امریکا underpaid, بارها فراموش شده EMTs در حال تحمل فشار از همه گیر

با موارد بیشتری از هر کشور ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر کانون برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. ما مرگ و میر است که به سرعت در حال افزایش و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا اپیدمیولوژی گفت: 100,000 تا 200,000 می میرند زمان آن به پایان می رسد.

این بیماری همه گیر است به طور ناگهانی تغییر درک عمومی است که کارگران در حال ضروری برای جامعه به ادامه کار. تکنسین های پزشکی اورژانس (EMTs) که با عجله به نجات شدت بیمار است, ایستاده روی لبه خط مقدم تعامل مستقیم با کسانی که درگیر با این ویروس هر روز.

تبلیغات:

برای سال های کارگری که نمایندگی EMTs هشدار داده اند که آمریکایی طب اورژانس سیستم شده است ضعیف ترین لینک در سیستم مراقبت های بهداشتی که بر اساس آن COVID-19 در حال حاضر قرار دادن بی سابقه فشار است.

در حالی که پلیس و آتش نشانی خدمات جهانی پذیرفته شده به عنوان بخشی از قرارداد اجتماعی همان درست است برای خدمات اضطراری پزشکی. آمریکایی ها در مناطق روستایی و حومه جوامع اغلب تکیه بر داوطلبانه آمبولانس سپاه که رنج می برند از یک بیماری مزمن کمبود پرسنل. مناطق دیگر متکی درنده برای سود شرکت هایی که پرداخت EMTs فست فود دستمزد اما اتهام هزینه های گزاف به بیماران است.

به عنوان NBC گزارش داد سال گذشته در یک داستان با عنوان “چه می شود اگر شما 911 تماس بگیرید و هیچ کس می آید ؟ داخل فروپاشی امریکا اورژانس پزشکی و خدمات” فقط 11 کشور را پنجاه متحده نیاز توسط قانون و ایجاد یک محلی بخش اورژانس.

تبلیغات:

دهه کوته سود محور مراقبت های بهداشتی سیاست بسته شده است نمرات از بیمارستان یک روند نیز به خوبی مستند در جوامع شهری از رنگ. است که در بخشی به همین دلیل این بیماری همه گیر در حال آماده می تواند ویرانگر به خصوص در ایالات متحده است.

EMS Meatgrinder

فرسودگی آسیب و نرخ گردش مالی بالا هستند در میان EMTs حتی در میان بهتر-پرداخت مدنی خدمات اورژانس واحد هستند که بیشتر در شهرهای بزرگ. به عنوان یک نتیجه EMTs اغلب تا پایان خروج از مدتها قبل از آنها آمار شش سال تصدی علامت است که زمانی که کارشناسی مطالعات پزشکی خود را نشان می دهد بیماران مبتلا به نتایج بهتر.

تبلیغات:

“این یک مسئله جدی در سراسر کشور” گفت: Oren Barzilay رئیس ملی اورژانس کار داد و DC 37 محلی 2507 که نشان دهنده FDNY اورژانس و EMT امدادگران. “ما نمی باید داوطلبانه ادارات پلیس در سراسر کشور ما و آن چیزی که خوب در غیر این صورت ما را به هرج و مرج … EMS شده است در بحران برای مدت زمان طولانی و COVID-19 اپیدمی در معرض آن” Barzilay ادامه داد.

“وجود دارد نیاز به دستورالعمل کشوری خواستار ما یک سازمان اورژانس و نیروی کار مانند ما برای پلیس و آتش. فقط در ایالت نیویورک در سال گذشته ما را دیده اند EMS شرکت بیرون رفتن از کسب و کار و بسیاری از داوطلبانه EMS خانه ها همه تعطیل هستند زیرا بیشتر داوطلبان” Barzilay گفت: سالن.

تبلیغات:

شاید هیچ جنبه ملی ما برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی است که بیشتر درهم آمیخته و ناکارآمد از اورژانس است. به هر دلیل — شاید به دلیل EMTS اغلب لباس آبی بست یا باید پایین تر وضعیت اجتماعی و کاهش پرداخت از همکار اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشانی یا پلیس — گرفتاری خود را تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

هیچ ملی نقطه کانونی

در واشنگتن دی سی, ملت آتش نشانان را با نفوذ انجمن بین المللی آتش نشانان. پلیس بی شمار ملی سازمان های حرفه ای. لابی برای هر دو از این شاخه اول آمریکا پاسخگوی خدمات اطمینان از نیازهای این حرفه ای در رادار فدرال, دولت, شهرستان و شهری مقامات منتخب.

تبلیغات:

مایکل MacNeil است رئیس اورژانس/BPPBA که نشان دهنده 400 اعضای EMS اتحادیه است که در خدمت بوستون. که چانه زنی واحد است نادر تمایز داشتن پرداخت برابری با دیگر اولین پاسخ دهندگان.

MacNeil در مصاحبه ای گفت که کنگره نیاز به تصویب قوانین فدرال بلافاصله برای ارائه به جامعه محلی بلوک کمک های مالی در سراسر کشور برای کمک به تقویت موجود اورژانس واحد است. علاوه بر این او می گوید وجود دارد نیاز به یک منجر اورژانس آژانس شبیه به دولت آمریکا آتش که انجام بحرانی ملی جمع آوری داده ها و بهترین شیوه های تحقیق و تعیین معیار برای آتش نشانی.

“این چیزهایی که ما ملی اورژانس زايمان داد شده است هل دادن برای مدت زمان طولانی” MacNeil گفت.

تبلیغات:

منحرف انگیزه

MacNeil می گوید: دوم فوری اقدام ملی در مورد چهره COVID-19 برچیدن بازپرداخت اقتصاد که نیروی EMTs به بیماران خود را به اتاق اورژانس به منظور سازمان خود را برای دریافت پرداخت می شود که آیا یا نه آن را درست مراقبت های بهداشتی تماس برای بیمار است.

“وجود دارد یک پول دلبستگی به راه ما ارائه این خدمات ضروری است.” “این همه لینک را به مدیکر پزشکی و بیمه های خصوصی بازپرداخت[وز] و در مکان هایی مانند شهر نیویورک و بوستون خدمات ما می توانید تولید پول است. اما ما نیاز به دیدن آنچه که ما انجام می دهند در جامعه که آیا این نتایج در یک ER بازدید و یا به عنوان بخشی از حفاظت از امنیت عمومی مانند ما با پلیس و آتش نشان.”

شفا جوامع

تبلیغات:

در آستین تگزاس که در آن مقامات شهرستان در مارس 6 ساخته شده دشوار است تصمیم به لغو 34 سالانه جنوب غرب, جشنواره, محلی, اورژانس, اتحادیه است که بخشی جدایی ناپذیر از این شهر تلاش در فعال COVID-19 پاسخ در خارج از محیط بیمارستان.

سلنا شیه است که رئیس جمهور از Austin, اورژانس, انجمن که نشان دهنده 550 اعضای که لذت بردن از همان خدمات مدنی وضعیت به عنوان شهر پلیس و آتش نشانان اما ارائه یک تور ایمنی خوبی در خارج از محدوده بيمارستان.

زمانی که شهر تصمیم به بستن آن کتابخانه ها و مراکز تفریحی به عنوان بخشی از اجتماعی آن فاصله استراتژی آن بود که اعضای EMS انجمن که در خدمت به عنوان سلامت جامعه امدادگران و افرادی که به طور خاص در خدمت شهر 2,500 افراد بی خانمان که هشدار مقامات به عواقب ناخواسته برای این جمعیت آسیب پذیر. ناگهان آستین بی خانمان جامعه تا به حال هیچ جایی برای رفتن.

“بی خانمان تا به حال هیچ دسترسی به اخبار کابل یا اپل خود را برای همه چیز به ناگهان مانند که بر روی آنها بود واقعا ترسناک” شیه گفت. “ما لابی شهرستان برای باز کردن کتابخانه ها و rec مرکز و پس از آن ما سازمان یافته یک گروه اجتماعی که ارائه 500 وعده غذا در روز در حالی که شهر ارقام چگونه آنها در حال رفتن به یک تراز خود را pantries و [دریافت] پناهگاه در محل کار می کرد.”

تبلیغات:

به عنوان Austin مثال نشان می دهد آن است که در دانه محله سطح در جامعه که در آن نبرد جدید برای خطوط COVID-19 جنگ در حال کشیده شده است. تلفن همراه و درگیر EMTs و امدادگران می تواند کمک به سرکوب هراس اجرا به بیمارستان که در حال حاضر به شدت overtaxed در بسیاری از سخت ضربه حوزه های قضایی است. به عنوان مهم به عنوان Austin اورژانس است که به جامعه پزشکی و بهداشت عمومی در پاسخ به coronavirus شیه گفت که آنها به طور کامل نامرئی در چشم های محلی اخبار رسانه ها است.

“ما اخبار محلی خروجی صحبت در مورد آنچه که پلیس و آتش نشانی انجام شد برای COVID-19 و حتی نمی فکر می کنم شامل اورژانس” او اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>