امی کوپر به اتهام ساخت یک گزارش نادرست پس از تماس با پلیس در مرغدار در پارک مرکزی

امی کوپر سفید زن بود که ثبت, تماس پلیس, سیاه, فرشته پرنده, پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی بوده است به اتهام بزه برای ساخت یک غلط پلیس گزارش دادستان منطقه منهتن را اعلام کرد.

“امروز ما آغاز یک تعقیب امی کوپر برای دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم” منهتن دا Cy ونس گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

تبلیغات:

حادثه گرفتار در دوربین ساعت قبل از مینیاپولیس پلیس به نام جورج فلوید به اتهام عبور تقلبی لایحه موجب یک بحث ملی در تعصب نژادی در پلیس منفجر شد که به اعتراضات گسترده و اجتماعی جنجال و هیاهو زیر فلوید مرگ در بازداشت است.

این birdwatcher — مسیحی کوپر یک مرد سیاه و سفید از هیچ رابطه ای — ثبت شده برخورد بر روی تلفن خود را. پس از خواهر خود را ارسال فیلم از این حادثه در توییتر آن مشاهده شد بیش از 25 میلیون بار در 24 ساعت. فصل دیگری در جریان روایت از پلیس بودن به نام سیاه و سفید آمریکایی ها برای “زندگی در حالی که سیاه و سفید” به سرعت تبدیل به یک فرهنگی flashpoint.

مسیحی کوپر بوده است پرنده نگری در اوایل صبح روز دوشنبه در Ramble های پوشیده از بوته منزوی منطقه در پارک مرکزی که به تساوی صدها گونه از پرندگان هنگامی که او مواجه می شوند امی کوپر و سگ او. سفید cocker spaniel مخلوط شد و نه بر روی یک دسته سه تایی نقض پارک قوانین ارسال شده در چندین آشکار نشانه ها در منطقه — و یکی که سگ صاحب خودش اذعان کرده است.

تبلیغات:

مسیحی کوپر سی ان ان گفت که او از رفتار سگ که او را نگه می دارد در او دقیقا چنین شرایطی است. آنها تحریک سگ را وادار به نافرمانی صاحبان آنها را مهار کند.

“من در نظر گرفتن یک عکس و تماس با پلیس” امی کوپر می گوید: در این ویدئو نشان می دهد ممکن است عواقب. “من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من است.”

“لطفا به آنها بگویید هر آنچه شما می خواهم” او پاسخ.

تبلیغات:

او پس از آن مطرح تلفن خود را به محل تماس بگیرید.

“وجود دارد یک مرد آفریقایی-آمریکایی — او یک کلاه ایمنی دوچرخه,” او می گوید. “او در حال ضبط است و تهدید من و سگ من.”

“من در حال تهدید توسط یک مرد در Ramble” او همچنان ادامه دارد. “لطفا پلیس بلافاصله.”

تبلیغات:

در نهایت او با قلاده سگ خود را.

“با تشکر از شما” مسیحی کوپر می گوید که او متوقف می شود ضبط.

توسط افسران اداره پلیس نیویورک وارد شدند هر دو از افراد ترک کرده بود.

امی کوپر بعد از آن عذرخواهی کرد, در بیانیه ای.

“من به خوبی آگاه از این درد که misassumptions و حساس اظهارات در مورد نژاد باعث و هرگز تصور کرده اند که من خواهد بود که در نوع حادثه رخ داده است که با کریس,” او نوشت. “من امیدوارم که یک چند mortifying ثانیه در عمر 40 سال را تعریف نمی کند من در چشمان او است و او را قبول کند من صادقانه عذرخواهی.”

تبلیغات:

در مصاحبه با CBS صبح امروز گیل پادشاه مسیحی کوپر آن را به نام “پدیده نژادپرست است.”

“من نمی دانم که آیا او یک نژادپرست یا نه” او گفت:. “من نمی دانم ، من نمی دانم که او چگونه زندگی می کند آن را. که عمل بود و بی شک نژادپرستانه حتی اگر او متوجه نیست که آن را در حال حاضر.”

قبل از آن که در ماه گرجستان اجرای قانون دستگیر سفید افسر سابق پلیس گرگوری McMichael و پسرش در قتل Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه مرد که کشته شد در حالی که آهسته دویدن از طریق یک درخت پوشیده, نیوبرانزویک, محله. McMichael تا به حال پلیس گفت که به اعتقاد او Arbery بود دزدی مشکوک. وزارت دادگستری گزارش شده است که تحقیق در مورد قتل Ahmaud Arbery به عنوان ممکن است فدرال نفرت و جنایت.

تبلیغات:

امی کوپر تفهیم اتهام برنامه ریزی شده است Oct. 14 هر ونس ،

“در این زمان من می خواهم برای تشویق هر کسی که بوده است هدف از نادرست گزارش به تماس با دفتر ما” ونس گفت. “ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>