Ctq خارج از VP نظر


Sen. Amy Klobuchar speaks from a podium at a rally for Joe Biden in March with the former vice president standing in the background listening.

سناتور. ctq خارج از در نظر گرفتن از بایدن بلیط.

ران جنکینز/گتی ایماژ

ایالت مینه سوتا ctq انصراف نام او پنج شنبه به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر جو بایدن در دموکراتیک بلیط. یک نامزد سابق برای نامزدی حزب دموکرات خودش Klobuchar بود همه گزارش زیر توجه جدی به تاریخ بایدن بلیط و یکی از هشت یا نه زنان در حال بررسی برای این کار است. Klobuchar ساخته شده تنها یک متواضع تاثیر در طول اجرا خود را برای ریاست جمهوری عقب مانده به مراتب پشت در رای گیری ملی در سراسر اما چسبیده در اطراف برای یک تعداد انگشت شماری از اوایل مسابقات—نقطه بالا بودن جامد مقام سوم پایان در نیوهمپشایر قبل از پژمردگی در نوادا و کارولینای جنوبی و حذف از مسابقه به تایید بایدن پیش از سه شنبه. Klobuchar شد و به سرعت شایع به توان بالقوه VP انتخاب کنید, اما یکی که آمده اند با سیاسی جنبه های منفی خود را به عنوان یکی دیگر از mashing متوسط سناتور بالای دموکراتیک بلیط در زمانی که بخش های مهمی از این حزب خواستار چپ نامزدها را riled در حال حاضر متمرد پایه.

در پی قتل جورج فلوید اما Klobuchar در معاونت اسلات شد قابل دفاع به دلیل قبلی خود نقش دو دهه پیش به عنوان یک دادستان محلی در مینیاپولیس. او را “دشوار در جرم” رکورد تاریخ, با اجرای قانون در شهر و تاکتیک های او را به امن با مشخصات بالا اعتقادات و پیمانه کردن دست سنگین مجازات شدند و در حال حاضر رو تمدید پرسش دیگر او موفق به چوب در اطراف ریاست جمهوری. اگر رکورد او به نظر می رسید در حال حاضر از هماهنگی با حزب دموکرات در ملی تمرکز پلیس در شهرستان شد ناقوس مرگ برای او بالقوه نامزدی, مهم نیست که چقدر خوب رابطه او با معاون رئیس جمهور سابق.

“در طول هشت سال تصدی خود به عنوان Hennepin County, وکیل, رئیس دادستان در مینیاپولیس خانم Klobuchar به دنبال سنگین تری جملات سخت تر درخواست می پردازد و بیشتر آزمایشات و قول داد به تماس از قضات برای ‘اجازه دادن به مجرم قلاب بیش از حد به راحتی,'” به گزارش نیویورک تایمز در ماه فوریه قبل از Klobuchar کاهش یافته خارج از مسابقه است. “این تاکتیک در خدمت او به خوبی در طول سیاسی خود را افزایش, برنده شدن پشتیبانی از برخی از محافظه کاران و inoculating او از حملات مخالفان جمهوری خواه. اما رکورد او را نیز مورد حمله قرار می آیند از حقوق مدنی فعالان که می گویند او به دنبال سیاست هایی که shored تا حمایت از او در حومه شهر در هزینه های ناعادلانه هدف قرار دادن اقلیت ها و کاهش به تعقیب تیراندازی پلیس.”

وجود دارد برخی از سوال که آیا Klobuchar شروع به پریدن کرد و قبل از او راندند از لیست که به احتمال زیاد می شده اند سیاسی و شخصی حسن نیت ارائه میدهد از یک دیرین همکار و متحد. در راه او در یک مصاحبه با MSNBC, Klobuchar به نام بایدن برای انتخاب یک رنگ برای پیوستن به او در بلیط. “پس از آنچه که من دیده ام در دولت من و آنچه که من دیده ام در سراسر کشور این است که یک لحظه تاریخی و آمریکا باید دست گرفتن در این لحظه” او گفت:. “من واقعا معتقدم که من به معاون رئیس جمهور شب گذشته که به اعتقاد من این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>