قدردانی از رینگو استار پویا و با نشاط موسیقی هدیه – با وجود naysayers

هر طوری که اغلب مردم می خواهم به rile تا Beatles توییتر با گفتمان مورد این گروه موسیقی پرسنل و یا زندگی شخصی. یکی از عمده خسته بحث شامل با توجه به درامر Ringo Starr — تبدیل می شود که 80 در جولای 7 — برای اینکه به نوعی موسیقی پایین تر از bandmates John Lennon, Paul McCartney و جورج هریسون.

“توقف صحبت کردن s**t در مورد بیتلز” یکی بالا مشخصات کاربر توییتر نوشت: سال گذشته است. “پل بود ملودیک. جان نوآورانه. جورج هریسون معنوی بود.” پوستر سمت چپ جیر سفید پس از رینگو نام اما — یک لنگ تلاش در طنز بود که به معنای تفسیر در استار با استعداد (و یا فقدان آن).

تبلیغات:

خوشبختانه پوستر به حق کشیده در پاسخ با نوازندگان و طرفداران به طور یکسان خواستار استار را تطبیق پذیری و سازگاری خود را “سرد و بی انتها قطعات” و “شادی” او را به گروه. این پاسخ درست: بیتلز ” موسیقی که چنین آشنا بخشی از فرهنگ پاپ آن را آسان به گروه و کوبیدن کمک به آن را برای اعطا.

اعتراف فن از اوایل rock ‘n’ roll, درامر متولد ریچارد Starkey آموخته قدرت دقت و کتمان حقیقت و چگونه به خوبی قرار داده شده را پر کنید و یا اجرا کنید می توانید کمی از بلند کردن اجسام سنگین. نزدیک گوش دادن به بیتلز با تمرکز بر روی استار قطعات نشان می دهد به همان اندازه است.

“لوسی در آسمان با الماس” است بنابراین فاصله خروجی و جوی در هیچ بخش کوچکی به دلیل استار ظریف ضربت زنی: waltzing ریتم در آیه پرنیان-دادن سنج قفل درب-دست کشیدن ضربان منجر به دروس. “بیا با هم” در مقابل تنش است و فوری با توجه به مار زنگی-حلقه درام و مرکس در حالی که ملودیک دایره زنگی و بی قید ضربه به آرامی با ارنج زدن “هی جود” به جلو و کمک به این ترانه نهایت پرواز در پایان.

تبلیغات:

اما در حالی که استار را ضربت زنی و سازهای کوبه ای سبک نیست و زرق و برق آن است که پر جنب و جوش و پر از شخصیت است. که قطعا مشهود در این گروه اوایل کار: بازی خود را دودی شادی — از جمله و به خصوص در طول یک جلد Shirelles’ “پسر” که در آن او آواز می خواند سرب و موزون “لطفا من است.” و این مهربان رویکرد نیز او را منحصر به فرد مناسب برای نگه دارید تا با بیتلز سریع سبکی تکامل است.

در واقع هیچ Beatles عضو باقی مانده بود در گرد و غبار با وجود پیشرفت, که همیشه مورد زمانی که گروههای رشد و تغییر است. استار خاص تصفیه خود را نقاط قوت اصلی — شاهد patient shuffle از “در اینجا می آید خورشید” و ضرب و شتم بد بو-حفظ از “Taxman” — و گسترش زرادخانه خود را. در “سراسر جهان” او به ویژه بازی های برگزار شده: یک ابزار به نام svaramandal که کمک به این آهنگ روانگردان شین.

به عنوان یک سرب, خواننده, صدای او مزاح بود اما مناقصه و کاملا بی; در واقع خوشگذران “با کمک کمی از دوستان من” و محزون “don’t Pass Me By” هر دو یک تن مکالمه اگر به عنوان استار نشسته در کنار شما موجب خرد. خود کمی بینی صدای تودماغی است dosed با صداقت و شیرینی در “زیردریایی زرد” و هماهنگ lullaby “شب بخیر.” و “هشت باغ” نمی خواهد کار به خوبی در دست دیگری خواننده: سایهای بعد خود voiceover برای کارتون ها و فیلم های دیگر — از جمله روایت کارتون نسخه از هری نیلسون افسانه ای “نقطه!” — او به طور کامل متعهد به این آهنگ حقیقی تلون مزاج.

تبلیغات:

زیرا استار, کاهش, خلاق, از دیگر مشخصات بیتلز او آزادی بیشتری به بررسی سبک های مختلف و رویکردهای زمانی که او یک هنرمند انفرادی. اولین تلاش 1970 “Sentimental Journey” بود که مجموعه ای از عاشقانه مرتب استانداردهای; Paul McCartney حتی مرتب “استارداست” برای استار به خواندن سال قبل از Macca خود را آغاز dabbling در ballads.

که در همان سال “Beaucoups بلوز” LP در بر داشت او را از رفتن به نشویل و کار با افسانه ای جلسه بازیکنان از جمله الویس پریسلی درامر, D. J. Fontana; گیتاریست چارلی Daniels; خوانندگان این Jordanaires; و سازدهنی آیکون Charlie McCoy — در یک آلبوم, تکان, به, در کشور است. (آن هیچ حادثه ای استار همچنین سنگ سرب در دو Carl Perkins آهنگ ها پوشش داده شده توسط بیتلز “قوطی کبریت” و “عسل نیست” به این سبک از موسیقی است که مستقیما در wheelhouse.)

تبلیغات:

و 1973 را “رینگو” است که به طور گسترده ای در نظر گرفته انفرادی خود را بالا نقطه افتخار سهم از همه از خود Beatles bandmates; T. Rex مارک بولان; اعضاء گروه; و بابی کلید. جورج هریسون و حتی همکاری و نوشت: دل شکسته “عکس” اولین بار از کون دو No. 1 بازدید.

“من نوشت: بهتر است پس از ما شکست تا” استار گفت: Dave Grohl در سال 2019. “من استفاده می شود برای ارسال آهنگ و من می خواهم آن را به پسران و آنها خواهد بود بر روی زمین نورد, خنده, چون من می خواهم فقط بازنویسی آهنگ دیگر و تا به حال متوجه شده است!”

شوخی به کنار استار را ’70s و 80s در خروجی جذاب است و اغلب نادیده گرفته شده در این روز است. بخشی از این در دسترس بودن: در سال های اخیر چندین رینگو آلبوم, از جمله “رینگو” و نیلسون-augmented “شب بخیر وین” و دیسکو آغشته به “رینگو 4” شده اند درخواست صدور مجدد بر روی وینیل. اما در تضاد به انفرادی کاتالوگ خود Beatles bandmates کون خروجی به طور کلی نیازی به گرفتن لوکس چاپ مجدد درمان.

تبلیغات:

در واقع برخی از گوشه و انفرادی خود را در فروشگاه می تواند دشوار برای پیدا کردن. نه 1983 جو والش-شرکت-تولید قدیمی “موج” و نه سال 1981 را “متوقف کردن و بوی گل سرخ” در حال جریان بر روی سیستم عامل های خارج از یوتیوب در حالی که سی دی نسخه از “موج” که حتی در ایالات متحده منتشر برای شروع دوباره در سال 1983 شروع در $75 پاپ در آمازون است.

دومی آلبوم سزاوار بهتر از گمنامی برای پیانو رو چوب زیر گهواره “در” تنهایی; در واقع والش تحت پوشش آن چند سال بعد. اما استار کاتالوگ کامل از موسیقی برای کشف: در حالی که شاخ-augmented پاپ کلاسیک “آن نمی آیند آسان” و خشن rocker “پشت کردن Boogaloo” باقی می ماند به خوبی شناخته شده نیز لذت بخش است جلف “خرد و متلاشی شدن مغز من” chiming “وزن جهان” و یا خود را به صورت جدی هریسون ادای احترام “هرگز بدون تو” که ویژه Eric Clapton در گیتار.

اگر هر چیزی, اما, کوبیدن, انفرادی کار مشخص شده توسط این نوع از جذاب مشارکتی محیط. او همیشه طول می کشد صدور صورت حساب های بالا و در مرکز صحنه, البته, اما کار با قهرمانان و همسالان به طور یکسان galvanizes خود خلاقیت بیشتر را دارد از بسیاری از نوازندگان. برای مثال در سال 1989 او همکاری با Buck Owens’ به قطع یک دوئت نسخه بیکرزفیلد کلاسیک “قانون طبیعی” آهنگ استار همچنین سنگ با بیتلز; این را فرود در 30 بالا ایالات متحده آمریکا کشور, نمودار.

تبلیغات:

در سال های اخیر استار شناخته شده برای همه-استار باند تورهای که در طی آن او به عنوان درامر/تشریفات برای یک شب خود را بازدید و کسانی که بازی های برگزار شده توسط یک چرخش بازیگران از همکاران مختلف از گروههای راک. و در سال 2019 راک گرا آلبوم “نام من” — که ویژگی های هر دو صورت دیجیتالی تغییر پوشش از بیتلز-محبوبیت “پول (که آنچه من می خواهم)” و بلوزی والش همکاری “Gotta Get بالا به پایین” — او تحت پوشش جان لنون “رشد با من” بود و McCartney بازی در مسیر.

“پل آمد و او با بازی باس و آواز می خواند کمی در این مورد با من” استار در بیانیه ای گفت. “تا جان در آن در راه است. من در آن پل بر روی آن. این یک شیرین کاری تبلیغاتی است. این است که فقط آنچه من می خواستم. و رشته هایی که جک [داگلاس] مرتب برای این مسیر اگر شما واقعا گوش دادن آنها را با یک خط از [جورج هریسون] ‘در اینجا می آید خورشید است.’ پس در راه آن چهار نفر از ما.”

استار را خط احساساتی همچنین محصولات زراعی در روز تولد خود را که او به طور سنتی جشن با مراجعه به سوابق کاپیتول ساختمان در لس آنجلس و داشتن یک جشن “صلح و عشق” رویداد. با همه گیر او می گذرد مجازی در این سال و پرتاب یک موسسه خیریه آنلاین فرفره “رینگو تولد بزرگ نشان می دهد” از طریق کانال یوتیوب است که وعده “منحصر به فرد صفحه اصلی اجرای برنامه به عنوان به خوبی به عنوان هرگز قبل دیده می شود فیلم کنسرت” از Starr مک کارتنی و والش به عنوان به خوبی به عنوان Gary Clark Jr., Sheryl Crow و شیلا E.

موسیقی مراسم تجلیل استار همچنین وعده نیز قابل توجه: تمام-استار باند آلوم گرگ Rolie, Colin Hay و Steve Lukather به عنوان به خوبی به عنوان روح افسانه Bettye LaVette هتاک پیانیست بن برابر و تزئین ترانه سرا Elvis Costello. تنوع این نقاط اشاره به واقع استار محبوب توسط هنرمندان در سراسر نسل — و موسیقی خود را تحت تاثیر قرار است که بسیار دشوار است به دقت اشاره کردن چون مثل بیتلز تاثیر آن را بسیار جهانی و گسترده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>