اخراج و سلب حق اقامه دعوی بحران بلندی است

بیا پاییز سال 2020 همگرایی و بیماری و مرگ و اقتصادی در سراسر بدبختی ما زخمی ملت, به احتمال زیاد خواهد زندگی بدون سابقه.

و آسیب های که در حال انجام است و انجام خواهد شد در زمان انتخابات عمومی ماه نوامبر در سراسر رول خواهد شد بیشتر کاملا احساس در این کشور فقیرترین و حداقل امن محله.

تبلیغات:

این مکان های بسیار است که ما را نادیده گرفته و برای چندین دهه است. اما در پی سیاه و سفید زندگی می کند و ماده COVID-19 شرکت و اخبار رسانه ها در نهایت نشان داده شده است برخی از علاقه.

در حالی که مقدار ساخته شده است از افسردگی-esque افزایش بیکاری به آن نیاز دارد در زمینه اقتصادی. توجه داشته باشید که فقط در سال گذشته زمانی که اقتصاد ظاهرا به خوبی انجام می دهند 40 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نمی قادر خواهد بود به آمده تا با 400 دلار در شرایط اضطراری با توجه به فدرال رزرو.

پست-افسردگی فاجعه اقتصادی در زمان چند سال به بازی کردن بعد از سال 1929 سقوط. این بار این اتفاق افتاده است در کمتر از دو سال مالی چهارم. این مقیاس و سرعت که متفاوت با جهانی همه گیر در مخلوط.

تبلیغات:

فقط در چند ماه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد 5.4 میلیون کارگران آمریکایی خود را از دست کارفرما مرتبط با بیمه بهداشت و درمان. هنگامی که قیصر بنیاد خانواده تعمیم این بی مهابا رها در پوشش شامل اعضای خانواده آنها حدود 27 میلیون آمریکایی تا به حال محروم شده خود را پوشش بهداشت و درمان در میان یک بار در یک قرن همه گیر.

Disposession بلوز

به عنوان سالن ایگور Derysh به تازگی گزارش شده توسط پایان ماه سپتامبر بیش از 20 میلیون آمریکایی —تقریبا یک پنجم از این کشور را 110 میلیون اجاره — را اخراج.

تبلیغات:

نزدیک ترین تقریب به ما زمان لحظه ممکن است تابستان به پاییز سال 1932 فقط قبل از فرانکلین دلانو روزولت مذکور را شکست هربرت هوور که در سال انتخابات است. هوور کردم فقط 59 آرا به FDR را 472.

وجود دارد قابل توجه تاریخی موازی در اینجا. هوور را قطع ارتباط کامل از افسردگی-بدبختی از ده ها میلیون فقیر آمریکایی است که از زمان ساکن کاخ سفید و نگرش جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

تبلیغات:

به عنوان بازگو توسط Howard Zinn در کتاب یک تاریخ مردم ایالات متحده” چهار سال پس از سال 1929 سقوط پرزیدنت هربرت هوور را شکست به درک وخامت شرایط مردم آمریکا تبدیل به آسانی آشکار است. در سال 1932 دهها هزار نفر از مردم در جنگ جهانی اول جانبازان همگرا در واشنگتن دی سی با خانواده های خود خواستار آن است که کنگره از گرو در اوردن پاداش خود را اوراق قرضه است که سالها دور از بلوغ است.

هیچ چیز برای از دست دادن

این جانبازان بیکار بودند 1930s-نسخه جنبش اشغال وال استریت و یا به مردم فقیر را در مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

به عنوان Zinn بازگو آنها ایجاد گسترده اردوگاه موقت که برای بهار و تابستان در داخل و اطراف پایتخت تپه. و در حالی که مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها در پاسخ های رای گیری برای رایت Patman جایزه لایحه اندازه گیری رد شد که جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا.

در 29 جولای سال 1932Hoover دستور ژنرال داگلاس مک آرتور به زور روشن کهنه encampments که او را با چهار نیروهای calvary, مسلسل اسکادران و شش تانک در نزدیکی کاخ سفید است. او با استفاده از گاز اشک آور و ارتش ایالات متحده همچنین آتش به encampments.

با توجه به Zinn دو جانبازان بودند به ضرب گلوله کشته و 1000 جانبازان مجروح شدند و با به کارگیری گاز اشک آور.

تبلیغات:

اضافه کردن COVID-19 و هم بزنید

در اینجا ما برخی از 88 سال بعد با بسیاری از هموطنان ما آمریکایی ها انتظار در عین حال یکی دیگر از clueless جمهوری خواه رئیس جمهور و سنا به عمل در جهت منافع ملی. در عین حال همه آنها که تا کنون انجام شده در طول تاریخ است که قانون به نفع ملت ثروتمندترین و بزرگترین شرکت های.

در سراسر کشور ما به COVID-19 تعداد بدن همچنان به کوه به عنوان برگ برنده دولت و عربستان فرمانداران ترویج و گسترش آن در توهم باور است که اجازه آن را “آن دوره اجرا” خواهد مشورت گله ای ایمنی است که بازگرداندن اقتصاد ما.

آنها مرده اشتباه در علم به عنوان پزشکی متعدد کارشناسان مشاهده کرده اند و جمعی ما در زندگی تجربه نشان داده است.

تبلیغات:

نه تنها علم پزشکی هنوز به طور کامل درک این ویروس قاتل اما کارشناسان بهداشت و درمان در حال undercounting تلفات آن سخت است. در یک برآورد CDC گزارش تنها ابتلا به 10 درصد از موارد واقعی.

در آوریل Financial Times گزارش داد که بر اساس مقایسه ای بیش از حد مرگ تجزیه و تحلیل مقایسه نرخ مرگ و میر از سال های گذشته جهان بود undercounting همه گیر مرگ و میر ناشی از آنجا که 60 درصد است.

علاوه بر این ما هیچ احساس برای چگونه بسیاری از آمریکایی ها از معلولیت های زندگی حتی اگر آنها زنده ماندن تقلا با آن است. این است به خصوص مشکل برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ ما شدیدا از طریق مانند گوشت دم توپ — و ملت ما است و حتی نگه داشتن دقیق تلفات لیست بنابراین ما می توانیم بزرگداشت قربانی خود را.

COVID-19 بسیار موذی تر گزارش شده است. با توجه به مطالعه در Annals of Internal Medicine, CT اسکن از 76 بدون علامت مسافران در بدنام الماس شاهزاده کشتی کروز نشان داد 54 درصد از آنها “نشان داد قابل توجه ریه ناهنجاری است.”

تبلیغات:

این می تواند آهسته حرکت توده مرگ رویداد برای ما که در هیچ تاریخی مرجع.

تلویزیون در مقابل واقعیت

بنابراین برای رفاه خود و خانواده خود و اجازه ندهید این آخرین top-of-the-ساعت COVID-19 آمار خود آگاهی موقعیتی راهنمای در مورد چگونه دیر است در arc ما والا اما clueless در جمهوری.

خود را تبلیغ سرمایه گذاری در اطمینان tick-tock از شما ادامه اگر شما می توانید به خرید کالاهای مصرفی را که در اواخر مرحله کرکس سرمایه داری زنده است.

تبلیغات:

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را دررفتگی اقتصادی است که به خوبی در جریان است و برای آنها جو بایدن ژانویه ادای سوگند در — فرض کنید او برنده می شود و به سوگند در خواهد آمد بیش از حد دیر است. آنها را بی خانمان در ماشین خود و یا shacked تا با خانواده خود.

در سراسر کشور مردم در حال سازماندهی برای جلوگیری از اخراج از دوستان و همسایگان خود را در اینجا و در حال حاضر. در این میان از یک بیماری همه گیر از آن تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید به سرعت گسترش — نه فقط از ویروس اما بدبختی این خوراک از.

در بازگویی یک چنین اخیر تلاش جامعه در بروکلین به ملت نوال Arjini به ما یادآوری می کند که وجود سابقه برای آمریکایی ها گرفتن سرنوشت خود را در دست های خود را با در نظر گرفتن جمعی اقدام مستقیم.

“در دوران رکود بزرگ محله اخراج دفاعی مانند یک در 1214 دین خیابان [بروکلین] مشترک بودند و سازمان یافته است. در این قرن از محاصره ظهور کرده اند در حال حاضر و پس از آن در شهرستانها در سراسر کشور” می نویسد: Arjini. “لس آنجلس مستاجران اتحادیه معکوس یک تحریم است. اما به عنوان چند حمایت از مستاجران اعطا شده است در طول همه گیر منقضی عنوان بسیاری از 28 میلیون نفر مستاجرها هستند در معرض خطر اخراج و در چند ماه آینده.

در این زمینه عبارت “پناهگاه در محل” باید یک نبرد گریه قرار می دهد که سرمایه توجه کنید که در این خطرناک مقطع ما باید رعایت رفاه بشریت بر ادامه غنی سازی از چند.

ما می توانید مرتب کردن بر اساس آن همه زمانی که طاعون آسانسور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>