Ctq و الیزابت وارن باید چهره دموکراتیک Coronavirus پاسخ


Warren and Klobuchar greet each other at the center of a debate stage.

الیزابت وارن و ctq در منچستر, New Hampshire در فوریه. 7.

جو Raedle/گتی ایماژ

در حالی که دموکراتها اساسی در پاسخ به کروناویروس شده است و تحسین آنها نیاز به یک پاسخ قابل مشاهده نیز هست. ساده اما تنها کمی این حزب نیاز به کسی که می تواند به طور مداوم به نظر می رسد در کابل خبر را به عنوان به زودی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است صحبت کردن به خنثیسازی هر چه آسیب رئیس جمهور به تازگی انجام شده برای سلامت عمومی است.

جو بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد بود انتخاب قطعی و بدیهی برای تجسم مخالفان اما پویا و روشن انتقال اطلاعات در یک مایع وضعیت یکی از فعلی خود را قوی مناسب. نانسی پلوسی و چاک شومر به نظر می رسد به خوبی انجام داده اند در مذاکره قابل ملاحظه coronavirus بسته امداد با میچ مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما نه این که دوست خوبی توسط عموم و مشغول انجام حزبی-رهبر مسائل است. برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-کورتز به خوبی شناخته شده و به خوبی توسط بسیاری از مردم دوست اما نه به عنوان دوست خوب با دیگران از جمله برخی در حزب خود را. و ساندرز است که هنوز به طور رسمی رقابت در برابر بایدن برای نامزدی البته در پایین کلید. دیگران به نظر می رسد در اخبار در اینجا وجود دارد اما هیچ یک از آنها به طور رسمی صحبت از طرف حزب به عنوان یک کل در راه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند (به طور نگران کننده موثر مدرک آن را به نظر می رسد) برای جمهوری خواهان.

چرا به نوبه خود بیش از این پیام در مورد این بیماری همه گیر به دو زن تیم ctq و الیزابت وارن?

بله این را به یاد می آورد نیویورک تایمز’ تحريريه خود شکست توصیه است که خوانندگان خود را برای رای دادن یا وارن یا Klobuchar بسته به تحمل ریسک است. اما آنچه که غیر ممکن است در یک zero-sum, انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود و طبیعی در هر دو اپتیک و ماده برای دلهره آور کار مشترک در دست است. هر دو سناتور بالا زمان دید به لطف خود را به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و در حالی که هیچ یک موفق به کسب نامزدی آنها به عنوان تیز مناظره و قادر به قطع از طریق سر و صدا تولید شده توسط یک بیست-فرد-به علاوه زمینه به اندازه کافی به آنچه در اصل دور نهایی اولیه. آنها مربوط شهرت برای بودن عملی در کمی حواس مختلف—Klobuchar برای اینکه قادر به کار با راست متمایل رای دهندگان و قانون گذاران و وارن برای او تسلط بر جزئیات است.

آنها همچنین در حال حاضر علنا درگیر با این موضوع در دست. وارن پیشنهادات خود را برای جلوگیری از بسته محرک اقتصادی از تبدیل شدن به یک شرکت کاربی گرفته شد تا توسط بقیه حزبی با موفقیت ظاهری. Klobuchar روز دوشنبه اعلام کرد که او شوهر تست مثبت برای Covid-19 و قبل از آن پیشنهاد کرده بود (با اورگان بهداشت ، Ron Wyden) ملی رای-توسط-mail قانون در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع بیماری از تداخل با انتخابات ماه نوامبر. حتی قبل از بحران کنونی Klobuchar نیز شناخته شده است برای منافع خود در ساخت مراقبت دراز مدت هزینه ای کمتر و غم انگیز یک موضوع که مربوط به یک بیماری است که نیاز به جداسازی نامتناسب تر مجموعه ای از بیماران.

دلیل اصلی شما قرار نمی Klobuchar و وارن هم تحت شرایط عادی این است که آنها به خوبی شناخته شده برای داشتن نظرات مختلف در مورد آنچه به منزله یک مطلوب و عملی سطح از هزینه های دولت فدرال. اما این اختلاف نظر یک دارایی است در حال حاضر. حزب دموکرات است که با داشتن یک لحظه نادر از نزدیک به اتفاق آرا مورد هزینه به دلیل نرخ بهره صفر درصد و نیاز به یک disgorgement عمومی, پول نقد, وخیم است. به عنوان سیاستمدارانی که صرف کرده اید به سال گذشته آشکارا به نمایندگی از حزب چپ و مرکز این جفت ارز خواهد ارسال مفید سیگنال که سیگنال بودن آن است که فوق العاده واضح به مغز-داشتن فرد آنچه مورد نیاز است در حال حاضر—با متحد کردن یک طرح و پیام.

یک نقطه ضعف از این ایده این است که در حالی که حزب دموکرات و متنوع در یک امتداد تقریبا همه ممکن است محور Klobuchar و وارن مشابه جمعیتی پروفایل: راست, سفید, زنانی که از یا نزدیک به سن بازنشستگی (Klobuchar 59). از سوی دیگر, مسن, افرادی, برای بهتر یا بدتر حیاتی نوسان جمعیتی ملی و سیاست آمریکا و سفید زنان نرمترین نقطه در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ائتلاف. آن را نمی ممکن است بدترین زمان به واسطه کار بد به آنها.

هدف این است که در درجه اول برای راه اندازی یک پیروزی در ماه نوامبر ، آن را برای جلوگیری از میلیون ها نفر از مرگ و میر غیر ضروری و زیان قبل از آن. دموکرات ها نیاز به پیروزی در نبرد افکار عمومی در برابر تهمت وحشتناک ایده های در مورد, برای مثال تشویق مردم به نشستن جانبی توسط سمت در کلیسا در عید پاک و به ایجاد و فروش خود را بهتر و ایده ها. Klobuchar و وارن که به عنوان آماده به عنوان کسی برای چنین سورئال انتساب می تواند سمت چپ-میانه زن و شوهر عجیب است که امریکا را نجات داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>