امریکا گریخته و برای سود سیستم بهداشت و درمان آماده به بدتر coronavirus شیوع

یک دلیل وجود دارد که این داستان در مورد یک میامی مرد دریافت $3,270 پزشکی لایحه پس از گرفتن یک تست برای بیماری کروناویروس 19 (COVID-19) در حال رفتن ویروسی: این یک relatable داستان احتیاطی برای آمریکایی ها عادت کرده اند به ما تدریجی, آسیا, برای, سود, سیستم بهداشت و درمان. با وجود این اخبار خوب که Osmel مارتینز Azcue آزمایش منفی برای این ویروس Azcue با قابل توجه بار مالی. (میامی هرالد گزارش داد که مقامات بیمارستان گفت که او تنها مسئول $1,400 لطف خود را محدود بیمه طرح ملی بیمه عمومی. اما او را مجبور به ارائه سه سال از سوابق پزشکی خود را به اثبات که آنفولانزا که او آزمایش مثبت نیست مربوط به وضعیت موجود.)

“چگونه می توان از آنها انتظار می رود شهروندان عادی برای کمک به از بین بردن خطر بالقوه فرد-به-فرد گسترش اگر بیمارستان در حال انتظار برای شارژ us $3,270 برای یک آزمایش ساده خون و سواب بینی?” Azcue گفت میامی هرالد.

تبلیغات:

او یک نقطه. قطعا Azcue داستان حاکی نوع ویران انتظار می رود پس از COVID-19 شروع به گسترش در ایالات متحده آمریکا است که کارشناسان در حال حاضر فکر می کنم اجتناب ناپذیر است. فاقد جهانی بهداشت قصد دارد از دیگر کشورهای توسعه یافته آمریکا تدریجی برای سود سیستم اساسا disincentivizes بیمه و بیمه از دنبال کردن تست برای COVID-19 یا حتی رفتن به دکتر اگر آنها بیمار در وهله اول.

حامیs مدیکر برای همه, جهانی, بهداشت و درمان, طرح توجیهی سیستم برای ایالات متحده در حال حاضر اشاره کرد که چگونه پتانسیل همه گیر خواهد بود به مراتب کمتر با چنین سیستم در محل.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از افرادی که مسئولیت رسیدگی به مواد غذایی خود را — که در حال حاضر overworked و underpaid — نشان می دهد تا بیمار به کار از آنجا که کشور ما حاضر به تضمین بهداشت و درمان و یا پرداخت مرخصی استعلاجی,” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) سابق متصدی بار در توییتر نوشت.

تبلیغات:

روز سه شنبه ایالات متحده مقامات بهداشت گفت که آمریکایی ها نیاز به شروع به آماده سازی در حال حاضر برای این احتمال که بیشتر اقدامات تهاجمی ممکن است مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ایالات متحده است. به عنوان چهار شنبه, فوریه. 26 وجود داشته است 14 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا; 12 که مربوط به سفر و دو است که از فرد به فرد. 445 نفر آزمایش شده است.

در ضمن دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه اما واقعا یک سوال که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.”

“ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن با این انتظار که این می تواند بد” r. schultze ، گفت:.

تبلیغات:

اما r. schultze ، هشدار برای شهروندان به آماده شدن برای شیوع abuts حقیقت ناخوشایند: حدود 44 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی رویم به یک پزشک زمانی که آنها بیمار به دلیل هزینه. یکی دیگر از 40 درصد باید قلم های پزشکی, تست و حدود 30 درصد گفت: در سال 2018 که در سال گذشته آنها تا به حال به را انتخاب کنید برای پرداخت صورتحساب های پزشکی و یا نیازهای اساسی مانند غذا و مسکن است. در سال 2019 با توجه به اطلاعات فدرال تعداد آمریکایی بدون بیمه بهداشت و درمان افزایش یافته و به 27.5 میلیون. علاوه بر این جوامع فقیر خواهد بود ضربه سخت ترین زمانی که به عنوان r. schultze ، هشدار داد coronavirus گسترش می یابد.

در سه شنبه شب دموکراتیک نامزد یک بار دیگر در زمان بحث مرحله برای حمایت خود را همه فن حریف بهداشت و درمان برنامه های. در حالی که مدیکر برای همه است که اغلب در حمایت از نظر اخلاقی — سلامت بودن ذاتی حق انسانی — استدلال برای آن را تغییر دهید در این صورت یک پتانسیل همه گیر. در واقع فقدان جهانی بیمه سلامت ما را در معرض خطر مرگبار بحران بهداشت عمومی به عنوان بسیاری از کارشناسان استدلال می کنند.

تبلیغات:

“اگر ما برای پرداخت بخش آتش راه ما برای پرداخت, بهداشت و درمان, سازمان آتش نشانی خواهد شارژ بالا copays و اجازه دهید این خانه می سوزد از خانواده هایی که نمی توانیم از جیب هزینه … و سپس در صورتی که آتش سوزی شد یک ویروس آن را گسترش و از خانه به خانه” پیتر Kolchinsky دکترا “نویسنده بزرگ آمریکایی معامله مواد مخدر: یک نسخه جدید برای نوآورانه و مقرون به صرفه دارو” گفت: سالن یک ایمیل به در.

“بنابراین یا دولت ایالات متحده باید به صندوق توسعه واکسن و درمان به احتمال زیاد با استفاده از دلار های مالیاتی به قرارداد با بخش خصوصی برای توسعه مواد مخدر در آن می داند که چگونه به منظور توسعه و یا کنگره باید اطمینان حاصل شود که تمام برنامه های بیمه بود موظف به پرداخت هزینه برای تست واکسیناسیون و درمان و پس از ارائه پوشش برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که هیچ بیمه” Kolchinsky ادامه داد.

وجود دارد یک classist عنصر به شیوع بیش از حد. در یک 2019 گزارش جهانی آمادگی نظارت هیئت مدیره توضیح داد که هنگامی که وجود دارد یک بیماری گسترده شیوع ضعیف رنج می برند بیشتر است.

تبلیغات:

“هر کشور بدون پایه اصلی بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی درمانی زیرساخت و موثر کنترل عفونت مکانیسم چهره بزرگترین ضرر و زیان از جمله مرگ و آوارگی و ویرانی اقتصادی” این گزارش اعلام کرد. “شیوع بیماری مختل کردن کل سیستم بهداشت کاهش دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی برای همه بیماری ها و شرایط که منجر به حتی بیشتر مرگ و میر و بیشتر رکود اقتصادی.”

“اثرات منفی هستند به خصوص عمیق در شکننده و آسیب پذیر تنظیمات که در آن فقر و حکومت ضعیف, ضعیف, سلامت, سیستم, عدم اعتماد به خدمات بهداشتی درمانی خاص فرهنگی و جنبه های مذهبی و گاهی اوقات در جریان درگیری های مسلحانه تا حد زیادی پیچیده شیوع آمادگی و پاسخ” این گزارش ادامه داد.

در حال حاضر CDC تنها مورد تایید آمریکا آزمایشگاه برای انجام تست برای coronavirus. در حالی که آن است که صدور صورت حساب برای تست کسانی که coronavirus و یا فکر می کنم آنها می تواند متحمل کردن از جیب هزینه های مربوط.

تبلیغات:

در واقع نگرانی در مورد آمادگی گسترش به متخصصان مراقبت های بهداشتی بیش از حد نه فقط کسانی که نگران هستند در مورد مالی مانعی برای دریافت مراقبت. پرستاران ملی ایران اشاره کرد که در یک نظرسنجی از 4,700 پاسخ دهندگان از 48 ایالت تنها 9 درصد گزارش شده است که یک برنامه در محل برای منزوی کردن یک بیمار با امکان COVID-19 عفونت; 77 درصد آنها نمی دانم اگر وجود دارد یک طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>