“یک عمل خیانت”: چگونه نرم افزار-زندگی فعالان در واکنش به دیوان عالی کشور آخرین سقط جنین تصمیم


WASHINGTON, DC - JUNE 29: A pro-life activist holds a sign during a demonstration in front of the U.S. Supreme Court June 29, 2020 in Washington, DC. The Supreme Court has ruled today, in a 5-4 decision, a Louisiana law that required abortion doctors need admitting privileges to nearby hospitals unconstitutional. (Photo by Alex Wong/Getty Images)
ضد سقط جنین فعال در طول یک تظاهرات در مقابل دادگاه عالی در ژوئن 29.
الکس ونگ/گتی ایماژ

روز دوشنبه سقط جنین فعالان حقوق به عنوان جشن دیوان عالی کشور زده لوئیزیانا قانون است که باید تعطیل دو دولت سه درمانگاه سقط جنین. این قانون که شبیه به تگزاس قانون زده در سال 2016 را کل سلامت زنان v. Hellerstedtمورد نیاز ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی یک اعتبار است که می تواند بازدارنده دشوار است برای به دست آوردن. John Roberts بازیگران تصمیم گیری رای در 5-4 تصمیم جانبداری با دادگاه لیبرال بال برای سومین بار در چند هفته.

اجتماعی محافظه کاران و ضد سقط جنین فعالان حاکم در ژوئن خدمات پزشکی v. روسیه صدمه دیده و این واقعیت است که شکست از عدالت نامزد جمهوریخواه جورج دبلیو بوش تنها تیز نیش. “ما در حال نا امید بدیهی است” گفت: Kristan Hawkins رئیس جمهور از دانش آموزان برای زندگی در آمریکا. “ما این را به عنوان یک عمل خیانت و عمل نامردی.” او توضیح داد که رابرتز به عنوان یک “turncoat.” دیگر ضد سقط جنین رهبران توصیف رئیس دادگستری به عنوان “بی فایده” و “یک ناامیدی بزرگ است.” الکساندرا DeSanctis یک نویسنده کارکنان ملی بررسی نام رابرتز نظر “صندلی بافی … راست از یک دانشجوی سال اول-سال اتاق خوابگاه بحث است.”

اما اگر ضد سقط جنین جنبش متحد در ناامیدی خود را بیش رابرتز’ نقش در شکست آن است که کمی کمتر متحد بر اهمیت آن برای جنبش استراتژی رفتن به جلو. نهادی ضد سقط جنین جنبش سال ها صرف آموزش مردم با ضد سقط جنین اعتقادات “رای pro-زندگی.” در انتخابات ریاست جمهوری این به این معنی رای دادن به نامزد خواهد شد که نصب فدرال قضات دیده می شود به عنوان دوستانه به علت خود. چه می گویند در مورد این استراتژی که یک جمهوری خواه نامزد عدالت است دست خود را حرکت عمده شکست ؟

“ما این را به عنوان یک عمل خیانت و عمل نامردی.” — Kristan Hawkins رئیس جمهور از دانش آموزان برای زندگی در آمریکا

برخی از فعالان معتقدند که از دست دادن است که به سادگی یکی دیگر یادآوری است که قضات ماده است. معاون رئیس جمهور پنس برای مثال اعلام کرد که این حکم نشان می دهد “ما باید بیشتر محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده.” فقط به خاطر رابرتز یک یاس معنا نیست که آن را حس می کند برای جلوگیری از سرمایه گذاری در قضایی استراتژی چنین تفکر می رود. رابرتز به طرفه با دادگاه لیبرال بال در چند عمده موارد در طول چند سال گذشته از جمله رای به حفظ جنبه های کلیدی Obamacare. اما رئیس جمهور حامیان درون ضد سقط جنین جنبش با اشاره به این که دو دیوان عالی کشور او نامزد نیل Gorsuch و برت Kavanaugh صادقانه عقیده داشت. “رئیس جمهور تهمت دو نامزد بودند که تایید آنها در سمت راست” هاوکینز به من گفت. “او را تایید کرد وعده های خود را به نرم افزار-زندگی جامعه است.”

دیگر تهمت حامیان آنها حتی بیشتر بی پرده در مورد آنچه آنها را به عنوان به طور بالقوه قریب الوقوع حال پیشرفت است. جانی مور یک عضو از رئیس جمهور انجیلی هیئت مشاوران توییتی که با وجود شکست “محافظه کاران می دانند که آنها در یک خط محوطه” و پیشنهاد کرد که انجیلی مشارکت مردم در ماه نوامبر خواهد بود که “بی سابقه است.” کشیش فرانک Pavone مدیر ملی کشیش برای زندگی مشاهده شده به آسوشیتد پرس که قدیمی ترین دو نفر از اعضای دادگاه استفان Breyer و اموزش Bader Ginsburg هستند لیبرال. “هیچ کس نمی تواند پیش بینی آینده, اما چه کسی نام خود را تعویض هنگامی که زمان می آید؟” Pavone گفت. “این یک سوال است که انگیزه بسیاری از رای دهندگان.”

اجتماعی دیگر محافظه کاران هستند بنابراین مطمئن شوید. “در برخی از نقطه حتی سرسخت ترین طرفدار زندگی سفید پروتستان های انجیلی در حال رفتن به رشد خسته از جمهوری خواهان’ ‘بیشتر قاضیان!’ فروش زمین ایم” متی اندرسون, یک نویسنده در تگزاس است. اندرو واکر استاد اخلاق مسیحی در جنوب باپتیست کلامی حوزه علمیه تکرار این احساسات است. “من نمی دانم که چگونه یک محافظه کار خواهد نگاه در آنچه که ما بدست از به اصطلاح محافظه کار قضات و نمی توان به طور کامل مأیوس و” او به من گفت در روز دوشنبه. “من فکر نمی کنم این nullifies محافظه کار قانونی جنبش است. من فکر نمی کنم آن را نفی اهمیت چگونه قضات عامل به رای گیری. اما آن را به طور قابل توجهی تضعیف آن است.”

این تصمیم در ماه ژوئن خدمات پزشکی آمد و تنها چند هفته پس از دیگری ناامید کننده حکم برای محافظه کاران اجتماعی: یک 6-3 تصمیم حفاظت از همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از تبعیض در کار است. در این تصمیم Gorsuch نوشت: نظر اکثریت با رابرتز پیوستن به او و چهار لیبرال قضات. جمهوری خواه ایالت جاش هاولی, میسوری, یک ستاره در حال افزایش در اجتماعی محافظه کار محافل تقبیح این تصمیم به عنوان “پایان محافظه کار قانونی جنبش” از سنا در تاریخ 16 ژوئن:

معامله شده است هرگز به صراحت بیان شده اما محافظه کاران مذهبی می دانم آنچه در آن است. مقرون به صرفه است که شما به همراه حزب تأسیس شما حمایت خود را از سیاست ها و اولویت ها—و یا حداقل نگه داشتن دهان خود را بسته در مورد آن—و در عوض ایجاد خواهد شد برخی از قضات در نیمکت که ظاهرا به حفاظت از حقوق اساسی خود را به آزادی عبادت برای آزادی از ورزش است. چیزی که به ما گفته شده است برای سال در حال حاضر.

برای واکر و مذهبی محافظه کاران او شرح داده شده در اوایل سال جاری به عنوان “تمایلی تهمت رای دهندگان” روز دوشنبه حکم یک یادآوری است که تا کنون مقرون به صرفه است که پرداخت نمی کردن به رضایت خود را. واکر گفت: او تصمیم گرفت که چگونه به رای دادن در ماه نوامبر اما دادگاه عالی تصمیم گیری از دو هفته گذشته را “اساسا تغییر” او چگونه عوامل قضایی نامزد خود را به تصمیم گیری است. “یکی از عمده محل چرا مذهبی محافظه کاران شده اند حاضر به کشیدن اهرم برای کسی که آنها فکر می کنم به طور جدی از نظر اخلاقی ناقص است زیرا ما را خوب قضات,” او گفت:. “من فکر می کنم این مهم نقطه عطف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>