عنوان طولانی به عنوان او مجموعه یک نمونه از نژادپرستی و زن ستیزی, طرفداران خود را ادامه خواهد داد و رد تساهل و همدلی است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن نام تجاری رفته ویروسی و آلوده به 40 درصد از ما که نمی خواهد به راحتی بازگشت به زمین از واقعیت و مسئولیت هر زمان به زودی. این است که به طور کامل طراحی شده توسط. مغلوب ساختن پیشی جستن را درک قدرت از دفتر بیضی. مغلوب ساختن پیشی جستن رشد در هرج و مرج و تولید آن است. او هم انتظار دارد و مستلزم آن است که پیروان خود را اتخاذ خود خورنده رفتار نه بر خلاف طرفداران ورزش با پوشیدن رنگ تیم مورد علاقه خود را. و آنها تبدیل شده ایم به شدت وفادار به نام تجاری است که آنها در حال از دست دادن چه مانده است از ذهن خود را برای محافظت و دفاع از آن است.

تبلیغات:

همانطور که برای بقیه از ما, همه ما احساس ما با تکیه بیش از حد به عقب در صندلی های ما تقریبا در حال سقوط بیش از, اما نه کاملا — که تهوع احساس عذاب قریب الوقوع فشرده بین استرس شدید بیش از ما به سلامت شخصی و امور مالی شخصی ما نمی دانستند که آیا در خارج از تداخل با انتخابات همراه با تهمت را به تلاش برای تقلب را به ما چهار سال بیشتر از این ملی جنون. این اتشی عدم قطعیت ما پایدار نباید تشدید وجود ناپایدار مستبد در کاخ سفید است ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را بی ثبات کننده و حاضر در همه جا وجود و به خصوص قدرت این دیوانه پادشاه دارای, نخست کاتالیزور برای این ملی فروپاشی عصبی. انگار یکی از آخرین درمان باقی مانده: ما باید در پیدا کردن قدرت جمعی به electorally تحقیر تهمت و نام تجاری خود را از وجود. او باید resoundingly سرنگون در ماه نوامبر. جایگزین غیر قابل تصور است اما آن می تواند شامل یک احتمالی رئیس جمهور Kanye West و یا رئیس جمهور جو عجیب و غریب در برخی از نقطه در طول عمر ما — امکان به عنوان غیر قابل تصور امروز به عنوان “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” پنج یا 10 سال پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>