آمریکا در انتخابات مقدماتی توضیح داد

قبل از اینکه آمریکایی ها حتی رای به رئیس جمهور بعدی در ماه نوامبر هر دو حزب سیاسی اصلی باید اولیه انتخابات برای تصمیم گیری نامزد. در سال 2020 این فرآیند متشکل از 64 مختلف مسابقات برگزار شد 22 مختلف روز از فوریه تا ژوئن.

و برای 50 سال گذشته این روند آغاز شده در آیووا نقل مکان کرد به نیوهمشایر و سپس رهبری به دیگر کشورهای کوچک در این تقلا به این کنوانسیون است. چگونه این تبدیل به سیستم ما?

ما می توانیم با تشکر از اعتراضات در سال 1968 کنوانسیون دموکراتیک. پس از آن تنها چند متحده برگزار مقدماتی و رهبران حزب را انتخاب ریاست جمهوری این حزب نامزد. که سال جوان دموکرات مورد علاقه ضد جنگ نامزدها. اما در کنوانسیون حزب انتخاب pro-جنگ نامزد: پس از آن معاون رئیس جمهور هوبرت هامفری که حتی یک رای در انتخابات مقدماتی.

پس از آن تظاهرات دموکرات ها و جمهوری خواهان به زودی پس از تغییر سیستم های خود را به طوری که هر دولتی دارای یک اصل مطلب. آنها می خواستند رای دهندگان به واقع باید یک صدا.

در حال حاضر ما باید آنچه را به نام “ترتیبی اولیه سیستم.” شروع در کشورهای کوچک تعدادی از نامزدها می شود winnowed را به فقط چند برای بقیه کشور است. اما کسانی که در ایالات متحده برای اولین بار با بیشترین نفوذ, مانند, آیووا, نیست, انتخاب شده توسط حزب بر روی هدف است. آن را فقط به صورت تصادفی.

فاجعه آیووا انجمن در سال 2020 به مردم سوال این سیستم است. پس چگونه می تواند آن را بهتر ؟

سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر. شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>