بخش هایی از یک بنای یادبود ملی برگزار شد مقدس توسط برخی از بومی آمریکایی نابود شدند این هفته به فضا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا آمریکا و مکزیک, مرز دیوار.

ارگان لوله کاکتوس یادبود ملی تعیین شده بنای یادبود ملی و ذخیره گاه زیست کره یونسکو در آریزونا در جنوب مرز در حدود 25 مایلی غرب Tuscon. خانه به ارگان لوله کاکتوس رزرو نیز شامل سایت های دفن متعلق به Tohono O’odham کشور و همچنین سایت های محترم با دیگر گروه های بومی.

این هفته خدمه راه اندازی شده توسط گمرک و حفاظت از مرزها (CPB) شروع انفجار را از طریق پارک بنای تپه تا راه را برای یک بخش از مرز دیوار گفته و بدون مشورت از O’odham ملت است.

“شده است وجود دارد بدون مشورت با ملت” با تشکر. رائول Grijalva (د-الف) به رادیو فردا. “این دولت است که اساسا پرستش قبیله تاریخچه — و برای قرار دادن آن poignantly آن اصل و نسب.”

ساخت و ساز مجاز بود در ماه مه توسط وزارت دفاع که نظارت مدنی و دفاع مربوط به ساختمان قرارداد که آن را اعطا $891 میلیون دلار به پیمانکاران برای ساخت دیوار در ارگان لوله و نزدیکی Cabeza پریتا ملی پناهگاه حیات وحش.

CBP مقامات توصیف این اثر با عنوان “کنترل انفجار” نیاز به احداث 30-فولاد دیوار در سراسر 43 کیلومتر از کویر. بنای تاریخی تپه نیز نام بنای تاریخی کوه می ایستد در این کشش از صحرا و بخشی از روزولت رزرو شصت پا گسترده قنداق کردن از زمین های عمومی در سراسر مرز جنوبی. انفجار است و انتظار می رود را به طور متناوب برای ماه آینده با توجه به آسوشیتد پرس.

ساخت و ساز تنها نشانه یک بخش کوچکی از کار در حال انجام در سراسر مرز آمریکا و مکزیک هزینه کرده است که تا کنون بالغ بر حدود 18.4 میلیارد دلار است. بخشی از آن کل است $3.5 میلیارد دلار مجموع کاخ سفید قصد دارد به جلو از نظامی مقابله با مواد مخدر هزینه از $2.5 میلیارد دلار در سال گذشته و $3.7 میلیارد دلار خواهد شد که جایگزین از بودجه اختصاص داده شده برای ساخت و ساز بودجه.

این بخش در حال پاک در داخل ارگان لوله پارک به طور مستقیم در مجاورت O’odham دفن و با توجه به Grijalva. در واقع خدمه مشغول به کار در این منطقه سال گذشته باستانی استخوان انسان نشان می دهد که کار خود را در حال حاضر لمس بر بومی دفن. با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط واشنگتن پست آن استخوان می تواند فقط آغاز: خدمات پارک های ملی یافت که تا 22 سایت های باستان شناسی می تواند آسیب دیده با روند ساخت و ساز.

O’odham رهبران باید به سختی مبارزه با ساخت و ساز با توجه به زمین های دیگر به طور رسمی متعلق به قبیله. اما O’dham ملت رئیس ند نوریس جونیور گفته است که این منطقه باید تحت نظارت آمریکایی های بومی گور حفاظت از مهاجرین و عمل است که به منظور محافظت از بومی های زیرزمینی و بازگشت مهم فرهنگی و اقلام وابسته به قبیله ای نهاد.

“ملت قاطعانه مخالف مانع ساخت و ساز پروژه های, چرا که آنها به طور مستقیم آسیب و تهدید هر دو سرزمین در حال حاضر متعلق به ملت و سرزمین آبا و اجدادی است که گسترش در امتداد مرز بین المللی در آریزونا” نوریس نوشت: در بخشی. به CBP در ماه نوامبر گذشته.

زمانی که O’odham نمایندگان و Grijalva بازدید از سایت در ماه ژانویه نوریس متعهد به ادامه مبارزه با ساخت و ساز.

“بدون در نظر گرفتن که آن را در درون ما رزرو مرزهای دیگر روشن است ما ساکنان این منطقه از زمان بسیار قدیم” نوریس گفت: با توجه به Arizona Republic. “آنها اجداد ما. آنها ما باقی مانده که ما به عنوان یک مردم در طول کل این منطقه است. و این تعهد ما این وظیفه ما را به انجام آنچه لازم است برای محافظت از آن است.”

این کار موجب نگرانی میان فعالان محیط زیست و همچنین یک گروه از آنها شکایت کرد به تلاش برای جلوگیری از ساخت و ساز. که با توجه نیست به حالت تعلیق در حال پیشرفت است.

بنای تاریخی تعیین شد یک ذخیره گاه زیست کره در سال 1976 به منظور حفظ آن منحصر به فرد کویر اکوسیستم. طرفداران محیط زیست ابراز نگرانی از تاثیر این دیوار را در مورد مهاجرت حیوانات و کمیاب کاکتوس. دو گونه در معرض خطر این ایالت سونورا گل و لاک پشت Quitobaquito pupfish را از خانه های خود را در یک کویر واحه در پارک — فعالان ترس ساخت و ساز می تواند آسیب های جبران ناپذیری به خود را در حال حاضر شکننده جمعیت.

CBP مقامات را رد کرد و این ترس و گفت: “نظارت بر محیط زیست” را در حین پاکسازی محل کار.

و اگر چه ذخایر زیست کره و آمریکایی های بومی سایت های خاص را حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند دور زدن محیط زیست و قبیله ای حاکمیت نگرانی با استناد به شناسه واقعی عمل از سال 2005 است که اجازه می دهد تا دولت فدرال به چشم پوشی از برخی قوانین به نفع امنیت ملی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده است که چشم پوشی حداقل 16 بار با توجه به Grijalva.

اجتماعی و زیست محیطی هزینه شده است با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول فرایند تحقق رئیس جمهور را امضا 2016 وعده مبارزات انتخاباتی و کسانی که نگرانی به نظر می رسد که اثر کمی بر پیشرفت پروژه.

Vox را الیزا بارکلی و سارا Frostenson باید در گزارش های مهم زیست محیطی تاثیر مرزی دیوار ساخت و ساز آغاز با موجود 654 کیلومتر از دیوار و نرده است که در حال حاضر در مرز آمریکا و مکزیک زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، به عنوان آنها نوشت:

موجود مانع قطع کرده است جدا شده, و کاهش جمعیت برخی از کمیاب ترین و شگفت انگیز ترین حیوانات در شمال امریکا مانند جگوار. آنها منجر به ایجاد مایل از جاده ها از طریق بکر مناطق بیابانی. آنها حتی تشدید سیلشدن سدها زمانی که رودخانه را سرریز.

پیشنهاد ساخت و ساز در تگزاس را از طریق فدرال پناهگاه حیات وحش, دولت, پارک ملی پروانه مرکز و بیشتر بومی آمریکایی قبر سایت های آنها گزارش شده است. چنین آسیب است نه صرفا زیست محیطی آنها اضافه کنید اما همچنین به طور بالقوه سیاسی تهدید حفاظت مبتنی بر همکاری با مکزیک که تقویت رابطه کلی بین دو کشور با توجه به حفاظت از منابع طبیعی یکی از آنها صحبت کرد.

اما مهاجرت — و نه حفاظت و یا غرامت کرده و این رئیس جمهور را امضا مسئله از قبل از او انتخاب شد. آن است که یک موضوع پایه خود را در مورد پرشور و او می تواند ادعا می کنند او موفق شده است در اجرای وعده تغییر سیاست از کاهش تعداد قانونی و مستند نشده مهاجران ورود ما به بخش هایی از دیوار ساخته شده است. با ماه نوامبر انتخابات راست در اطراف گوشه پوش بک در یک بخش از مرز کار — به خصوص از بومی آمریکایی و محیط زیست نه دقیقا خود پایه نیست و به احتمال زیاد به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار قابل تامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی