در میان ویروس مرگبار یک فشار برای خانه سالمندان جایگزین

در طول کمتر از چهار ماه Covid-19 تن کشته و در حدود یک در هر 40 ساکنان خانه سالمندان در ایالات متحده — برخی 32,000 مردم به عنوان 31 مه با توجه به اطلاعات فدرال. بیش از 600 مرکز پرستاری کارکنان نیز درگذشت از این بیماری است.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 است به خصوص کشنده به افراد مسن و آن را به سرعت گسترش در محله های نزدیک از بسیاری از امکانات. در شهر نیویورک برخی از خانه های سالمندان مجبور شدند برای تبدیل یخچال کامیون ها به طور موقت morgues برای رسیدگی به افزایش اجساد. در یک خانه در نیوجرسی به عنوان بدن انباشته شده در سردخانه کارکنان به طور خلاصه با توسل به ذخیره سازی بدن در ریخته.

تبلیغات:

امروز بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر کشور باقی می ماند در مستند و ویرانی کارشناسان و طرفداران می گویند تأکید دیرینه مسائل با یک سیستم است که حتی در زمان عادی مبارزات با understaffing فقیر کنترل عفونت و غفلت است. در حال حاضر Covid-19 همه گیر دارای انرژی خواستار شدید راه حل: بسته شدن پرستاری امکانات در دسترس نباشد.

“چرا ما باید این امکانات که در آن مردم نه دریافت مراقبت مناسب است ؟” گفت: سوزان Dooha مدیر اجرایی مرکز برای استقلال از معلولان نیویورک که طرفداران برای افراد معلول از جمله کسانی است که در نتیجه از پیری است. “شاید ما به آنها نیاز ندارد.”

که تمایلات پژواک آخرین تاخت و تاز کردن در یک مقدار بزرگتر در حال اجرا فشار برای deinstitutionalization. تلاش طولانی در پی با موفقیت به گسترش در خانه و یا در جامعه مراقبت گزینه برای افراد معلول نیاز به مراقبت طولانی مدت. اما به عنوان Covid-19 ویران کرده سالمند-مراقبت از امکانات در ایالات متحده و در سراسر جهان طرفداران در حال حاضر به طور فزاینده ای پرسیدن که آیا رفلکس نسبت به نهادینه مراقبت از سالمندان است که با توجه به شدید بازنگری بیش از حد.

تبلیغات:

“شده است وجود دارد بسیار جالب تقسیم بین حقوق معلولین گروه و می خواهید بهتر بیان سالمند حقوق گروه های, چرا که سالمند حقوق گروه به نظر می رسد خوب با برخی از شکل نهادینه گفت:” جرارد کوین یک ایرلندی قانونی محقق کمک کرد که پیش نویس برجسته سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق معلولین و کسانی که به تازگی استدلال به صورت تدریجی لغو خانه های سالمندان.

اما پس از Covid-19, Quinn افزود: “بسیاری از بزرگان حقوق گروه در حال حاضر در حال تبدیل شدن به طور کامل در اطراف و شروع به درک اهمیت زندگی خوب در جامعه با مناسب پشتیبانی می کند.”

در آمریکا چنین جاه طلبی های اجرا کرده اند تا در برابر چالش های بازسازی خانه سالمندان صنعت تا حد زیادی تامین می شود میلیاردها دلار در فدرال مدیکر و مدیکید پرداخت. که صنعت موظف به ارائه مراقبت های پزشکی تخصصی به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در کشور و نیاز به مراقبت هایی است که تنها انتظار می رود به رشد به عنوان نسل کودک Boomer سنین است. و در پرتو این چالش ارائه 24 ساعته و توانبخشی مراقبت از تمام کارشناسان معتقد هستند که کامل حرکت به دور از موسسات ممکن است.

تبلیغات:

“من فکر می کنم در پایان روز شما ممکن است قادر به گفت:” آنا رحمان یک علم پیری شناسی محقق در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “برخی از مردم وجود دارد که بسیار بیمار و خانواده خود را می توانید مراقبت از آنها.”

گاهی رحمان افزود: “شما نمی توانید استطاعت به اختصاص یک فرد یک فرد 24/7 — به کسی که به کمک نیاز دارد.”

تبلیغات:

اما ریسک از اصلاحات طرفداران موافق هستند و تنها روشن تر شده و در طول زمان همه گیر. “ما از Covid شروع به دریافت تعداد زیادی از تماس های تلفنی از مردم از جان گذشته برای ترک امکانات” گفت: Dooha. از طریق تماس از ساکنان و کارکنان او افزود: او سازمان “آموخته است که شرایط و امکانات کاملا اسفناک است.” کسانی که شرایط Dooha می گوید: باید علت بیشتر مردم به سوال یک سیستم است که در ایالات متحده به تنهایی خانه های اطراف 1.3 میلیون نفر است.

* * *

خانه های پرستاری به امری عادی تبدیل شد و در قرن 20 فعال دوقلو تغییرات در زندگی آمریکایی: دولت کمک برای افراد مسن و دارو اجازه داده است که بیشتر مردم برای رسیدن به سنی که در آن آنها در واقع می تواند از آن استفاده کنید. از جمله امکانات شروع به ضرب و مدت کوتاهی پس از تصویب قانون تامین اجتماعی در دهه 1930 و آنها گسترش با معرفی فدرال و ایالتی-اجرای برنامه های بهداشت و درمان مانند مدیکر و مدیکید در 1960s.

تبلیغات:

این خانه به یک بزرگتر دسته از موسسات گاهی اوقات به عنوان جمع مراقبت از تنظیمات. اغلب استفاده می شود به عنوان یک چتر اصطلاح جمع مراقبت از تنظیمات شامل بیمارستان های روانی, گروه خانه و امکانات زندگی کمک. پرستاری خانه ها متمایز ظرفیت خود را برای ارائه مراقبت های پرستاری ماهر و, به طور معمول, پشتیبانی 24 ساعته برای ساکنان. (در حالی که اکثریت ساکنان خانه سالمندان در حال سالمندان و افراد معلول می توانند تا پایان وجود دارد ، حدود یک در هفت دراز مدت ساکنان خانه سالمندان است که با سن کمتر از 65.)

برای چندین دهه برخی از ناتوانی و به میزان کمتر, سالمندان’ فعالان حقوق مبارزه کرده اند برای پایان دادن به ضربه نسبت به نهادینه شدن و کسانی که تلاش کرده اند برای ساختن زیرساخت ها برای حمایت از سالمندان و افراد معلول زندگی در درون جامعه گسترده تر. در اوایل 2000s سیاستگذاران شروع به اولویت بندی مراقبت در منزل برای افرادی که ممکن است در غیر این صورت باید به پایان رسید تا در یک مرکز. تاکید شده و در حمایت از بیماران است که می تواند دریافت مراقبت در خانه های خود یا از اعضای خانواده و یا خانه بهداشت مشاوران.

“بیش از دو دهه گذشته شده است وجود دارد یک تغییر فوق العاده ای در دراز مدت خدمات سیستم گفت:” رابرت Applebaum یک استاد در علم پیری شناسی Scripps مرکز در دانشگاه میامی در اوهایو.

تبلیغات:

“حتی در یک دولت مانند اوهایو” او افزود: “که در آن خانه های پرستاری واقعا کاملا یک نهاد قدرتمند ما در حال حاضر مشغول خدمت بیشتر افراد مسن در خانه یا صفحه اصلی-خدمات مبتنی بر جامعه از ما در خانه های سالمندان.”

عمده 2018 نظرسنجی از AARP های پیری حمایت سازمان گزارش شده است که نزدیک به چهار در پنج آمریکایی در سن 50 و بالاتر ترجیح می دهند به سن در خانه. “اکثر افراد مضطرب در مورد چشم انداز حرکت به یک خانه سالمندان” تحلیل های اخیر مطالعات در کشورهای با درآمد بالا گزارش شده و مطالعات مداوم نشان می دهد میزان بالای افسردگی در امکانات.

کنگره اجازه متحده برای منحرف کردن مدیکید بودجه برای مراقبت در خارج از موسسات از سال 1981. اما حرکت به سوی deinstitutionalization منتقدان می گوید شده است بیش از حد متوسط. یکی از دلایل: پزشکی سیاست های فشار افراد مسن به امکانات, حتی زمانی که آنها ترجیح می دهند به در خانه زندگی می کنند. پزشکی “دارای یک نهادی تعصب” گفت: Rhonda ریچاردز ارشد قوه مقننه و نماینده AARP. “آن را پوشش می دهد پرستاری مراقبت در منزل برای افرادی که واجد شرایط هستند اما پوشش برای خانه و خدمات مبتنی بر جامعه بسیار بیشتر اختیاری و اختیاری.” سیاست ها توسط دولت متفاوت است, او گفت:, و نه هر کسی که مطابق با معیارهای واجد شرایط بودن برای دریافت مراقبت در خانه خواهد شد در واقع دریافت این خدمات.

این درست باقی می ماند با وجود استدلال که نهادی مراقبت گران تر است — و حتی بسیاری از خانه سالمندان امکانات رنج می برند از آنچه منتقدان می گویند یک مستند تاریخچه از مشکلات است. کارمندان نرخ برای مثال معروف ، کارکنان دریافت دستمزد کم است و ممکن است قادر به گزارش مشکلات بدون خطر شغل خود را. به نوبه خود ساکنان ممکن است ترس به فاش کردن سوء استفاده و یا بدرفتاری برای ترس از عذاب از کارکنان. برخی از امکانات خانه سه یا چهار نفر در یک اتاق.

تبلیغات:

سال قبل از Covid-19 محققان هشدار داده اند که نورو ویروس آنفلوانزا و عفونت های دیگر می تواند به سرعت در حال گسترش در پرستاری امکانات. این خطرات را افزایش داده اند در سال های اخیر به عنوان خانه های پرستاری را در اطلاعات بیشتر در کوتاه مدت ساکنان که در حال گرفتن توانبخشی پس از بازدیدکننده داشته است بیمارستان و که به طور بالقوه به ارمغان بیاورد عفونت به داخل ساختمان با آنها گفت: Lona Mody که اجرا می شود پیشگیری از عفونت در پیری گروه تحقیقاتی در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان. علاوه بر این Mody گفت: “اعضای هیات’ رعایت بهداشت دست در گذشته بوده خوب نیست.”

طرفداران می گویند که این و دیگر مشکلات تنها تشدید به عنوان شرکت های بزرگ شروع به خرید و تحکیم خانه سالمندان franchises. حدود 70 درصد از خانه های پرستاری در ایالات متحده تحت انتفاعی مالکیت و از 2000s خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت را خریداری کرده اند بسیاری از امکانات امیدوار به کاهش هزینه ها و افزایش سود. های اخیر یک تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط دانشگاه نیویورک استرن دانشکده بازرگانی یافت “شواهد قوی” که سهام خصوصی buyouts در ارتباط بودند به “کاهش در بیمار بهداشتی و مطابق با استانداردهای مراقبت.”

پس از آن آمد Covid-19 بیماری همه گیر.

عمده شیوع در ایالات متحده آمریکا محل زندگی مرکز مراقبت از کرکلند حومه سیاتل خانه سالمندان متعلق به زندگی در مراکز مراقبت از امریکا یک شرکت با بیش از 200 امکانات در سراسر کشور است. این ویروس کشته شدن 37 نفر مربوط به خانه در چند هفته.

تبلیغات:

در این ماه است که به دنبال آن صدها نفر از خانه های سالمندان دیده می شود عمده شیوع بیماری با تلفات سقوط به خصوص به شدت در امکانات با بزرگتر جمعیت از مردم از رنگ با توجه به نیویورک تایمز تحلیل های منتشر شده در ماه گذشته. در ضمن بسیاری از خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت های مسکونی تلاش کرده اند برای حفظ نیروی انسانی به عنوان دستمزد پایین کارگران خواسته به خطر زندگی خود را برای ارائه مراقبت به ساکنان گاهی اوقات بدون کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

در اواخر ماه مارس فدرال گزارش دولت نشان داد که بیش از یک سوم از امکانات نقض شستن دست پروتکل های. و به عنوان ویروس تحت الشعاع بسیاری از امکانات برخی از اعضای خانواده تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد بستگان خود زندگی می کنند در داخل. مسائل طرفداران می گویند باید گسترش به دیگر موسسات مراقبت از قبیل روانپزشکی امکانات.

در پاسخ به انتقادات نمایندگان صنعت استدلال می کنند که Covid-19 همه گیر را در آستین ، تاثیر در خانه های سالمندان به حال کمی برای انجام با کیفیت مراقبت و بیشتر به چالش متوقف کردن حرکت سریع کمی درک ویروس. “این واقعا یک مسئله از آنچه در خانه های سالمندان می تواند یا نمی تواند انجام داده اند” گفت: Stephen Hanse سر از ایالت نیویورک امکانات بهداشتی انجمن و ایالت نیویورک مرکز برای کمک به زندگی یک تجارت سازمان به نمایندگی از بیش از 450 امکانات. “این واقعا یک تابع از چه این ویروس است,” او گفت: با استناد به مطالعات اولیه که داشت کمی ارتباط بین یک مرکز رتبه بندی کیفیت و coronavirus تاثیر است.

اما مقیاس درد و رنج در طول همه گیر است منجر به تماس برای تغییر. “ما در ایجاد شده در این سیستم و در حال حاضر ما در حال گفتن تمام افرادی که در آن کار می کنند فقط آن را به کار. و آن کار نمی کند” گفت: سونیا Barsness یک علم پیری شناسی, مشاور, که با این نسخهها کار بر روی اصلاح پرستاری صفحه اصلی فرهنگ است.

تبلیغات:

“این بیماری همه گیر” او افزود: “به ارمغان آورده است نور به این واقعیت است که این سیستم کافی برای حمایت از نیازهای مردم به آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند.”

* * *

آنچه که یک سیستم جدید ممکن است مانند نگاه نامشخص است و برخی از طرفداران استدلال می کنند که مشکلات ساختاری است که طاعون خانه های پرستاری حل نمی شود با افزایش مقررات و یا بودجه. “شما نمی توانید پرتاب هر گونه پول بیشتر به این نهادی مدل” گفت: فیونا Whittington-والش ناتوانی مطالعات محقق در Kwantlen دانشگاه پلی تکنیک در کانادا و رئیس هیئت مدیره برای گنجاندن سال قبل از میلاد, یک سازمان است که مبارزه کرده است نهادینه شدن افراد معلول در بریتیش کلمبیا. “این مدل که شکسته و نیاز به تغییر دارد.”

از آنجا که Covid-19 شیوع شروع وفق یکی دیگر از حقوق معلولین سازمان تحت فشار قرار دادند تا برای مردم بلافاصله حذف از خانه های سالمندان و دیگر امکانات را در طول این بیماری همه گیر. “خانه های سالمندان هستند مرگبار ، آنها همیشه بوده است” گفت: آنیتا کامرون یک انطباق سازمان در روچستر, نیویورک. او با ذکر یک مرکز پرستاری برای کودکان معلول در نیوجرسی که در آن 11 بچه ها فوت در طول یک آدنو شیوع در سال 2018 است. “شما نمی شنیدن داستان های بسیار” در زمان های دیگر کامرون گفت. “شما فقط شنیدن آن با Covid دلیل آن را خاموش نمودار.”

این سازمان خواستار فوری عبور از ناتوانی ادغام عمل یک لایحه دو حزبی برای اولین بار معرفی شده در سال 2015 است که با هدف شکستن موانع به خانه و مراقبت مبتنی بر جامعه از جمله پیشگیری از شرکت های بیمه از انکار پوشش برای چنین جایگزین. “در حال حاضر کسی که نیازهای بلند مدت خدمات و پشتیبانی بسیار محدود انتخاب جایی که آنها می توانید دریافت خدمات گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک هنگامی که او به معرفی آخرین نسخه از این لایحه در ماه ژانویه 2019.

هنوز این لایحه را دریافت کرده است بدون بحث پس از مراجعه به سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در اوایل سال 2019.

در حالی که برخی از ناتوانی فعالان حقوق شده اند آوازی در مورد تجسم انتقال کامل به جامعه مراقبت پیری و طرفداران حقوق اغلب بیشتر مردد به نوشتن کردن خانه سالمندان مدل ها در کامپیوتر است. “ما پیام بسیار مشابه: ما باید به دنبال راه های جایگزین برای نهادینه گفت:” پاتریشیا McGinnis, بنیانگذار و مدیر اجرایی کالیفرنیا طرفداران پرستاری در خانه, اصلاحات یک سازمان حمایت مصرف کننده. اما او همچنین اشاره کرد که برخی از توابع از خانه های سالمندان از جمله ارائه خدمات توانبخشی برای افراد پس از عمل جراحی و ارائه مراقبت 24 ساعته ممکن است مشکل به جای به طور کامل با جامعه مبتنی بر مدل است.

و کارشناسان و طرفداران معتقدند که موانع به deinstitutionalizing مراقبت از سالمند وجود دارد. کامرون انطباق سازمان اشاره می کند که این امر می تواند دشوار به خانه های پرستاری بدون ارائه مقرون به صرفه تر گزینه های مسکن در جامعه است. یکی دیگر از عوامل محدود کننده کار است. انتقال به صفحه اصلی بر اساس مراقبت خواهد نیاز به بیشتر صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی کارگران — که بسیاری از آنها برای پرداخت هزینه پایین تر و با کمتر کار حمایت از همتایان خود در امکانات. در بعضی از نقاط در حال حاضر وجود دارد بیش از حد تعداد کمی از مردم مایل به پر کردن آن نقش.

Elana Buch پزشکی شناس در دانشگاه آیووا که مطالعات خانه بهداشت گفت: طرفداران اغلب استدلال می کنند که در حالی که جامعه مبتنی بر مراقبت از افراد مسن خواهد بود ارزان تر از نهادی مراقبت از “کل نظام نیز متکی بر این ایده است که کارگران را پرداخت ضعیف.”

در گذشته این تحریم ها بازمی گردد کارگری و ناتوانی فعالان حقوق برابر یکدیگر کار نمایندگان مبارزه برای حفظ موسسات که در استخدام اعضای خود را. شده اند وجود دارد برخی از تلاش برای پل که تقسیم از جمله یک کمپین به نام مراقبت از سراسر نسل های راه اندازی شده در سال 2011 توسط مشاغل با عدالت و ملی داخلی کارگران داد که طرفداران بیشتر در صفحه اصلی گزینه های مراقبت از سالمندان و شرایط بهتر برای مراقبان.

حتی در کشورهایی که به دنبال deinstitutionalization از سال 1980s مانند اسرائیل و دانمارک که به عنوان دانمارکی تحلیلگر سیاست Jon Kvist گفت Undark است “فراگیر رایگان صفحه اصلی مراقبت از سیستم در جهان” — برخی از مردم همچنان برای پایان دادن به در موسسات در کنار گزینه های مقاوم برای مراقبت مبتنی بر جامعه.

در دانمارک حداقل Kvist گفت: آن را در حال حاضر سخت به بگویید که آیا این کشور پیشگام مراقبت از سالمند سیستم لزوما کمک به کاهش تاثیر Covid. و به طور کلی هنوز مشخص نیست که آیا انتقال به بیشتر صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت خواهد لزوما باید محافظت در برابر عفونت مانند Covid-19 است که گسترش سریع خارج موسسات بیش از حد. “متاسفانه سالمندان به عنوان یک زمینه نیاز به تحقیقات بیشتر منابع” به منظور انجام “بررسی ایمنی در مراقبت های ارائه خارج از موسسات گفت:” Mody میشیگان بیماری های عفونی متخصص.

* * *

در مواجهه با این موانع برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران را تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات است که مردم را بیشتر انتخاب آنها به عنوان سن — و است که موسسات به نظر می رسد کمتر نهادی. Barsness این علم پیری شناسی, مشاور و دیگران در فرهنگ تغییر جنبش را تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات را به خانه سالمندان احساس استقبال و کمتر مانند بیمارستان. McGinnis نفع چیزی نزدیک به این مدل در ژاپن که در آن کارگران پرداخت به ملی مراقبت دراز مدت بیمه صندوق که پس از آن بودجه طیف وسیعی از گزینه های مراقبت های, با تاکید قوی بر جامعه مراقبت.

بسیاری دیگر از طرفداران در آمریکا را تحت فشار قرار دادند برای خانه های سالمندان که عملکرد بیشتر شبیه به resident رهبری عمدی جوامع و یا مانند خانه های کوچک.

یکی از سازمان ملی خانه سبز پروژه با هدف به جای موسسات بزرگ با خوشه هایی از خانه های کوچک هر یک مسکن حدود 10 تا 12 ساکنان با اتاق خصوصی و حمام و به اشتراک گذاشته شده, آشپزخانه مرکزی و منطقه ناهار خوری. سوزان Ryan, مدیر ارشد, در خانه سبز, پروژه گفت Undark که سازمان دیده است یک افزایش در سود پس از همه گیر آغاز شد.

رایان گفت که برای سال آنها را دریافت کرده ام و گزارش های موردی که خانه سبز خانه به نظر می رسد به تجربه کمتر آنفلوآنزا از بزرگ همسایه امکانات. و در طول Covid-19, او گفت:, خانه سبز, خانه تا به حال چند مورد: جدید ترین داخلی شمارش بر اساس گزارش ها از 178 خانه ها یافت می شود فقط 22 تعداد Covid-19 موارد پراکنده در میان نه خانه و یک مرگ. این گروه در حال حاضر مشغول به کار با یک محقق در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل به جمع آوری داده ها در عفونت گسترش یافته است.

خانه سبز مدل بعید است که برای جلب رضایت طرفداران که به دنبال یک پایان کامل به موسسات از همه نوع از جمله گروه خانه. رایان گفت Undark که او درک می کند که چشم انداز, چرا که او استفاده می شود به نگه داشتن آن خودش است. به عنوان یک پرستار او سال ها صرف کار در خانه های سالمندان. او در سمت چپ به منظور تمرکز بر مراقبت در منزل اما در نهایت بازگشت به کار در خانه سالمندان ،

از طریق توضیح رایان گفت: شخصی داستان: مدت کوتاهی قبل از مرگ مادرش در سال گذشته او خواهش کرد که خانواده حفظ رایان ناپدری که تا به حال تجربه قابل توجهی شناختی و از دست دادن خود را در خانه و خارج از موسسه. در پاسخ خانواده را مدیریت به ترتیب و پرداخت برای مراقبت از خانه ناپدری اش مورد نیاز رایان گفت: اما او در برخورد با مراقبت های بهداشتی دستیار و به نظر می رسید گوشهگير و افسرده. در پایان این خانواده تصمیم گرفت که او ممکن است بهتر خدمت در یک موسسه کوچک در اطراف افراد دیگر است.

“این چیزی است که مرا سوار در سال 2001 دوباره به مراقبت طولانی مدت” رایان گفت. نه هر کس او استدلال می کند می توانیم round-the-clock صفحه اصلی مراقبت و بودجه عمومی بعید است که به این فاصله به زودی. و حتی اگر مراقبت در منزل بودند و جهانی در دسترس او گفت: “من نمی دانم که ما آدرس ما باید به عنوان انسان برای ارتباط اجتماعی و متصل به افراد دیگر است.”

در حال حاضر بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر کشور باقی می ماند در مستند و صنعت است وضعیتی وخیم از ضرر و زیان مالی به عنوان کارکنان تقاضا خطر پرداخت هزینه برای تجهیزات حفاظتی و مواد دیگر سوار می شود و ساکنان تقلا برای جایگزین. “قلب ما در حال شکستن بیش از این کاملا نامتناسب سطح مرگ و مير در این امکانات گفت:” Dooha های شهر نیویورک زندگی مستقل حمایت کند. “و ما فکر می کنیم یک درس آموخته می شود.”

این مقاله در اصل منتشر شد در Undark. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>