“یک فرد بالغ معنی دختر”: Fox اخبار میزبان, ضربه AOC به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی پر از “صندلی های خالی”

میزبان فاکس و دوستان در روز شنبه پیشنهاد کرد که Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) بود به سرزنش برای تعدادی از صندلی های خالی در شنبه تهمت کمپین تجمع در تولسا.

“وجود دارد برخی از صندلی های خالی در این ورزشگاه است که همه ما می توانید ببینید” میزبان Griff جنکینز اعلام کرد در طول پنج شنبه نشان می دهد و اشاره کرد که Ocasio-کورتز به حال ستایش “در Infinite” برای ساخت جعلی بلیط درخواست به مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

“این نوع باعث می شود خون من جوش” شرکت میزبان Jedidiah Bila شکایت کرده است. “یکی از چیزهایی که من نمی معده یک فرد بالغ متوسط ، چرا که شما با افتخار از مردم برای انجام کاری اول از همه فقط تند و زننده. اگر شما در حال رفتن به خرید بلیط به سعی کنید به کسی و آنها را فکر می کنم — منظورم این است که فقط تند و زننده رفتار است.”

“به یاد داشته باشید چقدر ما در مورد مبارزات انتخاباتی دخالت?” شرکت میزبان پیت Hegseth chimed در مراجعه به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016. “در حال حاضر او بسیار افتخار از این هزاره zoomer کمپین دخالت. آن را بسیار گفتن.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر از فاکس نیوز.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>